Rawpowders

Kojas nušalusiam Mindaugui paaukota beveik 10 tūkst. litų

Pėsčiomis iš Berlyno namo keliavusiam ir kojas nušalusiam tauragiškiui per dvi dienas žmonės iš Lietuvos ir užsienio paaukojo beveik 10 tūkst. litų.

Marijampolės ligoninėje gydomas Mindaugas Mikalauskis iš „Kauno dienos” išgirdęs sumą, kurią paaukojo jį palaikantys žmonės, maloniai nustebo. „Pirmiausia pinigus skirsiu sveikatai, o paskui bus matyt”, – užtikrintai kalbėjo jaunas vyras, kuriam kojų amputacija dar neatlikta.

24 metų Mindaugo, nesėkmingai uždarbiavusio užsienyje, istoriją aprašiusios „Kauno dienos” redakcijos telefonas netyla – skambina tiek materialiai, tiek morališkai jam norintys padėti žmonės. Skaitytojų raginimu buvo paskelbta banko sąskaita, į kurią norintieji paremti Mindaugą gali pervesti lėšas.

Sąskaita priklauso Telšių vyskupijos „Caritas” organizacijai, kuri įsipareigojo pervesti į asmeninę sąskaitą arba į rankas perduoti paaukotas lėšas. Iš kiekvienos paaukotos sumos bus atskaičiuotas tik banko taikomas mokestis už pavedimus. „Caritas” organizacijos atstovai informavo, kad nuo antradienio iki ketvirtadienio popietės Mindaugui buvo paaukota beveik 10 tūkst. litų.

Nemaža dalis pervedimų – eurais. Tai rodo, kad pinigus aukoja užsienyje gyvenantieji lietuviai. Redakcijai gavo elektroninių laiškų iš Didžiosios Britanijos, Airijos, Austrijos.

Paaukoti galite pervesdami pinigus į šią sąskaitą:

Telšių vyskupijos Caritas

įm.k.192074053

LT104010043000021731

AB DnB NORD bankas

Paskirtis: Auka Mindaugui Mikalauskiui

„Kauno diena” patikina, kad visi paaukoti pinigai bus pervesti į Mindaugo sąskaitą. Iš kiekvienos paaukotos sumos bus atskaičiuotas tik banko taikomas mokestis už pavedimus.

Dienraštis įsipareigoja karts nuo karto informuoti, kiek pinigų jau paaukota.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE