Nobel biocare

Darbą pradeda naujasis vaikų reabilitacijos įstaigos „Palangos gintaras“ vadovas

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) laikinoji kanclerė Odeta Vitkūnienė ketvirtadienį pristatė Palangos vaikų reabilitacijos įstaigos „Palangos gintaras“ kolektyvui naująjį įstaigos direktorių Saulių Deveikį. Po pokalbio su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga atrinktas konkurso nugalėtojas šiandien pradėjo eiti pareigas.

„Džiaugiamės, kad prie „Palangos gintaro“ vairo stoja patyręs vadovas, turintis ilgalaikę sėkmingo vadovaujamo darbo patirtį sveikatos priežiūros srityje. Tikime, kad jūsų strateginis mąstymas, organizuotumas ir iniciatyvumas įkvėps visą kolektyvą ir užtikrins sklandų ir efektyvų reabilitacijos įstaigos darbą“, – pristatydama naują vadovą kalbėjo O. Vitkūnienė.

Gydymo ir farmacijos įmonėms anksčiau vadovavęs S. Deveikis laimėjo vasarą rengtą konkursą, kuriame iš viso dalyvavo šeši kandidatai. Iš jų buvo reikalaujama turėti ne mažesnę kaip trejų metų vadovaujamo darbo patirtį ir biomedicinos mokslų ar socialinių mokslų srities aukštąjį išsilavinimą.

S. Deveikis yra baigęs biomedicinos mokslus Tartu Universitete, vėliau studijavo valdymą ir administravimą „ISM Vadybos ir ekonomikos universitete“. Naujasis reabilitacijos įstaigos direktorius yra vadovavęs privačioms klinikoms ir užsienio medicinos ir farmacijos kompanijų padaliniams Lietuvoje.

1990 metais įkurta vaikų reabilitacijos įstaiga „Palangos gintaras“ turi daugiau nei 200 darbuotojų kolektyvą, kurie per metus aptarnauja daugiau nei 5 tūkst. pacientų nuo 1 iki 18 metų.

SAM Spaudos tarnyba

 

TAIP PAT SKAITYKITE