REXSAN

Iš rinkos nurodyta surinkti natūralų mineralinį vandenį „Vandenis”

Druskininkų miesto valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad patikrinus iš vartotojo gautą informaciją, mineralinio vandens ir nealkoholinių gėrimų gamybos įmonei UAB „Elmera” (Druskininkai, Mizarų g. 52) nurodyta surinkti iš rinkos natūralų mineralinį vandenį „Vandenis”, įmonės atsakingam asmeniui paskirta piniginė nuobauda.

Vartotojas kreipėsi į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą pastebėjęs, kad UAB „Elmera” iš to paties gręžinio (šaltinio Nr. 25311) gamina dviejų rūšių natūralų mineralinį vandenį: „Vandenis” ir „Hermis”. Druskininkų miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, atlikę detalų pranešimo tyrimą, nustatė, kad vartotojo pastebėta informacija pilnai pasitvirtino.

„Patikrinimo metu nustatyta, kad įmonė nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio gamina natūralų mineralinį vandenį „Vandenis”, kuris išgaunamas iš gręžinio (šaltinio) Nr. 25311. Iš to paties gręžinio (šaltinio) pilstomas ir natūralus mineralinis vanduo „Hermis”. Tačiau yra griežtai draudžiama pateikti į rinką natūralų mineralinį vandenį iš to paties šaltinio, nurodant daugiau kaip vieną prekės pavadinimą ir visi mineralinio vandens gamintojai privalo vadovautis šia nuostata”, patikrinimo rezultatus komentavo Inga Žilevičienė, Druskininkų miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausioji gydytoja higienistė – maisto produktų inspektorė.

Atsižvelgiant į patikrinimo rezultatus, įmonei UAB „Elmera” nurodyta surinkti iš rinkos natūralų mineralinį vandenį „Vandenis”, o įmonės atsakingam asmeniui paskirta piniginė nuobauda. Pastabus vartotojas apie jo pranešimo tyrimo rezultatus informuotas telefonu.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena, kad pranešti apie nekokybiškus, netinkamai paženklintus ar galimai nesaugius maisto produktus galima nemokamu, visą parą veikiančiu Tarnybos telefonu 8 800 40403.


Maisto ir vet. tarnyba

TAIP PAT SKAITYKITE