Gruodžio 6d. Pirmadienis

Naujosios kartos lazeriai patyrusio gydytojo rankose kuria stebuklus

2014 Lapkričio 25d.
Peržiūrų skaičius: 38276

Jūs vis dar tikite, kad grožis reikalauja aukų? Turime jums gerą žinią: šiandien grožis kuriamas greitai, saugiai, kokybiškai ir be skausmo.

Sparčiai visame pasaulyje išpopuliarėjusios pažangios lazerių technologijos, leidžiančios pasiekti stulbinamą efektą be chirurginio įsikišimo ir injekcijų, džiugina ir BIOFIRST klinikos klientes. Lazerių procedūras čia atlieka aukščiausios kvalifikacijos gydytojai dermatologai, todėl pasiekiami maksimalūs rezultatai. Šiuo metu klinikoje BIOFIRST grožio ir gydymo procedūros atliekamos net trimis naujausios kartos vokiečių gamintojų lazeriais.

ODOS DARINIŲ ŠALINIMAS

Apgamai, karpos ir kiti nepatrauklūs odos dariniai – tai ne tik estetinis defektas, bet ir sveikatos problema. Jie gali būti gerybiniai bei piktybiniai, todėl prieš pašalinant būtina juos ištirti.

BIOFIRST gydytoja-dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Evelina Buinauskaitė: “Odos darinius mes pirmiausia ištiriame naujausiu vokišku skaitmeniniu dermatoskopu - Visiomed Microderm F80. Šiandien tai yra pažangiausias gerybinių, ikivėžinių ir piktybinių odos darinių tyrimo metodas. Gydymas atliekamas tik esant gerybiniam dariniui. Šaliname apgamus, karpas, žmogaus papilomos viruso sukeliamus darinius, cholesterolio sankaupas, miliumus ir kt. Gydymui naudojame kokybiškus vokiečių gamintojo “Asclepion Laser Technologies” aparatus, kurie užtikrina švelnų, neskausmingą, bet veiksmingą ir kliniškai patvirtintą poveikį. Lazerio terminis odos pažeidimas labai mažas, todėl nedidelė randėjimo bei pigmentacijos pakitimų rizika, trumpesnis gijimo procesas. Maži darinukai, kaip antai pigmentiniai apgamai ar karpos, pašalinimi vos per kelias minutes, o didesniems pašalinti prireikia daugiau laiko.“

Alfonsas (56 m.): “Ilgą laiką mane vargino kaštono dydžio darinys ant veido. Jis atrodė ne tik nepatraukliai, bet ir nuolat šlapiuodavo, lupdavosi. Po šalinimo lazeriu toje vietoje neliko nė žymelės.”

PLAUKŲ ŠALINIMAS

Nepageidaujami plaukeliai ant įvairių, ypač matomų, kūno vietų – estetinė problema ir diskomforto šaltinis moterims. Norėdamos džiaugtis glotnia oda, imamės priemonių – pešiojame, skutinėjame, šaliname plaukelius cukrumi ar vašku. Atliekamos profesionaliai šios procedūros gali duoti gerą, bet trumpalaikį rezultatą. Kaip užtikrinti tvarų efektą, kuris leistų gyventi be rūpesčių ilgesnį laiką?

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Augustė Sutkutė: “Jei svajojate apie ilgalaikį poveikį, rinkitės plaukų šalinimą lazeriu. Šis metodas ypatingas tuo, kad sunaikinami plaukų folikulai, todėl paveiktose vietose plaukeliai nebeatauga, o likusieji atauga lėčiau ir vis silpnesni. Norint net keletą metų džiaugtis glotnia oda, rekomenduojama atlikti 6-8 procedūras 4-6 savaičių intervalais.

BIOFIRST klinikoje taikomas plaukų šalinimo būdas lazeriu „MeDioStar NeXT” šiandien pripažintas pažangiausiu ir efektyviausiu pasaulyje. Procedūros trumpesnės ir mažiau skausmingos nei su senesnės kartos lazeriais. Be to, ypač naudingos žmonėms, kuriems po mechaninių plaukų šalinimo procedūrų įauga plaukeliai ir vystosi folikulitas.”

Agnė (34 m.): “Esu išbandžiusi daugelį plaukų šalinimo metodų, tame tarpe ir lazerius. Tačiau procedūra “MedioStar Next” lazeriu mane tiesiog sužavėjo – neįtikėtinas greitis, beveik jokio skausmo, puikus efektas - po procedūrų kurso džiaugiuosi glotnia oda, nebėra jokių bėrimų ir dilgčiojimų. Būtinai rekomenduosiu draugėms.”

NAGŲ GRYBELIO GYDYMAS

Nagų grybelis – estetinė ir medicininė problema. Grybelinė infekcija pažeidžia nago plokštelę, todėl ši įgauna nedailią formą bei atspalvį, gali pasireikšti ir skausmas. Ar lazerių technologijos gali padėti šiuo atveju?

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė, Giedrė Gajauskienė: Lazeris „MeDioStar NeXT” užtikrina efektyvią pagalbą kovoje su grybeliu. Grybelis sugeria lazerio skleidžiamą šviesą, paverčia ją karščiu ir žūva. Tačiau gali praeiti keletas mėnesių, kol vėl džiaugsitės sveikais nagais, nes jų pažeistoji dalis turi pilnai ataugti. Rankų nagai paprastai atauga per 6 mėnesius, kojų – per 12 mėnesių. Veiksmingo gydymo rezultatas – gražūs ir sveiki nagai prie odelių!”

Jovita (32 m.): “Nagų grybelį “pasigavau” sporto klube. Draugė rekomendavo išbandyti gydymą lazeriais. Tikrai džiaugiuosi pasirinkusi modernų gydymo būdą. Procesas buvo  neskausmingas, greitas ir efektyvus – infekcijai sunaikinti pakako 3 procedūrų.”

IŠSIPLĖTUSIŲ KAPILIARŲ, KRAUJAGYSLIŲ GYDYMAS

Šaltuoju metų laiku, ypač esant vėjuotiems orams, moterys, kurių veido kraujagyslės išsiplėtę, skundžiasi veido raudoniu, išryškėjusiu kraujagyslių piešiniu ant odos. Dažniausiai išsiplėtę kapiliarai išryškėja ant nosies, skruostų ir smakro.

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Jurgita Karčiauskienė: “Išryškėjusių kapiliarų šalinimas dar niekada nebuvo toks lengvas ir efektyvus: pirmasis pasaulyje geltonos šviesos lazeris „QuadroStarPROYELLOW“ tobulai atlieka savo darbą nepalikdamas randų. Šis prietaisas ypač tinka paviršiniams veido kapiliarams šalinti, tačiau puikiai susidoroja ir su veido raudoniu, iškiliais raudonais mazgeliais, kraujagyslių dariniais. Lazeris netraumuoja aplinkinių audinių ir nesukelia šalutinio poveikio, be to, integruota šaldymo sistema užtikrina švelnų ir neskausmingą gydymo ir gijimo procesą. Rezultatas dažniausiai pastebimas jau po pirmos procedūros”.

Vitalija (43 m.): “Mano kraujagyslės silpnos, todėl ir ant veido buvo matyti kuperozės požymiai – išryškėjusių kapiliarų piešinys ant skruostų, aplink nosį. Jau po pirmosios procedūros buvau maloniai nustebinta – kraujagyslių voratinklis praktiškai išnyko! Neįtikėtinas rezultatas!”

PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS

Pigmentinės dėmės – tai sutrikusios odos pigmentacijos požymis. Moterims jos dažniausiai išryškėja dėl nesaikingo kaitinimosi saulėje, kontraceptinių tablečių vartojimo, nėštumo, amžiaus faktoriaus, įvairių ligų, traumų bei streso. Daugiau negu 30% moterų skundžiasi rudomis dėmėmis ant rankų ar veido – ši neestetiška problema yra trečia po raukšlių ir prarasto odos elastingumo!

BIOFIRST klinikos gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Evelina Buinauskaitė: “Naujaisiais lazeriais šalinami įvairūs rudos ar pilkos spalvos pigmentiniai odos pakitimai, dažniausiai veido srityje. Lazeris „MeDioStar NeXT“ labiau tinka mažesnėms, o „QuadroStarPROYELLOW“ - didesnėms dėmėms šalinti. Tačiau svarbu nepamirši, kad atliekant procedūrų kursą odą būtina aktyviai saugoti nuo saulės spindulių. Pigmentinių odos pažeidimų gydymo procedūra yra visiškai neskausminga, net ir gydant didesnius odos plotus. Specialiu antgaliu oda efektyviai vėsinama, todėl procedūra nesukelia jokių nemalonių pojūčių! Po procedūros pigmentinės dėmės patamsėja, bet po 1-2 dienų pradeda blykšti, oda išsilygina ir, žinoma, atjaunėja.”

Dalia (46 m.): “Mane labai erzino pigmentinė dėmė ant veido. Jau po 1 procedūros dėmė gerokai pašviesėjo, o po antros ir apskritai išnyko. Esu labai patenkinta procedūros rezultatu.”

AKNĖS GYDYMAS

Lazeriu „MeDioStar NeXT” atliekamas aknės gydymas ir aknės liekamųjų reiškinių pašalinimas. Procedūros saugios, neskausmingos, oda po jų greitai atsistato. Į kliniką dažniausiai kreipiasi įsisenėjusių problemų kamuojami asmenys, išbandę daugybę gydymo būdų, bet viskuo nusivylę.

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Giedrė Gajauskienė: “Turime nemažai sėkmingos aknės gydymo patirties. Vienas atvejis ypač pradžiugino. Į kliniką kreipėsi 14 m. paauglys, sergantis sunkia aknės forma. Po 6 procedūrų kurso negalėjome atsidžiaugti rezultatais – aknė beveik išnyko, veidas tapo glotnus. Vaikinas buvo labai laimingas ir grįžo į kliniką padėkoti.”

Naujos kartos lazeriai – tai didelis šuolis į priekį estetinei dermatologijai. Pelnytai užsitarnavę lazerinės įrangos lyderių vardą visame pasaulyje, šiandien jie padeda pasiekti geriausių gydymo rezultatų BIOFIRST klinikos grožio medicinos specialistams bei jų pacientams.

Daugiau informacijos:

BIOFIRST klinika, Studentų g. 37, Kaune. Tel. (8 37) 75 08 66, mob. 8 686 40 115. info@bioklinika.lt www.bioklinika.lt

Biofirst klinika


Susikaupusius stresus paleidžia kvėpavimas

Susikaupusius stresus paleidžia kvėpavimas

Kvėpavimas yra toks savaime suprantamas ir taip arti, kad jo nepastebime ir nesuvokiame. Tačiau tinkamai juo naudojantis galima tapti sveikesniam, ramesniam, laimingesniam", - pasakoja Baltijos gyvenimo meno labdaros ir paramos fondo...


Priešraukšlinis Phyto serumas / Phyto serum

Priešraukšlinis Phyto serumas / Phyto serum

Itensyvios priežiūros šilkinės tekstūros priešraukšlinis stangrinamasis Phyto serumas ideali priemonė norint sulėtinti odos senėjimo procesus, užkirsti kelią raukšlių susidarymui, pagerinti odos tekstūrą. Serumo sudėtyje esantys aktyvūs...


L'Occitane pristato jums kalėdinių aromatų harmoniją

L'Occitane pristato jums kalėdinių aromatų harmoniją

Kiekvienais metais , ruošdamasis šventiniam sezonui Aromatų pirklys keliauja po L‘occitanijos žemę ir ieško naujų stebuklingų aromatų.. Taip nutiko ir šiais metais. Kvapų Pirklys iškeliavo į legendomis ir mitais garsėjantį mišką, kuriame...


Nutukimas – XXI amžiaus rykštė

Nutukimas – XXI amžiaus rykštė

Nutukimą priimta vadinti XXI amžiaus „rykšte“, nes nutukęs yra maždaug kas penktas amerikietis ir europietis. Mažiau išsivysčiusiose šalyje dažnai jaučiamas maisto stygius, tad nutukimo mastai trečiojo pasaulio šalyse yra kur kas...


Natūralūs kvepalai. Kam ir kodėl?

Natūralūs kvepalai. Kam ir kodėl?

Kai kalbame apie vengtinus ingredientus kosmetikoje, pirmu numeriu paprastai minime sintetinius kvapus. Žinome, kad tarp jų dažniausiai pasitaiko dirginančių medžiagų visomis prasmėmis – ir nepageidaujamo poveikio įvairove, ir stiprumu, ir...


Grožio paslaptys iš Graikijos

Grožio paslaptys iš Graikijos

Graikija – trijų jūrų skalaujama šalis – įdomi ir patraukli ne tik savo architektūra, kultūra, gamtovaizdžiu, klimatu, bet ir tradicijomis, istorija. Daugeliui mūsų, ypač dailiosios lyties atstovėms, labai svarbus yra grožis, jo...


ELASTINGOS ODOS PASLAPTIS

ELASTINGOS ODOS PASLAPTIS

Galutinei pergalei prieš celiulitą Ambassade de la Beaute ekspertai pataria naudoti visuose elitiniuose pasaulio salonuose puikiai save užsirekomendavusi anticeliulitinį kremą Anti-C. Pastebimus rezultatus rodo kremo naudojimas profesionalaus...


Atskleista žilų plaukų paslaptis

Atskleista žilų plaukų paslaptis

Europos mokslininkų komanda pagaliau atsakė į tiek amžių žmones kamavusį klausimą: kodėl pražyla plaukai? Nepaisant posakio, kad žila galva yra išminties šaltinis, mokslininkai sako, kad žilumas su išmintim neturi nieko bendra. Plaukai pražyla nuo...


dr. Alkaitis ORGANINIS MAITINANTIS GYDOMASIS ALIEJUS

dr. Alkaitis ORGANINIS MAITINANTIS GYDOMASIS ALIEJUS

Netikėtai užklupus žiemai ir vis labiau spaudžiant šaltukui, mūsų oda tampa ypač sausa. Koks yra geriausias būdas užtikrinti pakankamą odos drėgmę? Tai dr. Alkaitis ORGANINIS MAITINANTIS GYDOMASIS ALIEJUS - nepakeičiamas bei tinkamas naudoti...


Švelni it šilkas – Jūsų oda vasarą!

Švelni it šilkas – Jūsų oda vasarą!

Pirmieji saulės spinduliai maloniai šildo kūną ir kviečia mėgautis vasaros malonumais. Nenusiminkite, jei nespėjote pasirūpinti nepageidaujamais kūno plaukeliais. Savo išvaizdai reiklioms moterims pažangios medicinos ir grožio klinika BIOFIRST...


Kontroliuok savo svorį su "Cinturina"!

Kontroliuok savo svorį su "Cinturina"! (1)

Artėjant vasarai, dauguma moterų sunerimsta dėl savo figūros. Vienos pradeda sportuoti, kitos pradeda laikytis dietų, dar kitos žiūrinėjasi maisto papildų, kurie padėtų numesti svorio be didelių pastangų. Tačiau kaip pasirinkti tinkamus maisto...


Išsaugotai jaunystei - augalinis silicis

Išsaugotai jaunystei - augalinis silicis

Vaikystėje labai bijodavau pasakos apie Piktąją Raganą, kuri nuo visų slėpėsi savo tamsioje trobelėje kažkur gūdaus miško vidury. Su dideliu smalsumu vis iš naujo skaitydavau šią pasaką susigūžusi lovos galvūglyje ir įsivaizduodavau, kaip kuprota...


Marrakesh natūrali plaukų priežiūros kosmetika!

Marrakesh natūrali plaukų priežiūros kosmetika! (1)

Marrakesh – aukščiausios kokybės, profesionali, grožio salonams ir ne tik, skirta plaukų priežiūros linija, kurią gamina kompanija Earthly Body. Earthly Body –gerbiamas šeimos verslas, kuris nuo 1994-ųjų metų kuria kokybiškus,...


Drėkinamasis kremas (MOISTURIZER CREAM)

Drėkinamasis kremas (MOISTURIZER CREAM)

Unikalios formulės, švelnus, neriebus drėkinamasis kremas, puikiai ramina sudirgusią, pleiskanojančią, raustančią odą. Kliniškai įrodyta, kad kremas ypač tinka esant seborėjiniam dermatitui, taip pat sudirgusiai, uždegiminei odai drėkinti ir...


PRP – jaunystės eliksyras, slypintis jūsų kraujyje

PRP – jaunystės eliksyras, slypintis jūsų kraujyje

Šiuo metu pati populiariausia jauninamoji procedūra pasaulyje – PRP (TPP), t.y. plazmoliftingas arba injekcijos trombocitais praturtinta plazma. Tai odos ląstelių atkūrimas (regeneracijos skatinimas) naudojant paciento kraujo plazmą....


Stulbinanti naujiena ! LuRey Lash MD blakstienų augimo stimuliatorius, ilgos, tamsios ir tankios blakstienos vos 4 – 6 per savaites !

Stulbinanti naujiena ! LuRey Lash MD blakstienų augimo stimuliatorius, ilgos, tamsios ir tankios blakstienos vos 4 – 6 per savaites !

Nuo šiol „ Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studijoje“ Jūs galite įsigyti naujos kartos neitikėtinus rezultatus suteikiantį farmaceutinį produktą LuRey Lash MD serumą blakstienoms ir antakiams.


Puiki oda - daugiau nei gamtos dovana

Puiki oda - daugiau nei gamtos dovana

Šiandien sveikatos palaikymas, jaunatviškos išvaizdos puoselėjimas yra svarbu socialine ir profesine prasme. Laimei, yra daugybė dalykų, padedančių apsisaugoti nuo kenksmingo aplinkos poveikio ir senėjimo, net nepaisant, kad odos tipas dažniausiai...


Vatos lapeliai makiažui valyti jau su kosmetiniu pieneliu

Vatos lapeliai makiažui valyti jau su kosmetiniu pieneliu

Jums rekės tik kelių lašelių vandens ir jokio papildomo pienelio ar toniko! Švelniais judesiais valykite veido, paakių ir kaklo odą.


Nuo strijų ir randų – bene populiariausia pasaulyje priemonė

Nuo strijų ir randų – bene populiariausia pasaulyje priemonė

Kalbėdamos apie norą išsaugoti jaunystę, moterys pirmiausia paminės dailią, lygią, stangrią odą. Deja, ne visada norams lemta pildytis... Vaikystėje ar jaunystėje patirtos traumos, strijomis paženklintas nėštumas, operacijos palieka tokius...


OXYNERGY PARIS® inovatyvios technologijos

OXYNERGY PARIS® inovatyvios technologijos

OXYNERGY PARIS® - tai išskirtinės koncepcijos ir naujausių technologijų profesionali kosmetologinė produktų linija, paremta estetinės medicinos pagrindais. Šioje kosmetikoje kaip kertinis akmuo yra oksigenacijos faktorius, išskirtinis...


Intymiųjų zonų atjauninimas lazeriu

Intymiųjų zonų atjauninimas lazeriu (1)

Bėgant laikui keičiasi žmogaus kūnas. Tai supranta visos moterys, tačiau ne visos pagalvoja, kad kinta ir jų intymiausia zona, o „ten“ atsiradę pakitimai sukelia įvairias nemalonias problemas. Pavyzdžiui, po gimdymo ar menopauzės metu...


CHI 44 Ionic Power Plus

CHI 44 Ionic Power Plus

FAROUK SYSTEMS kompanijos laboratorija daugelį metų vykdė tyrimus ieškodama alternatyvios medicinai ir saugios sveikatai priemonės nuo plaukų slinkimo. Tikslas – sukurti kuo natūralesnį produktą, kuris stabdytų plaukų slinkimą, stimuliuotų...


Kalbiname prekės ženklo “Vita Liberata LT" vadovę Lietuvoje Kristiną Remeikytę

Kalbiname prekės ženklo “Vita Liberata LT" vadovę Lietuvoje Kristiną Remeikytę

„Vita Liberata“ komandą sudaro savo darbui atsidavę odos priežiūros ir įdegio ekspertai. 2007 m. Airijoje pagamino pirmąją bekvapę savaiminio įdegio priemonę, o šiandien unikalią „Odour Remove™“ technologiją taiko...


6 idėjos ką dovanoti mamai

6 idėjos ką dovanoti mamai

Vėl netrukus sulauksime dienos, kada minime savo svarbiausio žmogaus gyvenime dieną – mamos dieną. Kiekviena mama nusipelnė šilumos, dėmesio ir meilės iš savo vaikų. Mamos dieną būtina savo mamą palepinti nuoširdžiu dėmesiu bei pačiomis...


Kaip atstatyti dehidratuotą odą?

Kaip atstatyti dehidratuotą odą?

Dauguma mūsų esame girdėję terminą „dehidratuota oda“, tačiau kas gi iš tikrųjų įtakoja šios būklės atsiradimą? Jūsų oda gali tapti dehidratuota, kuomet: drėgmės lygis aplinkoje mažesnis nei 60%. Tokiu atveju svarbu naudoti kokybišką...


Problematinė oda?! Galime jai padėti!

Problematinė oda?! Galime jai padėti!

Aknė – tai bendrinis odos ligos pavadinimas, dažniausiai apibrėžiantis spuoguotą, inkštiruotą odą. Mediciniškai aknė apibrėžiama kaip odos riebalinių liaukų sutrikimas. Ji gali apimti įvairias kūno vietas (veidą, nugarą, krūtinę), kur...


Priemonė nuo spuogų (Spot treatment)

Priemonė nuo spuogų (Spot treatment)

Unikali ir veiksminga priemonė vietiniam naudojimui ant spuogų. Priemonė sukurta pagal specialią formulę, derinant vaistinių augalų ekstraktus su Ne- gyvosios jūros mineralais. Absorbuoja sebumą, sausina spuogelius, ramina.


Pigmentines dėmes balinanti procedūra - Moon Light

Pigmentines dėmes balinanti procedūra - Moon Light

Tai kosmetinė procedūra, kuri sumažina odos dischromiją, taip vadinamąsias rudas dėmes arba pigmentaciją. Ji rekomenduojama kaip globalinė balinanti procedūra. Procedūra tinka taip pat riebiai ir probleminei su post acne odos reiškiniais.


KĄ DARYTI, KAD PLAUKAI AUGTŲ STORESNI?

KĄ DARYTI, KAD PLAUKAI AUGTŲ STORESNI?

Jei esate nepatenkinta savo plaukų išvaizda, tai gali paveikti ir Jūsų pasitikėjimą savimi. Gimusioms su plonais plaukais arba sužalojusioms po įvairių priemonių (plaukų dažų, džiovintuvo) naudojimo, juos padaryti storesniais gali būti nemenkas...


Kada taikoma odos adatinė sistema?

Kada taikoma odos adatinė sistema? (1)

Adatinė sistema (adatinis volelis, dar kitaip vadinamas dermaroleris) yra naudojama procedūrų metu vadinamam mikro subadymui arba intensyviam odos subadymui atlikti. Tai yra kolageno „sukūrimo“ terapija, greitai išpopuliarėjusi JAV,...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9