Nobel biocare

Kodėl vyrai dievina blogas mergaites?

Jokia paslaptis, kad vyrus žavi išdykusios moterys. Tačiau priežastys gali jus ir nustebinti, gal net pritrenkti.

1. Būdamas su blogiuke vyras džiaugiasi didesne veikimo laisve: jeigu jis praeityje turėjo begalę partnerių – ne bėda, ji taip pat; jei vyras šiek tiek padaugins su bičiuliais ir atsidurs areštinėje – taip pat nieko baisaus, nes jai taip irgi buvo nutikę.

2. Vaikinai įsitikinę, jog visos blogos mergaitės lovoje – tiesiog nuostabios! Ir net jei ta, su kuria jam teko susidurti tokia nebuvo – jis toks tikras dėl visų kitų, jog įtikins save ir dėl šios.

3. Bloga mergaitė niekada nepriekaištaus dėl apgailėtinai nepavykusios tatuiruotės, kurią vyrui patarė pasidaryti tada, kai šis jautėsi visai išsekęs.

4. Blogiukės dažniausiai dėvi seksualesnius drabužėlius bei batus.

5. Jei ji – tikra blogiukė, reiškia turi daugybę tokių pat išdykusių draugių, su kuriomis vyras mielai supažindins savo draugus. O šie jam už tai visą naktį pirks gėrimus!

6. Taip, argumentai – pasibaisėti. Tačiau vien pagalvojus apie aršų, purviną seksą kyla susijaudinimas. Tai vyrams – pritrenkiamai įspūdinga!

7. Blogiukės niekada nepriekaištauja, kodėl vaikinas kojines numetė ant grindų prie lovos, o ne padėjo į pintinę su dangčiu. Ji tiesiog pernelyg užsiėmusi plėšdama nuo jo kitus drabužius, kad atkreiptų dėmesį į kojines.

8. Jei vyras blogiukei pasakys: „Kokia nuostabi tavo… (kažkokia kūno dalis)”, ji neišraus, nepradės droviai kikenti, o seksualiai tą kūno dalį pajudins ir ims dar labiau vilioti.

9. Ta fantazija, kuriai reikia antrankių, daug odos, botagėlio… Blogiukė tikrai norės viską bent jau išbandyti!

www.suaugusiems.lt


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE