Sebamed

Kaip sužinoti, kad moteris imitavo orgazmą

Gana dažnai vyrams būna sunku iššifruoti moters jausmus lovoje: ką ji tuo metu galvoja, ar  jai patinka ta ar kita sekso poza.

O gal nori, kad kuo greičiau baigtųsi… Moteris kartais labai sunku suprasti. Tačiau padedant  „sekso žodynui” vyras turėtų atspėti, ko ji nori. Mat moters kūnas  gerokai  sudėtingesnis nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Todėl reikia mokėti „gaudyti” atitinkamus signalus, kuriuos ji siunčia sąmoningai arba ne.

Suvaidintą orgazmą išduoda kvėpavimas

Žinia, kai žmogus ramus, jo kvėpavimas būna lygus. O kai besimylinti moteris pradeda kvėpuoti greitai ir giliai, tai – signalas, kad artėja prie orgazmo. Tuo metu vidaus organams pradeda trūkti deguonies. Todėl, jei vyras jaučia, kad partnerė giliai ir greitai kvėpuoja, vadinasi, jis suteikė jai malonumą. Tačiau, jei po orgazmo vyras pajunta, kad moters širdis plaka ramiai, kvėpuoja lygiai, tai greičiausiai ji suvaidino orgazmą.

Vyras turėtų atkreipti dėmesį ir į kojų pirštus. Jei jie įtempti, juo labiau, jei moteris tvirtai apkabina vyrą kojomis, tai ji patirs malonumą sekse.

O jei sekso metu moteris juda klubais kartu su vyru, vadinasi, ji patiria malonumą. Sinchroniškai atliekamas lytinis aktas dažnai baigiasi abipusiu orgazmu. O jei moteris tik „atsako” į vyro judesius neryžtingais  judesiais, tai liudija, kad ji nelabai ir nori mylėtis. Todėl vyras turėtų pakeisti pozą arba skirti didesnį dėmesį ne frikcijoms, o glamonėms.

Tik nuo moters priklauso, kad vyras pasiektų stiprų orgazmą

Seksas – įdomus užsiėmimas, nes, iš vienos pusės, reikia atsipalaiduoti, o iš kitos – laikyti save rankose. Todėl lytinio akto metu moteris gali elgtis įvairiai. Jos rankos gali būti uždėtos ant partnerio arba ant savęs ar ant lovos krašto. Pastarieji du veiksmai neturėtų nuliūdinti vyro, kadangi, greičiausiai, taip moteris susikoncentruoja kuliminaciniam momentui, kuris tuoj tuoj įvyks. Todėl jai visai nėra reikalo  apsivyti rankomis partnerį, nes jai būtent taip lengviau pasiekti orgazmą.

Vagina pasižymi pakankamai stipriais susitraukinėjimais, ypač jei moteris treniruoja vaginos raumenis. Jei intymaus kontakto metu vyras jaučia susitraukinėjančius vaginos raumenis, vadinasi, moteris kontroliuoja situaciją, nes žino, kad būtent tada jis patirs stiprų orgazmą. Mat vaginos raumenų aktyvi veikla priklauso tik nuo partnerės. Aišku, vyras turėtų tuo tik džiaugtis, nes toli gražu ne kiekviena moteris turi tokių galių.

Reikia įsiklausyti į partnerės kūną

Moterims patinka seksas ne mažiau nei vyrams nors ir linkusios kartais tai neigti. Tačiau intymiuose santykiuose svarbia vietą užima tiek verbalinis, tiek neverbalinis bendravimas, kad  seksas vienodai patiktų abiems partneriams. Užtat reikia išmokti skaityti informaciją, kurią siunčia partnerės kūnas ir įsiklausyti į jį.

O jei tai nelabai pavyksta arba nesate įsitikinę, kad laikote teisingą kursą, tada tiesiai šviesiai paklauskite, ko ji nori. Kiekviena moteris – tai asmenybė su savo skoniais ir pomėgiais. Todėl norint, kad seksualinis gyvenimas būtų harmoningas, reikia jausti, klausyti, eksperimentuoti, pamėginti kažką naujo.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE