Sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) Lietuvoje šiek tiek sumažėjo, pirmadienį pranešė Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba.
Paskutinę kovo savaitę sergamumo peršalimo ligomis rodiklis nuo 53,27 susirgusiųjų per savaitę, tenkančių 10 tūkst. gyventojų, nukrito iki 49,95 susirgusiųjų 10 tūkst. gyventojų
Daugiausia sergama Vilniaus apskrityje. Čia sergamumo rodiklis siekia 66,67 atvejus 10 tūkst. gyventojų.
Taip pat daug susirgimų užfiksuota Kauno bei Telšių apskrityse. Mažiausiai susirgusiųjų užregistruota Tauragės ir Alytaus apskrityse.


























