Rugsėjo 23d. Ketvirtadienis

Plaukų šalinimas lazeriu - kada tai tapo madinga?

2021 Kovo 24d.

Senovės Romos laikais žmogaus kūno plaukeliai buvo ženklas rodantis jo klasę, todėl jau tuomet buvo rūpintasi nepageidaujamų plaukelių šalinimu. Šiandien, dauguma moterų jau pavargo nuo kasdienės depiliacijos ir ieško efektyvesnių plaukelių šalinimo būdų, kurie užtikrintų ilgalaikį, glotnios odos efektą. Tiesa, ankstesniuose amžiuose tai daryti buvo gerokai sunkiau nei dabar.


Asociatyvios nuotraukos šaltinis: canva.com

XX a. sparčiai tobulėjo technologijos ir 1960 m. T. H. Maimanas sukūrė pirmąjį plaukų šalinimo lazerį. Tai buvo itin didelė pažanga estetinės medicinos srityje. Deja, bet išrastas lazeris nebuvo efektyvus, kėlė grėsmę sveikatai, degindavo odą. Po dešimties metų buvo sukurtas patobulintas plaukų šalinimo lazeris, kuris, nors ir buvo daug saugesnis už T. H. Maimano lazerį, visgi negalėjo sunaikinti plauko folikulo.

Po ilgų testavimo ir tobulinimo metų 1995 m. Amerikoje, estetinės medicinos klinikose, pradėtos saugios ir efektyvios procedūros su lazeriniu plaukų šalinimo aparatu - Aleksandrito lazeriu. Šios procedūros greitai išpopuliarėjo, ir dabar, XXI a., jas atlikti tapo ne tik naudinga, bet ir išties madinga.

Kodėl plaukų naikinimas lazeriu taip greit išpopuliarėjo?

Kiekviena moteris puikiai žino kiek daug laiko ir pastangų kainuoja kasdienės kūno plaukelių šalinimo procedūros, todėl natūralu, kad dauguma savimi besirūpinančių ir, ypatingai šiais laikais, savo laiką taupančių moterų trokšta visam laikui pamiršti plaukelių depiliaciją. Prieš 26 metus, tobulėjant estetinei medicinai,  buvo sukurta nauja ir tuo metu vienintelė tokia plaukelių šalinimo lazeriu procedūra, kuri užtikrino ilgalaikį efektą – nepageidaujami plaukeliai buvo pašalinami visam laikui.

Lietuvoje plaukų šalinimo lazeris imtas naudoti tik šio amžiaus pradžioje. Tiesa, plaukų naikinimas lazeriu labai greitai tapo populiaria estetine procedūra dėl savo naujumo, išskirtinumo ir efektyvumo. Būtent moterų smalsumas pačioms įsitikinti šių procedūrų stulbinančiais rezultatais, noras sutaupyti savo brangaus laiko kasdienybėje, bei tuo pačiu iratsikratyti nepageidaujamų plaukelių visam laikui, tapo pagrindine šios procedūros populiarumo priežastimi.


Asociatyvios nuotraukos šaltinis: canva.com

Plaukų šalinimas lazeriu – ne tik madinga, bet ir naudinga procedūra

Žinoma, lazerinė depiliacija taip išpopuliarėjo ne tik dėl suteikiamo ilgalaikio efekto ar noro išbandyti dar naują ir išskirtinę procedūrą, bet ir dėl šios procedūros apčiuopiamos naudos.

Pirmiausia šią procedūrą rekomenduojama rinktis toms, kurios kovoja su nuolat įauginėjančių plaukelių sukeltomisinfekcijomis ar bėrimu. Atlikus plaukų šalinimo lazeriu kursą, plaukeliai sunaikinami su visomis savo šaknimis, todėl problema dėl įauginėjančių plaukelių dingsta.

Taip pat ši procedūra yra unikali tuo, kad beveik nėra kūno sričių, nuo kurių nebūtų galima pašalinti nepageidaujamų plaukelių lazeriu, išskyrus – zoną aplink akies obuolius, akių vokus, bei nosies landose.

Lazerinė depiliacija - puikus būdas atsikratyti nepageidaujamų plaukelių nuo tų kūno vietų, kurias depiliuoti įprastu būdu yra nemalonu ar netgi skausminga. Pavyzdžiui, jeigu depiliuojant vaško juostelėmis zoną virš viršutinės lūpos oda yra stipriai sudirginama, vertėtų išmėginti plaukų šalinimą lazeriu. Atlikus šią procedūrą beveik nėra jokio šalutinio efekto – matomas tik odos paraudimas, kuris praėjus porai valandų išnyksta.

Plaukų naikinimas lazeriu taip pat yra ekonomiškai efektyvi procedūra. Nors norint tinkamai pašalinti visus nereikalingus plaukelius prireiks ne vienos procedūros, tačiau tai tikrai nėra neįperkama prabanga. Laikui bėgant šios plaukų naikinimo lazeriu procedūros atsiperka, nes jums daugiau niekada nereikia pirkti skustukų, skutimosi putų, vaško ar kitų depiliacijos priemonių.

Dar viena lazerinės depiliacijos nauda yra ta, kad šios procedūros rezultatai padeda užtikrinti puikią psichologinę būklę ir didesnį pasitikėjimą savo išvaizda.

Nors lietuvių liaudies patarlė byloja, kad dėl grožio reikia aukotis, daugumai svarbu, kad grožio procedūra nesukeltų daug skausmo. Depiliacija lazeriu yra puiki išeitis negalintiems ištverti skausmingų procedūrų. Dėl technologinių galimybių lazerinis plaukų šalinimo aparatas yra pagamintas taip, kad pacientas nepatirtų jokio diskomforto jausmo. Atliekant procedūrą, plaukų šalinimo lazeris skleidžia šaldančią freono srovę, kuri atšaldo odą, todėl nejaučiamas net ir menkiausias skausmas. Be to, šią procedūrą atlieka daugiametę patirtį turintys lazerinės dermatologijos profesionalai, bei ši yra patvirtinta klinikinių tyrimų, todėl yra visiškai patikima.

Ar Plaukų šalinimas lazeriu išnaikina šiuos visam laikui?

Per daugiau nei dvidešimt metų, kai plaukų šalinimo lazeriu procedūros imtos taikyti komerciniu būdu, nustatyta, kad įprastai plaukų šalinimo lazeris visam laikui pašalina apie 95 % visų nepageidaujamų plaukelių. Visgi, procedūros veiksmingumui didelę įtaką daro net keletas veiksnių.

Svarbu žinoti, kad vienos tokios procedūros tikrai neužteks. Norintiems pasiekti maksimalių rezultatų reikės atlikti nuo 4 iki 8 procedūrų. Taip pat svarbu, kad būtų laikomasi gydytojo suplanuoto procedūrų grafiko, kai tarp vizitų paliekama mėnesio pertrauka.

Žinoma, procedūros veiksmingumui įtakos taip pat turi ir žmogaus plaukų bei odos spalva, šaknų gylis, plauko storis, bei endokrininė ir genetinė sistema. Geriausių rezultatų gali pasiekti turintys tamsius ir storus plaukus bei šviesią odą.


Asociatyvios nuotraukos šaltinis: canva.com

Pabaigai

Plaukų šalinimas lazeriu padeda tiek moterims, tiek vyrams pasiekti akivaizdžiai pastebimų ir išties efektyvių rezultatų. Be to, lazerinė depiliacija puikiai tinka norintiems sutaupyti laiko, pastangų ir, žinoma, materialinių kaštų.

Nors sakoma, kad mada yra trumpalaikis dalykas, akivaizdu, kad šis posakis lazerinėje dermatologijoje naudoti nėra netinkamas, nes plaukų naikinimo lazeriu procedūrų populiarumas tik auga ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje.


ANTIPODES Naujiena! Manuka Honey odą šviesinantys veido ir paakių kremai

ANTIPODES Naujiena! Manuka Honey odą šviesinantys veido ir paakių kremai

Ten, kur vandenyno bangos skalauja uolėtus krantus, o virš jų plyti atogrąžų miškai, užlieti kaitrios saulės spinduliais ir perpučiami gaivaus vėjo, auga ypatingi krūmai. Manuka krūmai žiedus išskleidžia tuomet, kuomet Lietuvos žemę jau dengia...


Tausokite save ir savo odą natūraliai su Coslys mineraliniais dezodorantais

Tausokite save ir savo odą natūraliai su Coslys mineraliniais dezodorantais

Vasarą kaip niekada norisi natūralumo! Visa sintetika kaitinant saulei tampa dar labiau kenkianti ir nemaloni. Ar kada nors susimąstėte, kaip jaučiasi mūsų jautri pažastų oda, ant kurios keliais sluoksniais užtepti ar užpurkšti cheminiai...


MERSEA balinantis veido kremas - pigmentinių dėmių priešas

MERSEA balinantis veido kremas - pigmentinių dėmių priešas

Kosmetologijos ir estetinės medicinos specialistai dažniausiai susiduria su įgytomis pigmentinėmis dėmėmis. Tai įvairios hipermelanozės, atsirandančios dėl įvairių nepalankių ar traumuojančių faktorių (mechaninių, UV, temperatūrinių, cheminių,...


Vitaminas, apsaugantis nuo krūties vėžio

Vitaminas, apsaugantis nuo krūties vėžio

Dėl vėžinių ląstelių susidarymo dabar girdime itin daug diskusijų. Kaltinami ir gyvulinės kilmės maisto produktai, ir deginimasis saulėje, ir genetika (nors nėra tiesioginių įrodymų, kad ši liga paveldima). Tačiau mokslininkai sutelkė dėmesį į...


Lūžinėjantys nagai. Kaip prižiūrėti ir greitai atauginti nulūžusį nagą?

Lūžinėjantys nagai. Kaip prižiūrėti ir greitai atauginti nulūžusį nagą?

Tyrimai parodė, kad biotinas, taip pat žinomas kaip vitaminas B7, gali padėti gydyti ir užkirsti kelią trapiems nagams. Puikus biotino šaltinis yra maisto produktai, tokie kaip: alaus mielės, žirneliai, avižos, sojų pupelės, graikiniai riešutai,...


Kalorijų kiekis pagal patiekalo nuotrauką

Kalorijų kiekis pagal patiekalo nuotrauką

Į pagalbą dietologams ir visiems, norintiems kontroliuoti savo racioną įsijungia mokslininkai - kuriama programinė įranga, kuri vien pagal patiekalo nuotrauką galės jums pasakyti verta ar ne šį maistą valgyti. Tokia yra idėja. O kokia realybė?...


MINERALINĖS KOSMETIKOS REVOLIUCIJA

MINERALINĖS KOSMETIKOS REVOLIUCIJA

Mineralinė kosmetika skaičiuoja ne pirmą tūkstantmetį – įvairių mineralų milteliais gražinosi jau Egipto karalienė Kleopatra bei kilmingos Kinijos moterys, tikėdamos, kad nėra geresnės ir natūralesnės priemonės, pabrėžiančios gamtos duotą...


Miego trūkumo kompensuoti neįmanoma, tvirtina mokslininkai

Miego trūkumo kompensuoti neįmanoma, tvirtina mokslininkai

Jei manote, jog lovoje praleidžiami savaitgaliai kompensuos visos savaitės miego trūkumą, labai klystate. Naujas tyrimas rodo, kad ilgą laiką būnant be miego gali susidaryti vadinamoji "miego skola", kurios negalima grąžinti kartkartėm...


Fotoepiliacija

Fotoepiliacija

Fotoepiliacija – plaukų šalinimas intensyvia pulsine šviesa (IPŠ). Kaip tai veikia? Technologija panaši į depiliaciją lazeriu, tačiau fotoepiliacijos metu skleidžiami platesnio spektro šviesos impulsai nei lazerio spinduliai (skleidžiamo...


Intensyviai raminanti ir drėkinanti procedūra

Intensyviai raminanti ir drėkinanti procedūra

Odos drėgmės praradimas yra didžiulis mūsų priešas ir įvairiais lygiais pažeidžia iki 98 % visų žmonių. Tai pasireiškia odos šerpetojimu, įsitempusia oda, raukšlių susidarymu ir ankstyvu odos senėjimu.


Trumpas badavimas stiprina imunitetą

Trumpas badavimas stiprina imunitetą

Pasak Amerikos specialistų - net viena badavimo diena per mėnesį gali būti labai naudinga sveikatai. Nuomonė, kad trumpas badavimas kenkia organizmui, nebuvo patvirtinta. Priešingai, mokslininkams pavyko įrodyti, kad jis yra naudingas, t. y. daro...


Sniego karalienės paslaptis arba šaltis, tarnaujantis jaunystei!

Sniego karalienės paslaptis arba šaltis, tarnaujantis jaunystei!

Oda – tai unikalus ląstelių junginys, apsaugantis žmogaus organizmą nuo išorinių faktorių. Tačiau kasdienybė, žalingi įpročiai, neteisinga mityba, amžius, ligos, stresai, laikui bėgant, blogina odos būklę. Neverta su tuo taikytis....


Žvilgantys ir glotnūs plaukai vasarą! Ar tai įmanoma?

Žvilgantys ir glotnūs plaukai vasarą! Ar tai įmanoma?

Prasidėjusi vasara jau mus lepina šiluma, saule, puikiu oru! Norisi kuo dažniau ištrūkti į gamtą, pasimėgauti saulės voniomis, šiltu vandeniu. Mūsų organizmas po šaltos žiemos tikrai pasiilgo saulėtų ir šiltų dienų. Tačiau ar pasiilgo saulės mūsų...


Ką mes žinome apie PRP?

Ką mes žinome apie PRP?

Estetinė medicina yra visiškai nepriklausoma ekonominė rinkos sritis, kur, deja, yra vietos klastotėms ir nekvalifikuotiems specialistams. Kiekvienas iš mūsų buvo linkęs kreiptis ne į sertifikuotą kosmetologą įrengtoje medicinos įstaigoje, bet į...


Grožio ir geros savijautos priemonė nr. 1 - nerafinuotas Rapunzel kokosų aliejus

Grožio ir geros savijautos priemonė nr. 1 - nerafinuotas Rapunzel kokosų aliejus

Praėjusią vasarą vieną mėnesį praleidau atokioje sodyboje, tarp žalių Lietuvos pievų. Sąmoningai rinkausi gyvenimą kuo arčiau gamtos – norėjau pailsėti nuo tuo metu kamavusių rūpesčių, atrasti vidinę ramybę ir papildyti energijos baką...


Dailus ir sveikas kūnas įkūnija pagarbą sau !

Dailus ir sveikas kūnas įkūnija pagarbą sau !

Kiekvienas save gerbiantis žmogus neleis ant juosmens nugulti riebalų sluoksniui. Juolab, kad antsvoris yra daugelio lėtinių ligų priežastis. Ką daryti, kai prasta išvaizda neleidžia ramiai gyventi, gerai jaustis ir būti patenkintam savimi, o,...


Vitella U Nutrilotio ir sausa oda

Vitella U Nutrilotio ir sausa oda

Atopinis dermatitas itin dažna lėtinė uždegiminė odos liga, kuria labiausiai serga vaikai. Vienas iš pagrindinių ligos požymių – odos barjero sutrikimas, kuris atsiranda pakitus epidermio lipidų (keramidų) struktūrai. Dėl to sutrinka odos...


Drėkinamasis veido kremas SEBAMED

Drėkinamasis veido kremas SEBAMED

Aktyvus drėkinamasis kompleksas stimuliuoja natūralius odą drėkinančius faktorius ir atkuria odos drėgmės balansą.


Rimos ultimatumas: „Noriu susigrąžinti savo kūną!“

Rimos ultimatumas: „Noriu susigrąžinti savo kūną!“

Rimos ultimatumas: „Noriu susigrąžinti savo kūną!“ Tokius žodžius prieš keletą savaičių ištarė į sceną sugrįžusi „Man-go“ dainininkė Rima Petrauskytė-Malašičevė (34). Atlikėja sakė pajutusi, jog pasikeitus gyvenimo būdui, o...


Šlamučių galia

Šlamučių galia

Saulės suvilioti, auksiniuose spinduliuose besimaudantys, mažytėmis saulutėmis nuo žemės šviečiantys šalia kelio švelniai šlama šlamučiai. Įsimylėjusiems, kalbantiems gėlių kalba, šis augalas tarsi kužda: „Visada būsiu su...


SPA procedūros namuose

SPA procedūros namuose

Sanitas per aquae" – iš šių lotyniškų žodžių kilo tarptautinis grožio terapiją aprėpiantis žodis SPA. Jie reiškia "sveikata per vandenį". Magija iš trijų raidžių Anksčiau sieta su mineralinių vandenų gydyklomis, vėliau SPA...


NAUJIENA- BIONIKE dekoratyvinė kosmetika

NAUJIENA- BIONIKE dekoratyvinė kosmetika

Jautri oda - tai ne odos tipas, o jos būklė. Jautri oda intensyviau reaguoja į tokius faktorius: Fizinius (UV spindulius, šaltį, karštį, vėją) Cheminius (šiurkštų valymą, aplinkos taršą, kosmetiką)


Skaistalai: kaip išsirinkti sau tinkamus

Skaistalai: kaip išsirinkti sau tinkamus

Tobulai užbaigtas makiažas gali būti pritrenkiančios išvaizdos ir puikios nuotaikos priežastis. Tikriausiai jau nebeskaičiuojame kiek laiko praleidžiame kiekvieną dieną prie veidrodžio – to ir nereikia, juk mūsų gražus veidas – tai...


Nori sulieknėti? Nusijuok!

Nori sulieknėti? Nusijuok!

JAV mokslininkai įrodė, jog intensyvus juokas net 20 proc. pagreitina medžiagų apykaitą. Tyrėjai surinko mėgstančių pasijuokti savanorių grupę. Juos kasdien kelioms valandoms kviesdavo į salę, kurioje demonstruodavo komedijas. Toje patalpoje buvo...


Figūros priežiūra: ar lietuvės turi ko pasimokyti iš italių?

Figūros priežiūra: ar lietuvės turi ko pasimokyti iš italių?

Italės dažnai tituluojamos figūringiausiomis ir liekniausiomis Europos moterimis. Tai užmena mįslę tiems, kas iš stereotipų šią šalį pažįsta kaip picų, makaronų, ledų ir tingaus gyvenimo kraštą. Tačiau stereotipų miglą išvaiko statistika....


Lysedia - nepriekaištingos kokybės kosmetinių produktų linija

Lysedia - nepriekaištingos kokybės kosmetinių produktų linija

Laboratorija Lysedia 1999 m. įkūrė grupė farmacininkų (dirbančių kosmetikos, farmacijos ir biologijos srityse) bei gydytojų (besispecializuojančių estetinėje kosmetologijoje ir dirbančių su senėjimo procesus stabdančiomis priemonėmis)....


Jei pėdos kauliukas kelia problemas

Jei pėdos kauliukas kelia problemas

"Dėl išsikišusių pėdos pirštų į Rugsėjo pirmosios šventę mokykloje teks eiti su "kroksais" - į jokius batelius nebeįtelpa deformuotas kauliukas. Tokią pačią bėdą turėjo ir mano motina, todėl, matyt, ją būsiu paveldėjusi. Niekaip...


Sveikata ir grožis – tai geriausia dovana, kurią galite padovanoti patys sau!

Sveikata ir grožis – tai geriausia dovana, kurią galite padovanoti patys sau!

Rūpindamiesi jūsų grožiu bei sveikata, geresne gyvenimo kokybe, grožio ir sveikatos centras „Trixy“ siūlo vokiečių kompanijos Weyergans High Care AG produktus ir procedūras. Prekės ženklas Weyergans High Care gerai žinomas daugiau kaip...


Anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas VelaShape II

Anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas VelaShape II

Daugiau nei 80 procentų moterų turi celiulitą ir riebalų sankaupas, priverčiančius ieškoti papildomų priemonių, padedančių jų atsikratyti. Patobulintas VELA SHAPE 2 (angl. Shape – forma, kontūravimas) - medicininis įrenginys, skirtas...


Hair max Prima 7 Laser Comb

Hair max Prima 7 Laser Comb

Stimulioja plaukų augimą, stabdo slinkimą, padidina tankumą, atgaivina pažeistus plaukus, stabdo plaukų retėjimo procesą

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9

Spila Spila Spila Spila Spila