REXSAN

Kad sugrįžtų į TV, G.Juodeika atsikratė 25 kg

Šiuo metu LNK laidos „24 valandos” vedėjas Gediminas Juodeika, kaip pats tikina, yra optimalios formos – niekas net neįtaria, kiek pastangų jam kainavo svajonė grįžti į televiziją ir kaip sunku buvo vėl įsisprausti į klasikinį kostiumą.

Dvidešimt penki kilogramai vos per tris mėnesius. Toks yra naujas Gedimino svorio metimo rekordas. Tačiau tai, ką matome, anaiptol ne pabaiga.

Dietos? Sportas? Visiškas badas? Gal netgi narkotikai? Kaip pasiekti geriausių lieknėjimo rezultatų per trumpiausią laiką? Gediminas neslepia – jis žino visus atsakymus, juk prieš keletą metų viešame svorio metimo šou jis nuolatos buvo vadinamas absoliučiu lyderiu ir rekordininku.

„Siaubingai sustorėjau. Slėpiausi nuo žmonių ir nuo kamerų, nes iš tiesų atrodžiau baisiai”, – prisimininęs laiką po realybės šou sako jis ir neslepia niekada neužmiršiantis tų dienų, kai gatvėje jį atpažinę praeiviai badydavo pirštais ar nesidrovėdami kuždėdavosi: „Storas kaip kiaulė”.

Kas gi Gedimino kadienybėje nutiko po įsimintinojo realybės šou, kuriame jo kilogramai tirpo be jokio vargo? Ar gali būti, kad jis iš tiesų vartojo kokius nors draudžiamus, pavojingus preparatus, kuriuos nutraukus svoris žaibo greičiu šovė į viršų? Naujas sotus ir ramus gyvenimo būdas neliko be pėdsakų. Televizijos studijoje išnykę kilogramai per keletą mėnesių grįžo į pradinę padėtį. O dar po gero pusmečio Gediminas jau turėjo gražaus pliuso.

Gediminas neslepia: galimybė grįžti į eterį tikrai žavėjo. Tačiau tuomet, kai gavęs ne vieną ir ne du darbo pasiūlymus pažvelgė į veidrodį, suprato: pasirodyti viešumoje… tiesiog nepadoru.

Gražuolis sportiškas vaikinas buvo virtęs rubuiliu restorano savininku.

Nuo praėjusios vasaros Gediminas, palaikomas žmonos ir dviejų sūnų, vėl teisingame kelyje. Sveikas maistas, įtemptas darbas ir sporto klubas. Šiandieną akivaizdu – stengtis buvo verta. Nes svajonė vėl dirbti ekrane – jau įgyvendinta. Tačiau, pasiekęs tikslą, laidos „24 valandos” vedėjas nežada sustoti.

Gedimino Juodeikos svorio metimo drama – antradienį 20.30 val. laidoje „Neišgalvoti gyvenimai” su Rolandu Vilkončiumi per LNK.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE