Gegužės 20d. Penktadienis

Naujosios kartos lazeriai patyrusio gydytojo rankose kuria stebuklus

2014 Lapkričio 25d.
Peržiūrų skaičius: 38276

Jūs vis dar tikite, kad grožis reikalauja aukų? Turime jums gerą žinią: šiandien grožis kuriamas greitai, saugiai, kokybiškai ir be skausmo.

Sparčiai visame pasaulyje išpopuliarėjusios pažangios lazerių technologijos, leidžiančios pasiekti stulbinamą efektą be chirurginio įsikišimo ir injekcijų, džiugina ir BIOFIRST klinikos klientes. Lazerių procedūras čia atlieka aukščiausios kvalifikacijos gydytojai dermatologai, todėl pasiekiami maksimalūs rezultatai. Šiuo metu klinikoje BIOFIRST grožio ir gydymo procedūros atliekamos net trimis naujausios kartos vokiečių gamintojų lazeriais.

ODOS DARINIŲ ŠALINIMAS

Apgamai, karpos ir kiti nepatrauklūs odos dariniai – tai ne tik estetinis defektas, bet ir sveikatos problema. Jie gali būti gerybiniai bei piktybiniai, todėl prieš pašalinant būtina juos ištirti.

BIOFIRST gydytoja-dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Evelina Buinauskaitė: “Odos darinius mes pirmiausia ištiriame naujausiu vokišku skaitmeniniu dermatoskopu - Visiomed Microderm F80. Šiandien tai yra pažangiausias gerybinių, ikivėžinių ir piktybinių odos darinių tyrimo metodas. Gydymas atliekamas tik esant gerybiniam dariniui. Šaliname apgamus, karpas, žmogaus papilomos viruso sukeliamus darinius, cholesterolio sankaupas, miliumus ir kt. Gydymui naudojame kokybiškus vokiečių gamintojo “Asclepion Laser Technologies” aparatus, kurie užtikrina švelnų, neskausmingą, bet veiksmingą ir kliniškai patvirtintą poveikį. Lazerio terminis odos pažeidimas labai mažas, todėl nedidelė randėjimo bei pigmentacijos pakitimų rizika, trumpesnis gijimo procesas. Maži darinukai, kaip antai pigmentiniai apgamai ar karpos, pašalinimi vos per kelias minutes, o didesniems pašalinti prireikia daugiau laiko.“

Alfonsas (56 m.): “Ilgą laiką mane vargino kaštono dydžio darinys ant veido. Jis atrodė ne tik nepatraukliai, bet ir nuolat šlapiuodavo, lupdavosi. Po šalinimo lazeriu toje vietoje neliko nė žymelės.”

PLAUKŲ ŠALINIMAS

Nepageidaujami plaukeliai ant įvairių, ypač matomų, kūno vietų – estetinė problema ir diskomforto šaltinis moterims. Norėdamos džiaugtis glotnia oda, imamės priemonių – pešiojame, skutinėjame, šaliname plaukelius cukrumi ar vašku. Atliekamos profesionaliai šios procedūros gali duoti gerą, bet trumpalaikį rezultatą. Kaip užtikrinti tvarų efektą, kuris leistų gyventi be rūpesčių ilgesnį laiką?

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Augustė Sutkutė: “Jei svajojate apie ilgalaikį poveikį, rinkitės plaukų šalinimą lazeriu. Šis metodas ypatingas tuo, kad sunaikinami plaukų folikulai, todėl paveiktose vietose plaukeliai nebeatauga, o likusieji atauga lėčiau ir vis silpnesni. Norint net keletą metų džiaugtis glotnia oda, rekomenduojama atlikti 6-8 procedūras 4-6 savaičių intervalais.

BIOFIRST klinikoje taikomas plaukų šalinimo būdas lazeriu „MeDioStar NeXT” šiandien pripažintas pažangiausiu ir efektyviausiu pasaulyje. Procedūros trumpesnės ir mažiau skausmingos nei su senesnės kartos lazeriais. Be to, ypač naudingos žmonėms, kuriems po mechaninių plaukų šalinimo procedūrų įauga plaukeliai ir vystosi folikulitas.”

Agnė (34 m.): “Esu išbandžiusi daugelį plaukų šalinimo metodų, tame tarpe ir lazerius. Tačiau procedūra “MedioStar Next” lazeriu mane tiesiog sužavėjo – neįtikėtinas greitis, beveik jokio skausmo, puikus efektas - po procedūrų kurso džiaugiuosi glotnia oda, nebėra jokių bėrimų ir dilgčiojimų. Būtinai rekomenduosiu draugėms.”

NAGŲ GRYBELIO GYDYMAS

Nagų grybelis – estetinė ir medicininė problema. Grybelinė infekcija pažeidžia nago plokštelę, todėl ši įgauna nedailią formą bei atspalvį, gali pasireikšti ir skausmas. Ar lazerių technologijos gali padėti šiuo atveju?

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė, Giedrė Gajauskienė: Lazeris „MeDioStar NeXT” užtikrina efektyvią pagalbą kovoje su grybeliu. Grybelis sugeria lazerio skleidžiamą šviesą, paverčia ją karščiu ir žūva. Tačiau gali praeiti keletas mėnesių, kol vėl džiaugsitės sveikais nagais, nes jų pažeistoji dalis turi pilnai ataugti. Rankų nagai paprastai atauga per 6 mėnesius, kojų – per 12 mėnesių. Veiksmingo gydymo rezultatas – gražūs ir sveiki nagai prie odelių!”

Jovita (32 m.): “Nagų grybelį “pasigavau” sporto klube. Draugė rekomendavo išbandyti gydymą lazeriais. Tikrai džiaugiuosi pasirinkusi modernų gydymo būdą. Procesas buvo  neskausmingas, greitas ir efektyvus – infekcijai sunaikinti pakako 3 procedūrų.”

IŠSIPLĖTUSIŲ KAPILIARŲ, KRAUJAGYSLIŲ GYDYMAS

Šaltuoju metų laiku, ypač esant vėjuotiems orams, moterys, kurių veido kraujagyslės išsiplėtę, skundžiasi veido raudoniu, išryškėjusiu kraujagyslių piešiniu ant odos. Dažniausiai išsiplėtę kapiliarai išryškėja ant nosies, skruostų ir smakro.

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Jurgita Karčiauskienė: “Išryškėjusių kapiliarų šalinimas dar niekada nebuvo toks lengvas ir efektyvus: pirmasis pasaulyje geltonos šviesos lazeris „QuadroStarPROYELLOW“ tobulai atlieka savo darbą nepalikdamas randų. Šis prietaisas ypač tinka paviršiniams veido kapiliarams šalinti, tačiau puikiai susidoroja ir su veido raudoniu, iškiliais raudonais mazgeliais, kraujagyslių dariniais. Lazeris netraumuoja aplinkinių audinių ir nesukelia šalutinio poveikio, be to, integruota šaldymo sistema užtikrina švelnų ir neskausmingą gydymo ir gijimo procesą. Rezultatas dažniausiai pastebimas jau po pirmos procedūros”.

Vitalija (43 m.): “Mano kraujagyslės silpnos, todėl ir ant veido buvo matyti kuperozės požymiai – išryškėjusių kapiliarų piešinys ant skruostų, aplink nosį. Jau po pirmosios procedūros buvau maloniai nustebinta – kraujagyslių voratinklis praktiškai išnyko! Neįtikėtinas rezultatas!”

PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS

Pigmentinės dėmės – tai sutrikusios odos pigmentacijos požymis. Moterims jos dažniausiai išryškėja dėl nesaikingo kaitinimosi saulėje, kontraceptinių tablečių vartojimo, nėštumo, amžiaus faktoriaus, įvairių ligų, traumų bei streso. Daugiau negu 30% moterų skundžiasi rudomis dėmėmis ant rankų ar veido – ši neestetiška problema yra trečia po raukšlių ir prarasto odos elastingumo!

BIOFIRST klinikos gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Evelina Buinauskaitė: “Naujaisiais lazeriais šalinami įvairūs rudos ar pilkos spalvos pigmentiniai odos pakitimai, dažniausiai veido srityje. Lazeris „MeDioStar NeXT“ labiau tinka mažesnėms, o „QuadroStarPROYELLOW“ - didesnėms dėmėms šalinti. Tačiau svarbu nepamirši, kad atliekant procedūrų kursą odą būtina aktyviai saugoti nuo saulės spindulių. Pigmentinių odos pažeidimų gydymo procedūra yra visiškai neskausminga, net ir gydant didesnius odos plotus. Specialiu antgaliu oda efektyviai vėsinama, todėl procedūra nesukelia jokių nemalonių pojūčių! Po procedūros pigmentinės dėmės patamsėja, bet po 1-2 dienų pradeda blykšti, oda išsilygina ir, žinoma, atjaunėja.”

Dalia (46 m.): “Mane labai erzino pigmentinė dėmė ant veido. Jau po 1 procedūros dėmė gerokai pašviesėjo, o po antros ir apskritai išnyko. Esu labai patenkinta procedūros rezultatu.”

AKNĖS GYDYMAS

Lazeriu „MeDioStar NeXT” atliekamas aknės gydymas ir aknės liekamųjų reiškinių pašalinimas. Procedūros saugios, neskausmingos, oda po jų greitai atsistato. Į kliniką dažniausiai kreipiasi įsisenėjusių problemų kamuojami asmenys, išbandę daugybę gydymo būdų, bet viskuo nusivylę.

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Giedrė Gajauskienė: “Turime nemažai sėkmingos aknės gydymo patirties. Vienas atvejis ypač pradžiugino. Į kliniką kreipėsi 14 m. paauglys, sergantis sunkia aknės forma. Po 6 procedūrų kurso negalėjome atsidžiaugti rezultatais – aknė beveik išnyko, veidas tapo glotnus. Vaikinas buvo labai laimingas ir grįžo į kliniką padėkoti.”

Naujos kartos lazeriai – tai didelis šuolis į priekį estetinei dermatologijai. Pelnytai užsitarnavę lazerinės įrangos lyderių vardą visame pasaulyje, šiandien jie padeda pasiekti geriausių gydymo rezultatų BIOFIRST klinikos grožio medicinos specialistams bei jų pacientams.

Daugiau informacijos:

BIOFIRST klinika, Studentų g. 37, Kaune. Tel. (8 37) 75 08 66, mob. 8 686 40 115. info@bioklinika.lt www.bioklinika.lt

Biofirst klinika

Vasaros hitas - John Masters Organics kondicionuojanti dulksna plaukams

Vasaros hitas - John Masters Organics kondicionuojanti dulksna plaukams

Vasara! Veriu ant smilgų prisirpusias žemuoges, mirkau kojas čiurlenančiame upelyje ir nesibaiminu strazdanų, papuošusių mano nosį. Gaudau saulės spindulius ir mėgaujuos kiekviena akimirka! Visai nenoriu gaišti laiko įmantrioms grožio procedūroms,...


Orgazmotronas

Orgazmotronas

Užsimerki. Atsipalaiduoji. Leidi sau jausti. Pasiduodi. Prisilietimas neįtikėtinas. Atrodo, kad glamonėja pats artimiausias, pats svarbiausias. Tirpsti, ištirpsti. Niekas nebesvarbu. Jauti. Kūnas į pojūčius atsako mažyčiais malonumo šiurpuliukais,...


Kas gali pagelbėti turinčioms antsvorio?

Kas gali pagelbėti turinčioms antsvorio?

* Kiaulpienė yra naudojama kaip organizmą valantis augalas. Daugelis mokslininkų darbų patvirtina teigiamą kiaulpienės poveikį siekiant sumažinti viršsvorį bei šlapimo sekrecijai. * Didžiosios dilgėlės sudėtyje yra flavonoidų ir mineralinių...


Su odos senėjimu kovokite veiksmingai!

Su odos senėjimu kovokite veiksmingai!

Skirtingų žmonių oda sensta skirtingu greičiu. Tai labai individualus procesas ir jis priklauso nuo daugelio priežasčių. Vieni iš reikšmingiausių odos senėjimo faktorių yra mūsų genai. XXI amžiuje genetikos žinios atskleidė, kokią įtaką amžius ir...


Kaip prižiūrėti veido odą sulaukus 40–ties

Kaip prižiūrėti veido odą sulaukus 40–ties

Teisingas ir reguliarus odos puoselėjimas po 40-ties metų padės išlikti gražia, išsaugoti jaunatviškumą ir patrauklumą. Šiame amžiuje labai įmanoma atrodyti kaip 25-kerių, ypač, jei savo oda teisingai rūpinotės nuo ankstyvo amžiaus. Tačiau, jei...


Sveikata stiprinama druskos kambaryje

Sveikata stiprinama druskos kambaryje

Vis daugiau žmonių ieško galimybių, kaip savo sveikatą sustiprinti gamtos padiktuotais receptais. Vienas iš tokių būdų - druskos kambarys. Čia mūsų organizmas paveikiamas druskos prisotintu oru.Jau prieš keletą tūkstančių metų buvo pastebėta, kad...


2 žingsniai gražaus pilvo preso link

2 žingsniai gražaus pilvo preso link (1)

Gražus pilvo presas reikalauja, kad jūsų dieta ir treniruočių programa būtų nepriekaištinga. Visų pirma, norėčiau paminėti, kad daugeliui žmonių, "pasigaminti" gražų pilvo presą yra nelengva užduotis - reikia didelio atsidavimo. Tačiau...


Kaip turėti gražius ir sveikus nagus?

Kaip turėti gražius ir sveikus nagus?

Rugpjūtis – atostogų metas. Leiskite pailsėti nuo dažnai varginančių grožio procedūrų ir savo nagams. Mes nesiūlome slėpti rankų pirštinėse, gerti maisto papildų ir kantriai laukti rezultatų. Visame pasaulyje profesionalų įvertintas prekės...


BARZDOS ALIEJUS

BARZDOS ALIEJUS

Barzdos aliejus - gana naujas, tačiau sparčiai populiarėjantis "Muilo ūkio" gaminys. Apie galvos plaukų šampūnus, kondicionierius, plaukų kaukes turbūt pasakoti nereikia, tai žinoma visiems, ypač moterims. Tačiau vyrų barzdos plaukai,


Intensyviai raminanti ir drėkinanti procedūra

Intensyviai raminanti ir drėkinanti procedūra

Odos drėgmės praradimas yra didžiulis mūsų priešas ir įvairiais lygiais pažeidžia iki 98 % visų žmonių. Tai pasireiškia odos šerpetojimu, įsitempusia oda, raukšlių susidarymu ir ankstyvu odos senėjimu.


Aparatinė kosmetologija. Veido modeliavimas ELOS

Aparatinė kosmetologija. Veido modeliavimas ELOS

Veido modeliavimas ELOS - smulkių raukšlių lyginimas, bei veido ovalo formavimas VelaSmooth aparatu - tai saugus, neinvazinis metodas, alternatyva plastinėms veido ir kūno liftingo operacijoms.


Jokių pleiskanų!

Jokių pleiskanų!

Vieną pleiskaną nuo apykaklės galima nubraukti, dvi-pradeda erzinti, o kai jų ištisas sluoksnis kasryt nukloja pečius-būtina imtis kuo skubiausių priemonių. Žinoma, galima guostis, kad 1 iš 20 plenetos gyventojų jų turi, o šį nemalonų reiškinį...


SeboCalm – ideali kosmetika jautriai ir probleminei odai

SeboCalm – ideali kosmetika jautriai ir probleminei odai

SeboCalm (Izraelis) – tai dermatologinė kosmetika, skirta jautriai ir turinčiai problemų odai. Kad SeboCalm jautrios odos priežiūros priemonės yra kokybiškos, liudija Izraelyje atlikti išsamūs moksliniai tyrimai. Jie parodė, kad pacientų,...


Vaistažolių vonios veikia kaip priešnuodis

Vaistažolių vonios veikia kaip priešnuodis

Esate labai pavargę ar kankina nemiga – pasidarykite liepžiedžių vonią. Daug rauginių medžiagų, eterinių aliejų, saponinų, mineralinių medžiagų, fenolinių junginių yra šalavijuose, ąžuolo žievėje, beržų lapuose, varpučiuose, kraujažolėse....


Probleminės ir sausos odos priežiūra

Probleminės ir sausos odos priežiūra

Mityba yra labai svarbi mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Norint užtikrinti netrikdomą vaiko vystymąsi, privalu skirti didelį dėmesį vaiko mitybai. Tiek kūdikių, tiek vaikų, tiek paauglių mityboje turi būti riebalų, mineralinių medžiagų,...


Dėmesys blakstienoms

Dėmesys blakstienoms

Viso pasaulio moterys, dabar itin rūpinasi savo išvaizda. Dažna stengiasi neatsilikti nuo mados tendencijų ne tik garderobu, bet ir makiažu. Šių dienų ritmas verčia mus skubėti, kasdien palikdamas vis mažiau laiko skirti sau. Daug moterų jau...


Ar gali būti, kad chirurgas nesiims jums atlikti plastinės operacijos?

Ar gali būti, kad chirurgas nesiims jums atlikti plastinės operacijos?

Kūno formų dailinimas specialiomis chirurginėmis operacijomis yra itin populiarus visame pasaulyje. Tačiau, ne visose šalyse medicina yra smarkiai pažengusi. Dėl to galima matyti, kad net ir į Lietuvą atvyksta žmonės iš kitų šalių tam, kad būtų...


Jurga Anusauskienė: gražią figūrą galima turėti ir nekankinant savęs

Jurga Anusauskienė: gražią figūrą galima turėti ir nekankinant savęs

Nors garsi prodiuserė ir renginių organizatorė Jurga Anusauskienė aklai nesilaiko žurnaluose mirgančių sveikos mitybos ir gyvensenos rekomendacijų, tačiau sportas ir sveikatai naudingi produktai yra neatsiejama jos kasdienybės dalis. Netgi tomis...


Drėkinamasis kremas (MOISTURIZER CREAM)

Drėkinamasis kremas (MOISTURIZER CREAM)

Unikalios formulės, švelnus, neriebus drėkinamasis kremas, puikiai ramina sudirgusią, pleiskanojančią, raustančią odą. Kliniškai įrodyta, kad kremas ypač tinka esant seborėjiniam dermatitui, taip pat sudirgusiai, uždegiminei odai drėkinti ir...


Nuo šiol ypač veiksmingas „Casmara“ kaukes klientai gali darytis ir namuose

Nuo šiol ypač veiksmingas „Casmara“ kaukes klientai gali darytis ir namuose

Oda prašyte prašosi papildomo puoselėjimo, o vizitas pas kosmetologą – dar tik po mėnesio? Prestižinės ispanų kosmetikos „Casmara“ gamintojas rado išeitį kaip padėti odai tada, kai jai ir jums to reikia labiausiai. Naujos...


"Sg klinikos" krautuvėlė

"Sg klinikos" krautuvėlė

Jei pasiilgote gaivių kvapų, jei namams reikia šviežio dvelksmo, būtinai užsukite į „Sveikatos ir grožio klinikos“ krautuvėlę, įsikūrusią pačiame miesto centre, Telšių g. 13. Mat krautuvėlė kartu su pavasariu į savo lentynas įsileido...


Švelnūs lazeriai – spindinčiai odai

Švelnūs lazeriai – spindinčiai odai

Laiko tėkmės sustabdyti neįmanoma, bet pašalinti jo pėdsakus veide – kuo puikiausiai. Naujos kartos tausojamoji lazerių technologija grąžins brandžiai odai Holivudo žvaigždės spindesį ir glotnią, matinę faktūrą. Pažangiosios medicinos ir...


Mityba: dešimt mitų apie sveikatą, grožį ir valgį

Mityba: dešimt mitų apie sveikatą, grožį ir valgį

Vėlyva vakarienė tukina, ananasai yra natūralūs riebalų degintojai, o nuo šviežios duonos ima skaudėti pilvą. Taip ar ne? Susipažinkite su dešimt populiariausių mitų apie mitybos įpročius. Visiška netiesa! Lyginant su kitais garnyrais, bulvės...


5 pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis Jums tinkanti spuogų gydymą

5 pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis Jums tinkanti spuogų gydymą

Tuo metu kai jūs esate pailsėję, gražiai apsirengę ir pasiruošę pradėti nuostabią dieną, nėra nieko baisiau negu pastebėti besiformuojanti spuogą po jūsų oda. Staiga, spuogas tampa vieninteliu jus rūpinančių dalyku: kaip gi išlaikyti savo odą...


Odos priežiūra žiemą: koks mitas – žalingiausias?

Odos priežiūra žiemą: koks mitas – žalingiausias?

Nors žiema pirmiausia siejasi su šalčiu ir apsauga nuo jo, mūsų odai ne mažiau svarbus ir kitas šaltojo sezono aspektas – aplinkoje itin smarkiai sumažėja drėgmės, todėl oda sausėja. Tačiau nepaisant to, tebėra gajus mitas, neva odos žiemą...


Susigrąžinkite pasitikėjimą savimi ir išgydykite aknės paliktus randus

Susigrąžinkite pasitikėjimą savimi ir išgydykite aknės paliktus randus

Nemalonūs spuogai ir aknė kankina ne vien paauglius, bet ir daugelį jau suaugusių žmonių. Net po ligos gydymo ant veido gali išlikti nemalonūs randai, kurie daro neigiamą įtaką žmogaus savivertei – veidrodyje matydamas randelius žmogus...


Gražūs ir sveiki plaukai

Gražūs ir sveiki plaukai

Gražūs ir sveiki plaukai – tikra gamtos dovana. Bet ar visos ja galime džiaugtis? Taip, nes Oksfordo mokslininkų sukurta pirmoji pasaulyje molekulinė plaukų slinkimo gydymo priemonė TRX2® – jau Lietuvoje! Su TRX2® pamiršite...


Kaip prižiūrėti veido odą sulaukus 30

Kaip prižiūrėti veido odą sulaukus 30

Odos priežiūra po 30-ties turi būti kompleksinė, įtraukiant kosmetologinių salonų teikiamas procedūras, specialius kosmetikos preparatus, masažus, teisingą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Maždaug tokiame amžiuje atsiranda pirmosios raukšlės, odos...


Stulbinanti naujiena ! LuRey Lash MD blakstienų augimo stimuliatorius, ilgos, tamsios ir tankios blakstienos vos 4 – 6 per savaites !

Stulbinanti naujiena ! LuRey Lash MD blakstienų augimo stimuliatorius, ilgos, tamsios ir tankios blakstienos vos 4 – 6 per savaites !

Nuo šiol „ Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studijoje“ Jūs galite įsigyti naujos kartos neitikėtinus rezultatus suteikiantį farmaceutinį produktą LuRey Lash MD serumą blakstienoms ir antakiams.


Green Peel® Žolinis Pilingas

Green Peel® Žolinis Pilingas

Prieš 50 metų Christine Schrammek pradėjo dirbti odos klinikoje naudodama procedūroms žolinius ekstraktus. Ji taikė šį metodą įvairių odos problemų, tokių kaip spuogai, užteršta oda, randai, raukšlės, padidėjusi pigmentacija, gydymui ir kartu su...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9