Lapkričio 22d. Penktadienis

Plaukų šalinimo problema – ar tai jau praeitis?

2015 Birželio 1d.
Peržiūrų skaičius: 20972

Žmogus apytiksliai turi 5 mln. plaukų folikulų. Deja, galvos odoje tėra apie 150 000. Visi kiti plaukai, kuriais galime pasigirti, dažniausiai auga mums nepageidaujamose vietose, tokiose kaip kojos, rankos ar pažastys. Plaukuotumo problema ypač aktuali dailiosios lyties atstovėms, nes dabartinėje visuomenėje grožio etalonu laikoma moteris, turinti lygias pažastis, švelnius dilbius ir nepriekaištingas blauzdas. Taigi, per daugelį metų žmonija išgalvojo įvairiausių būdų, kaip susidoroti su nepageidaujamais plaukais.

Ko gero, pats populiariausias, greičiausias ir neskausmingiausias būdas – plaukų skutimas skustuku. Na, žinoma, ne paslaptis, kad tai yra ir pigiausias būdas norint atrodyti kaip divai iš „Venus“ reklamos, todėl šį plaukų šalinimo būdą neretai renkasi jaunos, 14-25 metų amžiaus merginos. Deja, plaukų šalinimui naudojant skustuką, oda yra stipriai dirginama, dažnai ją išberia raudonais taškeliais, kurie, suprantama, nei vienai panelei grožio neprideda. Taip pat šis juodųjų nenaudėlių naikinimo būdas yra labai trumpalaikis, kas išties erzina jaunas merginas. Kiekvieną dieną skustis kojas, juk tai taip nepatogu!

Dar mūsų visuomenėje labai populiaru nepageidaujamus plaukelius šalinti pasitelkiant vaško pagalbą. Tiesa, šis būdas yra labai skausmingas ir moterys dažniau renkasi laiko patikrintą plaukų šalinimą skustuku, bet yra tokių, kurioms šis variantas - puikiai priimtinas. Šio plaukų naikinimo būdo privalumas yra tas, jog rezultatas kiek ilgesnis, plaukeliai atauga tik po 2-4 savaičių. Ir visgi, šitaip nusprendusios kovoti su nemylimais kūno plaukais merginos turėtų būti drąsios bei atsparios skausmui.

Galiausiai merginoms, kurios nenori diena iš dienos vargti vonioje bei kentėti adatų dūrimui prilygstančio skausmo, taip pat yra išeitis – plaukų naikinimas šviesos spinduliu arba dar vadinamu lazeriu! Šis depiliacijos būdas turi bene daugiausiai privalumų: procedūra trumpa, plaukelių šalinimas yra mažiau skausmingas nei šalinimas vašku ar cukrumi, o plaukai greitai naikinami pakankamai dideliame odos plote. Taip pat jau po pirmosios procedūros galima išvysti rezultatus – kai kurie plaukeliai paprasčiausiai nebeatauga. Argi tai ne puikus šios problemos sprendimas? Tiesa, skausmo faktorius vis dėlto išlieka, šito neišvengsime. Tačiau pastaraisiais metais technologijos taip evoliucionavo, kad plaukelių naikinimo skausmas sumažėjo iki minimumo. Kai žmonės, galiausiai sukaupę drąsą išbandyti šį metodą ir pasiryžę iškęsti didelį skausmą, praveria estetikos kabineto duris, jie tampa maloniai nustebinti. Vykstant šiai „baisiajai“ procedūrai, žmogus jaučiasi tarsi šaltą žiemos dieną prisiglaudęs prie šildančio radiatoriaus. Paprasčiau sakant, procedūros metu jaučiama šiluma, beveik nesukelianti skausmo. Plaukelių šalinimas šviesos impulso pagalba yra pats populiauriausias depiliacijos būdas visame pasaulyje dėl neskausmingos ir greitos procedūros.

O štai ką apie plaukelių šalinimą galvoja viena 22 metų mergina:,,Mano nuomone, moterys, kurios nešalina nepageidaujamų plaukų, atrodo atstumiančiai. Gal skamba netaktiškai, bet tokių žmonių tiesiog negaliu pakęsti. Aš visuomet skutuosi, nes nepakenčiu plaukų. Skutuosi visas įmanomas kūno vietas.“ Šiai merginai tikriausiai pritartų dauguma Lietuvos (ir ne tik) panelių. Nedepiliuojanti juodų plaukelių mergina šiuolaikinėje visuomenėje laikoma apsileidusios merginos sinonimu. Juk kas nenori atrodyti patraukliai, ypač jaunystėje?

Amerikoje, Arizonos valstybėje, mokslininkai atliko eksperimentą. Jie paprašė dvidešimties merginų, savo noru sutikusių dalyvauti eksperimente, 10 savaičių neskusti kojų ir rankų plaukelių, o tuo metu rašyti kylančias emocijas į užrašų knygelę. Rezultatai nenustebino: moterys skundėsi, jog tas dešimt savaičių negalėjo susikaupti, nes nuolat mąstė apie ataugančius plaukelius. „Atrodė, kad nesilaikau elemantarios higienos. Jaučiausi šlykščiai, drovėjausi nešioti sijonus ir sukneles, nes ant kojų matomi plaukeliai man varė siaubą,-„ – atviravo viena iš dalyvių. Taigi, galbūt nepageidaujamų plaukų šalinimas atrodo tik viena iš daugybės smulkmenų mūsų kasdieniniame gyvenime, tačiau ši iš pirmo žvilgsnio įprasta procedūra  daro didžiulę įtaką žmonių (ypač moterų) savijautai bei psichologinei būsenai. Merginos, ar bent kartą susimąstėte apie tai?

Paklauskime, o ką apie plaukų šalinimą galvoja gydytojai?

Gitana Šabūnienė

gydytoja dermatologė-trichologė

Plaukus galime šalinti dviem skirtingais būdais: epiliacija ir depiliacija.

Depiliacija - tai mechaniškas plaukų šalinimas: pešiojimas, skutimas, šalinimas cukrumi, vašku ar pasitelkiant elektrinius depiliatorius bei kremus.Tačiau visi šie būdai yra laikini - plaukai pradeda ataugti jau antrą trečią savaitę.

Epiliacija - tai plaukų šalinimas suardant augimą lemiantį plauko svogūnėlį. Šis metodas padeda problemą spręsti iš esmės ir ilgam laikui. Dažniausiai tam pasitelkiama šviesa (šviesos impulso arba lazerinė epiliacija).

Skutimas - kuomet skustuvo ašmenys veikia plaukus odos paviršiuje, todėl efektas yra trumpalaikis. Po skutimo plaukai atauga greitai ir nemaloniai dygūs, todėl procedūrą reikia dažnai kartoti. Šio būdo privalumas – nedidelė kaina, paprastumas ir greitis. Tačiau dėl skutimo oda dažnai sudirgsta, o smulkių įpjovimų vietose gali prasidėti uždegimas ar plaukų įaugimas.

Šalinimas cukrumi – kuomet yra naudojamas koncentruotas cukraus sirupas. Oda yra padengiama iki virimo užkaitintu ir atvėsintu cukraus tirpalu su citrinų sultimis, medumi arba vašku, tuomet uždengiama plonu audeklu. Kai audeklas prilimpa prie odos, greitai pašalinamas kartu su plaukais. Šis depiliacijos metodas laikomas seniausiu ir yra atkeliavęs iš Artimųjų Rytų. Tačiau tokia procedūra yra ganėtinai skausminga ir todėl netinkama jautrioms vietoms, tokioms kaip bikinio, pažastų, veido ir pan.

Depiliacija vašku – kuomet oda padengiama specialiu mišiniu su lipniomis medžiagomis. Dažniausiai naudojami karšti kietieji (dervų ir citrinų sulčių pagrindu) ir šilti minkštieji vaškai (su medumi ar cukrumi). Plaukus šalinant vašku, pažeidžiama folikulo sienelė, dėl to šiek tiek sulėtinamas plaukų augimas, jie plonėja. Tačiau didžiausias šio būdo trūkumas – skausmingumas ir efekto laikinumas. Taipogi dažnai pasitaiko komplikacijų: įaugę“ plaukai, atsiranda raudoni mazgeliai, pūlinukai, kurie gydami palieka ilagalaikes dėmeles odoje ir kt.

