Biorythm

Keturi viengungių vyrų tipai

Kai sakome, kad vyras – viengungis, tai dažnai pagalvojame, kad jis nevedęs. Tačiau tai nereiškia, kad jis –  didelis vedybų priešininkas.  Tačiau ir greičiausiai  bėgantį nuo vedybų vyrą gali pagauti į savo tinklą protinga ir sumani moteris.

4 viengungių tipai

1. Vyrai, kurie dar neturi spaudo pase, liudijančio, oficialų santykių įteisinimą, apskritai nesupranta, kas per reikalas tos vedybos, tačiau šimtu procentų įsitikinę, kad tai pats didžiausias blogis pasaulyje.

2.Vyrai, kurie jau buvo vedę gal net ne vieną ir ne du kartus, tačiau jiems šeiminis gyvenimas taip ir nesusiklostė. Todėl dabar jie bijo vedybų kaip velnias kryžiaus, nes galvoja, kad ir vėl nepasiseks.

3. Vyrai – mamyčių sūneliai. Jie turi aibę kompleksų, trūksta atsakomybės ir apskritai  visko bijo. Iš esmės tai dar tikri vaikai, tik barzdoti.

4. Vyrai – mergišiai ir mėgstantys laisvę. Tokie vyrai paprastai negali gyventi šeimoje, nes jiems niekados nepakanka vienos moters. Pasiekę vieną, jie iš karto pradeda žvalgytis į kitas ir visiškai praranda susidomėjimą pirmąja. O kartais vienu metu veikia net keliais frontais.

Svarbu palikti nepakartojamą įspūdį

Kaip vis dėlto  „suvystyti” viengungį, priversti jį pakeisti požiūrį į gyvenimą ir tapti pavyzdingu šeimos vyru bei tėvu? Pirmiausiai patartina neskubėti ir jokiu būdu neužvesti kalbos apie vedybas, nes ne juokais jį išgąsdintumėte. Taip pat nereikėtų klausinėti jo kur buvo, ką veikė, ir kodėl jis pasielgė taip, o ne kitaip.
Nereikėtų būti ir įkyria, kasdien skambinti jam ir priminti apie save. Tegul nors trumpam panuobodžiauja vienas. Retsykiais labai pravartu būtų atsisakyti susitikti su juo ir stebėti jo reakciją. Kitaip tariant, laukite, kol jis pirmas paskambins, o ne jūs jam. Tačiau sutikusi susitikti, padarykite viską, kad atrodytumėte puikiai ir paliktumėte nepakartojamą įspūdį.

Tuo pačiu labai gerai būtų sužinoti, kas jam patinka, koks jo mėgstamiausias pomėgis ir panašiai. Pasistenkite būdama su juo nusiteikti romantiškai ir sentimentaliai. Net ir labiausiai užkietėjusiems viengungiams tai patinka.  Tada jūsų viengungis turėtų „užkibti”, kadangi jis nebegalės gyventi be šių jausmingų susitikimų, jūsų artumo ir gražių žodžių, kuruios jis girdi iš jūsų lūpų. O vėliau, suprantama, pasakysite, kad jūsų išsiauklėjimas neleidžia gyventi kartu su vyru nesusituokus.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE