Sebamed

Ką rengtis apkūniems vyrams?

Teisingai parinkti drabužiai vizualiai gali paslėpti bet kuriuos figūros trūkumus. Būtent todėl rinktis aprangą reikia ypač rimtai.

Kaip ir ką turėtų rengtis apkūnus vyras? Jeigu neturite problemų su sveikata, pvz.: jūsų medžiagų apykaita nėra sutrikusi, o Jūs tiesiog persivalgėte, siūloma pradėti sportuoti, nes taip Jūs gausite „n” kartų daugiau naudos, nei derindami rūbus ir slėpdami savo „presą”. Jeigu, vis dėlto, dėl sveikatos problemų Jus kamuoja viršsvoris, pateikiame variantus, kurie galėtų Jums padėti!

Auksinė garderobo taisyklė – teisingas rūbų derinimas tarpusavy

Pirkdamas marškinius, batus arba kelnes, pagalvokit, su kuo iš jau turimų rūbų Jūs galėsite nešioti/dėvėti/avėti įsigytą daiktą. Jeigu Jūsų vaizduotėje nesusiformuoja gražus derinys, atidėkite drabužį šalin.

Nereikia žavėtis šviesiais, rausvai pilkais (smėlio) ir pasteliniais tonais. Pirkite tamsiai mėlynos, pilkos, žalios, rudos spalvos atspalvių drabužius. Šiek tie ryškių spalvų Jums taip pat nepakenks.

Apkūniems žmonėms netinka stambūs dryžiai arba geometriniai raštai. Bet koks raštas, išskyrus patį smulkiausią, storina. Nenešiokite megztinio su plačia gumyte ant pilvo.

Kirpinio detalės

Kostiumams ir kelnėms siūti rinkitės minkštą ir lengvą audinį. Jis neturi sudaryti papildomos apimties, todėl Jums teks atsisakyti tvido (vilnonis, smulkaus rašto audinys) ir velveto.

Žmonėms su stambiu kaklu ir veidu reikia rinktis apykakles be sagų, Jums netiks mažos atverstinės apykaklės. Jums – plačios apykaklės su aštriais kampais.

Paltas turi būti žemiau kelių (15-20 cm). Trumpi modeliai padarys iš Jūsų nediduką storulį.

Atsisakykite plačių, per didelių švarkų. Jums tiks šiek tiek liemenuoti modeliai.

Nevertėtų dėvėti dvieilių švarkų. Jeigu vis dėlto apsirengėte būtent tokį, užsisekite tik viršutinę sagą.

Kelnės turi „sėdėti” ant talijos. Kantas ant kelnių (lygintuvu daroma kelnių briauna) Jums netinka. Jeigu be kanto neįmanoma, niekada nekiškite rankų į kišenes.

Įleistinės kišenės (švarkų) lieknina. Atsargiau su iškirpimais nugaroje. Apkūniems žmonėms tinka tik vienas iškirpimas.

Švarkų, paltų, striukių ir megztinių rankovės neturi būti plačios. Rinkitės šiek tiek susiaurintus modelius.

Jeigu turit gan didelį pilvą, atkreipkite dėmesį į kelnes su petnešom. Ant apkūnių žmonių tokios kelnės atrodo labai gerai. Jeigu nutarėte nešioti petnešas, rinkitės pusantro centimetro ilgesnes ir tiek pat platesnes (talijoje) kelnes.

Avalynė

Rinkitės paprastus, klasikinius modelius, be papuošimų, piešinių ir raštų. Geriau rinkitės tamsią avalynę, be kvadratinių arba labai aštrių nosių. Padas neturėtų būti platus.

Aksesuarai

Diržas neturėtų būti platesnis nei 3 cm. Sagtis turėtų būti neblizgi ir be dekoratyvių elementų. Sagtis neturėtų pritraukti dėmesio į jūsų pilvą.

Nelaikykite švarko, o ypač kelnių kišenėse piniginės ir dokumentų. Nereikalingi iškilumai storina. Slėpkite viską rankinėje, tačiau nedėkite į jį labai daug daiktų, nes atrodysite netvarkingas, kuomet rausitės porfely 10 min jieškodamas skambančio telefono arba vizitinės kortelės.


Asvyras.lt

TAIP PAT SKAITYKITE