Cheminė depiliacija - kuomet naudojami kremai-depiliatoriai, kurie veikia ne tik patį plauką išorėje, bet ir odoje esančią jo dalį. Pažeistas plaukas yra lengvai pašalinamas. Šio metodo privalumas yra procedūros neskausmingumas ir galimybė taikyti veido ir bikinio srityje. Tačiau neretai oda sudirginama, pasitaiko alerginių reakcijų yra ir odos nudegimo pavojus. Be to kremai silpnai veikia kietus ir tamsius plaukus.

Elektriniai epiliatoriai – tai skutimosi mašinėlės, kurių spiralė plaukus išpeša su jų šaknimis. Procedūra yra ganėtinai nemaloni. Paprastai tokie epiliatoriai naudojami kojoms epiliuoti. Tačiau mašinėlės kartais traumuoja epidermį, o pažeidus plauko folikulą, iš vieno svogūnėlio gali pradėti augti keli plaukeliai. Neretai oda parausta, pleiskanoja.

Plaukų šalinimas intensyvios šviesos impulso - IPL (Intensive Pulse Light) pagalba pasauliniu mastu pripažintas kaip vienas efektyviausių nepageidaujamų plaukų šalinimų būdų, o šviesių ir rusvų plaukų atveju jis gerokai pranoksta plaukų šalinimo lazeriu procedūras. Šio metodo veikimas pagrįstas selektyvios fototermolizės principu, kuomet yra skleidžiami filtruotos šviesos impulsai, kuriuos  sugeria melaninas – plaukuose esantis pigmentas. Melanino sugeriama šviesa virsta šiluma, kuri selektyviai sunaikina ląsteles, atsakingas už plauko augimą. Pašalinus šias ląsteles, plaukai sunyksta ir pradeda kristi.

Šviesos impulsui yra jautrūs plaukai, esantys aktyvioje augimo fazėje. Tokių paprastai būna apie 30 proc. visų plaukų. Likusieji 70 proc. yra ramybės fazėje, nepajėgūs sugerti šviesą. Per vieną seansą pašalinama iki 90 proc. plaukų, esančių  augimo fazėje.

Plaukų šalinimo rezultatai skiriasi priklausomai nuo odos tipo, plaukų savybių, kūno srities, lyties ir žmogaus amžiaus. Kiekvienos kūno dalies plaukai yra skirtingi, pvz.: plaukai gali būti arčiau paviršiaus arba  giliau odoje. Jie gali būti stori arba ploni, sudaryti iš mažesnio ar didesnio melanino kiekio arba jo neturėti. Paprastai jau po pirmos procedūros apie 30% plaukų paveiktoje srityje pamažu pradeda kristi, ir tai vyksta tarp antros-trečios savaitės po kiekvienos procedūros. Patikimas, eilę metų išliekantis efektas paprastai pasiekiamas po 4–6 procedūrų, kurios atliekamos kas 30-45 dienas. Plaukai tampa plonesni, šviesesni ir retesni po kiekvienos procedūros, sulėtėja plaukų augimas.

Plaukų šalinimo intensyvios šviesos impulsu privalumas yra tai, kad išvengiama uždegiminių reakcijų, išsaugomas odos vientisumas. Šis metodas turi ir eilę papildomų privalumų kaip pvz.: pašalinamos odos dėmės ar įaugę plaukai, atsirandantys dėl dažnos depiliacijos vašku, efektyviai sprendžia problemas, susijusias su folikulitu (vieno ar daugiau plaukų folikulų uždegimu). Šiuo metu tai vienas efektyviausių plaukų šalinimo metodų. Jį taikant galima šalinti beveik visų tipų plaukus ir bet kurioje kūno vietoje (išimtis – žili plaukai, nes jie tiosiog neturi pigmento).

SHR (Super Hair Removal) - tai naujausia technlogija, visiškai kitokia nei daugelį metų naudota IPL (Intensive Pulse Light), garantuojanti greitą ir beskausmį plaukų pašalinimą. Moderni aušinimo sistema maksimaliai sumažina karščio ir skausmo pojūčius. Įprastinės lazerio procedūros metu plaukas įkaitinamas net iki 60-70°C, todėl yra stiprus karščio ir skausmo pojūtis. SHR technologijos privalumas yra tai, kad jos metu plauko folikulas paveikiamas tik 45°C temperatūra, todėl ši procedūra yra saugi ir visiškai neskausminga. Be to SHR aparate sukurtos kompiuterinės programos įvairiems odos tipams, todėl procedūra yra saugi ir ją galima atlikti visais metų laikais. SHR įrenginys generuoja ne tik didelės galios tam tikro spektro šviesos impulsus, bet ir radio dažnio (RF) bangas. Procedūros metu impulsus sugeria plaukų šaknyse esantis pigmentas melaninas, to pasekoje išsiskyrusi šiluma suardo ląsteles, atsakingas už plauko augimą. RF bangos padeda ilgiau išlaikyti išsiskyrusią šilumą, kas žymiai pagerina procedūros efektyvumą. Plauko folikulas negrįžtamai sunyksta. Plaukai pradeda kristi, praėjus 14 - 20 dienų po procedūros. SHR technologija užtikrina neagresyvų plaukų šalinimą ir ilgalaikius rezultatus. Priešingai nei vieną šviesos bangos ilgio spektrą turintis lazeris, šis metodas suteikia galimybę pasirinkti bangos ilgį pagal kiekvieno žmogaus individualų odos tipą, plaukų spalvą  ir užtikrina gerus rezultatus daugumai plaukų spalvų ir skirtingiems plaukų storiams nuo plonų iki storų plaukų.

Nors po intensyvios šviesos impulso procedūros nėra jokių liekamujų reiškinių, yra keletas svarbių rekomendacijų, kurių reiketų laikytis prieš, po ir tarp  procedūrų. Nerekomenduojama atlikti procedūros, jei sergate epilepsija, esate nėščia, jei planuojamos procedūros vietoje yra tatuiruotės, turite polinkį keloidinių randų susidarymui, jums yra ar buvo diagnozuoti piktybiniai odos navikai, jei buvote saulėje ar soliariume mažiau nei 15 dienų iki procedūros, vartojate vaistus, padidinančius odos jautrumą šviesai. Galimi apribojimai sergant cukriniu diabetu.

Epiliacijos priemonės nuolat tobulinamos. Taigi būdų, kaip radikaliai atsikratyti nereikalingų plaukų, pakanka. Svarbu protingai rinktis, skirtingoms kūno sritims derinti įvairius metodus ir įvertinti žmogaus individualias savybes.

Daugiau informacijos:

Registracija telefonu: 8 686 68 365
ozas@skinland.lt
www.skinland.lt

PPC "Ozas", Ozo g.18, Vilnius

Žymės: SHR , plaukų šalinimas

Fotoatjauninimas ( Intensyvi pulsinė šviesa)  ir nechirurginis odos patempimas (Rafioliftingas RF), privalumai ir skirtumai

Fotoatjauninimas ( Intensyvi pulsinė šviesa) ir nechirurginis odos patempimas (Rafioliftingas RF), privalumai ir skirtumai

„Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studijoje“ atliekamos abi šios procedūros, jos abi turi ispūdingą poveikį odai, tačiau klientui dažnai kyla klausimas, o koks gi skirtumas tarp fotoatjauninimo ir odos patempimo naudojant radijo...


Intymiųjų zonų atjauninimas lazeriu

Intymiųjų zonų atjauninimas lazeriu (1)

Bėgant laikui keičiasi žmogaus kūnas. Tai supranta visos moterys, tačiau ne visos pagalvoja, kad kinta ir jų intymiausia zona, o „ten“ atsiradę pakitimai sukelia įvairias nemalonias problemas. Pavyzdžiui, po gimdymo ar menopauzės metu...


