Sausio 15d. Penktadienis

Moterų pinklės ir gudrybės

Peržiūrų skaičius: 53884
Moterų pinklės ir gudrybės

Moterys puošia gyvenimą. Bet jos ir didesnio pavojaus šaltinis. Miela šypsena arba nekalta replika iš tikrųjų gali būti klastingos pinklės. Jeigu įkliuvote, nebeišsikapstysite. Tačiau atsargūs spąstų gali išvengti. Kai kurių. Kai kada. Nors mažai tikėtina.

Vis dėlto nereikėtų kaltinti vien tik merginos. Ji neblogai jus vertina. Tik merginoms įprasta spęsti spąstus ir mėgautis bejėgių aukų dejonėmis. Net pačios nepastebėjo, kaip išrausė trijų metrų gylio duobę, užmaskuotą šakomis ir sutrešusiais lapais. Jūs taip nieko nepastebėjote. Trakšt – ir baigta.

Kodėl jos taip daro? Dėl įvairių priežasčių. Kai kurios pinklės turi apsunkinti jūsų tarpusavio santykius. Kad jūs niekada iš jų neištrūktumėte. Kitų reikia tam, kad iš belaisvio būtų galima pareikalauti išpirkos už išlaisvinimą (nuo bučkio į nosytę iki kailiais apvedžiotos palaidinės). Trečiais spąstais nesiekiama sau naudos. Jie tiesiog turėtų priminti: jūsų santykių istorija – žaidimas į vienus vartus. Galimybė laimėti – ne didesnė nei žaidžiant pokerį su sugedusiu kokakolos aparatu.

Nesitikėkite, jog pavyks apskritai išvengti spąstų ar išsisukti su menkais nuostoliais. Taip atsitinka tik nuotykių knygose: lenktiniu peiliuku nusipjovė koją – ir vėl laisvėje. Bet jeigu laikysitės elementarių saugumo taisyklių, galbūt iš jų ir ištrūksite. Suprantama, kad paskui įkliūtumėte į kitus.

Klastingos pinklės Nr. 1

"Prašau, nieko nedovanok gimimo dienai/Kovo 8-ajai/pažinties metinėms/apskritai niekada".

Spąstų spendimo vieta. Ten ir tada, kai manote, jog gyvenimas šviesus ir džiaugsmingas. Idealu – per sekmadienio iškylą prie ežero su baltomis gulbėmis. Jūs žvelgiate į merginos akis ir nepastebite pavojaus ženklų.

Maskuotės priemonės. Jeigu spąstai paspęsti teisingai, auka juos palaiko nesavanaudiškos meilės išraiška. Neva jūs merginai brangus savaime, o ne kaip galimas dviejų karatų kolorado vabalo formos "Chopard" pakabuko pirkimo rėmėjas.

Katastrofos scenarijus. Tarkime, patikite merginos žodžiais ir atsižvelgiate į jos norus. Vadinasi, šiurkščiai ir ciniškai pasityčiojote iš jos jausmų, už nesavanaudiškumą atsisakydami apdovanoti damą nekaltu niekučiu. Pavyzdžiui, dviejų karatų kolorado vabalu. Arba, tarkime, rimtai neįvertinote jos žodžių. Be reikalo. Būsite apkaltinti tuo, jog apskritai nesiklausote jos pageidavimų, bandote ją papirkti kvailomis neskoningomis dovanomis. Galiausiai užsidirbsite galvos skausmą, o jūsų draugė įgis valdžią ir iniciatyvą. Bei du karatus.

Kaip šito išvengti. Tokius spąstus spendžia mergina, kurios vaikystėje suaugusieji nelepino švelnumu ir dėmesiu. Dabar ji keršija likimui, provokuodama jus imtis neatidaus gimdytojo vaidmens. Arba jūs (kaip jos tėtis) apskritai ją pamirštate, arba (kaip mama) meilę perkate niekučiais. Atsisakydama dovanos, mergina galvoje iš tiesų turi ką kita: "Įrodyk, kad aš tau tikrai svarbi". Įrodinėti galima įvairiais būdais, tačiau geriausias – seksas. Pageidautina toks, kad merginai nereikėtų nieko daryti pačiai. Tik po to į dienos šviesą ištraukiami kolorado vabalai.

Klastingos pinklės Nr. 2

"Man regis, tavo draugas Simas ciniškai vertina moteris. Ką manai?"

Spąstų spendimo vieta. Prie pornografinių leidinių lentynos arba ten, kur renkasi seniausios profesijos atstovės. Žodžiu, ten, kur jūsų Simas nerūpestingai leidžia dienas ir naktis.

Maskuotės priemonės. Ji tiesiog palaiko pokalbį. Kažkodėl staiga prisiminė Simą. Tiesiog nori žinoti jūsų nuomonę.

Katastrofos scenarijus. Vyriškas solidarumas reikalauja, kad apgintumėte Simo moralinį veidą (kuris iš tiesų neišlaiko kritikos). Nuo tos akimirkos kritikos taikiniu tapsite jūs. Blogiausiu atveju teks nakvoti ryšiams neišrankaus bičiulio virtuvėje. Kita vertus, galite griebtis veidmainystės ir pasmerkti to degenerato moralines normas. Tik vėliau nesakykite, kad norite krepšinio varžybų finalą pažiūrėti Simo plokščiaekraniame televizoriuje. Kaip galima palaikyti santykius su žmogumi, kurį širdies gilumoje niekinate?

Kaip šito išvengti. Iš anksto prieš veidrodį pasitreniruokite suspausti lūpas (kaip pradinėje herpeso paūmėjimo stadijoje) ir užversti akis. O vėliau mintinai išmokite pasažą: "Taip, mes su Simu apie tai dažnai kalbamės. Mane trikdo jo įprotis nesirenkant visas temptis į lovą. Manau, kad po mūsų pokalbių jis pradėjo susimąstyti, jog laikas sustoti ir susirasti pagarbos vertą draugę". Rezultatas: nekonfliktiški santykiai su geriausia pasaulyje mergina. Simas toliau mėgaujasi gyvenimu, o krepšinio varžybas jūs kartu žiūrite plačiame ir plokščiame ekrane. Galbūt kompaniją jums palaiko damos.

Klastingos pinklės Nr. 3

"Kaip manai, ar aš iš nugaros šiek tiek papilnėjau?"

Spąstų spendimo vieta. Bet kur ir bet kada. Turite būti ypač atidūs, kai mergina savo "kovinę parengtį" tikrina prieš pasirodydama visuomenei (pavyzdžiui, eidama į itin patrauklios draugės vestuves, abiturientų susitikimą ar imti interviu modelių agentūroje).

Maskuotės priemonės. Manote, kad mergina visa pasinėrusi į savo išvaizdos reikalus, o jūs čia tik statistas. Labai paprasta nekaltą klausimą palaikyti patiklaus bejėgiškumo išraiška.

Pirmasis katastrofos scenarijus. Gal vertėtų sąžiningai pasakyti, kad ji šiek tiek pasitaisė? Juk jūs rūpinatės jos sveikata. Dar niekam nepakenkė mažo kaloringumo dieta ir aerobika. Tačiau mergina, išgirdusi jūsų medicinines rekomendacijas, ištiesins nugarą, atsitrauks ir pradės smulkiai klausinėti: "Kur? Štai šios raukšlės? Ar seniai pastebėjai?". Blogiausiu atveju tikrai griebsis dietos ir įsirašys į aerobikos užsiėmimus. Galbūt jai tai bus naudinga, tačiau visi jos patirti nepatogumais ir išbandymai sunkiai prislėgs jūsų sąžinę. Nė minutei to nepamirškite.

Antrasis katastrofos scenarijus. Gali atsainiai ištarti: "Ką tu, puikiai atrodai". Jūs arba apskritai nustojote ją pastebėti, arba įžūliai meluojate. Norėdami patenkinti savo niekšišką libido. Bet kokia kaina ir su bet kuo. Net ir su tokia apdribusia ir stora karve, kokia save laiko jūsų draugė.

Trečiasis katastrofos scenarijus. "Nežinau... Ar seniai svėreisi?" Blogiau pasielgtumėte tik valydamas savo skustuvą jos blakstienų šepetėliu. Taip pat sėkmingai galėtumėte pasakyti: "Jau seniai nebeapžiūrinėju tavo klosčių, todėl pereikime prie sausos skaičių kalbos".

Kaip šito išvengti. Apsimeskite, kad įžeisti jūsų geriausi jausmai. Esate pritrenktas ir pasimetęs. Negalite suvokti, kaip draugei dingtelėjo tokia nesąmonė. Kaip tokia trapi ir subtili būtybė rado jėgų šiai replikai ištarti. Efektą sustiprinsite, jeigu pabandysite pats įsižeisti. Mergina, su kuria dalijatės guolį, yra geriausia, seksualiausia ir gracingiausia. Vargas tam, kas to nesupranta.

Klastingos pinklės Nr. 4

"Kokia sekso poza tau labiausiai patinka?"

Spąstų spendimo vieta. Lovoje. Iškart po svaiginančių kūniškų malonumų, neišblėsus hormono endorfino sukeltai palaimai. Kas čia gali kelti grėsmę?

Maskuotės priemonės. Panelė tai ištaria su neprilygstamu seksualiu žaismingumu. Manote, kad ji skatina būti atviram. Turbūt ji nori, kad seksas suteiktų kuo didžiausią malonumą.

Kas yra sveiki santykiai ir kaip juos puoselėti?

Kas yra sveiki santykiai ir kaip juos puoselėti?

Išgirdę sąvoką „sveiki santykiai“, žmonės dažnai klausia – ką tai reiškia? Kas yra „sveika“? Kas jau laikoma „nesveika“? Dažniausiai sveikais santykiais laikomi tokie, kurie abiem pusėms teikia laimę ir...


Seksas smegenyse: moksliškai išaiškinta, kas jaudina moteris

Seksas smegenyse: moksliškai išaiškinta, kas jaudina moteris

Moterys sakė tai vyrams dešimtmečiais: makšties stimuliavimas nėra tas pats, kas klitorio stimuliavimas. Smegenų skenavimas pridėjo svorio šiems teiginiams. Pirmą kartą mokslo istorijoje nustačius tikslias smegenų zonas, kurios yra aktyvuojamas...


Dėl vyro seksualinių nesėkmių kalta moteris?

Dėl vyro seksualinių nesėkmių kalta moteris?

Kiekvienas vyras svajoja, kad moterys galvotų, jog jis pats seksualiausias ir patraukliausias. Jiems įgimta, kad reikia būti geriausiais. Tačiau, ar viskas priklauso tik nuo vyro? Žvelgiant iš žmogaus fiziologijos pozicijos, bet kuris sveikas...


Su nevykėliu – iš gailesčio

Su nevykėliu – iš gailesčio

Artėja įsimylėjėlių diena. Dažnas į savo partnerį ir tarpusavio santykius pažvelgs iš naujo. Ar visada jais žmonės yra patenkinti? Kodėl vieniems laimė klostosi puikiai, o kiti nuolatos ištraukia ne tą bilietą, lyg magnetas traukia nevykėlius?...


Pavojus: oralinis seksas sukelia vėžį!

Pavojus: oralinis seksas sukelia vėžį!

Naujausi tyrimai rodo, kad jaunesnio ir vidutinio amžiaus amerikiečių tarpe pagrindinė burnos ertmės vėžio priežastis yra žmogaus papilomos virusas (ŽVP), kuris gali atsirasti dėl oralinio sekso su keliais partneriais, praneša 15min.lt. Onkologų...


Trys vyrų viliojimo paslaptys

Trys vyrų viliojimo paslaptys

Каip moteris turėtų įvilioti vyrą į savo pinkles? Kaip sugundyti jį ir priversti viską pamiršti pasaulyje, išskyrus jos patrauklumą ir seksualumą? Kokių imtis gudrybių, kad vyras nenorėtų net pagalvoti apie kitą moterį?Мes jums atskleisime tris...


Dėl vyrų impotencijos - kaltos maisto pakuotės

Dėl vyrų impotencijos - kaltos maisto pakuotės

Misūrio universiteto (JAV) mokslininkai atlikę tyrimą išsiaiškino, kad kai kurie maisto produktai slopina vyrų seksualinį potraukį ir potenciją. Bet taip atsitinka ne dėl prastos produkto kokybės ar jo sudėties, o įpakavimo. Tyrėjai nustatė, kad...


Kaip išvengti makšties uždegimo. 14 pagrindinių intymios higienos taisyklių

Kaip išvengti makšties uždegimo. 14 pagrindinių intymios higienos taisyklių

Moterys dažnai kalba ir dalinasi savo patirtimi apie odos ir plaukų priežiūrą, makiažo priemones, tačiau intymios higienos tema, dažniausiai neliečiama. Rūpintis savo intymia higiena labai svarbu ne tik tam, kad jaustis švariau, bet ir norint...


Kokia vyrų ir moterų seksualumo priežastis

Kokia vyrų ir moterų seksualumo priežastis

Kokių savybių privalo turėti žmogus, kad kiti jį laikytų patraukliu? Nauji tyrimai rodo: rinkdamosi partnerį moterys, kaip ir vyrai, vadovaujasi seniausiais instinktais. Povas patelę vilioja spalvingomis plunksnomis. Čia pasireiškia subtili gamtos...


Menopauzė – neišvengiama, bet prisijaukinama

Menopauzė – neišvengiama, bet prisijaukinama

Menopauzės metu sumažėja estrogenų gamyba. Kai tai nutinka, daug pokyčių įvyksta ir moters organizme, daugelis jų nelaukiami: sutrinka mėnesinių ciklas, jos tampa nereguliarios, kol visai išnyksta. Jaučiami karščio pylimai, nuotaikų svyravimas,...


6 didžiausi mitai apie lubrikantus

6 didžiausi mitai apie lubrikantus

Indianos universiteto atliktame tyrime apklausta daugiau nei 2 tūkst. moterų, iš kurių net65,5% patvirtino, jog sueities metu naudojamas lubrikantas prisidėjo prie malonesnio, didesnį pasitenkinimą suteikiančio sekso. Ir nors jau daug žmonių...


Kokios asmeninės savybės turi įtakos seksualiniam pasitenkinimui?

Kokios asmeninės savybės turi įtakos seksualiniam pasitenkinimui?

Džono Hopkinso universiteto (JAV) mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad jaunų, 18-26 metų žmonių seksualinis pasitenkinimas neatsiejamas nuo jų psichologinės ir socialinės sveikatos. Savo tyrime jie didžiausią dėmesį skyrė sąsajoms tarp...


Ar įmanoma visą mėnesį mylėtis kasdien?

Ar įmanoma visą mėnesį mylėtis kasdien?

Mylėtis kiekvieną dieną visą mėnesį - tai skamba tarsi neįgyvendinamas iššūkis. Medikai tvirtina, kad dažnas mylėjimasis gerina poros santykius ir sveikatą. Medikų rekomendacijas pabandė patikrinti 31 metų Sara Kavanagh ir jos sutuoktinis Colinas....


Koks seksas moterims nesuteikia malonumo?

Koks seksas moterims nesuteikia malonumo?

Britų sociologai internetu apklausė moteris ir išsiaiškino, koks seksas suteikia moterims mažiausiai malonumų. Respondentėms buvo pasiūlyta išrinkti tik vieną, labiausiai nepriimtiną variantą iš aštuonių, kuriuos pasiūlė specialistai. Rezultatai...


Nėštumas ir seksas: patarimai, kaip išsaugoti aistrą laukiantis

Nėštumas ir seksas: patarimai, kaip išsaugoti aistrą laukiantis

Nėštumas į poros gyvenimą atneša nemažus pokyčius. Tai greitai atsispindi ir poros lytiniame gyvenime: atsiranda baimė pakenkti vaisiui, juntami nemalonūs pojūčiai ar net skausmas, todėl lytinių santykių pradedama vengti. Tačiau 9 mėnesių laukimo...


Vyrai sekso vengia dėl streso

Vyrai sekso vengia dėl streso

Žurnalo "Men’s Health" angliškosios versijos atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad milijonai vyrų sekso atsisako dėl banalaus streso. Bent jau daugiau nei pusė apklaustų vyrų kartą per mėnesį jaučiasi pernelyg pavargę, kad patenkintų...


"Femilift" atkuria makšties elastingumą greitai ir be skausmo

"Femilift" atkuria makšties elastingumą greitai ir be skausmo

Makšties sienelės sutvirtinimas ir išsausėjimo gydymas "Almalasers Femilift" lazeriu Kiekviena šiuolaikinė moteris nori atrodyti graži, jauna ir sveika. Štai kodėl moterys rūpinasi veido, rankų oda, dekolte ir kt., bet neturime pamiršti,...


Ko iš tikrųjų nori vyrai?

Ko iš tikrųjų nori vyrai?

JAV sociologai atliko didelės apimties apklausą, kurios metu vyrams buvo pateikti įvairūs klausimai apie jų asmeninį gyvenimą, seksą, santuoką ir vaikų auklėjimą, rašo "The Daily Telegraph". Prieš susituokiant būtinai reikia pasirašyti...


Kaip suartėti po ilgų metų santuokoje?

Kaip suartėti po ilgų metų santuokoje?

Ilgi metai santuokoje daro savo. Ugninga aistra gali išblėsti, o rodos nepabostantis laikas kartu, nebekelti tokių pozityvių emocijų, kaip kadaise. Jeigu trumpai, tai gali atrodyti taip, kad santykiams atėjo krizė. Su tokia situacija kovoti...


Erekcijos sutrikimas - opi problema

Erekcijos sutrikimas - opi problema

Moksliniai tyrimai rodo, kad aktyvų seksualinį gyvenimą gyvenantys žmonės yra sveikesni, džiaugsmingesni. Kad vyras pajėgtų atlikti lytinį aktą, būtina gera erekcija. Deja, tik apie 10 proc. vyrų, kuriems pasireiškia erekcijos sutrikimų, iškart...


