Biorythm

Kada vyrai labiausiai nori mylėtis?

Žinoma, dauguma vaikinų mylisi visada, kai tik turi galimybę. Bet yra vienas metas dienoje, kai stipriosios lyties atstovai to trokšta labiausiai.

„Dauguma vyrų labiausiai susijaudinę būna ryte”,- sako sekso terapeutas, psichologinės knygos apie seksualinį pasitenkinimą autorius.  Nors moterys dažniausiai intymumo trokšta vakare, rytinis suartėjimas iš tiesų ne mažiau nuostabus. Pabandysime paaiškinti, kodėl valandą po nubudimo vyrai būna kaip niekada „karšti”. Taip pat pasiūlysime keletą triukų, kaip atsipalaiduoti ir pasimėgauti rytiniu seksu.

Kaltinkite testosteroną

Iš tiesų, yra biologinė priežastis, kodėl po nakties miego vyrai taip trokšta sekso.

„Tuo metu testosteronas pasiekia viršūnę,- sako sekso terapeutas,- o šis hormonas lemia seksualinius vyrų jausmus”. Taip pat, dauguma stipriosios lyties atstovų pabunda su milžinišku draugužiu tarp kojų – naktį padidėja kraujo apytaką į varpą. Tokiu atveju vaikinai negalvoja „o ne, greičiau nusileisk”, jie mato erekciją ir nori išnaudoti progą.

Greitas nubudimas!

Be bjauraus burnos kvapo bei susivėlusių plaukų, seksas, ko gero, bene paskutinis dalykas, šaunantis moteriai į galvą ryte. Kaip bebūtų, jis turi savų privalumų.

„Kuomet vyras jaučia didesnį testosterono poveikį, yra gerai pailsėjęs, tuomet sekso metu jis energingesnis, o ta energija padeda jam ilgiau „užtrukti”,- pasakoja knygos autorius. Svarbiausia rasti būdą pašalinti moters neseksualius „aš tik nubudau” pojūčius – tuomet ji taip pat galės mėgautis intymumu. „Atsigaivinimas padarys jus budresne bei padės nusiteikti geram seksui”,- sako terapeutas.

Prieš imdamasi veiksmų, pasakykite partneriui, jog duodate jam 30 sekundžių pasiruošti beprotiškam seksui, o jūs tuo metu nuskubėkite į vonią pasirūpinti tuo, kas priverčia jus geriau jaustis.

Rytiniai žingsniai…

Beje, labai svarbu išsirinkti tinkamą pozą. Taip, vyrai ryte turi daug seksualios energijos, tačiau dažna dailiosios lyties atstovė – toli gražu. Poza turėtų būti lengva, tačiau stimuliuojanti visus svarbiausius kūno taškelius.

„Šaukštelio poza rytui – idealiausia. Daugybė žmonių net miega būdami tokioje padėtyje, be to, tai leidžia vyrui lengvai glamonėti krūtis bei stimuliuoti klitorį.”

Arba pabandykite tai: vyras guli ant šono, veidu atsisukęs į partnerę. Ši atsigula ant nugaros, kojomis apsiveja mylimojo klubus ir leidžia jam įeiti.

„Taip jūsų kūnai tarsi sudarys „t” raidės formą. Tai ypač pravartu, jei ryte nespėjote net išsivalyti dantų – mylintis nereiks alsuoti vienam į kitą.”

Beje, tai sukuria ypatingą kampą pasiekti stebuklingajam G-taškui.

Taigi, štai kas yra iš tiesų yra labas ir geras rytas!


Suaugusiems.lt

TAIP PAT SKAITYKITE