Venoruton spray purškalas kojoms

Holivudo aktorius M.Douglasas sako įveikęs vėžį

Holivudo žvaigždė Michaelas Douglasas sako, kad jam pavyko įveikti vėžio naviką, ir dabar jis valgo „kaip paršelis”, kad susigrąžintų svorį, kurį prarado sunkiai kovodamas su šia liga.

66 metų didžiojo ekrano veteranas pirmajame interviu televizijai nuo pernai rugpjūčio, kai jam buvo diagnozuotas gerklės vėžys, sakė, kad viliasi gyventi dar daug metų, nes iš savo ilgaamžių tėvų gavo gerus genus.

Michaelo tėvui legendiniam aktoriui Kirkui Douglasui gruodį sukako 94 metai, motinai Dianai Dill sausio pabaigoje sueis 88 metai.

„Turint galvoje tai, kad auglio nebeliko, ir tai, ką aš žinau apie šio tipo vėžį, visiškai tikėtina, kad aš jį įveikiau”, – sakė M.Douglasas interviu televizijos NBC laidai „Today Show”, kuris bus parodytas antradienį.

Du „Oskarus” pelniusiam aktoriui teks kas mėnesį vykti pas medikus tikrintis, tačiau jis džiaugiasi, kad gyvenimas jau grįžta į normalias vėžes.

„Kemšu kaip paršelis… Netekau maždaug 32 svarų svorio (apie 14,5 kg). Maždaug 12 svarų jau pavyko priaugti”, – sakė aktorius ir pridūrė, jog mankštinasi gimnastikos salėje, tačiau jį prižiūrintys profesionalai riboja fizinį krūvį, nes „nori, kad dar priaugčiau svorio”.

M.Douglasas apie jam diagnozuotą ligą pranešė sugrįžęs į Jungtines Valstijas po vasaros atostogų.

Rugsėjį aktorius sakė, kad jam ketvirtosios stadijos vėžys, tačiau esama 80 proc. tikimybės, kad jam pavyks nugalėti ligą.

Jau gruodį M.Douglasas buvo pakankamai sustiprėjęs, kad vėl kibtų į darbą. Tačiau aktorius pranešė, kad šį mėnesį jam bus atlikta pozitroninė emisinė tomografija (PET), po kurios paaiškės, ar graikinio riešuto dydžio navikas išnyko.

Interviu laidai „Today Show” aktorius sakė, kad šeimos genai leidžia jam tikėtis ilgo gyvenimo.

„Dabar man 66 metai. Žinote, man pasisekė, nes turiu mamą, kuriai 88 metai – ji mane užmuš, jai gali būti 87-eri”, – pašmaikštavo M.Douglasas.

„Mano tėvui 94-eri. Suprantama, džiaugiuosi tokiais genais. Tačiau tai neabejotinai yra jau trečiasis veiksmas (mano gyvenime), kai labiau vertini savo laiką ir įdėmiau renkiesi, kaip jį leisti”, – sakė jis.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE