Nobel biocare

10 būdų, kaip romantiškai praleisti ilgąjį savaitgalį

Ilgieji savaitgaliai – puikus metas, kai su mylimuoju romantiškai galite praleisti ne tik vakarus,bet ir dienas. Pateikiame 10 būdų, kaip tris dienas nuspalvinti romantika.

1. Surenkite vakarėlį dviems

Tos šalies tradicijomis, į kurią svajojate nukeliauti. Meksikietiškai: fachitos, tekila, sambrero; japoniškai: suši, „geišos memuarai”, anime; itališkai: spagečiai, vynas, Bertolucci filmai ir t.t. Privaloma programos dalis – kartu paruošti nacionalinį patiekalą, bet būkite pasiruošę tam, kad galų gale vis dėlto gali tekti užsisakyti picą.

2. Už  lango – tikras pavasaris, todėl patraukite į artimiausią mišką ar parką

Gal jau pradėjo stiebtis žibuoklės? Beieškant jų, taip galima praleisti visus laisvadienius be rūpesčių. Tikriausiai dar neištirpo sniegas miško tankmėje, todėl gal dar pavyks nulipdyti paskutinį šį sezoną bent mažuliuką senį besmegenį. Tik būtinai apsirenkite neperšlampamais drabužiais, užsidėkite kepurę, šaliką ir pirštines. Po nuotaikingos programos dalies pasivaišinkite karštu vynu.

3. Apsimeskite turistais

Per laisvadienius aplankykite visas pagrindines lankytinas vietas jūsų mieste.  Tik nepamirškite pasiimti fotoaparatą, apsiauti patogią avalynę, apsivilkti šiltus drabužius ir pasiimkite iš anksto numatyto maršruto planą. Svarbiausia išvykos „vinis” – apsimeskite užsieniečiais ir imituodami akcentą paklauskite žmonių „nežinomos” jums gatvės.

4. Surenkite sekso fiestą

Tai labai aktualu, nes šiokiadieniais jums paprastai trūksta laiko tokiam maloniam užsiėmimui. Ryte pasivioliojate lovoje, o paskui nueinate į parduotuvę ne tik apsipirkti, bet ir… pasimylėti persirengimo kabinoje arba mašinoje, kino salėje. Nors dabar, kai lauke dar šaltoka, tokių vietų sąrašas pakankamai ribotas, tačiau galima parodyti išradingumą. Todėl vakarop privalomas programos punktas – užsukti į sekso reikmenų parduotuvę, o paskui bėgte į lovą išbandyti pirkinius.

5. Оrganizuokite sau įspūdžių maratoną

Paeiliui darykite tai, ko niekada nedarėte. Pradėti galima tiesiog ryte, ypač jei mylimasis niekada nelepino jus pusryčiais lovoje. Pagrindinis programos punktas –  surenkite kažkokį bendrą „pirmą kartą”. Pavyzdžiui, padainuokite kartu karaoke, pažaiskite biliardą. Tam reikalui labai tiks ir pirmasis užsiėmimas šokio mokykloje. Šokite tango, valsą ar fokstrotą.

6. Nusifilmuokite savo gamybos erotiniame filme

Gerų savų nuotraukų ir filmų niekados nebus per daug. Todėl sukurkite savo gamybos erotinį filmuką arba pozuokite erotinėje fotosesijoje, kurią galėtų atlikti fotomenininkas savo studijoje arba lauke. O jei vis dėlto nuspręstumėte pozuoti lauke, per daug neišsinuoginkite, nes galite sušalti, bet užsimeskite ryškių spalvų drabužius, kurie itin atsispindės pilkame ir niūriame fone. O jei fotosesija vyks studijoje, iš anksto apgalvokite bent kelis personažus (kuo daugiau, tuo geriau) ir pasiimkite įvariausių rekvizitų. Pavyzdžiui, romantiškai fotosesijai labai tiks gėlės.

7. Nueikite su mylimu žmogumi į baseiną ar atrakcionų parką

Išsiaiškinkite, kuris iš jųdviejų geresnis nardytojas ar plaukikas. Tada užsidėkite maudymosi kostiumus, kepuraitę ir pirmyn į baseiną, surenkite plaukimo varžybas. Alternatyva – sauna dviese, intymioje aplinkoje ir baseinu.

8. Surenkite prisiminimų vakarą

Кaip judu susipažinote? Кoks buvo jūsų pirmas pasimatymas ir pirmas seksas? Todėl nueikite ten, kur judu susipažinote ir iš naujo suvaidinkite savo pažintį. Pasistenkite nekikenti ir nesugadinti žaidimo, o dar kartą pamėginti išgyventi pačias pirmąsias emocijas. Vakare parašykite labiausiai įsimintinų momentų jųdviejų santykiuose sąrašą, apsikeiskite jais ir palyginkite, ar daug sutapimų.

9. Pasižvalgykite po miestus

Molėtai, Druskininkai, Ignalina, Utena, Zarasai – šiuose miestuose greičiausiai dar nebuvote. Net ir tuose miesteliuose yra aibė įdomių dalykų, kuriuos tikrai vertėtų pamatyti. Pats laikas ištaisyti šią klaidą, sujungus į vieną malonumą ir naudą. Viešbučių kainos ten taip pat nedidelės, užtat labai smagiai praleisite laiką ir gerai pailsėsite tiesiog vaikščiodami po miestą ir bent trumpam pakeitę aplinką.

10. Nupūskite dulkes nuo užsigulėjusių žaidimų!

Susiraskite ant spintos užkeltus visokius žaidimus, kuriuos turite namuose: šachmatus, domino, žaidimą „Scrabble”, žaidžiamą su kauliukais ir panašiai. Pasidarykite sumuštinių, pasiruoškite karšto vyno ir pradėkite stalo maratoną. Iš anksto apgalvokite pagrindinį prizą arba susitarkite, kad pralaimėjęs turės išpildyti kokį nors laimėjusio norą. Geriau, jei jis bus jums abiems malonus. Vakaro pabaigoje suskaičiuokite taškus ir pradėkite norų realizavimą!


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE