Mollers

Kiek žmonių užsiima virtualiu seksu?

Virtualus seksas yra tabu? Galbūt taip buvo anksčiau. Šiuo būdu savo seksualinį alkį malšinančių žmonių vis daugėja ir manoma, jog po penkerių metų su tuo bus susidūręs šeštadalis planetos gyventojų.

Virtualus seksas – tai lytinis pasitenkinimas interneto pagalba. Jį galima skirstyti į du tipus: subtilųjį ir atvirąjį. Pirmajam priskiriamas keitimasis erotinio ar pornografinio pobūdžio žinutėmis. Atvirasis tipas reiškia seksualinį tenkinimąsi video pokalbių metu.

Anot portalo Shopforsex.com, maždaug 25mln. žmonių pasaulyje kiekvieną dieną mėgaujasi virtualiu seksu, 65mln. tuo užsiima reguliariai, o net 150mln. – tai išbandė bent kartą gyvenime.

Prieiga prie interneto dabar tampa paprastesnė kiekvienam, todėl ir virtualiu seksu mėgaujasi vis daugiau žmonių. Tiek moterys, tiek vyrai, tiek ir poros į savo miegamąjį įsileidžia video kameras ir mėgaujasi neįprastais potyriais. Apsukresni – iš to netgi uždirba.

Daugelis savo seksualinį apetitą internete malšinančių žmonių lankosi mokamuose tinklalapiuose. Juose egzistuoja ir skiltys, atitinkančios kiekvieno pageidavimus, pavyzdžiui, „Virtualus seksas su azijietėmis” arba „Virtualus seksas su vyresnėmis moterimis”. Tokio tipo intymumas apsiriboja masturbacijos sesija – suprantama, jog artimesnis ryšys tiesiog neįmanomas.

Pastebėta, kad kameras į savo miegamąjį įsileidžia vis daugiau moterų, kurios ieško tos pačios lyties virtualių partnerių ar jungiasi prie kitų porų.

Manoma, jog 2015 metais net šeštadalis visų planetos gyventojų turės virtualaus sekso patirties.

www.suaugusiems.ltTAIP PAT SKAITYKITE