Biorythm

Kaune surengtas studentų masažo čempionatas

Panevėžio kolegija gali didžiuotis savo auklėtiniais Ieva Lazickaite ir Gediminu Kuruliu, sėkmingiausiai pasirodžiusiais pirmą kartą Kaune savaitgalį surengtame studentų masažo čempionate.

I. Lazickaitė tapo čempione, pademonstravusi klasikinio masažo techniką pagal privalomąją programą bei laisvojoje programoje pasirinkusi holistinį masažą, o G. Kurulis varžybose siejo įvairias masažo technikas. Trečias čempionate buvo Vilniaus kolegijos studentas Medartas Dabašauskas, meistriškai manipuliavęs bambuko lazdelėmis, atlikdamas „samurajų masažą”.

Čempionatą A. Astrausko įmonėje „Pirmas žingsnis” organizavo Kauno kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetas. Pirmajame tokio pobūdžio renginyje varžėsi 17 studentų iš įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų, rengiančių kineziterapijos specialistus, taip pat buvo ir Estijos tarptautinės masažo akademijos atstovų. Kaip svečiai renginį stebėjo Latvijos Daugpilio universiteto studentai.

Studentai čempionate turėjo progą susipažinti su masažo naujovėmis, kurias pademonstravo prityrę profesionalai. Būsimųjų masažuotojų varžybų nugalėtojai pelnė „ISPADO akademijos” ir Nacionalinės SPA asociacijos apdovanojimų. Jiems bus suteikta galimybių tobulintis, ateityje galės dalyvauti mokymuose, kuriuos ves pripažinti masažo meistrai iš Lietuvos bei užsienio.


ELTA

TAIP PAT SKAITYKITE