Lapkričio 29d. Pirmadienis

Vakuuminė deimantų mikrodermabrazija

2014 Vasario 10d.
Peržiūrų skaičius: 31522

Vakuuminė deimantų mikrodermabrazija (šveitimas deimantų pagalba). Metodo pagrindas – švelnus odos paviršiaus nusluoksniavimas, stimuliuojantis atsinaujinimo procesus. Deimantų mikrodermabrazija – suragėjusio odos sluoksnio mirusių ląstelių šalinimas, atliekamas deimantiniais antgaliais. Procedūros metu pašalintos ląstelės tuoj pat įsiurbiamos vakuumine aparato sistema.

Metodas. Plataus antgalių pasirinkimo dėka, ši hipoalergeninė procedūra gali būti taikoma tiek veido odai, tiek kūnui. Dermabrazijos rezultatas tiek akivaizdus, jog klientai pastebi jį po pirmos procedūros. Per trumpą laiką pasiekiama puikių rezultatų: lygus odos paviršius bei spalva, sumažėjęs raukšlių gylis, elastingesnė bei ,,pasitempusi” oda. Reikėtų paminėti, jog visi deimantiniai antgaliai yra ilgalaikiai, tinkami naudoti daug metų.

Odos šveitimo  procedūros eiga (profesionali priežiūra):

1. Valymas                        3. Tonizavimas                           5. Aktyvių medžiagų naudojimas

2. Šveitimas                       4. Mikrodermabrazija              6. Odos kaukė (priklausomai nuo būklės)

7. Odos apie akis tvarkymas     8. Baigiamieji darbai

Dėmesio! Mikrodermabrazinis deimantų aparatas atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus. Deimantinių antgalių darbo gylį savo judesiais reguliuoja specialistas. Kliento saugumui - kad būtų renkamasis tinkamas apsukų gylis -MONTEIL sąmoningai atsisakė nereguliuojamų  besisukančių galvučių.

Rekomenduojama atlikti 6 procedūras kas 1-2 savaites. Procedūros taps veiksmingesnės, jei klientai ir namuo se naudos MONTEIL kosmetiką. Namuose reikėtų pradėti nuo odos valymo (Facial tonic), vėliau - odos pilingas (šveitimas) ir tinkamų aktyvių medžiagų naudojimas.

Priežiūra

Prosedūros eiga - apie 60 - 90 min.

Šalčio ir šilumos plaktukas. Ultragarsas. Termoplaktukas tarp profesionalų tampa vis populiaresnis. Šį instrumentą, kaip šaldančią priemonę, tinka naudoti po vaksacijos, gydomojo valymo, foto ir lazerių procedūrų. Tai kaip lengva anestezija prieš injekcijas. Šiluma atpalaiduoja įsitempusius raumenis, aktyvina ląstelių darbą, gerina kraujotaką. Specialų šiluminį masažą galima naudoti detoksikuojant organizmą, norint koreguoti figūrą. Kontrastinis masažas mažina raukšlių gylį ir gerina odos tonusą.

Ultragarsas kosmetologijoje - tai nesudėtinga procedūra, parodanti greitą ir gerą rezultatą. Ši procedūra ne tik skatina aktyviųjų medžiagų poveikį,  kolageno ir elastino sintezę, bet ir stimuliuoja tarpląstelinę apykaitą, mažina raukšlių gylį, tamsius ratilus apie akis bei akių paburkimą.

Šilumos bei šalčio plaktukas

Mezoparacija - naujovė senėjimo profilaktijkoje. Patrauklu, jog procedūra nesudėtinga. MESOperfection mezopacijos aparatu paprasta ir patogu dirbti, atlikti juo procedūras gali išmokti ir kiti grožio industrijos specialistai. Šiandien mezopacija - efektyvus estetinės kosmetologijos ir dermatologijos metodas, kurio dėka gilieji odos sluoksniai  nepažeidžiant paviršiaus gauna biologiškai aktyvių, daug molekulių turinčių  medžiagų. Šio genialaus ir paprasto metodo autorius - Piter Ergl, medikas ir biologas, už savo išradimą 2003m. apdovanotas Nobelio premija. Šiuo metu šis metodas vadinamas įvairiais terminais: elektroporacija, akvoporacija, neinjekcinė mezoterapija.

