REXSAN

Intenstyvus savaitgalis treniruočių studijoje VIJA PINAVIJA

Rugsėjo 27-29 dienoms esame Jums numatę kai ką intensyvaus ir labai naudingo. Taigi pasiruoškite sporto aprangą ir nusiteikite prieš spalio mėnesį pastiprinti raumenukus, padeginti riebaliukus, padidinti savo žinių bagažą ir atsipalaiduoti. Per vieną savaitgalį mes Jums siūlome susipažinti su populiariausiomis “Vijos Pinavijos” treniruotėmis. Gal nesate bandę jogos, o gal meditacijos, o gal visada vaikštote tik į jogą ir nežinote kas tai yra kalanetika? O kur dar mūsų naujos treniruotės „Dubens dugno mankšta” pristatymas ir praktika… Gyvenime reikia išbandyti viską!


PROGRAMA

Penktadienis, rugsėjo 27d.
17.30-18.30
Kalanetika + joga stretch su trenere Rita
Ritos treniruotės yra saikingai intensyvios, „užgriebiančios“ problemines vietas, bet tuo pačiu ir leidžiančios pasidžiaugti pratimų įvairove. Rita savo užsiėmimuose derina ir kalanetiką, ir jogą, daug dėmesio skiria sąnarių išjudinimui ir pramankštinimui.

18.30-18.45
Arbatėlė ir pasiplepėjimai

18.45-20.00
Dubens dugno mankšta su trenere Eglė. Teorija ir praktika
„O viskas prasideda pilve… ten, kur paauglystėje pirmąkart susipažįstame su moteriškumu, ten kur gimsta gyvybė, ten kur skraidžioja drugeliai…“ – pasakoja dubens dugno mankštos ir kalanetikos trenerė Eglė Afanaseva. Pasak jos, dubens dugno raumenų tonuso palaikymas – tai tiesiog būtinybė kiekvienai dailiosios lyties atstovei nepaisant jos amžiaus, kūno sudėjimo, fizinio pasiruošimo ar plaukų spalvos. Daug negirdėtų, tačiau labai įdomių moteriškų dalykų Jūsų laukia dubens dugno mankštos metu.

Šeštadienis, rugsėjo 28d.
14.00-15.00
Liekninamoji treniruotė su kamuoliais. Trenerė – Agnė
Ši treniruotė, dar vadinama gražios figūros treniruote, veikia “problematiškas” vietas, t.y. šlaunis, klubus, sėdmenis, liemenį ir stuburą. Joje Agnė neleidžia tinginiauti ir tenka „išprakaituoti“ riebaliukus. Sistemingas užsiėmimų lankymas padeda atsikratyti viršsvorio ir patobulinti kūno linijas. 

15.00-15.15
Arbatėlė ir pasiplepėjimai

15.15-16.15
Joga su treneriu Dainiumi
Dainius veda klasikinę Hatha jogą, remdamasis mokytojo B.K. S. Ajangar metodika. Hatha joga pagerina  sveikatą bei savijautą ir padeda siekti daugiau vidinės ramybės. Laikysenos  ir kvėpavimo pratimai leidžia pasijusti žvaliems ir gyviems, prideda pasitikėjimo savimi ir energijos.

Sekmadienis, rugsėjo 29d.
15.30-16.30
Kalanetika + press su trenere Gintare P.
Gintarė įsitikinusi, kad svarbiausia, jog treniruočių metu moterims nebūtų nuobodu, kad jos jaustųsi patogiai dvasiškai ir fiziškai, kad galėtų smagiai praleisti laiką, pažinti bei lavinti save. Vesdama šio tipo treniruotes, Gintarė sutelkia didesnį dėmesį į pilvo raumenis.

16.30 – 17.30
Meditacijos sesija su Maya
Tai puiki proga susipažinti su mūsų naująja komandos nare, patyrusia meditacijų mokytoja bei Reiki meistre Maya Grey. Tai bus laikas, skirtas sau, po kurio pasijusite atsipalaidavę, pailsėję bei pasiruošę įsilieti į tolimesnį gyvenimo pulsą. 

Nuo 17.30
Arbatėlė ir pasiplepėjimai

3-jų  dienų,  6 val. geriausių treniruočių bei atsipalaidavimo sesija su geriausiais specialistais tik už 80 lt.

Registracija telefonu 8685 00559, el.paštu vpinavija@gmail.com arba Facebook’e. Informacijos taip pat ieškokite www.vijapinavija.lt

Inkris, UAB

TAIP PAT SKAITYKITE