Mollers

Kada vyrams moterys atrodo gražiausios?

Kolumbijos universiteto (JAV) mokslininkai, remdamiesi savo naujai atlikto tyrimo rezultatais, patvirtino gana paplitusį šalyje posakį, kad vyro nuomonė apie moters grožį priklauso nuo to, ką jis valgė per pusryčius.

Paaiškėjo, kad žmonės iš tikrųjų linkę rodyti didesnį palankumą aplinkiniams, jei jie būna gardžiai pavalgę, rašoma telegraph.co.uk.

Per eksperimentą specialistai stebėjo juridnės sferos atstovus, kurie turėjo priimti vienokį ar kitokį sprendimą dėl nuteistojo lygtinio paleidimo iš įkalinimo vietos.

Paaiškėjo, kad tie teisėtvarkos pareigūnai, kurie dirbo būdami sotūs, priimdavo teigiamą sprendimą 65 proc. dažniau. O kai stebimi tyrimo dalyviai ir užkandžiaudavo dažniau per dieną, jie ir vėl būdavo palankesni priimdami sprendimą nuteistojo atžvilgiu. Anot tyrimo vadovo, Kolumbijos universiteto profesoriaus Jonathano Levavo, panaši tendencija pastebima ir kitose gyvenimo sferose.

Jo tvirtinimu, tokių sprendimų, kuriuos priima žmonės, mechanizmai, labai paprasti. Tą patį galima pastebėti, kai literatūros kritikas ar ekspertas įvertina naujai pasirodžiusią knygą. Ne išimtis ir žmonių tarpusavio santykiuose. T.y. sočiam vyrui moteris visados atrodo patrauklesnė, nepriklausomai nuo jos fizinių duomenų, nei tada, kai jis susipažįsta su ja būdamas tuščiu skrandžiu.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE