Sausio 27d. Ketvirtadienis

Moterų pinklės ir gudrybės

Peržiūrų skaičius: 53884
Moterų pinklės ir gudrybės

Moterys puošia gyvenimą. Bet jos ir didesnio pavojaus šaltinis. Miela šypsena arba nekalta replika iš tikrųjų gali būti klastingos pinklės. Jeigu įkliuvote, nebeišsikapstysite. Tačiau atsargūs spąstų gali išvengti. Kai kurių. Kai kada. Nors mažai tikėtina.

Vis dėlto nereikėtų kaltinti vien tik merginos. Ji neblogai jus vertina. Tik merginoms įprasta spęsti spąstus ir mėgautis bejėgių aukų dejonėmis. Net pačios nepastebėjo, kaip išrausė trijų metrų gylio duobę, užmaskuotą šakomis ir sutrešusiais lapais. Jūs taip nieko nepastebėjote. Trakšt – ir baigta.

Kodėl jos taip daro? Dėl įvairių priežasčių. Kai kurios pinklės turi apsunkinti jūsų tarpusavio santykius. Kad jūs niekada iš jų neištrūktumėte. Kitų reikia tam, kad iš belaisvio būtų galima pareikalauti išpirkos už išlaisvinimą (nuo bučkio į nosytę iki kailiais apvedžiotos palaidinės). Trečiais spąstais nesiekiama sau naudos. Jie tiesiog turėtų priminti: jūsų santykių istorija – žaidimas į vienus vartus. Galimybė laimėti – ne didesnė nei žaidžiant pokerį su sugedusiu kokakolos aparatu.

Nesitikėkite, jog pavyks apskritai išvengti spąstų ar išsisukti su menkais nuostoliais. Taip atsitinka tik nuotykių knygose: lenktiniu peiliuku nusipjovė koją – ir vėl laisvėje. Bet jeigu laikysitės elementarių saugumo taisyklių, galbūt iš jų ir ištrūksite. Suprantama, kad paskui įkliūtumėte į kitus.

Klastingos pinklės Nr. 1

"Prašau, nieko nedovanok gimimo dienai/Kovo 8-ajai/pažinties metinėms/apskritai niekada".

Spąstų spendimo vieta. Ten ir tada, kai manote, jog gyvenimas šviesus ir džiaugsmingas. Idealu – per sekmadienio iškylą prie ežero su baltomis gulbėmis. Jūs žvelgiate į merginos akis ir nepastebite pavojaus ženklų.

Maskuotės priemonės. Jeigu spąstai paspęsti teisingai, auka juos palaiko nesavanaudiškos meilės išraiška. Neva jūs merginai brangus savaime, o ne kaip galimas dviejų karatų kolorado vabalo formos "Chopard" pakabuko pirkimo rėmėjas.

Katastrofos scenarijus. Tarkime, patikite merginos žodžiais ir atsižvelgiate į jos norus. Vadinasi, šiurkščiai ir ciniškai pasityčiojote iš jos jausmų, už nesavanaudiškumą atsisakydami apdovanoti damą nekaltu niekučiu. Pavyzdžiui, dviejų karatų kolorado vabalu. Arba, tarkime, rimtai neįvertinote jos žodžių. Be reikalo. Būsite apkaltinti tuo, jog apskritai nesiklausote jos pageidavimų, bandote ją papirkti kvailomis neskoningomis dovanomis. Galiausiai užsidirbsite galvos skausmą, o jūsų draugė įgis valdžią ir iniciatyvą. Bei du karatus.

Kaip šito išvengti. Tokius spąstus spendžia mergina, kurios vaikystėje suaugusieji nelepino švelnumu ir dėmesiu. Dabar ji keršija likimui, provokuodama jus imtis neatidaus gimdytojo vaidmens. Arba jūs (kaip jos tėtis) apskritai ją pamirštate, arba (kaip mama) meilę perkate niekučiais. Atsisakydama dovanos, mergina galvoje iš tiesų turi ką kita: "Įrodyk, kad aš tau tikrai svarbi". Įrodinėti galima įvairiais būdais, tačiau geriausias – seksas. Pageidautina toks, kad merginai nereikėtų nieko daryti pačiai. Tik po to į dienos šviesą ištraukiami kolorado vabalai.

Klastingos pinklės Nr. 2

"Man regis, tavo draugas Simas ciniškai vertina moteris. Ką manai?"

Spąstų spendimo vieta. Prie pornografinių leidinių lentynos arba ten, kur renkasi seniausios profesijos atstovės. Žodžiu, ten, kur jūsų Simas nerūpestingai leidžia dienas ir naktis.

Maskuotės priemonės. Ji tiesiog palaiko pokalbį. Kažkodėl staiga prisiminė Simą. Tiesiog nori žinoti jūsų nuomonę.

Katastrofos scenarijus. Vyriškas solidarumas reikalauja, kad apgintumėte Simo moralinį veidą (kuris iš tiesų neišlaiko kritikos). Nuo tos akimirkos kritikos taikiniu tapsite jūs. Blogiausiu atveju teks nakvoti ryšiams neišrankaus bičiulio virtuvėje. Kita vertus, galite griebtis veidmainystės ir pasmerkti to degenerato moralines normas. Tik vėliau nesakykite, kad norite krepšinio varžybų finalą pažiūrėti Simo plokščiaekraniame televizoriuje. Kaip galima palaikyti santykius su žmogumi, kurį širdies gilumoje niekinate?

Kaip šito išvengti. Iš anksto prieš veidrodį pasitreniruokite suspausti lūpas (kaip pradinėje herpeso paūmėjimo stadijoje) ir užversti akis. O vėliau mintinai išmokite pasažą: "Taip, mes su Simu apie tai dažnai kalbamės. Mane trikdo jo įprotis nesirenkant visas temptis į lovą. Manau, kad po mūsų pokalbių jis pradėjo susimąstyti, jog laikas sustoti ir susirasti pagarbos vertą draugę". Rezultatas: nekonfliktiški santykiai su geriausia pasaulyje mergina. Simas toliau mėgaujasi gyvenimu, o krepšinio varžybas jūs kartu žiūrite plačiame ir plokščiame ekrane. Galbūt kompaniją jums palaiko damos.

Klastingos pinklės Nr. 3

"Kaip manai, ar aš iš nugaros šiek tiek papilnėjau?"

Spąstų spendimo vieta. Bet kur ir bet kada. Turite būti ypač atidūs, kai mergina savo "kovinę parengtį" tikrina prieš pasirodydama visuomenei (pavyzdžiui, eidama į itin patrauklios draugės vestuves, abiturientų susitikimą ar imti interviu modelių agentūroje).

Maskuotės priemonės. Manote, kad mergina visa pasinėrusi į savo išvaizdos reikalus, o jūs čia tik statistas. Labai paprasta nekaltą klausimą palaikyti patiklaus bejėgiškumo išraiška.

Pirmasis katastrofos scenarijus. Gal vertėtų sąžiningai pasakyti, kad ji šiek tiek pasitaisė? Juk jūs rūpinatės jos sveikata. Dar niekam nepakenkė mažo kaloringumo dieta ir aerobika. Tačiau mergina, išgirdusi jūsų medicinines rekomendacijas, ištiesins nugarą, atsitrauks ir pradės smulkiai klausinėti: "Kur? Štai šios raukšlės? Ar seniai pastebėjai?". Blogiausiu atveju tikrai griebsis dietos ir įsirašys į aerobikos užsiėmimus. Galbūt jai tai bus naudinga, tačiau visi jos patirti nepatogumais ir išbandymai sunkiai prislėgs jūsų sąžinę. Nė minutei to nepamirškite.

Antrasis katastrofos scenarijus. Gali atsainiai ištarti: "Ką tu, puikiai atrodai". Jūs arba apskritai nustojote ją pastebėti, arba įžūliai meluojate. Norėdami patenkinti savo niekšišką libido. Bet kokia kaina ir su bet kuo. Net ir su tokia apdribusia ir stora karve, kokia save laiko jūsų draugė.

Trečiasis katastrofos scenarijus. "Nežinau... Ar seniai svėreisi?" Blogiau pasielgtumėte tik valydamas savo skustuvą jos blakstienų šepetėliu. Taip pat sėkmingai galėtumėte pasakyti: "Jau seniai nebeapžiūrinėju tavo klosčių, todėl pereikime prie sausos skaičių kalbos".

Kaip šito išvengti. Apsimeskite, kad įžeisti jūsų geriausi jausmai. Esate pritrenktas ir pasimetęs. Negalite suvokti, kaip draugei dingtelėjo tokia nesąmonė. Kaip tokia trapi ir subtili būtybė rado jėgų šiai replikai ištarti. Efektą sustiprinsite, jeigu pabandysite pats įsižeisti. Mergina, su kuria dalijatės guolį, yra geriausia, seksualiausia ir gracingiausia. Vargas tam, kas to nesupranta.

Klastingos pinklės Nr. 4

"Kokia sekso poza tau labiausiai patinka?"

Spąstų spendimo vieta. Lovoje. Iškart po svaiginančių kūniškų malonumų, neišblėsus hormono endorfino sukeltai palaimai. Kas čia gali kelti grėsmę?

Maskuotės priemonės. Panelė tai ištaria su neprilygstamu seksualiu žaismingumu. Manote, kad ji skatina būti atviram. Turbūt ji nori, kad seksas suteiktų kuo didžiausią malonumą.

6 didžiausi mitai apie lubrikantus

6 didžiausi mitai apie lubrikantus

Indianos universiteto atliktame tyrime apklausta daugiau nei 2 tūkst. moterų, iš kurių net65,5% patvirtino, jog sueities metu naudojamas lubrikantas prisidėjo prie malonesnio, didesnį pasitenkinimą suteikiančio sekso. Ir nors jau daug žmonių...


Afrodiziakai: mitai ir tikrovė

Afrodiziakai: mitai ir tikrovė

Kartais afrodiziakais vadinami visi lytiniai dirgikliai - ne tik maistas, bet ir erotinės nuotraukos, knygos, filmai. Taigi afrodiziakas - bet koks daiktas, kurio skonis, kvapas, vaizdas ar keliamas garsas sukelia aistrą. Neginčijamo poveikio...


Seksas: kodėl moterims naudingi trumpalaikiai susitikimai?

Seksas: kodėl moterims naudingi trumpalaikiai susitikimai?

Mokslininkai pamažu analizuoja seksualinius žmonių santykius ir jų reikšmę emocinei partnerių būklei. Kam teikti pirmenybę: spontaniškumui ar ilgaamžiškumui? Su mokslininkais savo intymia patirtimi sutiko pasidalinti 200 žmonių, iš kurių 123...


Seksas: kaip skiriasi įvairaus amžiaus vyrų pajėgumas

Seksas: kaip skiriasi įvairaus amžiaus vyrų pajėgumas

Amžius – tai labai įdomus "dalykėlis". Kuomet vyras jaunas, kupinas jėgų ir energijos, jam atrodo, kad 40-50 metų – tai tiek daug ir bus labai negreitai! Kai kertamas trisdešimtmečio ruožas ir vis artėjama link ribos, vis...


Priešlaikinė ejakuliacija bus gydoma radijo bangomis

Priešlaikinė ejakuliacija bus gydoma radijo bangomis

Viena labiausiai paplitusių tarp vyrų seksualinių problemų – tai priešlaikinė ejakuliacija. Tačiau anot specialistų, šiuo metu pasaulyje nėra efektyvaus gydymo būdo nuo šio negalavimo. Nepaisant to, JAV mokslininkai įsitikinę, kad šią...


Nelygi santuoka

Nelygi santuoka

Vyro ir žmonos amžiaus skirtumas nulemia tarpusavio santykių vystymąsi. Ne veltui psichologai mėgsta pabrėžti: "Pasakykite, koks tarp jūsų amžiaus skirtumas ir mes papasakosime, kaip jūs gyvenate..." Jei vyras ir žmona yra beveik vienodo...


Kaip greitai suvilioti moterį?

Kaip greitai suvilioti moterį?

Jūs norite susipažinti su patrauklia moterimi? Žinoma, susipažinti su patinkančia būtybe yra lengviau, jei jums padeda draugai arba jus vienija panašūs pomėgiai. Tačiau, kaip susipažinti su patinkančia moterimi viešoje vietoje ir padaryti taip,...


Vyriškos problemos nepaiso amžiaus

Vyriškos problemos nepaiso amžiaus

Vyrai garsėja tuo, kad vengia gydytojų ir ignoruoja bet kokius simptomus, kurie gali signalizuoti apie sveikatos negalavimą. Tai gali padėti paaiškinti, kodėl moterys paprastai gyvena ilgiau. Nors įvairaus amžiaus žmonėms svarbu atkreipti dėmesį į...


Penkios aistringo sekso taisyklės sutuoktiniams

Penkios aistringo sekso taisyklės sutuoktiniams

Kaip padaryti taip, kad seksualinis gyvenimas šeimoje džiugintų ilgus metus? Svarbiausia, nepaleisti visko vėjais. Sekse, kaip ir bet kurioje kitoje gyvenimo sferoje, svarbu atkreipti dėmesį ir į smulkmenas bei nebijoti eksperimentuoti. Šį kartą...


Kokia vyrų ir moterų seksualumo priežastis

Kokia vyrų ir moterų seksualumo priežastis

Kokių savybių privalo turėti žmogus, kad kiti jį laikytų patraukliu? Nauji tyrimai rodo: rinkdamosi partnerį moterys, kaip ir vyrai, vadovaujasi seniausiais instinktais. Povas patelę vilioja spalvingomis plunksnomis. Čia pasireiškia subtili gamtos...


Vyrai drovisi seksologo paslaugų

Vyrai drovisi seksologo paslaugų (1)

Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, daugiau nei pusė vyrų, sulaukusių 40 metų, turi erekcijos sutrikimų. Vyrų lytinį pajėgumą slopina žalingi įpročiai, nuolatinis stresas ir nesutarimai šeimoje. Jei koktu net pažvelgti vienam į kitą,...


Seksas: kiek kartų ir kodėl moterys "nedavė"

Seksas: kiek kartų ir kodėl moterys "nedavė"

Gana dažnai galima išgirsti vyrų pretenzijas, kad moteris "nedavė". Todėl britų sociologai atliko apklausą , kurios metu internete apklausė 2 tūkst. vyrų ir moterų , ir išvedė vidutiniškai bendrą visiems skaičių. Per praėjusius metus...


Dėl vyrų impotencijos - kaltos maisto pakuotės

Dėl vyrų impotencijos - kaltos maisto pakuotės

Misūrio universiteto (JAV) mokslininkai atlikę tyrimą išsiaiškino, kad kai kurie maisto produktai slopina vyrų seksualinį potraukį ir potenciją. Bet taip atsitinka ne dėl prastos produkto kokybės ar jo sudėties, o įpakavimo. Tyrėjai nustatė, kad...


Seksualinį temperamentą išduoda moters šukuosena

Seksualinį temperamentą išduoda moters šukuosena

Psichologų tvirtinimu, iš moters šukuosenos galima atspėti intymias jos savininkės mintis. Pavyzdžiui, jei ilgaplaukė moteris nutraukia santykius su vyru, tai reiškia, kad jos nebedomina seksas. Ne paslaptis, kad gana dažnai moterys nori pakeisti...


Vyrai perka daug rožių, kai nori atsiprašyti

Vyrai perka daug rožių, kai nori atsiprašyti

Gauti gėlių - visada malonu. Kažkam padaryti šventę, padovanojant jų, taip pat smagu. Sudėtingiausia išsirinkti, nes pasiūla milžiniška - įvairiausių veislių, dydžių, spalvų ir, žinoma, kainų. Kokias gėles dovanoti mėgsta alytiškiai, papasakojo...


Sekso metu vyras nesibučiuoja. Ką daryti?

Sekso metu vyras nesibučiuoja. Ką daryti?

Anot amerikiečių seksologės Ellen Gold, vyras, kuris nebučiuoja moters mylėdamasis, tiesiog nėra sutvertas stipriems jausmams. Jo nedomina nei prieraišumas, nei rimti santykiai. Tačiau gali būti ir taip, kad šeimoje, kur jis augo, nebuvo priimta...


Vyresnės moterys mylisi rečiau, bet joms maloniau

Vyresnės moterys mylisi rečiau, bet joms maloniau

Nuomonė, kad senstant auga nepasitenkinimas seksualiniu gyvenimu tėra mitas. Mokslinio tyrimo duomenimis, du trečdaliai moterų, vyresnių nei 60 metų, teigia, kad yra vidutiniškai arba labai patenkintos savo seksualiniu gyvenimu, nors mylėjimosi...


Mylėtis kiek nori ir kada nori – misija įvykdoma

Mylėtis kiek nori ir kada nori – misija įvykdoma

Visus metus nekantriai laukiame vasaros ir atostogų, poilsio ir pačių geriausių įspūdžių. Ir ne tik dėl pamatytų naujų kraštų ar sugaudytų saulės spindulių. Per atostogas tikimės ir gausesnių, įvairesnių intymių malonumų– juk laiko turėsime...


Maži spektakliai kursto aistrą

Maži spektakliai kursto aistrą

Į konsultaciją ateina poros, kurių seksualinis gyvenimas gęsta. Dažniausiai skundžiasi vyrai: žmona seksualiai neaktyvi, intymūs santykiai – vos kartą per dvi savaites, nes jai daugiau ir nereikia. Arba vyrai reikalauja, kad žmonos...


Kas yra sveiki santykiai ir kaip juos puoselėti?

Kas yra sveiki santykiai ir kaip juos puoselėti?

Išgirdę sąvoką „sveiki santykiai“, žmonės dažnai klausia – ką tai reiškia? Kas yra „sveika“? Kas jau laikoma „nesveika“? Dažniausiai sveikais santykiais laikomi tokie, kurie abiem pusėms teikia laimę ir...


Kaip poros santykius aptemdo streikuojanti skydliaukė

Kaip poros santykius aptemdo streikuojanti skydliaukė

Nervingumas, nuovargis, silpstanti lytinė potencija, išsiderinęs mėnesinių ciklas, išvaizdos pablogėjimas – tai tik dalis problemų, kurios gali užklupti išsiderinus skydliaukės hormonų gamybai. Kaklo priekyje esanti mažytė skydliaukė veikia...


Moterų orgazmas išlieka evoliucijos paslaptimi

Moterų orgazmas išlieka evoliucijos paslaptimi

Po ilgų mokslininkų aiškinimųsi dėl moterų orgazmo šis reiškinys ir toliau išlieka evoliucijos paslaptimi. Tyrimas su tūkstančiais dvynių neatskleidė jokių tikslių duomenų apie tai, ar orgazmas yra tik atsitiktinis natūralios atrankos produktas ar...


Vyrų žalingi įpročiai atima galimybę moterims patirti orgazmą

Vyrų žalingi įpročiai atima galimybę moterims patirti orgazmą

Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad nesveikas gyvenimo būdas neatsiejamas nuo vyro seksualinės disfunkcijos atsiradimo. Todėl merginoms reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į jaunų vyrų žalingus įpročius. Antraip, jos liks seksualiai...


Vidurio amžius – išbandymų periodas

Vidurio amžius – išbandymų periodas

Vyrai ir moterys, sulaukę vidutinio amžiaus, neišvengiamai susiduria su reiškiniu, kuris dar vadinamas vidurio amžiaus krize. Tai laikas, kai atsigręžiama į save ir tikimasi, kad dar ne viskas prarasta. Vidurio amžiumi laikomas periodas nuo 40 iki...


5 neįtikėtini faktai apie seksą ir tarpusavio santykius (I dalis)

5 neįtikėtini faktai apie seksą ir tarpusavio santykius (I dalis)

Tarptautiniame moksliniame leidinyje "Live Science" publikuojami neįtikėtini mokslininkų atradimai per pastarąjį dešimtmetį apie žmogaus seksualinį gyvenimą. 1. Motinų čempione geriausia pripažinta ir įrašyta į Guinnesso rekordų knygą...


Tiesa apie savimi nelabai patenkintas poras

Tiesa apie savimi nelabai patenkintas poras

Stresas, nuovargis, vaikai – ką kaltinti dėl celibato epidemijos tarp vedusių porų? O gal stinga geismo? Girdite, kaip apie tai šnabždamasi prie rytinės kavos puodelio, mokyklos vartų arba vakare su draugėmis. Išgėrus kelis butelius vyno,...


Sutrikusi erekcija gydoma vaistais, o ne jūrų gėrybėmis

Sutrikusi erekcija gydoma vaistais, o ne jūrų gėrybėmis

Aistra dažniausiai asocijuojasi su spontanišku geismu ir jo patenkinimu čia ir dabar. Tačiau ne visos poros atsiduoda savo aistroms – užpildytos dienotvarkės verčia mus atidėti lytinius santykius iki vakaro ar net iki savaitgalio. Su amžiumi...


Pasyvaus sekso pliusai: 4 paprasčiausi mylėjimosi būdai

Pasyvaus sekso pliusai: 4 paprasčiausi mylėjimosi būdai

Vieną kartą leisk vyrui pailsėti lovoje (nors gal dažnai jis ten ir nepervargsta) ir imk iniciatyvą į savo rankas! Dauguma vyrų, nepriklausomai nuo jų seksualinės potencijos, siekia užimti dominuojančią padėtį miegamajame, o moterys paklūsta -...


Pratimai moterims, norinčioms, kad padidėtų krūtys

Pratimai moterims, norinčioms, kad padidėtų krūtys

Kiekviena mergina svajoja apie idealų biustą. Tačiau siekti tobulų formų gali padėti ir specialūs pratimai. Žinia, grožio etalonu laikoma iškili moters krūtinė. Tačiau daug merginų, deja, negali tuo pasigirti. Todėl jei nuolat atliksite šiuos...


Gundymo pamokos įvairiose šalyse

Gundymo pamokos įvairiose šalyse

Seksologai sutaria, kad didžiausi gundymo meistrai – ispanai. Gamta juos apdovanojo nesutramdomu charakteriu ir įpročiu nepaliaujamai persekioti savo aistros objektą. Devynios iš dešimties senjoritų pirmosios susipažįsta su vyrais ir tiesiog...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9