Gegužės 31d. Sekmadienis

Moterų pinklės ir gudrybės

Peržiūrų skaičius: 53884
Moterų pinklės ir gudrybės

Moterys puošia gyvenimą. Bet jos ir didesnio pavojaus šaltinis. Miela šypsena arba nekalta replika iš tikrųjų gali būti klastingos pinklės. Jeigu įkliuvote, nebeišsikapstysite. Tačiau atsargūs spąstų gali išvengti. Kai kurių. Kai kada. Nors mažai tikėtina.

Vis dėlto nereikėtų kaltinti vien tik merginos. Ji neblogai jus vertina. Tik merginoms įprasta spęsti spąstus ir mėgautis bejėgių aukų dejonėmis. Net pačios nepastebėjo, kaip išrausė trijų metrų gylio duobę, užmaskuotą šakomis ir sutrešusiais lapais. Jūs taip nieko nepastebėjote. Trakšt – ir baigta.

Kodėl jos taip daro? Dėl įvairių priežasčių. Kai kurios pinklės turi apsunkinti jūsų tarpusavio santykius. Kad jūs niekada iš jų neištrūktumėte. Kitų reikia tam, kad iš belaisvio būtų galima pareikalauti išpirkos už išlaisvinimą (nuo bučkio į nosytę iki kailiais apvedžiotos palaidinės). Trečiais spąstais nesiekiama sau naudos. Jie tiesiog turėtų priminti: jūsų santykių istorija – žaidimas į vienus vartus. Galimybė laimėti – ne didesnė nei žaidžiant pokerį su sugedusiu kokakolos aparatu.

Nesitikėkite, jog pavyks apskritai išvengti spąstų ar išsisukti su menkais nuostoliais. Taip atsitinka tik nuotykių knygose: lenktiniu peiliuku nusipjovė koją – ir vėl laisvėje. Bet jeigu laikysitės elementarių saugumo taisyklių, galbūt iš jų ir ištrūksite. Suprantama, kad paskui įkliūtumėte į kitus.

Klastingos pinklės Nr. 1

"Prašau, nieko nedovanok gimimo dienai/Kovo 8-ajai/pažinties metinėms/apskritai niekada".

Spąstų spendimo vieta. Ten ir tada, kai manote, jog gyvenimas šviesus ir džiaugsmingas. Idealu – per sekmadienio iškylą prie ežero su baltomis gulbėmis. Jūs žvelgiate į merginos akis ir nepastebite pavojaus ženklų.

Maskuotės priemonės. Jeigu spąstai paspęsti teisingai, auka juos palaiko nesavanaudiškos meilės išraiška. Neva jūs merginai brangus savaime, o ne kaip galimas dviejų karatų kolorado vabalo formos "Chopard" pakabuko pirkimo rėmėjas.

Katastrofos scenarijus. Tarkime, patikite merginos žodžiais ir atsižvelgiate į jos norus. Vadinasi, šiurkščiai ir ciniškai pasityčiojote iš jos jausmų, už nesavanaudiškumą atsisakydami apdovanoti damą nekaltu niekučiu. Pavyzdžiui, dviejų karatų kolorado vabalu. Arba, tarkime, rimtai neįvertinote jos žodžių. Be reikalo. Būsite apkaltinti tuo, jog apskritai nesiklausote jos pageidavimų, bandote ją papirkti kvailomis neskoningomis dovanomis. Galiausiai užsidirbsite galvos skausmą, o jūsų draugė įgis valdžią ir iniciatyvą. Bei du karatus.

Kaip šito išvengti. Tokius spąstus spendžia mergina, kurios vaikystėje suaugusieji nelepino švelnumu ir dėmesiu. Dabar ji keršija likimui, provokuodama jus imtis neatidaus gimdytojo vaidmens. Arba jūs (kaip jos tėtis) apskritai ją pamirštate, arba (kaip mama) meilę perkate niekučiais. Atsisakydama dovanos, mergina galvoje iš tiesų turi ką kita: "Įrodyk, kad aš tau tikrai svarbi". Įrodinėti galima įvairiais būdais, tačiau geriausias – seksas. Pageidautina toks, kad merginai nereikėtų nieko daryti pačiai. Tik po to į dienos šviesą ištraukiami kolorado vabalai.

Klastingos pinklės Nr. 2

"Man regis, tavo draugas Simas ciniškai vertina moteris. Ką manai?"

Spąstų spendimo vieta. Prie pornografinių leidinių lentynos arba ten, kur renkasi seniausios profesijos atstovės. Žodžiu, ten, kur jūsų Simas nerūpestingai leidžia dienas ir naktis.

Maskuotės priemonės. Ji tiesiog palaiko pokalbį. Kažkodėl staiga prisiminė Simą. Tiesiog nori žinoti jūsų nuomonę.

Katastrofos scenarijus. Vyriškas solidarumas reikalauja, kad apgintumėte Simo moralinį veidą (kuris iš tiesų neišlaiko kritikos). Nuo tos akimirkos kritikos taikiniu tapsite jūs. Blogiausiu atveju teks nakvoti ryšiams neišrankaus bičiulio virtuvėje. Kita vertus, galite griebtis veidmainystės ir pasmerkti to degenerato moralines normas. Tik vėliau nesakykite, kad norite krepšinio varžybų finalą pažiūrėti Simo plokščiaekraniame televizoriuje. Kaip galima palaikyti santykius su žmogumi, kurį širdies gilumoje niekinate?

Kaip šito išvengti. Iš anksto prieš veidrodį pasitreniruokite suspausti lūpas (kaip pradinėje herpeso paūmėjimo stadijoje) ir užversti akis. O vėliau mintinai išmokite pasažą: "Taip, mes su Simu apie tai dažnai kalbamės. Mane trikdo jo įprotis nesirenkant visas temptis į lovą. Manau, kad po mūsų pokalbių jis pradėjo susimąstyti, jog laikas sustoti ir susirasti pagarbos vertą draugę". Rezultatas: nekonfliktiški santykiai su geriausia pasaulyje mergina. Simas toliau mėgaujasi gyvenimu, o krepšinio varžybas jūs kartu žiūrite plačiame ir plokščiame ekrane. Galbūt kompaniją jums palaiko damos.

Klastingos pinklės Nr. 3

"Kaip manai, ar aš iš nugaros šiek tiek papilnėjau?"

Spąstų spendimo vieta. Bet kur ir bet kada. Turite būti ypač atidūs, kai mergina savo "kovinę parengtį" tikrina prieš pasirodydama visuomenei (pavyzdžiui, eidama į itin patrauklios draugės vestuves, abiturientų susitikimą ar imti interviu modelių agentūroje).

Maskuotės priemonės. Manote, kad mergina visa pasinėrusi į savo išvaizdos reikalus, o jūs čia tik statistas. Labai paprasta nekaltą klausimą palaikyti patiklaus bejėgiškumo išraiška.

Pirmasis katastrofos scenarijus. Gal vertėtų sąžiningai pasakyti, kad ji šiek tiek pasitaisė? Juk jūs rūpinatės jos sveikata. Dar niekam nepakenkė mažo kaloringumo dieta ir aerobika. Tačiau mergina, išgirdusi jūsų medicinines rekomendacijas, ištiesins nugarą, atsitrauks ir pradės smulkiai klausinėti: "Kur? Štai šios raukšlės? Ar seniai pastebėjai?". Blogiausiu atveju tikrai griebsis dietos ir įsirašys į aerobikos užsiėmimus. Galbūt jai tai bus naudinga, tačiau visi jos patirti nepatogumais ir išbandymai sunkiai prislėgs jūsų sąžinę. Nė minutei to nepamirškite.

Antrasis katastrofos scenarijus. Gali atsainiai ištarti: "Ką tu, puikiai atrodai". Jūs arba apskritai nustojote ją pastebėti, arba įžūliai meluojate. Norėdami patenkinti savo niekšišką libido. Bet kokia kaina ir su bet kuo. Net ir su tokia apdribusia ir stora karve, kokia save laiko jūsų draugė.

Trečiasis katastrofos scenarijus. "Nežinau... Ar seniai svėreisi?" Blogiau pasielgtumėte tik valydamas savo skustuvą jos blakstienų šepetėliu. Taip pat sėkmingai galėtumėte pasakyti: "Jau seniai nebeapžiūrinėju tavo klosčių, todėl pereikime prie sausos skaičių kalbos".

Kaip šito išvengti. Apsimeskite, kad įžeisti jūsų geriausi jausmai. Esate pritrenktas ir pasimetęs. Negalite suvokti, kaip draugei dingtelėjo tokia nesąmonė. Kaip tokia trapi ir subtili būtybė rado jėgų šiai replikai ištarti. Efektą sustiprinsite, jeigu pabandysite pats įsižeisti. Mergina, su kuria dalijatės guolį, yra geriausia, seksualiausia ir gracingiausia. Vargas tam, kas to nesupranta.

Klastingos pinklės Nr. 4

"Kokia sekso poza tau labiausiai patinka?"

Spąstų spendimo vieta. Lovoje. Iškart po svaiginančių kūniškų malonumų, neišblėsus hormono endorfino sukeltai palaimai. Kas čia gali kelti grėsmę?

Maskuotės priemonės. Panelė tai ištaria su neprilygstamu seksualiu žaismingumu. Manote, kad ji skatina būti atviram. Turbūt ji nori, kad seksas suteiktų kuo didžiausią malonumą.


Kuo kontraceptikas patikimesnis, tuo daugiau pavojų sveikatai

Kuo kontraceptikas patikimesnis, tuo daugiau pavojų sveikatai

Šiandien Lietuvoje prieinamos bene visos pasaulyje esančios apsisaugojimo nuo nepageidaujamo nėštumo priemonės. Tačiau ginekologai iki šiol nesutaria nei dėl jų patikimumo, nei dėl poveikio sveikatai. Todėl žmonėms belieka apsispręsti patiems. Tad...


Moterys mokosi žaisti pagal vyrų taisykles

Moterys mokosi žaisti pagal vyrų taisykles

Revoliucinis požiūris į seksą beveik panaikino vyrų ir moterų elgesio skirtumus. Tai rodo ilgalaikis lyčių elgesio per pastaruosius 60 metų tyrimas, rašoma "The Times". Tyrinėtojai tvirtina, jog tai atsitiko todėl, kad pasikeitė moterų...


Kaip suartėti po ilgų metų santuokoje?

Kaip suartėti po ilgų metų santuokoje?

Ilgi metai santuokoje daro savo. Ugninga aistra gali išblėsti, o rodos nepabostantis laikas kartu, nebekelti tokių pozityvių emocijų, kaip kadaise. Jeigu trumpai, tai gali atrodyti taip, kad santykiams atėjo krizė. Su tokia situacija kovoti...


Kiek vyrų mėgsta kalbėti apie seksą?

Kiek vyrų mėgsta kalbėti apie seksą?

Italų mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad kiekvienas europietis vyras vidutiniškai pasako 16 tūkst. žodžių per dieną. Tai beveik tiek pat, kiek ir moterys. Tačiau apie ką daugiausiai kalba vyrai, kai šalia nėra moterų? Seksologė Barbara...


Ar daug moterų serga lytinėmis ligomis?

Ar daug moterų serga lytinėmis ligomis?

Ar daug moterų serga lytinėmis ligomis? Pasaulyje per metus LPI (kurių šiandien žinoma apie 25) suserga apie 250 mln. žmonių. 120 mln. užsikrečia trichomonomis, 50 mln. chlamidijomis, 30 mln. papilomos virusu, 25 mln. gonorėja ir 3,5 mln. sifiliu.


Pažintys internetu pavojingos svajoklėms

Pažintys internetu pavojingos svajoklėms

Daugelis žmonių mano, kad internetu neįmanoma susipažinti ir užmegzti rimtų santykių. Daugiausia, ką virtualus bendravimas gali duoti, - lengvas nerūpestingas flirtas. Ar tai tiesa? Anksčiau manyta, kad skelbimus internete spausdina tik...


PMS Kentėti neverta

PMS Kentėti neverta

PMS (premenstruacinis sindromas) - tai visas kompleksas netipiškų negalavimų, pasireiškiančių likus kelioms dienoms iki mėnesinių ir praeinančių vos joms prasidėjus. Šiuos negalavimus sukelia moterims būdingas hormonų kiekio svyravimas: laikinas...


Pratimai moterims, norinčioms, kad padidėtų krūtys

Pratimai moterims, norinčioms, kad padidėtų krūtys

Kiekviena mergina svajoja apie idealų biustą. Tačiau siekti tobulų formų gali padėti ir specialūs pratimai. Žinia, grožio etalonu laikoma iškili moters krūtinė. Tačiau daug merginų, deja, negali tuo pasigirti. Todėl jei nuolat atliksite šiuos...


Spermos donorą galima rinktis ir pagal aprangos stilių

Spermos donorą galima rinktis ir pagal aprangos stilių

Londono spermos banke bus galima išsirinkti donorą ne tik pagal jo akių spalvą ir pomėgius, bet ir rengimosi stilių. Artimiausiu metu pagal Londono spermos banko portale pateiktą katalogą moterys galės išsirinkti savo būsimų vaikų biologinius...


Vėžys ir intymios problemos

Vėžys ir intymios problemos

Vėžio diagnozė vienam iš partnerių, gali sukelti tam tikrus sunkumus seksualiniame gyvenime. Nesvarbu, ar esate vieniši, ar gyvenate šeimoje,vėžio gydymo metu intymūs klausimai gali iškilti. Dar prieš jums pradedant gydymą, gydytojas šiuos...


Kad norai ir galimybės sutaptų

Kad norai ir galimybės sutaptų

Šiam vakarui ruošėsi abudu. Muzika, žvakės ir... apmaudas, nusivylimas. Veikiausiai daugelis vyrų nors kartą gyvenime yra patyrę erekcijos sutrikimų. Vieni į tai žiūri gana ramiai, kitiems šis patyrimas tampa gilios depresijos pradžia. Visais...


10 situacijų, kai moteris neatsisako mylėtis

10 situacijų, kai moteris neatsisako mylėtis

Pirmiausiai reikėtų išsirinkti tinkamą laiką seksui. Jei vyras pasirengęs mylėtis, tačiau bijo išgirsti iš savo mylimosios sakramentinę frazę: "man skauda galvą", jis turėtų atkreipti dėmesį į šiuos patarimus. Jei judu susipykote ar...


Kokia vyrų ir moterų seksualumo priežastis

Kokia vyrų ir moterų seksualumo priežastis

Kokių savybių privalo turėti žmogus, kad kiti jį laikytų patraukliu? Nauji tyrimai rodo: rinkdamosi partnerį moterys, kaip ir vyrai, vadovaujasi seniausiais instinktais. Povas patelę vilioja spalvingomis plunksnomis. Čia pasireiškia subtili gamtos...


Trys vyrų viliojimo paslaptys

Trys vyrų viliojimo paslaptys

Каip moteris turėtų įvilioti vyrą į savo pinkles? Kaip sugundyti jį ir priversti viską pamiršti pasaulyje, išskyrus jos patrauklumą ir seksualumą? Kokių imtis gudrybių, kad vyras nenorėtų net pagalvoti apie kitą moterį?Мes jums atskleisime tris...


Seksas: kas silpnina jėgas ir ką daryti?

Seksas: kas silpnina jėgas ir ką daryti?

Kai kada jaučiatės tokie pavargę, kad nebeturite jėgų parodyti dėmesį mylimam žmogui. Arba stinga laiko. Psichologai tvirtina, kad galima ir reikia kovoti su tuo, kas trukdo žmonėms užsiimti seksu. Pirmasis sekso priešas – televizorius....


Sekso pamokos pagal rytiečius

Sekso pamokos pagal rytiečius

Seksualinės išminties pagrindai pas mus atkeliauja iš Rytų. In ir jang kadaise susiliejo į vieną. Tai buvo taip saldu, kad išmintingi žmonės knygose surašė visas tų laikų savybes, užšifruodami tas slaptas žinias. Senovės autoriai vieningi: seksas...


Geriausias seksas – po 4 santuokos metų

Geriausias seksas – po 4 santuokos metų

Seksas tampa labiau jaudinantis ar, atvirkščiai, nuobodesnis, priklausomai nuo to, kiek trunka poros vedybinis gyvenimas. Kritinis laikas gerąja prasme vyro ir žmonos santykiuose, anot psichologų, yra ketvirtieji metai. Kaip rašo eronews.lt,...


Kas geriau: skyrybos ar gyvenimas su buvusiu sutuoktiniu?

Kas geriau: skyrybos ar gyvenimas su buvusiu sutuoktiniu?

Kartais buvusiai porai gyventi kartu būna netgi naudinga, tačiau derėtų nepamiršti ir kartu augančių vaikų. Tad ar verta aukotis dėl atžalų, kartu užgyvento turto? Šeimos reikalų advokatė Vanessa Lloyd Platt "The Telegraph" teigė, kad...


Kokią įtaką seksui turi antsvoris?

Kokią įtaką seksui turi antsvoris?

Pitsburgo (JAV) universiteto ligoninės pichologas Robertas Clakas ir jo kolegos atlikę tyrimą išsiaiškino, kaip moterų antsvoris daro įtaką jų intymiems santykiams. Eksperimente dalyvavo daugiau nei 2780 moterų, kurioms nuo 18 iki 43 metų. Pusė iš...


Ar galima patarti meilei?

Ar galima patarti meilei?

Kai buvau 13-kos metų, sekmadieninės mokyklos mokytojas man davė vieną patarimą, kurį įsiminiau visam gyvenimui. Jis pasakė: „Nesituok su asmeniu, su kuriuo manai galėsiąs gyventi. Vesk tą, be kurio negali gyventi“. Tai didi tiesa....


Seksas: kaip skiriasi įvairaus amžiaus vyrų pajėgumas

Seksas: kaip skiriasi įvairaus amžiaus vyrų pajėgumas

Amžius – tai labai įdomus "dalykėlis". Kuomet vyras jaunas, kupinas jėgų ir energijos, jam atrodo, kad 40-50 metų – tai tiek daug ir bus labai negreitai! Kai kertamas trisdešimtmečio ruožas ir vis artėjama link ribos, vis...


Dideli lūkesčiai skatina nusivylimą

Dideli lūkesčiai skatina nusivylimą

Naujausio tyrimo rezultatai rodo, kad porų, kurios turi susidariusios tikslų savo santykių su būsimu vyru ar žmona vaizdą (net jei tas vaizdas nėra idealus), pasitenkinimas šeimyniniu gyvenimu sumažėja kur kas labiau nei tų, kurie vienas į kitą...


Vyriškumo krizė

Vyriškumo krizė

Moterų emancipacijos grėsmės akivaizdoje vyrams belieka susigūžti. Taip jie ir daro. Tyrimai rodo, kad vyrus linkusios sumenkinti ne tik moterys. Dažniau stipriosios lyties atstovai patys nustumia save į šeimos ir visuomenės užribį. Jeigu nesi...


Moterys grupinio sekso metu atsipalaiduoja labiau nei vyrai

Moterys grupinio sekso metu atsipalaiduoja labiau nei vyrai

Australijos mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad moterys ne mažiau nei vyrai svajoja dalyvauti seksualinėse orgijose ir beveik visos jos įgyvendina savo norus. Tyrėjai, atlikę apklausą internetu, išsiaiškino, kad 40 proc. atvejų...


Hormoniniai kontraceptikai – grėsmė porų santuokoms?

Hormoniniai kontraceptikai – grėsmė porų santuokoms?

Šiais metais per 2.25 milijonų amerikiečių sukurs šeimas, tačiau vedybinė laimė netruks ilgai - per milijoną jų išsiskirs. Ar gali tokią didelę įtaką skyryboms padaryti kontraceptinės tabletės? Naujausios mokslinių tyrimų studijos rodo, kad...


Seksas: kiek kartų ir kodėl moterys "nedavė"

Seksas: kiek kartų ir kodėl moterys "nedavė"

Gana dažnai galima išgirsti vyrų pretenzijas, kad moteris "nedavė". Todėl britų sociologai atliko apklausą , kurios metu internete apklausė 2 tūkst. vyrų ir moterų , ir išvedė vidutiniškai bendrą visiems skaičių. Per praėjusius metus...


Reguliarus seksas padeda mokytis

Reguliarus seksas padeda mokytis

Hamburge dirbantis seksologas Werneris Habermehlis tikina, kad dėl reguliarių lytinių santykių per trumpesnį laikotarpį daugiau išmokstama, todėl žymiai pagerėja protinė veikla ir dėl to pagerėja studentų pažymiai, praneša "Der Spiegel"....


Vyrai sekso vengia dėl streso

Vyrai sekso vengia dėl streso

Žurnalo "Men’s Health" angliškosios versijos atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad milijonai vyrų sekso atsisako dėl banalaus streso. Bent jau daugiau nei pusė apklaustų vyrų kartą per mėnesį jaučiasi pernelyg pavargę, kad patenkintų...


Seksas telefonu: svarbiausios taisyklės

Seksas telefonu: svarbiausios taisyklės

Mylintiems vienas kitą žmonėms, tačiau išsiskiriantiems ilgam, nieko kito nelieka, kaip praktikuoti seksą per atstumą. Žinant kelias paprastas taisykles, galima suteikti partneriui pasitenkinimą ir neprisilietus. Žinoma, sekso telefonu metu...


Įdomiau mylėtis lėktuve ar svetimoje lovoje?

Įdomiau mylėtis lėktuve ar svetimoje lovoje?

Viena prezervatyvų gamybos kompanija atliko apklausą ir išsiaiškino, kur amerikiečiams labiausiai patinka mylėtis. Apie 48 proc. respondentų tvirtino, kad labiausiai jaudina, kai mylisi automobilyje. Antroje vietoje atsidūrė seksas svetimoje...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9