Mollers

Baigiamoji konferencija Marijampolėje

Marijampolėje vyko Lietuvos-Lenkijos gydymo įstaigų projekto ,,Medicinos infrastruktūros ir bendradarbiavimo plėtra žmonių saugumui gerinti pasienio regione” baigiamoji konferencija.
2009 m. rugsėjo mėnesį startavęs projektas buvo vykdomas 18 mėnesių. Projektas apėmė Suvalkų vaivadijos ligoninę Lenkijoje ir Marijampolės bei Kalvarijos ligonines Lietuvoje. Pagrindinis šio projekto partneris buvo Marijampolės ligoninė.
Projekto baigiamojoje konferencijoje dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos gydymo įstaigų, Marijampolės bei Kalvarijos savivaldybių atstovai. Pirmąją konferencijos dieną buvo skaitomi pranešimai apie minėtų savivaldybių įgyvendinamus projektus su kaimyne Lenkija. Taip pat buvo pristatomos Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vykdomos bendradarbiavimo abipus sienos veiklos. Antrąją konferencijos dieną projekto partneriai pristatė gydymo įstaigose įgyvendintas projektines veiklas, aptarė rezultatus.
Pagrindinis projekto tikslas buvo vystyti ir gerinti Lietuvos-Lenkijos pasienio ruožo medicinos įstaigų bendradarbiavimą bei užtikrinti skubios medicininės pagalbos teikimą tarp gydymo įstaigų, esančių arčiausiai pagrindinių pasienio kelių, ugdant ligoninių personalo įgūdžius ir didinant pasienio regiono gyventojų bei turistų saugumą.
Projekto metu buvo renovuojamas Marijampolės ligoninės Radiologijos skyrius,  įsigyta skubios pagalbos suteikimo ir gyvybės palaikymo įrangos. Taip pat vyko įvairių sričių specialistų patirties dalijimosi darbiniai susitikimai – seminarai.
Informaciją ruošė ryšių su visuomene specialistė Rūta Giedraitytė
VšĮ Marijampolės ligoninė
Ryšių su visuomene specialistė
tel.: (8 343) 50 435, mob.: 8 600 82 719
www.marijampolesligonine.lt


Sveikatos ministerija

TAIP PAT SKAITYKITE