REXSAN

Internetas pavertė moteris sekso vergėmis

Mokslininkai atlikę tyrimus priėjo prie išvados, kad pastaruoju metu daugelyje šalių gerokai padaugėjo vojeristų skaičius tarp vyrų, mėgstančių stebėti, kaip glamonėjasi, masturbuojasi ar mylisi kiti žmonės.

Greičiausiai dėl to, kad labai paplito kitas reiškinys, taip vadinamas kiberseksas, kai suaugusios ir visai jaunutės moterys prieš vebkamerą daro tai, apie ką svajoja dauguma vyrų savo seksualinėse fantazijose.

Tyrimo duomenimis, ypač tas reiškinys plinta tarp taip vadinamų trečiųjų šalių gyventojų. Tose valstybėse vis daugiau steigiama užsienio piliečių įmonių, į kurias ir kviečiamos moterys atlikti intymias paslaugas prieš vebkamerą. Neseniai atlikta apklausa parodė, kad moterys, gyvenančios Filipinuose, nors vieną kartą užsiiminėjo kiberseksu, o daugiau kartų – kas penkta 14-18 metų mergina arba kas trečia suaugusi moteris.

Dauguma apklausos dalyvių neslėpė, kad tai yra jų vienintelis pragyvenimo šaltinis. Taip jos bendrauja su klientais ir tenkina jų seksualinius įgeidžius už sumokėtą laiką.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE