Visi sveiki

Kenijoje atleista 25 tūkst. medicinos seserų

Kenijos valdžia atleido iš darbo 25 tūkst. medicinos seserų ir tai gali sukelti didelių problemų šios šalies medicinos įstaigose.

Valdžia tokį sprendimą priėmė po to, kai kovo 1 dieną medicinos seserys pradėjo streikuoti, reikalaudamos padidinti algas, ką valdininkai joms žadėjo prieš metus, praneša AFP.

Be to, savo streiku medicinos seserys norėjo atkreipti dėmesį įtai, kad šalies ligoninėse trūksta įrangos.

Medicinos seserų streikas stipriai paveikė valstybines ligonines, kurių pacientai dažnai negalėjo patekti į priėmimą dėl personalo trūkumo.

Privačios klinikos dirba be trukdžių.

Eglės sanatorija

TAIP PAT SKAITYKITE