Mollers

Gamta ir technologijos – moters sveikatai

Moters organizmas mėnesinių metu ypač pažeidžiamas ne tik streso ir kai kurių funkcinių sutrikimų, bet ir infekcijų. Tinkama higiena šiomis dienomis padeda išvengti lytinių organų infekcijų bei suteikia malonų komforto jausmą. Šiuolaikinis mokslas, pasitelkdamas gamtos išteklius, kuria naujų galimybių moters higienos priemones, palankiai veikiančias jos sveikatą šiuo sunkiu laikotarpiu.

Turmalinas yra draugiškas aplinkai mineralas, kuris veikiamas išorinės jėgos ar šilumos geba spinduliuoti tolimuosius infraraudonuosius (IR) spindulius, negatyvius jonus (anijonus), sudaryti elektromagnetinį lauką ir spinduliuoti retus mikroelementus. Įvairus turmalino sąvybių panaudojimas yra žymus pagerinant žmonių gyvenamą aplinką ir gyvenimo kokybę.

Turmalinas – taip pat žinomas kaip elektrinis akmuo – yra iškasamas daugiausia Brazilijoje, Kinijoje ir Izrelyje. Buvo pastebėta, kad Brazilijos turmalino kasyklose kalnakasių sveikatos būklė buvo žymiai geresnė, nei kitų kalnakasių. Todėl buvo pradėta manyti, kad turmalinas gali teigiamai veikti sveikatą.

1990 metais buvo atkreiptas dėmesys į turmalino teigiamą poveikį  žmogui. Tikima, kad taip yra dėl turmalino elektroninių savybių ir cheminių elementų iš kurių sudarytas šis kristalas.

tourmalineŠiuo metu randama vis daugiau šio mineralo biologinių funkcijų ir jis pradėtas naudoti įvairesnėse industrijos srityse. Dėl turmalino gebėjimo generuoti tolimuosius IR spindulius ir anijonus jis sugeria mažus neorganinius jonus, todėl turmalinas naudojamas orui valyti, taip pat valyti vandenį ir toksiškas atliekas, slopinti kenksmingas bakterijas. Tolimųjų IR spindulių pagalba yra gydomi nesudėtingi audinio pažeidimai, menstruaciniai skausmai, neurodermitas, infekcinės egzemos, pooperacinės infekcijos, plaučių ir tulžies pūslės uždegimas, neurastenija, dubens uždegimas, nušalimai. NASA tyrimais nustatyta, kad stimuliavimas  infraraudonaisiais spinduliais – geriausias metodas siekiant palaikyti astronautų širdies kraujagyslių stabilią būklę ilgesnių kosminių skrydžių metu.

 

Įvairių studijų metu buvo tiriamas ir neigiamų oro jonų (anijonų) poveikis žmonių savijautai ir sveikatai. Dideli kiekiai negatyvių jonų yra aptinkami miškuose ir prie krioklių. Yra nustatyta, kad neigiami oro jonai pagerina savijautą ir darbo efektyvumą, sumažina stresą. Europoje ir Rusijoje negatyvių jonų terapija buvo taikoma gydant nudegimus, kvėpavimo takų infekcijas, įvairius uždegimus. Mokslininkai nustatė, kad ore kur yra labai mažas negatyvių jonų kiekis žmonės jaučiasi pavargę, suirzę, nekantrūs.

Pažangiausių technologijų pagalba turmalinas buvo panaudotas ir Gentle Day® įklotų gelsvoje juostelėje kuri generuoja tolimuosius infraraudonuosius (IR) spindulius ir anijonus, 2005 metais šiems įklotams suteiktas išradimo patentas (patento numeris: 200510076755). Šios technologijos yra atkeliavę iš Kinijos ir Japonijos, todėl šiose šalyse produktai su tolimaisiais IR spinduliais ir anijonais yra labai populiarūs.

Aukščiausios kokybės Gentle Day® įklotai su anijonų juostele nedirgina odos, jų gamyboje nenaudojama kenksmingų medžiagų, tokių kaip chloras, formaldehidas, acetonas, benzolas, jie laidūs orui ir sugeria kelis kartus daugiau nei įprasti įklotai. Atlikti testai rodo, kad Gentle Day® įklotuose esanti anijonų juostelė geba 85% sumažinti amoniako kvapą ir 99,9% sunaikina staphylococcus aureus bakterijas.

Daugiau informacijos: http://www.gentleday.lt/

Avevita klinika

TAIP PAT SKAITYKITE