Nobel biocare

7 būdai, kaip pagerinti intymųjį gyvenimą

Manai, kad seksas po įtemptos dienos yra ne tau? O misionieriaus poza pernelyg nuobodi ir banali? Pakeisk požiūrį.

1. Galvoji, kad seksas po įtemptos darbo dienos – ne tau.

Mesk tokias mintis į šalį ir pasistenk didesnį dėmesį skirti prisilietimams ir glamonėms.

Pamėgink kaip galima labiau atsipalaiduoti ir tavo kūnas pats pradės reaguoti į tai, kas vyksta. Pasistenk prisiminti, kaip praėjusį kartą buvo gera mylėtis.

2. „Мisionieriaus” poza – nuobodi ir banali.

Ši poza ideali, norint maksimaliai atsipalaiduoti ir patirti stiprų malonumą. Tiesa, pagrindinis krūvis tenka partneriui. Tačiau gali pati reguliuoti Įsiskverbimo gilumą, užkėlusi kojas jam ant pečių.

3. Su jo pasididžiavimu elgiesi itin atsargiai.

Yra nemažai vyrų, kurių pasididžiavimas – itin jautrus. Tačiau daug daugiau iš jų skundžiasi, kad moterys pernelyg švelniai elgiasi su jų lytiniu organu. Iš tikrųjų jiems labiau patinka, kai gana grubiai glamonėjamas penis ir aplinkui jį. Todėl pamėgink kiek tvirčiau suspausti jo penį ir stimuliuoti žemyn-aukštyn, vos vos pasukant, o orgazmo metu dar stipriau spustelėk kilstelėdama aukštyn jo sėklides.

4. Negalima patirti orgazmo, kai seksas – greitas.

Tačiau nereikėtų skubėti nuvertinti greitą seksą. Jei greitai susijaudinama, tai pasiekti orgazmą daug laiko ir neprireiks. Todėl didindama judesių intensyvumą, pamėgink „pagauti” abipusio stimuliavimo tempą. Taip ne tik priartinsi orgazmą, bet ir atsiras galimybė patirti jį sinchroniškai.

5. Bent vieną kartą pasinaudok sekso žaisliuku.

Tačiau nereikėtų pamiršti, kad naudotis pagalbinėmis sekso priemonėmis galima tik kaip instrumentu orgazmui pasiekti, tačiau jis neturėtų atstoti partnerio. Todėl pasistenk naudoti žaisliuką tik tada, kai partneris kartu lovoje, o ne tada, kai jo nėra.

6. Norint kaip reikiant įaudrinti moterį, reikia ją labai ilgai glamonėti.

Iš tikrųjų tiek vyrams, tiek moterims pakanka ir 30 sekundžių, kad susijaudintų. O norint pasiekti itin stiprų susijaudinimą ir vieniems, ir kitiems užtenka 12-13 minučių. Tik moterys, skirtingai nei vyrai, linkusios sekso metu nuklysti mintimis kitur. Todėl labai svarbu visą savo dėmesį sutelkti vien seksui ir tada puikus orgazmas – garantuotas!

7. Moterys myli tik ausimis, o ne akimis.

Tyrimais įrodyta, kad moterims patinka žiūrėti, kaip kiti mylisi ne mažiau nei vyrams. Moterims taip pat patinka apžiūrinėti vyro lyties organus, ypač jo pasididžiavimą. Todėl neatsisakyk malonumo žiūrėti į nuogą partnerio kūną: neišjunk šviesos sekso metu.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE