REXSAN

Apie teigiamus koronaviruso testus NVSC gydymo įstaigų prašo informuoti telefonu

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad sutriko informacijos apie koronavirusui nustatyti atliekamus testus gavimas iš e. sveikatos sistemos. Todėl gydymo įstaigų prašoma apie teigiamus testus nedelsiant informuoti visą parą budintį NVSC darbuotoją telefonu 8 677 37729.

Taip siekiama užtikrinti, kad epidemiologų darbas vyktų įprastai ir epidemiologinė diagnostika būtų atlikta laiku. NVSC šiuo metu neturi visos informacijos apie naujus teigiamus testus, todėl negali vykdyti epidemiologinės diagnostikos. Gydymo įstaigų prašoma pateikti informaciją apie teigiamus testus, gautus nuo vakar ryto.

NVSC primena, kad pagal galiojančią tvarką gydymo įstaigos NVSC apie COVID-19 ligos atvejus turi informuoti per 2 val. žodžiu ir per 12 val. raštu.

Taip pat, kaip jau informavo Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), trečiadienį, rugsėjo 30 d., dėl techninių priežasčių laikinai bus sustabdyta registracija į mobiliuosius patikros punktus tyrimams dėl koronaviruso (COVID-19) infekcijos. Informacijos teikimas karštąja linija 1808 vyks įprastai.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija

 

TAIP PAT SKAITYKITE