Laimingai santuokai reikia subręsti

Laimingai santuokai reikia subręsti

Kiekvienas turi savąją laimingo gyvenimo viziją, kurioje neretai yra ir šeima. Kai mintimis grįžtame į vaikystę, regime save žaidžiančius šeimą. Joje būtinai turėjo būti tėtis, mama ir vaikai. Ar šiandien vis dar trokštame to paties? Ar tokios...


Šiuolaikinių mašinų sėdynės nepritaikytos seksui

Šiuolaikinių mašinų sėdynės nepritaikytos seksui

Аmerikiečių komentatoriai su ironija pastebi, kad dauguma šiuolaikinių automobilių nepritaikyti intymiems kontaktams ir tik tie, kurie niekada nemėgino užsiimti seksu mašinoje, gali sakyti, kad tai "veža". Straipsnyje, išspausdintame...


Nenuobodus seksas

Nenuobodus seksas

Viskas galiausiai atsibosta. Netgi seksas. Ir netgi puikus seksas. Netgi su pačiu mylimiausiu ir artimiausiu žmogumi pasaulyje – savo vyru. Kaip metams bėgant neprarasti emocinio artumo ir neatšalti lovoje? Iškart perspėjame: vienai su šia...


Kodėl vyrai svajoja pasimylėt su A.Jolie, o moterys su B. Pittu - ne?

Kodėl vyrai svajoja pasimylėt su A.Jolie, o moterys su B. Pittu - ne?

Ko nori moteris lovoje – klausimas, dominantis daugelį vyrų. Tačiau dauguma jų kartais negali suprasti, kas labiausiai patinka dailiosios lyties atstovėms: glamonės, švelnumas, grubumas ar apskritai joms geriausia lova - tai mašina, virtuvės...


Kalėdinis rinkinys moterims su ypatinga dovana!

Kalėdinis rinkinys moterims su ypatinga dovana!

Kalėdinis rinkinys moterims su ypatinga dovana! Tai naudingas ir reikalingas rinkinys kiekvienai moteriai. Gavusi šią dovaną Jums ilgai nereikės bėgioti į parduotuves ieškoti higienos priemonių.


Kad norai ir galimybės sutaptų

Kad norai ir galimybės sutaptų

Šiam vakarui ruošėsi abudu. Muzika, žvakės ir... apmaudas, nusivylimas. Veikiausiai daugelis vyrų nors kartą gyvenime yra patyrę erekcijos sutrikimų. Vieni į tai žiūri gana ramiai, kitiems šis patyrimas tampa gilios depresijos pradžia. Visais...


Vyrai drovisi seksologo paslaugų

Vyrai drovisi seksologo paslaugų (1)

Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, daugiau nei pusė vyrų, sulaukusių 40 metų, turi erekcijos sutrikimų. Vyrų lytinį pajėgumą slopina žalingi įpročiai, nuolatinis stresas ir nesutarimai šeimoje. Jei koktu net pažvelgti vienam į kitą,...


Seksas: ar sugebėtumėte pasimylėti 10 kartų per dieną?

Seksas: ar sugebėtumėte pasimylėti 10 kartų per dieną?

Seksologų tvirtinimu, apie seksą reikia kuo mažiau kalbėti, o ryžtingiau veikti. Tokiu demokratišku aktu užsiima daugybė žmonių pasaulyje. Seksas visais laikais buvo vienas iš svarbiausių žmogaus gyvenimo dalių. O apie tai liudija ir piešinėliai,...


Liūdnos vyrų akys labiausiai jaudina moteris

Liūdnos vyrų akys labiausiai jaudina moteris

Ne raumenų stangrumas, ne piniginės storis ar aprangos stilingumas geriausias vyrų ginklas, galintis nuginkluoti bet kurią moterį. Liūdnos akys – tai jomis vyrai iš pirmo žvilgsnio pakerėtų daugumą gražiosios lyties atstovių. Kaip atskleidė...


Kam naudingi kontraceptikai?

Kam naudingi kontraceptikai?

Prieš 40 metų popiežius Paulius VI paskelbė encikliką "Humanae Vitae", kuri ligi šiol žadina gyvą diskusiją. Katalikų Bažnyčioje taip pat yra manančių, kad enciklika buvo paskelbta ne laiku, jos atsakymai neadekvatūs. Tuo tarpu kiti...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9