Rūpinamės grožiu žiemą: kokias procedūras rinktis?

Rūpinamės grožiu žiemą: kokias procedūras rinktis?

Žiema – toks metas, kada norisi ramiai gurkšnoti arbatą, arba susivynioti į šiltą antklodę. Tačiau nereikia pamiršti ir apie savo odą. Geriausia žiemą išnaudoti savo odos atšviežinimui, padailinti bei pašalinti tam tikras jos problemas. Tad,...


Maskavimo priemonės, ir kaip išsirinkti tinkamiausią man

Maskavimo priemonės, ir kaip išsirinkti tinkamiausią man

Ne kiekviena mūsų gali džiaugtis lygia, tolygaus veido atspalvio ir sveika veido oda. Kartais apžiūrinėdamos save veidrodyje, pastebime pernelyg ryškias veido poras, spuogelius, netolygų veido atspalvį, kurį sukėlė aknė, raudonį, išryškėjusius...


Raminamoji drėkinamoji želė (SOOTHING GEL)

Raminamoji drėkinamoji želė (SOOTHING GEL)

Greitoji pagalba sudirgusiai, išsausėjusiai, paraudusiai ir raudonuojančiai odai. Raminamoji drėkinamoji želė greitai ir efektyviai ramina, drėkina ir atstato odą. Tai natūrali želė kaukė iš alijošiaus (Aloe Barbadensis) sulčių. Puiki priemonė...


Maskuojanti  pudra retiems  plaukams Hair max

Maskuojanti pudra retiems plaukams Hair max

Natūraliai atrodanti, plaukų efektą sukurianti plaukų pudra plinkantiems arba norintiems užmaskuoti žilus plaukus. Natūralaus keratino milteliai maskuoja plonus, išretėjusius plaukus, suteikia apimties.


Sėdimas ir stovimas darbas - grėsmė sveikatai

Sėdimas ir stovimas darbas - grėsmė sveikatai

Britų mokslininkai skaičiuoja, jog vidutiniškai šiuolaikinis žmogus itin pasyviai praleidžia iki 70 procentų savo dienos. Modernios technologijos, darbo aplinka, transportas ir net pramogos žmogų įkalina mažoje erdvėje ir ilgą laiko dalį priverčia...


6 idėjos ką dovanoti mamai

6 idėjos ką dovanoti mamai

Vėl netrukus sulauksime dienos, kada minime savo svarbiausio žmogaus gyvenime dieną – mamos dieną. Kiekviena mama nusipelnė šilumos, dėmesio ir meilės iš savo vaikų. Mamos dieną būtina savo mamą palepinti nuoširdžiu dėmesiu bei pačiomis...


Kaip efektyviai stabdyti plaukų slinkimą?

Kaip efektyviai stabdyti plaukų slinkimą?

Plaukas – odos darinys, sudarytas iš sukietėjusių epidermio ląstelių. Plaukas yra sudarytas iš dviejų pagrindinių dalių: matomo plauko stiebo ir plauko šaknies, kuri yra plauko maišelyje - folikule. Plauko folikulas yra vieta, iš kurios auga...


Prisilietimo magija – pristatome atsinaujinusius Dr.Hauschka kūno kremus

Prisilietimo magija – pristatome atsinaujinusius Dr.Hauschka kūno kremus

„Jei man kyla noras pagarbinti karalienę savyje ir ją palepinti, naudoju Rožių kūno kremą. O jei pasijaučiu pilka pelyte, man nuotaiką pakelia Levandų ir sandalmedžio kūno kremas." Manuela Schöbel, Dr. Hauschka kosmetikos konsultantė


Pajuodę paakiai "bijo" agurkų

Pajuodę paakiai "bijo" agurkų

Pajuodę paakiai ir išblyškusi oda grožio etalonu buvo laikomi tik baroko laikotarpiu. Mūsų amžiuje šie požymiai byloja apie nuovargį ir stresą. Paakiai pajuosti gali dėl nuovargio, miego trūkumo, streso, dietų. Jie tamsėja ir dėl ligų,...


APIE PH FORMULA

APIE PH FORMULA

Progresas medicinos moksle ir kosmetologiniai tyrimai padarė didelę pažangą gydant ir gražinant odą be chirurginių intervencijų. Klientai ieško ir reikalauja efektyvių, neinvazinių alternatyvų chirurginėms procedūroms. Šiuolaikinis mokslas ir...


Iš tikrųjų veikiančios ir gražius plaukus kviečiančios turėti – ekologiškos plaukų kaukės

Iš tikrųjų veikiančios ir gražius plaukus kviečiančios turėti – ekologiškos plaukų kaukės

Kai filmo scenoje pasirodo indų kilmės aktorė, viduje sukirba arti tiesios esanti žinutė „Et, lengva jai. Juk ji jau gimė su tokiais gražiais plaukais." Išties, iš tvirtų, sveikų, natūraliai juodų plaukų dažna indė kone virves galėtų...


Didysis moterų priešas - celiulitas

Didysis moterų priešas - celiulitas

Didysis moterų priešas, apie kurį pagalvoja kiekviena tiek jaunesnio, tiek brandesnio amžiaus moteris - celiulitas. Apie jo atsiradimą ir kovą su juo kalbėta ir rašyta daug, tačiau, rodos, naudos jokios. Atidžiau pažvelgusios, šį...


Aliejus kosmetikoje

Aliejus kosmetikoje

Aliejai – ypatingai vertingi augalų gemalų, t.y. sėklų syvai. Tai tikras bioaktyvių medžiagų kokteilis, kurį augalas sukaupia savo sėkloje ar riešute, kad pradėtų naują gyvybę. Šaltai presu išspaustas ir nerafinuotas augalų sėklų/riešutų...


Bičių pienelio paslaptys

Bičių pienelio paslaptys

Visiems žinoma, kad darbštuolės bitės neša saldų ir kvapnų medų. Tačiau jos sukuria ir kitų labai vertingų produktų. Vienas tokių – bičių pienelis, pasižymintis tonizuojančiomis ir organizmą stiprinančiomis savybėmis, dažnai vartojamas ligų...


Silk'n Flash&Go Lux - naujas fotoepiliatorius su dovana!

Silk'n Flash&Go Lux - naujas fotoepiliatorius su dovana!

Silk'n Flash&Go Lux - tai 5.000 impulsų rezervą turintis fotoepiliatorius su papildomu 1.000 impulsų šviesos moduliu nedideliems odos ploteliams. Viso - 6.000 blyksnių!


„Tranzion“: minus du centimetrai per 20 minučių!

„Tranzion“: minus du centimetrai per 20 minučių!

Ekskliuzyviniu aparatu „Tranzion“ atliekama miostimuliacija, tinkama žmonėms, kurie dėl laiko stokos neturi galimybės reguliariai lankytis sporto salėje, bet trokšta visuomet išlikti puikios fizinės formos.


Plaukų šalinimas lazeriu be skausmo

Plaukų šalinimas lazeriu be skausmo

Šiandien visame pasaulyje milijonai moterų ir vyrų šalina plaukus nepageidaujamose vietose. Dalis žmonių naudojasi buityje prieinamomis priemonėmis, tokiomis kaip plaukų skutimas, šalinimas vašku ar depiliaciniais kremais. Tai tik plaukų šalinimas...


Šlamučių galia

Šlamučių galia

Saulės suvilioti, auksiniuose spinduliuose besimaudantys, mažytėmis saulutėmis nuo žemės šviečiantys šalia kelio švelniai šlama šlamučiai. Įsimylėjusiems, kalbantiems gėlių kalba, šis augalas tarsi kužda: „Visada būsiu su...


Nacionalinis Kanados pasididžiavimas – Rapunzel klevų sirupas

Nacionalinis Kanados pasididžiavimas – Rapunzel klevų sirupas

Amerikietiška svajonė telpa viename šaukštelyje. Jūs galite išgerti puslitrį šviežios klevų sulos, pasirodančios ankstyvą pavasarį, arba pasimėgauti arbatiniu šaukšteliu kanadietiško klevų sirupo, be kurio neapsieina tikriausieji Šiaurės Amerikos...


Plazmoliftingas – estetinės medicinos revoliucija

Plazmoliftingas – estetinės medicinos revoliucija

Visi mes norime atrodyti gražiai. Tačiau senstant veido oda patiria negailestingą gravitacijos, saulės spindulių bei nuolatinio veido raumenų judėjimo, pavyzdžiui, prisimerkiant, šypsantis, kramtant, poveikį. Vienas moderniausių ir...


Kaip tapti gražuole be kosmetikos?

Kaip tapti gražuole be kosmetikos?

Yra du būdai pasiekti natūralų grožį nesiimant „pirmosios pagalbos“ priemonių – raudono lūpdažio ir mėlynų akių šešėlių. Pirmas – tai „natūralus makiažas“. Ne paslaptis, kad ryškus makiažas sendina daugelį...


Ar PRP procedūra veidui gali jus atjauninti?

Ar PRP procedūra veidui gali jus atjauninti?

PRP terapija yra vienas naujausių mokslininkų išradimų, kurio dėka veido oda yra atjauninama natūraliomis priemonėmis, tiksliau - nuosava kraujo plazma bei trombocitais. Gydytojai aiškina, kad PRP terapija skatina kolageno gamybą, o jis savo...


Sniego karalienės paslaptis arba šaltis, tarnaujantis jaunystei!

Sniego karalienės paslaptis arba šaltis, tarnaujantis jaunystei!

Oda – tai unikalus ląstelių junginys, apsaugantis žmogaus organizmą nuo išorinių faktorių. Tačiau kasdienybė, žalingi įpročiai, neteisinga mityba, amžius, ligos, stresai, laikui bėgant, blogina odos būklę. Neverta su tuo taikytis....


Interviu su "Kvapų namų" įkūrėja Rūta Daunoravičiene

Interviu su "Kvapų namų" įkūrėja Rūta Daunoravičiene

Šįkart kviečiame pasinerti į kvapų, grožio ir sveikatos pasaulį. 2007 metais dieną duris atvėrė pirmasis “Kvapų namų” cechas. Vieta, kurioje rankomis gaminama natūrali produkcija. Apie odos puoselėjimą sveika kosmetika kalbėjomės su...


KAIP TURĖTŲ ATRODYTI VERSLO MOTERYS?

KAIP TURĖTŲ ATRODYTI VERSLO MOTERYS?

Išvaizdai, kaip ir protiniams gebėjimams, tenka labai svarbus vaidmuo kuriant sėkmingą karjerą. Pasitempusi, tvarkinga ir save prisižiūrinti darbuotoja džiugina savo kolegų ir klientų akis. Žinoma, ateiti į darbą be makiažo negalima, nes nedažytas...


Svajojate apie šilkinę odą? Tai – Jūsų rankose!!!

Svajojate apie šilkinę odą? Tai – Jūsų rankose!!!

Sveika lygi švytinti oda – pasididžiavimo šaltinis bet kuriame amžiuje. Dėl grožio esame pasirengę viskam – neeikvojame savo jėgų, laiko ir pinigų. Kaip skaudu, kai brangios kosmetinės ir farmacijos priemonės negali susidoroti su tokia...


Rytietiški grožio puoselėjimo receptai

Rytietiški grožio puoselėjimo receptai

Tolimoji Rytų šalis Tailandas garsėja savo itin gilias tradicijas turinčiais ir ilgus šimtmečius tobulintais SPA ritualų ir grožio receptais, tačiau ne visi turi galimybę nuskristi į šią egzotišką šalį ir pasimėgauti kūną ir sielą puoselėjančiomis...


Šalin "apelsino žievę"!

Šalin "apelsino žievę"!

Mūsų mamos ir močiutės nėra nė girdėjusios apie "apelsino žievelę" ant šlaunų ir sėdmenų. O dabar 8 iš 10 moterų daug ką paaukotų, kad nelygi, duobėta oda vėl taptu švelni ir elastinga. Pasirodo, celiulitas - ne tik kosmetinė problema....


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9