Biorythm

6 pagrindinės taisyklės, kaip tapti idealiu gerbėju

Vyras turi suprasti, kad net nereikšminga klaida santykiuose su moterimi gali tapti lemtinga: arba praras jam patinkančią moterį, arba dar labiau ją sudomins.

1. Pirmiausiai reikėtų žiūrėti moteriai į akis. Jei pastebės, kad įsmeigėte akis į jos krūtinę, kai ji pasakoja apie neseniai matytą parodą, padariusią stiprų įspūdį, tai ji greičiausiai padės ties jūsų vardu labai didelį klaustuką.

2. Kitas labai svarbus dalykas: daugiau rūpinkitės savo išvaizda. Moterims patinka tik tvarkingi, pasitempę ir maloniai kvepiantys vyrai. Tai nereiškia, kad jūs turėtumėte kasdien labai švariai nusiskusti, tačiau plaukeliai ant veido tikrai neturėtų badyti akių.

3. Moterims labai didelį įspūdį daro vyro džentelmeniškumas ir kaip jis moka rodyti dėmesį. Todėl nepamirškite padėti moteriai apsivilkti paltą, atidaryti automobilio dureles. Nes rūpestingas ir dėmesingas vyras turi itin didelį pasisekimą tarp moterų.

4. Taip pat maloniai ir galantiškai reikėtų elgtis ir su mylimos moters draugėmis. Moterims patinka komunikabilūs, mėgstantys bendrauti ir žavingi vyrai, kurie tampa mėgstamais ir tarp jos draugų bei artimųjų. Pasistenkite užkariauti širdis ir jos artimų žmonių, nepamiršdami, kad pagrindinis tikslas – jūsų išrinktoji.

5. Per pasimatymą su moterimi demonstratyviai ignoruokite savo telefoną. Neatsiliepkite į skambučius arba apskritai jį išjunkite, sakydami: ” tai ne taip ir svarbu”. Tuo parodysite savo mylimai moteriai, kad jums svarbiausia – dėmesys jai.

6. Kalbėkite su moterimi apie tuos dalykus, kuriuos ji labiausiai išmano. T.y. apie ją pačią. Ir nepamirškite komplimentų bei dažniau tarkitės su ja, pabrėždami, kad vertinate jos nuomonę


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE