Mollers

Daugiavaikėms šeimoms – šventinė parama už 50 tūkstančių litų

Prieš gražiausias metų šventes prekybos tinklas MAXIMA, bendradarbiaudamas su Daugiavaikių šeimų asociacija MES, jos remiamoms daugiavaikėms šeimoms iš visos Lietuvos skyrė prekių už 50 tūkstančių litų.

Savaitgalį Vilniuje susirinkusioms Daugiavaikių šeimų asociacijos MES remiamoms šeimoms iš visos Lietuvos buvo išdalinta žaislų, knygų, drabužių, saldumynų, kuriuos dovanojo prekybos tinklas MAXIMA. Paramos vertė – 50 tūkstančių litų.

MAXIMA LT, UAB, Įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Inga Romanovskienė sako, jog šia parama prekybos tinklas siekia padėti daugiavaikėms Lietuvos šeimoms susikurti gražesnes šventes. „Norime, kad kuo daugiau šeimų per šventes nejaustų nepritekliaus, pradžiugintų vienas kitą dovanomis ir laimingai sutiktų Kalėdas“, – sako I. Romanovskienė.

Pasak jos, daugiavaikės šeimos, kurioms skirta parama, galėjo pasirinkti joms labiausiai reikalingų daiktų – ir šventėms, ir kasdienai. Taip pat 50 tūkstančių litų paramą įvairiomis prekėmis prieš didžiąsias metų šventes MAXIMA skyrė ir savo darbuotojų šeimoms, kurios augina 4 ir daugiau vaikų iki 18 metų.

„Gruodį netrūksta rūpesčių – artėja Kalėdos, reikia supirkti dovanas, pasirūpinti vaišėmis. Jei vaikai eina į darželį, mokyklą, tėvams reikia skirti lėšų ir ten vykstantiems renginiams, kaukėms, dovanėlėms. O kai šeimoje yra trys ir daugiau vaikų, pajamos ištirpsta ypatingai greitai. Tad, pošventinis laikotarpis daugeliui namų ūkių tampa tikru finansiniu iššūkiu. Todėl prekybos tinklo MAXIMA parama daugiavaikėms šeimoms yra ne tik dėmesio parodymas, bet ir apčiuopiama, labai reikalinga pagalba“, – sako Jurgita Pocienė, Daugiavaikių šeimų asociacijos MES įkūrėja ir vadovė.

MAXIMA su Daugiavaikių šeimų asociacija MES bendradarbiauja jau dveji metai. Šiemet, prieš mokslo metų pradžią, prekybos tinklas šeimoms dovanojo prekių už 100 tūkstančių litų.

Parama ir dėmesys šeimoms, vaikų bei jaunimo švietimui, ugdymui yra strateginė MAXIMA rėmimo kryptis. Prekybos tinklas nuolat remia ir skatina vaikų bei jaunimo ugdymui ir lavinimui skirtas iniciatyvas bei projektus.

Renata Saulytė,
MAXIMA LT, UAB, Komunikacijos vadovė
Tel.: 8 5 274 43 91,
Mob. tel.: 8 659 90 342
E. paštas: renata.saulyte@maxima.lt

TAIP PAT SKAITYKITE