REXSAN

Dėl nustatytų pažeidimų laikinai sustabdyta kavinės veikla

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad dėl nustatytų pažeidimų laikinai sustabdyta UAB „For plus“ kavinės (Žirmūnų g. 70, Vilnius) veikla.

Sprendimas priimtas po to, kai gavę dviejų vartotojų skundus dėl įtariamo apsinuodijimo maistu, Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai nedelsiant patikrino šią kavinę.
Patikrinimo metu nustatyta, kad įmonėje nesilaikoma patalpų ir inventoriaus higienos reikalavimų, tvarkant maistą, sudaroma kryžminės taršos galimybė, savikontrolės žurnalai pildomi nereguliariai. Taip pat neužtikrintas produktų atsekamumas, žaliavų bei pusgaminių ženklinimas, patiekalai buvo laikomi netinkamomis sąlygomis. Rasta maisto produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais.
Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai atrinko ištirti laboratorijoje 10 plovinių mėginių nuo gamybos inventoriaus ir darbuotojų rankų. Dėl patikrinimo metu nustatytų pažeidimų, Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, įmonės veikla laikinai sustabdyta.

TAIP PAT SKAITYKITE