Sausio 23d. Sekmadienis

Plaukų šalinimo problema – ar tai jau praeitis?

2015 Birželio 1d.
Peržiūrų skaičius: 20972

Žmogus apytiksliai turi 5 mln. plaukų folikulų. Deja, galvos odoje tėra apie 150 000. Visi kiti plaukai, kuriais galime pasigirti, dažniausiai auga mums nepageidaujamose vietose, tokiose kaip kojos, rankos ar pažastys. Plaukuotumo problema ypač aktuali dailiosios lyties atstovėms, nes dabartinėje visuomenėje grožio etalonu laikoma moteris, turinti lygias pažastis, švelnius dilbius ir nepriekaištingas blauzdas. Taigi, per daugelį metų žmonija išgalvojo įvairiausių būdų, kaip susidoroti su nepageidaujamais plaukais.

Ko gero, pats populiariausias, greičiausias ir neskausmingiausias būdas – plaukų skutimas skustuku. Na, žinoma, ne paslaptis, kad tai yra ir pigiausias būdas norint atrodyti kaip divai iš „Venus“ reklamos, todėl šį plaukų šalinimo būdą neretai renkasi jaunos, 14-25 metų amžiaus merginos. Deja, plaukų šalinimui naudojant skustuką, oda yra stipriai dirginama, dažnai ją išberia raudonais taškeliais, kurie, suprantama, nei vienai panelei grožio neprideda. Taip pat šis juodųjų nenaudėlių naikinimo būdas yra labai trumpalaikis, kas išties erzina jaunas merginas. Kiekvieną dieną skustis kojas, juk tai taip nepatogu!

Dar mūsų visuomenėje labai populiaru nepageidaujamus plaukelius šalinti pasitelkiant vaško pagalbą. Tiesa, šis būdas yra labai skausmingas ir moterys dažniau renkasi laiko patikrintą plaukų šalinimą skustuku, bet yra tokių, kurioms šis variantas - puikiai priimtinas. Šio plaukų naikinimo būdo privalumas yra tas, jog rezultatas kiek ilgesnis, plaukeliai atauga tik po 2-4 savaičių. Ir visgi, šitaip nusprendusios kovoti su nemylimais kūno plaukais merginos turėtų būti drąsios bei atsparios skausmui.

Galiausiai merginoms, kurios nenori diena iš dienos vargti vonioje bei kentėti adatų dūrimui prilygstančio skausmo, taip pat yra išeitis – plaukų naikinimas šviesos spinduliu arba dar vadinamu lazeriu! Šis depiliacijos būdas turi bene daugiausiai privalumų: procedūra trumpa, plaukelių šalinimas yra mažiau skausmingas nei šalinimas vašku ar cukrumi, o plaukai greitai naikinami pakankamai dideliame odos plote. Taip pat jau po pirmosios procedūros galima išvysti rezultatus – kai kurie plaukeliai paprasčiausiai nebeatauga. Argi tai ne puikus šios problemos sprendimas? Tiesa, skausmo faktorius vis dėlto išlieka, šito neišvengsime. Tačiau pastaraisiais metais technologijos taip evoliucionavo, kad plaukelių naikinimo skausmas sumažėjo iki minimumo. Kai žmonės, galiausiai sukaupę drąsą išbandyti šį metodą ir pasiryžę iškęsti didelį skausmą, praveria estetikos kabineto duris, jie tampa maloniai nustebinti. Vykstant šiai „baisiajai“ procedūrai, žmogus jaučiasi tarsi šaltą žiemos dieną prisiglaudęs prie šildančio radiatoriaus. Paprasčiau sakant, procedūros metu jaučiama šiluma, beveik nesukelianti skausmo. Plaukelių šalinimas šviesos impulso pagalba yra pats populiauriausias depiliacijos būdas visame pasaulyje dėl neskausmingos ir greitos procedūros.

O štai ką apie plaukelių šalinimą galvoja viena 22 metų mergina:,,Mano nuomone, moterys, kurios nešalina nepageidaujamų plaukų, atrodo atstumiančiai. Gal skamba netaktiškai, bet tokių žmonių tiesiog negaliu pakęsti. Aš visuomet skutuosi, nes nepakenčiu plaukų. Skutuosi visas įmanomas kūno vietas.“ Šiai merginai tikriausiai pritartų dauguma Lietuvos (ir ne tik) panelių. Nedepiliuojanti juodų plaukelių mergina šiuolaikinėje visuomenėje laikoma apsileidusios merginos sinonimu. Juk kas nenori atrodyti patraukliai, ypač jaunystėje?

Amerikoje, Arizonos valstybėje, mokslininkai atliko eksperimentą. Jie paprašė dvidešimties merginų, savo noru sutikusių dalyvauti eksperimente, 10 savaičių neskusti kojų ir rankų plaukelių, o tuo metu rašyti kylančias emocijas į užrašų knygelę. Rezultatai nenustebino: moterys skundėsi, jog tas dešimt savaičių negalėjo susikaupti, nes nuolat mąstė apie ataugančius plaukelius. „Atrodė, kad nesilaikau elemantarios higienos. Jaučiausi šlykščiai, drovėjausi nešioti sijonus ir sukneles, nes ant kojų matomi plaukeliai man varė siaubą,-„ – atviravo viena iš dalyvių. Taigi, galbūt nepageidaujamų plaukų šalinimas atrodo tik viena iš daugybės smulkmenų mūsų kasdieniniame gyvenime, tačiau ši iš pirmo žvilgsnio įprasta procedūra  daro didžiulę įtaką žmonių (ypač moterų) savijautai bei psichologinei būsenai. Merginos, ar bent kartą susimąstėte apie tai?

Paklauskime, o ką apie plaukų šalinimą galvoja gydytojai?

Gitana Šabūnienė

gydytoja dermatologė-trichologė

Plaukus galime šalinti dviem skirtingais būdais: epiliacija ir depiliacija.

Depiliacija - tai mechaniškas plaukų šalinimas: pešiojimas, skutimas, šalinimas cukrumi, vašku ar pasitelkiant elektrinius depiliatorius bei kremus.Tačiau visi šie būdai yra laikini - plaukai pradeda ataugti jau antrą trečią savaitę.

Epiliacija - tai plaukų šalinimas suardant augimą lemiantį plauko svogūnėlį. Šis metodas padeda problemą spręsti iš esmės ir ilgam laikui. Dažniausiai tam pasitelkiama šviesa (šviesos impulso arba lazerinė epiliacija).

Skutimas - kuomet skustuvo ašmenys veikia plaukus odos paviršiuje, todėl efektas yra trumpalaikis. Po skutimo plaukai atauga greitai ir nemaloniai dygūs, todėl procedūrą reikia dažnai kartoti. Šio būdo privalumas – nedidelė kaina, paprastumas ir greitis. Tačiau dėl skutimo oda dažnai sudirgsta, o smulkių įpjovimų vietose gali prasidėti uždegimas ar plaukų įaugimas.

Šalinimas cukrumi – kuomet yra naudojamas koncentruotas cukraus sirupas. Oda yra padengiama iki virimo užkaitintu ir atvėsintu cukraus tirpalu su citrinų sultimis, medumi arba vašku, tuomet uždengiama plonu audeklu. Kai audeklas prilimpa prie odos, greitai pašalinamas kartu su plaukais. Šis depiliacijos metodas laikomas seniausiu ir yra atkeliavęs iš Artimųjų Rytų. Tačiau tokia procedūra yra ganėtinai skausminga ir todėl netinkama jautrioms vietoms, tokioms kaip bikinio, pažastų, veido ir pan.

Depiliacija vašku – kuomet oda padengiama specialiu mišiniu su lipniomis medžiagomis. Dažniausiai naudojami karšti kietieji (dervų ir citrinų sulčių pagrindu) ir šilti minkštieji vaškai (su medumi ar cukrumi). Plaukus šalinant vašku, pažeidžiama folikulo sienelė, dėl to šiek tiek sulėtinamas plaukų augimas, jie plonėja. Tačiau didžiausias šio būdo trūkumas – skausmingumas ir efekto laikinumas. Taipogi dažnai pasitaiko komplikacijų: įaugę“ plaukai, atsiranda raudoni mazgeliai, pūlinukai, kurie gydami palieka ilagalaikes dėmeles odoje ir kt.

Cheminė depiliacija - kuomet naudojami kremai-depiliatoriai, kurie veikia ne tik patį plauką išorėje, bet ir odoje esančią jo dalį. Pažeistas plaukas yra lengvai pašalinamas. Šio metodo privalumas yra procedūros neskausmingumas ir galimybė taikyti veido ir bikinio srityje. Tačiau neretai oda sudirginama, pasitaiko alerginių reakcijų yra ir odos nudegimo pavojus. Be to kremai silpnai veikia kietus ir tamsius plaukus.

Elektriniai epiliatoriai – tai skutimosi mašinėlės, kurių spiralė plaukus išpeša su jų šaknimis. Procedūra yra ganėtinai nemaloni. Paprastai tokie epiliatoriai naudojami kojoms epiliuoti. Tačiau mašinėlės kartais traumuoja epidermį, o pažeidus plauko folikulą, iš vieno svogūnėlio gali pradėti augti keli plaukeliai. Neretai oda parausta, pleiskanoja.

Plaukų šalinimas intensyvios šviesos impulso - IPL (Intensive Pulse Light) pagalba pasauliniu mastu pripažintas kaip vienas efektyviausių nepageidaujamų plaukų šalinimų būdų, o šviesių ir rusvų plaukų atveju jis gerokai pranoksta plaukų šalinimo lazeriu procedūras. Šio metodo veikimas pagrįstas selektyvios fototermolizės principu, kuomet yra skleidžiami filtruotos šviesos impulsai, kuriuos  sugeria melaninas – plaukuose esantis pigmentas. Melanino sugeriama šviesa virsta šiluma, kuri selektyviai sunaikina ląsteles, atsakingas už plauko augimą. Pašalinus šias ląsteles, plaukai sunyksta ir pradeda kristi.

Šviesos impulsui yra jautrūs plaukai, esantys aktyvioje augimo fazėje. Tokių paprastai būna apie 30 proc. visų plaukų. Likusieji 70 proc. yra ramybės fazėje, nepajėgūs sugerti šviesą. Per vieną seansą pašalinama iki 90 proc. plaukų, esančių  augimo fazėje.

Plaukų šalinimo rezultatai skiriasi priklausomai nuo odos tipo, plaukų savybių, kūno srities, lyties ir žmogaus amžiaus. Kiekvienos kūno dalies plaukai yra skirtingi, pvz.: plaukai gali būti arčiau paviršiaus arba  giliau odoje. Jie gali būti stori arba ploni, sudaryti iš mažesnio ar didesnio melanino kiekio arba jo neturėti. Paprastai jau po pirmos procedūros apie 30% plaukų paveiktoje srityje pamažu pradeda kristi, ir tai vyksta tarp antros-trečios savaitės po kiekvienos procedūros. Patikimas, eilę metų išliekantis efektas paprastai pasiekiamas po 4–6 procedūrų, kurios atliekamos kas 30-45 dienas. Plaukai tampa plonesni, šviesesni ir retesni po kiekvienos procedūros, sulėtėja plaukų augimas.

Plaukų šalinimo intensyvios šviesos impulsu privalumas yra tai, kad išvengiama uždegiminių reakcijų, išsaugomas odos vientisumas. Šis metodas turi ir eilę papildomų privalumų kaip pvz.: pašalinamos odos dėmės ar įaugę plaukai, atsirandantys dėl dažnos depiliacijos vašku, efektyviai sprendžia problemas, susijusias su folikulitu (vieno ar daugiau plaukų folikulų uždegimu). Šiuo metu tai vienas efektyviausių plaukų šalinimo metodų. Jį taikant galima šalinti beveik visų tipų plaukus ir bet kurioje kūno vietoje (išimtis – žili plaukai, nes jie tiosiog neturi pigmento).

SHR (Super Hair Removal) - tai naujausia technlogija, visiškai kitokia nei daugelį metų naudota IPL (Intensive Pulse Light), garantuojanti greitą ir beskausmį plaukų pašalinimą. Moderni aušinimo sistema maksimaliai sumažina karščio ir skausmo pojūčius. Įprastinės lazerio procedūros metu plaukas įkaitinamas net iki 60-70°C, todėl yra stiprus karščio ir skausmo pojūtis. SHR technologijos privalumas yra tai, kad jos metu plauko folikulas paveikiamas tik 45°C temperatūra, todėl ši procedūra yra saugi ir visiškai neskausminga. Be to SHR aparate sukurtos kompiuterinės programos įvairiems odos tipams, todėl procedūra yra saugi ir ją galima atlikti visais metų laikais. SHR įrenginys generuoja ne tik didelės galios tam tikro spektro šviesos impulsus, bet ir radio dažnio (RF) bangas. Procedūros metu impulsus sugeria plaukų šaknyse esantis pigmentas melaninas, to pasekoje išsiskyrusi šiluma suardo ląsteles, atsakingas už plauko augimą. RF bangos padeda ilgiau išlaikyti išsiskyrusią šilumą, kas žymiai pagerina procedūros efektyvumą. Plauko folikulas negrįžtamai sunyksta. Plaukai pradeda kristi, praėjus 14 - 20 dienų po procedūros. SHR technologija užtikrina neagresyvų plaukų šalinimą ir ilgalaikius rezultatus. Priešingai nei vieną šviesos bangos ilgio spektrą turintis lazeris, šis metodas suteikia galimybę pasirinkti bangos ilgį pagal kiekvieno žmogaus individualų odos tipą, plaukų spalvą  ir užtikrina gerus rezultatus daugumai plaukų spalvų ir skirtingiems plaukų storiams nuo plonų iki storų plaukų.

Nors po intensyvios šviesos impulso procedūros nėra jokių liekamujų reiškinių, yra keletas svarbių rekomendacijų, kurių reiketų laikytis prieš, po ir tarp  procedūrų. Nerekomenduojama atlikti procedūros, jei sergate epilepsija, esate nėščia, jei planuojamos procedūros vietoje yra tatuiruotės, turite polinkį keloidinių randų susidarymui, jums yra ar buvo diagnozuoti piktybiniai odos navikai, jei buvote saulėje ar soliariume mažiau nei 15 dienų iki procedūros, vartojate vaistus, padidinančius odos jautrumą šviesai. Galimi apribojimai sergant cukriniu diabetu.

Epiliacijos priemonės nuolat tobulinamos. Taigi būdų, kaip radikaliai atsikratyti nereikalingų plaukų, pakanka. Svarbu protingai rinktis, skirtingoms kūno sritims derinti įvairius metodus ir įvertinti žmogaus individualias savybes.

Daugiau informacijos:

Registracija telefonu: 8 686 68 365
ozas@skinland.lt
www.skinland.lt

PPC "Ozas", Ozo g.18, Vilnius

Žymės: SHR , plaukų šalinimas
Plius dydis - ne kliūtis atrodyti puikiai

Plius dydis - ne kliūtis atrodyti puikiai

Kiekviena moteris ypatinga – kad ir kokia ji būtų: žema, aukšta, liekna ar apkūni. Norint būti stilingai, nereikia lygiuotis į visuomenėje nusistovėjusius standartus, tereikia norėti ir sugebėti atskleisti savo grožį. Viena svarbiausių...


Artėjant vestuvių sezonui – išskirtinė suknelių kolekcija, bei profesionalios „Casmara“ kosmetikos pristatymas

Artėjant vestuvių sezonui – išskirtinė suknelių kolekcija, bei profesionalios „Casmara“ kosmetikos pristatymas

Antradienio vakarą, artėjant vestuvių sezonui, vilnietes sudomino šventinės tematikos renginys, vykęs sostinės „Vanille Lounge“ restorane. Viešnioms buvo pristatyta kūrybinio dueto „Laiminga“ (Laimutė Bastienė ir Inga...


Ilgalaikio poveikio tiesinimo priemonė  Keratin K-Trix 5

Ilgalaikio poveikio tiesinimo priemonė Keratin K-Trix 5

Priemonė plaukų tiesinimui rekomenduojama naudoti kartu su tiesinimo žnyplėmis.Glotnina plauko kutikulę, atstato drėgmės balansą, minkština ir švelnina plaukus.Unikalus Keratrix™ komponentų junginys užtikrina ilgalaikį glotninimo efektą,...


Kaip braškės gali apsaugoti Jūsų odą nuo žalingų UVA spindulių?

Kaip braškės gali apsaugoti Jūsų odą nuo žalingų UVA spindulių?

Daugumą odos problemų sprendimo ir gydymo būdų galime surasti natūralioje gamtoje. Kiekvienas iš mūsų esame ekosistemos dalis ir negalime savęs nuo jos atskirti. Todėl turime rūpintis ir savimi, ir šia sistema...


Parodos “Pelenė” dalyvius ir svečius pasitinka MANO SVEIKATA.LT

Parodos “Pelenė” dalyvius ir svečius pasitinka MANO SVEIKATA.LT

Kaip ir kasmet, LITEXPO parodų rūmuose grožio, estetikos, profesionalumo ir geros nuotaikos kupina erdvė. Šiemet parodoje pristatomi ne tik kūną ir grožį puoselėjančios priemonės, bet ir naujausios kosmetikos tendencijos iš viso pasaulio. O ar...


Priemonė nuo spuogų (Spot treatment)

Priemonė nuo spuogų (Spot treatment)

Unikali ir veiksminga priemonė vietiniam naudojimui ant spuogų. Priemonė sukurta pagal specialią formulę, derinant vaistinių augalų ekstraktus su Ne- gyvosios jūros mineralais. Absorbuoja sebumą, sausina spuogelius, ramina.


Keratininis tiesinimas

Keratininis tiesinimas

Keratininis tiesinimas – tai tokia plaukų tiesinimo procedūra, kurios metu plaukas yra prisotinamas keratinu. Keratinas yra baltymas, įeinantis į natūralią mūsų plauko struktūrą. Tik 3 procentus plauko sudėties sudaro vanduo, likusieji 97...


„Kitoko“- apie plaukų priežiūrą ir problematikas

„Kitoko“- apie plaukų priežiūrą ir problematikas

Su oficialias „Kitoko“ atstovais Lietuvoje nusprendėme pasikalbėti apie įvairias plaukų problematikas bei plaukų priežiūrą artėjant šiltesniam sezonui. Besiveliantys, pažeisti, slenktantys plaukai – tai tik kelios iš daugybės...


Aromatingoji ekologiška kakava ir saldžiosios ceratonijos iš Rapunzel

Aromatingoji ekologiška kakava ir saldžiosios ceratonijos iš Rapunzel

Vos atrastą kakavą virėjai jau netruko pradėti virti, kad savo rūmų damas galėtų palepinti šiuo egzotišku ir novatorišku gėrimu. Užburiančio aromato gėrimas porceliano puodelyje anais laikais simbolizavo didžiulius turtus ir aukštą padėtį...


Augalo širdis melsvame buteliuke – Farfalla hidrolatų paslaptis

Augalo širdis melsvame buteliuke – Farfalla hidrolatų paslaptis

Įkaitęs palėpės stogas ir medinės lubos. Senais laikraščiais nuklotos grindys. Guliu ant jų, pasitiesusi languotą pledą ir mėgaujuosi aromatu – palubėje sukabinti kvapūs ryšulėliai – vaistinių ramunėlių ir laukinių rožių puokštės,...


Intymiųjų zonų atjauninimas lazeriu

Intymiųjų zonų atjauninimas lazeriu (1)

Bėgant laikui keičiasi žmogaus kūnas. Tai supranta visos moterys, tačiau ne visos pagalvoja, kad kinta ir jų intymiausia zona, o „ten“ atsiradę pakitimai sukelia įvairias nemalonias problemas. Pavyzdžiui, po gimdymo ar menopauzės metu...


Jurga Anusauskienė: gražią figūrą galima turėti ir nekankinant savęs

Jurga Anusauskienė: gražią figūrą galima turėti ir nekankinant savęs

Nors garsi prodiuserė ir renginių organizatorė Jurga Anusauskienė aklai nesilaiko žurnaluose mirgančių sveikos mitybos ir gyvensenos rekomendacijų, tačiau sportas ir sveikatai naudingi produktai yra neatsiejama jos kasdienybės dalis. Netgi tomis...


L'Occitane pristato jums kalėdinių aromatų harmoniją

L'Occitane pristato jums kalėdinių aromatų harmoniją

Kiekvienais metais , ruošdamasis šventiniam sezonui Aromatų pirklys keliauja po L‘occitanijos žemę ir ieško naujų stebuklingų aromatų.. Taip nutiko ir šiais metais. Kvapų Pirklys iškeliavo į legendomis ir mitais garsėjantį mišką, kuriame...


Vaistažolių vonios veikia kaip priešnuodis

Vaistažolių vonios veikia kaip priešnuodis

Esate labai pavargę ar kankina nemiga – pasidarykite liepžiedžių vonią. Daug rauginių medžiagų, eterinių aliejų, saponinų, mineralinių medžiagų, fenolinių junginių yra šalavijuose, ąžuolo žievėje, beržų lapuose, varpučiuose, kraujažolėse....


Kaip prisijaukinti žiemą ir išsaugoti gražią odą

Kaip prisijaukinti žiemą ir išsaugoti gražią odą

„Tu neįsivaizduoji, koks ten švelnus klimatas. Net ir esant -15ºC temperatūrai neturėjau jokių bėdų su veido oda. O grįžusi jau užsirašiau pas kosmetologę, nebežinau, kuo tą odą tepti ir kaip prižiūrėti!", - skundėsi man draugė,...


Nacionalinis Kanados pasididžiavimas – Rapunzel klevų sirupas

Nacionalinis Kanados pasididžiavimas – Rapunzel klevų sirupas

Amerikietiška svajonė telpa viename šaukštelyje. Jūs galite išgerti puslitrį šviežios klevų sulos, pasirodančios ankstyvą pavasarį, arba pasimėgauti arbatiniu šaukšteliu kanadietiško klevų sirupo, be kurio neapsieina tikriausieji Šiaurės Amerikos...


Pagalba pavargusioms kojoms

Pagalba pavargusioms kojoms

Kasdien skubame, norėdami nudirbti kuo daugiau darbų, norėdami susitvarkyti kuo daugiau asmeninių reikalų. Ar pagalvojame, koks krūvis tenka mūsų kojoms? Dažnas iš mūsų vakare jaučiame kojų maudimą ar net skausmą. Vieni bandome gelbėti situaciją...


Stresas stabdo gyvenimo laikrodį

Stresas stabdo gyvenimo laikrodį

Šios sunkios ekonominės krizės metu mūsų visuomenė atlaikė didžiulę psichologinę apkrovą, išgyveno stresą. Tai galėjo blogai paveikti daugybės žmonių sveikatą. Profilaktiniai laboratoriniai tyrimai padeda laiku atskleisti neigiamus pokyčius...


Celiulito naikinimui - akustinų bangų terapija

Celiulito naikinimui - akustinų bangų terapija

Eh, tos gražiausios metų šventės... Jos tikrai gražiausios, tačiau mes nuo jų gražesni netampame. Per daug nereikalingo maisto, per daug poilsio. Ir vėl po švenčių ieškome naujų būdų, kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų ir/ ar celiulito....


Merginos, drąsiai ženkite savuoju keliu!

Merginos, drąsiai ženkite savuoju keliu!

„O ne, mieloji, tu vėl išnaudojai pusę mano skutimosi putų buteliuko!". Ar tai skamba pažįstamai? Nuo šiol Jums nebereikės skolintis savo draugo skutimosi putų ir kvėpuoti sintetiniais į vyriškumą apeliuojančiais aromatais. Jūs turite...


Plaukų tiesinimas gali sukelti vėžį

Plaukų tiesinimas gali sukelti vėžį

JAV valdžia prailgino sąrašą vėžį sukeliančių medžiagų. Šį kartą jame atsidūrė formaldehidas, kuris randamas plastike ir kituose dažnai vartojamuose produktuose. Medikų pranešime teigiama, kad ši medžiaga padidina riziką susirgti kvėpavimo takų,...


Ląstelinis vanduo – perversmas kosmetikos rinkoje

Ląstelinis vanduo – perversmas kosmetikos rinkoje

Seniai žinoma tiesa, kad vanduo – tai gyvybė. Jis sudaro 70% Žemės paviršiaus, 70% žmogaus kūno ir 70% ląstelės masės. Vanduo taip pat yra didžiausias elementas bet kurioje kosmetikos formulėje. Dar negimus, didžiąją dalį žmogaus kūno sudaro...


Daugiau jokių prakaito dėmių ant rūbų!

Daugiau jokių prakaito dėmių ant rūbų!

Intensyvus gyvenimo tempas, stresas, įtempta dienotvarkė daugeliui žmonių - įprastas reiškinys. Stresą ir jaudulį sukelia artėjantis susirinkimas, prezentacija, darbo pokalbis ar tiesiog pasimatymas. Tokiose situacijose "išmuša" taip...


Kodėl odos anti-senėjimo „Anti-Aging“ šviesos terapija yra mažiau invazinė nei kiti metodai

Kodėl odos anti-senėjimo „Anti-Aging“ šviesos terapija yra mažiau invazinė nei kiti metodai

Odos anti-senėjimo „Anti-Aging“ šviesos terapija – vienas efektyviausių ir mažiausiai invazinių odos senėjimo sprendimų. Yra keletas būdų, kaip oda parodo senėjimo simptomus. Kolagenas ir elastinas padeda išlaikyti oda elastinga....


Emu taukai

Emu taukai

Australijos Emu (Dromiceius novaehollandiae), yra vienas iš seniausių dinozaurų palikuonių ir yra antras iš didžiausių pasaulio paukščių. Iki 3 metrų ūgio ir apie 100 kg svorio. Šis gyvūnas yra nacionalinio savitumo simbolis, jis –...


Kosmetinė tekstilė sportui ir kiekvienai dienai – dailesnis kūnas, anticeliulitinis poveikis

Kosmetinė tekstilė sportui ir kiekvienai dienai – dailesnis kūnas, anticeliulitinis poveikis

Italų gamintojo itin aukštos kokybės ir sertifikuota kosmetinė tekstilė "Body&Co" - odą puoselėjantis ir dailias kūno linijas formuojantis poveikis. Kofeino mikrokapsulės atlieka riebalų deginimo ir skysčių šalinimo funkciją. Stiprus...


Gausus prakaitavimas – būklė, kurią galima įveikti ilgam

Gausus prakaitavimas – būklė, kurią galima įveikti ilgam

Nemažai žmonių baiminasi artėjančių šiltų orų, nes vos termometro stulpeliui pakilus aukščiau dešimties laipsnių, išryškėja viena nemaloniausių kūno problemų – gausus prakaitavimas. Gydytojai šiai problemai turi kitą terminą –...


Išlaisvinkite savo odą nuo jos pačios – atraskite „Bioteka“ siūlomus veido šveitiklius!

Išlaisvinkite savo odą nuo jos pačios – atraskite „Bioteka“ siūlomus veido šveitiklius!

Ar pamenate, kaip prieš trejus metus dangus didžiojoje Europos dalyje aptemo? Ejafjadlojokudlis – štai sunkiai ištariamas kaltininko vardas. Tuomet šis Islandijoje išsiveržęs ugnikalnis sutrikdė oro erdvės funkcionavimą ir sukėlė paniką...


Ir Tu gali atidaryti savo grožio saloną arba atnaujinti jau turimą!!!!

Ir Tu gali atidaryti savo grožio saloną arba atnaujinti jau turimą!!!!

Ar Jūsų grožio bei sveikatos salonas nuolat papildomas naujovėmis? Ar norite pritraukti dar daugiau klientų? Mes galime Jums padėti! Pasiūlysime geriausias bei naujausias technologijas, kad netrukus taptumėte išskirtiniai ir patys inovatyviausi.


Populiarios kosmetikos gaminių sudedamosios dalys

Populiarios kosmetikos gaminių sudedamosios dalys

Kad ir kokie būtų mūsų poreikiai ar pageidavimai, be kosmetikos gaminių išsiversti negalime. Būtent dėl šios priežasties pravartu žinoti, kokios yra populiariausios šių gaminių sudedamosios dalys, juo labiau, kad jų sąrašas ne toks jau ir trumpas.

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9