Nobel biocare

Ar žinote, kaip grąžinti gerą nuotaiką?(

Pačiu tamsiausiu žiemos metu ne kasdien esame gerai nusiteikę, kai kuriuos mūsų net kamuoja žieminė depresija. Laimei, geros nuotaikos nebūtina laukti iki pavasario – užtenka deramai pakoreguoti mitybą!

„Korekciją” patartina pradėti vakare: naudinga suvalgyti porciją salotų, pagamintų iš šviežių kopūstų ir morkų. Už tokį sveiką ir žarnynui naudingą maistą organizmas kaipmat atsilygins lengvumo pojūčiu ir žvalumu. Pasak sveikatos žinovų, gerai funkcionuojant žarnynui, paprastai nekamuoja slogutis.

Kitą dieną reikėtų nieko nevalgyti, tik daug gerti: vandens, natūralių sulčių, žolelių arbatos.

Prieš naktį reikia 3-4 valgomuosius šaukštus avižų kruopų užpilti 3-4 šaukštais šalto vandens ir palikti iki ryto. Ryte pamirkytas kruopas reikia sumaišyti su razinomis, riešutais, medumi bei citrinos sultimis ir suvalgyti. Būtų labai naudinga suvalgyti bananą. Po pusryčių pusę stiklinės ryžių ir (atskirai) keletą džiovintų abrikosų užpilti vandeniu ir pamirkyti iki vakaro.

Per pietus reikia užvalgyti šviežių daržovių salotų (būtinai su morkomis), paskanintų augaliniu aliejumi, suvalgyti nedidelę porciją žuvies su virtomis bulvėmis ir žalumynais.

Vakare pamirkytus ryžius reikia užpilti „nauju” vandeniu, išvirti, sumaišyti su mirkytais abrikosais ir suvalgyti. Taip maitintis rekomenduojama keletą dienų, kol pagerėja nuotaika ir darbingumas. Tuomet galima grįžti prie įprasto raciono.TAIP PAT SKAITYKITE