Šio proceso esmė yra ta, jog atliekama ji yra ypatingų parametrų elektro srovės, ir jos metu kelioms šimtosioms sekundės laikui atveriami vandens kanalai. Rezultatas – galimybė į giliuosius odos sluoksnius transportuoti didelį kiekį daug molekulių turinčių biologiškai aktyviųjų medžiagų. Kitų metodų (inoforezė, ultragarsas) metu neįmanoma taip giliai bei tokiais kiekiais tenkinti odos poreikius. Todėl šis metodas efektyvesnis bei garantuoja ilgalaikį rezultatą. Mezoporacijos rezultatą galima būtų palyginti su mezoterapijos teikiamu rezultatu, bet mezoporacija yra daug malonesnė procedūra, kadangi jos metu nenaudojama dugybė injekcijų. Kadangi odos paviršius lieka nepažeistas, tai ir gematomų a mazgelių po procedūros niekada nebūna. Mezoporaciją specialistai gali drąsiai rekomenduoti prieš svarbius viešuosius renginius, procedūros ezultatai: greitas ir akivaizdus odos pagerėjimas; jaunatviška, pasitempusi išvaizda, lygi, sveika oda.

Efektyvus raukšlių lyginimas. Privalumai/galimybės. Aukšti patikimumo standartai – šis aparatas turi CE (Europos standartus attinkantis sertifikatas) ir EMV (elektromagnetinio suderinamumo sertfikatas). Aparatas sukurtas Vokietijoje, pagamintas iš aliuminio ir plieno pagal medicininės technikos principus.

Rezultatai: odos atsinaujinimas, ji tampa elastingesnė ir lygesnė, senėjimo procesų prevencija, gilus odos drėkinimas ir tonizavimas. Oda prisotinama hialurono rūgštimi, liposomomis ir aktyviais serumais.

Procedūros eiga

Mezoporacija kabinete

Optimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojama prieš mezoporaciją atlikti deimantinės mikrodermabrazijos procedūrą.

1.    Valymas – Clearing Foam

2.    Tonizacija Facial Tonic

3.    Šlifavimas – deimantinė mikrodermabrazija

4.    Aktyviųjų medžiagų naudojimas – mezoporacija, pvz. Su liposomomis ir hialurono rūgštimi

5.    Kaukė

6.    Baigiamieji darbai

Procedūros trukmė – apie 60-75 min.

Priežiūra namie

1.    Valymas ir tonizacija, kurie atliekami ir ryte, ir vakare.

Norint sumažinti raukšlių gylį, ryte ir vakare prieš tepant kremą rekomenuojama naudoti serumą .

procedūras reikėtų atlikti kas 1-2 savaites.

Patartina kurso pradžioje su klientu numatyti konkrečias visų penkių procedūrų datas. Rekomenduokite klientui kurso metu namie naudoti minėtą kosmetiką – atliktų procedūrų rezultatas bus efektyvesnis bei ilgalaikiškesnis.

Daugiau informacijos:

UAB "Grožio misija"
Liejyklos g. 5, LT-01120 Vilnius
+370 618 41 044
www.monteilbeauty.eu

UAB "Grožio misija"


Ar patikėti savo veidą chirurgui?

Ar patikėti savo veidą chirurgui?

Ar patikėti savo veidą chirurgui? Kad ir kiek diskutuotume šiuo klausimu, vieningo atsakymo turbūt niekada nepavyktų rasti. Įvairiais laikais, įvairiuose visuomenės sluoksniuose grožio samprata ir grožio reikšmė gyvenime labai įvairi. Jeigu žmogus...


Depiliacija lazeriu: viskas, ką derėtų žinoti

Depiliacija lazeriu: viskas, ką derėtų žinoti

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas dažniausiai asocijuojasi su skausminga depiliacija vašku arba kasdieniu jų skutimu. Tokios procedūros nėra malonios, kartais – net skausmingos. Be to, jos užima nemažai laiko. Šiuo metu vis sparčiau...


Tyrimas: prancūzės - liekniausios, britės - storiausios

Tyrimas: prancūzės - liekniausios, britės - storiausios

Penkiolikoje Europos šalių atliktas tyrimas parodė, kad liekniausios moterys gyvena Prancūzijoje. Jų kūno masės indeksas (KMI) yra 23,2. Nuo prancūzaičių nedaug atsilieka Italijos ir Austrijos moterys, rašoma naujausiame prancūzų žurnalo...


Intymios higienos prausiklis Coslys - lyg švelnus rožių prisilietimas

Intymios higienos prausiklis Coslys - lyg švelnus rožių prisilietimas

Ar save gerbianti moteris praustųsi automobilių plovikliu? Jokiu būdu! Tačiau daugelis moterų panašios sudėties priemones renkasi net savo intymiai higienai! Jūs nesuklydote, daugelyje intymios higienos prausiklių yra natrio lauril sulfato - ypač...


Limfodrenažas gydo ir gražina

Limfodrenažas gydo ir gražina

Celiulito, įvairių patinimų, limfos nutekėjimo sutrikimų gydymui ir profilaktikai Gyvenimas mums diktuoja savo sąlygas – kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys. Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai ir hormoniniai...


Rapunzel OXYGUARD® - aukščiausios kokybės tyri augaliniai aliejai

Rapunzel OXYGUARD® - aukščiausios kokybės tyri augaliniai aliejai

Gyvenime – kaip kine. Viena emocijų audra po kitos, nuolatinis nuovargis ir nepasitenkinimas visa mane supančia aplinka galiausiai padarė savo. Ištaikę laisvesnę savaitę, su vyru išvykome atostogų – nors tuo metu mums atrodė, kad...


Išskirtinė „Mary Cohr“ veido procedūra

Išskirtinė „Mary Cohr“ veido procedūra

Intensyviai drėkinanti ir valanti procedūra „Catio Vital“. Veikliosios medžiagos į odą įterpiamos giliai ir ypač efektyviai. Greitas ir ilgalaikis rezultatas!


SeboCalm procedūra su MATRIGEL®

SeboCalm procedūra su MATRIGEL®

Procedūra yra skirta visų tipų odai, ypač riebiai, praradusiai stangrumą ir papilkėjusiai. Procedūra yra atliekama trim etapais. Oda nušveičiama enziminiu šveitikliu, tada įmasažuojamas MATRIGEL®, o galiausiai uždedama plėvelinė spanguolių...


Ar gali būti, kad chirurgas nesiims jums atlikti plastinės operacijos?

Ar gali būti, kad chirurgas nesiims jums atlikti plastinės operacijos?

Kūno formų dailinimas specialiomis chirurginėmis operacijomis yra itin populiarus visame pasaulyje. Tačiau, ne visose šalyse medicina yra smarkiai pažengusi. Dėl to galima matyti, kad net ir į Lietuvą atvyksta žmonės iš kitų šalių tam, kad būtų...


Ar kada pasvajojai, kad Tau nereikės prakaituoti sporto salėje ir visai netrukus galėsi  džiaugtis stulbinančiais rezultatais? Mes galime padėti Tavo svajonei išsipildyti!

Ar kada pasvajojai, kad Tau nereikės prakaituoti sporto salėje ir visai netrukus galėsi džiaugtis stulbinančiais rezultatais? Mes galime padėti Tavo svajonei išsipildyti!

Naujai įsikūrusi sertifikuota masažų ir sporto studija „BODY EVOLUTION“ – naujovė visoje Lietuvoje. Aukščiausios kokybės įranga padės Tau padailinti kūno linijas, atsikratyti nereikalingų kilogramų, pagerinti organizmo savijautą....


Aparatinė kosmetologija. Veido modeliavimas ELOS

Aparatinė kosmetologija. Veido modeliavimas ELOS

Veido modeliavimas ELOS - smulkių raukšlių lyginimas, bei veido ovalo formavimas VelaSmooth aparatu - tai saugus, neinvazinis metodas, alternatyva plastinėms veido ir kūno liftingo operacijoms.


Merino vilna – ne tik žiemai

Merino vilna – ne tik žiemai

Mes gyvename tokiame krašte, kuriame klimatas reikalauja keisti mūsų spintos turinį bent du kartus per metus – pavasarį giliai paslepiame šiltus žieminius rūbus, o atėjus rudeniui juos vėl traukiame iš spintos gilumos. Štai ir dabar dienos...


Bosvelija – Jūsų sveikatai ir grožiui

Bosvelija – Jūsų sveikatai ir grožiui

Sveikatos ir grožio paslaptis slypi čia pat - gamtoje. Džiugu, jog galime rinktis ne tik kosmetiką, praturtintą mūsų klimato zonoje augančiais augalais - ranka pasiekiami ir gerokai egzotiškesni komponentai. Bosvelija arba Frankincensas - vienas...


KAD PĖDOS BŪTŲ GRAŽIOS IR SVEIKOS

KAD PĖDOS BŪTŲ GRAŽIOS IR SVEIKOS

Kaip dažnai mes visi pamirštame palepinti savo kojas, kurios nenuilsdamos mus nugabena ten, kur mes norime būti. Kartais per dieną tenka suvaikščioti tikrai ne vieną kilometrą, o neretai kilometrai įveikiami avint aukštakulnius, nepatogiu...


Slaptasis ginklas, kuriam nereikia leidimo – Argandia BB kremas

Slaptasis ginklas, kuriam nereikia leidimo – Argandia BB kremas

BB... Skamba, kaip naikintuvo, povandeninio laivo modelio arba šaunamojo ginklo pavadinimas? BB kremas, užkariavęs viso pasaulio moterų kosmetikos krepšelius išties tapo savotišku slaptuoju grožio ginklu.


Plazmoliftingas – estetinės medicinos revoliucija

Plazmoliftingas – estetinės medicinos revoliucija

Visi mes norime atrodyti gražiai. Tačiau senstant veido oda patiria negailestingą gravitacijos, saulės spindulių bei nuolatinio veido raumenų judėjimo, pavyzdžiui, prisimerkiant, šypsantis, kramtant, poveikį. Vienas moderniausių ir...


Lūžinėjantys nagai. Kaip prižiūrėti ir greitai atauginti nulūžusį nagą?

Lūžinėjantys nagai. Kaip prižiūrėti ir greitai atauginti nulūžusį nagą?

Tyrimai parodė, kad biotinas, taip pat žinomas kaip vitaminas B7, gali padėti gydyti ir užkirsti kelią trapiems nagams. Puikus biotino šaltinis yra maisto produktai, tokie kaip: alaus mielės, žirneliai, avižos, sojų pupelės, graikiniai riešutai,...


Išlaisvinkite savo odą nuo jos pačios – atraskite „Bioteka“ siūlomus veido šveitiklius!

Išlaisvinkite savo odą nuo jos pačios – atraskite „Bioteka“ siūlomus veido šveitiklius!

Ar pamenate, kaip prieš trejus metus dangus didžiojoje Europos dalyje aptemo? Ejafjadlojokudlis – štai sunkiai ištariamas kaltininko vardas. Tuomet šis Islandijoje išsiveržęs ugnikalnis sutrikdė oro erdvės funkcionavimą ir sukėlė paniką...


Netikėtini patarimai gražiam pilvo presui

Netikėtini patarimai gražiam pilvo presui

Manai, kad plokščias pilvukas – tai tik alinančių treniruočių sporto klube rezultatas? Visai ne! Kad tavo presas prilygtų svajonėse sukurtam idealui visų pirma svarbu tinkamai maitintis ir mažiau nervintis. Taigi kas padės tau priartėti prie...


Inovacijos - aparatinė kosmetologija

Inovacijos - aparatinė kosmetologija

Grožio injekcijas, odos tempimus ir kitas plastikos chirurgų teikiamas paslaugas vis dažniau keičia aparatinė kosmetologija. Ar tikrai šiuolaikinė kosmetologija pajėgi išstumti botulino toksino injekcijas ar grožio chirurgo skalpeliu atliekamas...


Odos senėjimą stabdantys antioksidantai - vitaminai A, C, E ir kofermentas Q10

Odos senėjimą stabdantys antioksidantai - vitaminai A, C, E ir kofermentas Q10

"Original Cosmetics" odos senėjimą stabdantis kremas "ACEQ10" yra skirtas visiems odos tipams nuo 35 metų. Šis vitaminais - A, C, E ir kofermentu Q10 praturtintas kremas padeda stabdyti pirmuosius laiko požymius odoje. Kremo...


Sveikata stiprinama druskos kambaryje

Sveikata stiprinama druskos kambaryje

Vis daugiau žmonių ieško galimybių, kaip savo sveikatą sustiprinti gamtos padiktuotais receptais. Vienas iš tokių būdų - druskos kambarys. Čia mūsų organizmas paveikiamas druskos prisotintu oru.Jau prieš keletą tūkstančių metų buvo pastebėta, kad...


Bulvių kaukių stebuklai

Bulvių kaukių stebuklai

Kosmetinės bulvių kaukės maitina, minkština odą ir netgi atlieka ją patempia bei išlygina raukšles.Procedūros metu patartina atsipalaiduoti, jei įmanoma, prigulti. Idealiausia išeitis - pagulėti vonioje su kauke ant veido. Nuplauti kaukę reikia...


Sausa ar dehidruota oda?

Sausa ar dehidruota oda?

Ar žinote, kuo skiriasi sausa ir dehidruota oda? Vyrauja klaidinga nuomonė, jog dehidruota oda yra tas pats kaip ir sausa, tačiau tai nėra tiesa. Sausai odai trūksta lipidų, ir tai yra odos tipas, dehidruota oda tampa, kai vandens lygis odoje...


Merginos, drąsiai ženkite savuoju keliu!

Merginos, drąsiai ženkite savuoju keliu!

„O ne, mieloji, tu vėl išnaudojai pusę mano skutimosi putų buteliuko!". Ar tai skamba pažįstamai? Nuo šiol Jums nebereikės skolintis savo draugo skutimosi putų ir kvėpuoti sintetiniais į vyriškumą apeliuojančiais aromatais. Jūs turite...


Dažai be amoniako plaukus veikia švelniai, jų nepažeidžia

Dažai be amoniako plaukus veikia švelniai, jų nepažeidžia

Pagrindinės sintetinių plaukų dažų veikliosios medžiagos yra vandenilio peroksidas (kitaip dar vadinamas oksidantas) ir amoniakas. Kuo didesnis šių medžiagų kiekis plaukų dažuose, tuo smarkiau dažai veikia plauko struktūrą. Stipriai šviesinantiems...


Oda turi gerą atmintį, jei su ja elgiesi gerai – ji atsako tuo pačiu ir yra sveika

Oda turi gerą atmintį, jei su ja elgiesi gerai – ji atsako tuo pačiu ir yra sveika

Gydytojai dermatovenerologai teigia, kad atopinis dermatitas yra viena dažniausių vaikų odos ligų. Ši odos liga prasideda ankstyvoje vaikystėje, vaikui augant jos simptomai palaipsniui mažėja, o daugiau nei 50% atvejų atopinis dermatitas išnyksta...


Ilgalaikio poveikio tiesinimo priemonė  Keratin K-Trix 5

Ilgalaikio poveikio tiesinimo priemonė Keratin K-Trix 5

Priemonė plaukų tiesinimui rekomenduojama naudoti kartu su tiesinimo žnyplėmis.Glotnina plauko kutikulę, atstato drėgmės balansą, minkština ir švelnina plaukus.Unikalus Keratrix™ komponentų junginys užtikrina ilgalaikį glotninimo efektą,...


Jautri oda: specialistų įžvalgos, atmintinė, faktai

Jautri oda: specialistų įžvalgos, atmintinė, faktai

Odos jautrumas dažniausiai pasireiškia odos polinkiu rausti, pigmentacija, šerpetojimu, pakitusia odos lipidų sudėtimi, sausumu, gali atsirasti gėlimo, traukimo, deginimo jausmas. Tokią odą turintys žmonės dažnai serga ir kitomis odos ligomis:...


Dermatologijos laboratorija BIODERMA pristatė dermatologinę naujieną  tobulos odos rezultatui

Dermatologijos laboratorija BIODERMA pristatė dermatologinę naujieną tobulos odos rezultatui

Bėgant metams ir veikiant agresyviems išorės veiksniams, odos ląstelės prasčiau aprūpinamos vandeniu. Netekusi daugiau vandens oda dehidratuoja, todėl papilkėja, praranda savo natūralų švytėjimą, gali būti jaučiamas diskomfortas, oda tampa jautresnė.

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9