Sebamed

Gegužės 12 d. Karoliniškėse – „Toto fiesta“ žmonių ir gyvūnų draugystei stiprinti

Gegužės 12 dieną (sekmadienį)12.00 val. Vilniuje, Karoliniškių mikrorajone, didžiulėje pievoje šalia I. Šimulionio g. namo nr. 5, Zooveterinarijos centras „TOTO“ kartu su Karoliniškių seniūnija organizuoja „TOTO FIESTĄ“ – nuotaikingą šventę žmonių ir gyvūnų draugystei stiprinti.

Programoje: šunų paklusnumo įgūdžių demonstravimas, parodomosios AGILITY varžybos, keturkojų madų šou, prekyba zooprekėmis gyvūnėliams, maistu bei gėrimais jų šeimininkams, įvairūs konkursai, kvinteto „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“ pasirodymas.

DALYVAUS: Tu ir Tavo Augintinis. (Kiti dresuoti ir nedresuoti, veisliniai ir neveisliniai šunys, kurie pademonstruos matytas ir iki šiol dar nematytas šunų sporto šakas, matytus ir nematytus triukus. Tu taip pat gali parodyti, ką moka tavo šuo, dalyvauti įvairiose rungtyse bei konkursuose).

ŽIŪROVUS LINKSMINS: žiūrovai linksmins vieni kitus, o juos visus – Vilniaus spec. ligoninės kvintetas „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“ (dainuojamosios poezijos ir teatro aliuzija į kabaretą)

ŠUNŲ RUNGTYS IR SPORTAI, KURIUOS PAMATYSI: OBEDIENCE, IPO, AGILITY, FRISBEE DOG FREESTYLE (jei nebus vėjo), SLED DOG ŠOU, PITCH AND GO.

KONKURSAI, KURIUOSE GALI DALYVAUTI

„TOTO“ KETURKOJŲ MADŲ ŠOU

Vaikams ir suagusiems vaikams. PAMATUOK SAVO AUGINTINĮ IR PASIŪK JAM arba pritaikyk savo išaugtinių rūbų kolekciją ir iš anksto užsiregistravęs dalyvauk „TOTO” 4-kojų Madų Šou. Registracija toto@vetklinika.lt arba šventės metu (jei dar bus vietų).

„TOTO” KETURKOJŲ TALENTŲ ŠOU „ŠLOVĖS MINUTĖ“

Tavo šuo ar kitoks gyvūnas moka įdomių triukų? Pats laikas parodyti tai kitiems. Registracija toto@vetklinika.lt arba šventės metu, jei dar bus vietų.

„TOTO” „PANAŠIAUSIŲJŲ KONKURSAS“

Žmonės sako, kad tavo augintinis stebėtinai panašus į tave? Šis konkursas jums – tau ir tavo augintiniui! Pastaba. Neužtenka būti panašiam. Reikia būti … labai panašiam! :). Todėl pradėk ruoštis jau namie – pasidaryk panašią šukuoseną, panašų makiažą, apsirenk panašius į jo kailio spalvą drabužius, išmok judėti, kaip tavo augintinis. Ir prizas tavo! Registracija toto@vetklinika.ltarba šventės metu, jei dar bus vietų.

PAGALIAU – GERIAUSIO „TOTO” FIESTOS ŠUNS NOMINACIJA

Ji atiteks aktyviausiai įvairiose rungtyse dalyvaujančiam, daugiausiai visko mokančiam ir paklusniausiam šuniui (ir nebūtinai veisliniam, ir nebūtinai gražiausiam). Tagi, pirmyn! Į šią rungtį registruotis nereikia. Pretenduos visi, aktyviai dalyvaujantys.

Bernardinai.lt

TAIP PAT SKAITYKITE