Gudručio vaistinė

Didžiausios vyrų sekso klaidos

Vienas pasaulyje garsus seksologas – santykių ekspertas nusprendė išgelbėti vyrus nuo „nelaimių” miegamajame – priminti pagrindines jų klaidas bei kartu patarti, kaip to išvengti.

1.  Įžanga prasideda ne lovoje

Glamonės, sekso preliudija prasideda ne lovoje prieš suartėjimą: moterims patinka būti viliojamoms, tad geidulingai siekite jos dar vakarieniaujant ar poilsiaujant  su knyga ar prie televizoriaus. Tegu tai būna tarsi žaidimas!

2. Neskubėkite „prie reikalo”

Greitas dėmesys moters genitalijoms – ne pati geriausia mintis. Dailiosios lyties atstovę reikia sujaudinti, suvilioti – jums padės glamonės, masažas ar kiti erotiški žaidimai.

3. Nepamirškite klitoriaus!

Daugybė vyrų mano, kad moterų orgazmas priklauso nuo įsiskverbimo. Daugiau nei 70 procentų dailiosios lyties atstovių maksimalų pasitenkinimą jaučia tik stimuliuojant klitorių – tad būkite tikri, kad jo nepamiršote. Žinoma, tam reikia tiksliai žinoti, kur yra tas stebuklingas klitorius – „pratrynę” šlapimtakį malonumo toli gražu nesukelsite…

4. Pasiekite G-tašką

Ieškodami šio lobio, daugybė vyrų pasikliauna vienu bendru literatūroje pateikiamu „žemėlapiu”. Nepamirškite, jog taško buvimo vieta gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo moters kūno.

5. Pernelyg nesiorientuokite į tikslą

Nėra nieko labiau jaudinančio nei vyras, besimėgaujantis ilgais žaidimais! Beje, nesusikoncentruokite į vieną jūsų: seksualiniai atradimai turi džiuginti abu partnerius.


Suaugusiems.lt

TAIP PAT SKAITYKITE