Rawpowders

Kojos protezas padėjo apmulkinti apsaugą

Du privačios apsaugos firmos darbuotojai atleisti iš darbo, nes nusikaltėliui prisegė elektroninę žymą prie dirbtinės nusikaltėlio kojos.

29-erių metų nusikaltęs vyriškis, gavęs bausmę neperžengti savo namų kiemo ribos ir ant kojos nešioti žymą, kuri suveiktų šią ribą kirtus, apmovė apsaugos darbuotojus, rašo orange.co.uk.

Jis apvyniojo savo kojos protezą bintu, siekdamas, kad žymą tvirtinantys darbuotojai manytų, jog koja tiesiog sužeista. Planui išdegus – žyma buvo pritvirtinta būtent prie dirbtinės kojos, jis šią galėdavo bet kada nusiimti kartu su visa žyma, turėjusią pranešti, jei nusikaltėlis peržengtų nustatytą erdvę – jo kiemo ribas.

Šis skandalas iškilo į paviršių praėjus visai savaitei po vyriškio suėmimo dėl vairavimo, kai jam buvo uždrausta kirsti savo namų kiemo ribas.

Apsaugos bendrovės atstovas spaudai teigė, kad Teisingumo ministerijos vardu „G4S” sužymi maždaug 70000 subjektų. „Suprasdami didžiulę atsakomybę ir darbo pobūdžio rimtumą, mes privalome laikytis itin griežtų procedūrų, atlikdami savo darbą”, – dėstė jis. „Šiuo konkrečiu atveju du darbuotojai suklydo ir tinkamai nesilaikė procedūrų, instaliuodami žymą. Jei jie būtų visų šių reikalavimų laikęsi, tuomet tikrai būtų pastebėję nusikaltėlio dirbtinę koją – protezą. Po tokio rimto nusižengimo atsakingi darbuotojai buvo atleisti”.


LRT

TAIP PAT SKAITYKITE