Rawpowders

Kauno klinikinėje ligoninėje – šnipinėjimo skandalas

Pirmadienį laikinasis Kauno klinikinės ligoninės vadovas Kęstutis Mazurkevičius savo kabinete aptiko savadarbę pasiklausymo įrangą.

K.Mazurkevičius įtaria, kad tai sąmokslas – esą pasiklausymo aparatūrą galėjo paslėpti jį iš posto siekiantys išversti politikai.

Pasiklausymo įranga buvo rasta pritvirtinta po darbu stalu. Kita „blakė” aptikta poilsio kambaryje esančioje spintelėje.

Ligoninės vadovas apie radinius pranešė policijai.

Pirmadienį apie vidurdienį K.Mazurkevičiaus kabinete darbavosi policijos pareigūnai. Jie išklausė laikinojo vadovo parodymus ir išsivežė rastą pasiklausymo įrangą, tačiau kol kas nuo komentarų susilaiko.

K.Mazurkevičius pirmadienį sugrįžo iš atostogų. Jam atostogaujant, ligoninės vadovu buvo paskirtas Eduardas Vaitkus. Klinikose dirbantis medikas į K.Mazurkevičiaus darbo kabinetą pateko išlaužus duris.

Pasak K.Mazurkevičiaus, dvi dienas raktus nuo jo kabineto turėjo tik E.Vaitkus. Pas jį lankėsi savivaladybės administracijos dirketoriaus pavaduotojas Andrius Stankevičius, Socialinių, šeimos ir sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Artūras Orlauskas.

„Visa ligoninė ūžia, kad kaip tik tuo metu tai ir galėjo būti padaryta, nes kaip tik tada sekretoriato kabinete vyko remontas. Kai tik E.Vaitkus išėjo, vėl buvo pakeistos visos spynos ir signalizacija”, – savo įžvalgas dėstė K.Mazurkevičius.

Ketvirtadienį A.Orlauskas miesto tarybai pristatinės klausimą dėl K.Mazurkevičiaus atleidimo iš darbo. Laikinasis ligoninės direktorius spėja, kad tie dalykai gali būti susiję.

„Matyt norima žinoti, su kuo aš susitinku ir su kuo bendrauju. Vėlai suradome tą įrangą. Šįryt prieš tai čia vyko svarbūs pokalbiai: darbuotojai informavo mane apie finansinius dalykus, apie viešuosiu pirkimus. Žinant, kaip buvo bandoma perimti viešųjų pirkimų kontrolę, įdarbinti savus žmones… Tokia informacija gali būti svarbi,” – svarstė K.Mazurkevičius.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE