Mollers

10 tikros meilės požymių

Vyrai retai rodo savo tikruosius jausmus. Net ir tada, kai pameta galvą dėl moters. Tačiau jie turi savo būdų parodyti, kad myli.

Tiesa, ne visos moterys tai supranta. Kadangi dauguma iš jų laukia gėlių, dovanų, romantiškų gestų, o vyrai visai kitaip parodo, kad myli.

1. Jis atsiskleidžia prieš moterį

Tačiau atvirai papasakoti apie savo jausmus – ne vyro jėgoms. Bet jei vis dėlto išdrįso, būkite užtikrintos, jis ne šiaip sau tai padarė.

2. Jis padeda tvarkytis buityje

Vyras išnešė šiukšles ar išplovė indus. Tai – ne itin romantiškas poelgis, bet tai vyriškas būdas parodyti, kad jis nori padėti moteriai.

3. Jis prašo moters pagalbos

Kiekvieną kartą, kai vyras prašo padėti išrinkti dovaną jo mamai, jis nori išgirsti savo mylimosios nuomonę. Todėl, kad jis gerbia ją ir jos pasirinkimą. Tai ar ne tikros meilės ženklas?

4. Jis reiškia savo jausmus viešumoje

Jei vyras nori palaikyti už rankos, apkabinti, pabučiuoti – priimkite tokį jo elgesį kaip komplimentus. Jis – laimingas ir didžiuojasi, kad jūs – jo moteris. O kartais net nėra geresnio būdo reikšti savo jausmus, kaip tvirčiau prispausti prie savęs mylimąją.

5. Jis išrenka jai (ne)patinkančias dovanas

Jei dovanos, gautos iš jo, nėra kažkuo ypatingos, tai dar nėra pretekstas dėl to pykti. Daug vyrų dažnai nežino, ką iš tikrųjų reikia dovanoti moteriai, kad jai patiktų ir įtiktų. O jei jis su užsidegimu nori nustebinti moterį mažytėmis raudonos spalvos dėžutėmis, tai – akivaizdus jo didelės meilės ženklas. Tuo pačiu jis nori parodyti, kad moteriai yra dėmesingas ir rūpestingas.

6. Jis supažindina mylimąją su savo tėvais

Būkite užtikrintos: kai tik vyras supažindina savo merginą su mama, ji iš karto pradeda kalbėti, kad jau pats laikas jai tapti močiute. Todėl nutaręs pasodinti prie vieno stalo dvi mylimas moteris, vyras puikiai supranta, ką jis ruošiasi daryti. O moteriai derėtų apsiginkluoti kantrybe ir dar luktelėti, kol jis pasipirš.

7. Jis supažindina su savo draugais.

Jei vyras iš tikrųjų galvoja ape bendrą su savo mylima moterimi ateitį, tai ne tik kartu eina su ja į kiną ar viešus renginius, vakarieniauja restorane, bet ir supažindina su savo draugais.

8. Jis tampa moters gyvenimo dalimi

Jei vyras noriai vaikšto su savo mylimąja po parduotuves arba kartu žiūri verksmingą melodramą per televizorių, tai ženklas – kad jis ruošiasi šeimyniniam gyvenimui.

9. Jis ieško kompromisų

Kitaip tariant, jie vyras myli moterį, tai jis nori, kad ji būtų laiminga. Tačiau tai nereiškia, kad jis visados leis jai daryti viską, kas patinka. Užtat jis bus pasirengęs ieškoti abi puses tenkinančių kompromisų. Nesvarbu, apie ką bus kalbama: apie tai, kaip ketinate kartu praleisti atostogas arba kuriam iš jųdviejų nueiti ir uždaryti duris. Paprastai mylintis vyras linkęs nusileisti.

10. Jis sako, kad myli

Suprantama, vyrui prisipažinti, kad myli, tai toks pats retas įvykis, kaip ir šiais laikais susitikti su dinozauru. Tačiau, jei jau jis atsivėrė, tai reikėtų išklausyti jį labai atidžiai ir nepraleisti nei vieno žodžio! Kas žino, kada vėl bus kitas kartas…


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE