Kovo 29d. Sekmadienis

Naujosios kartos lazeriai patyrusio gydytojo rankose kuria stebuklus

2014 Lapkričio 25d.
Peržiūrų skaičius: 38276

Jūs vis dar tikite, kad grožis reikalauja aukų? Turime jums gerą žinią: šiandien grožis kuriamas greitai, saugiai, kokybiškai ir be skausmo.

Sparčiai visame pasaulyje išpopuliarėjusios pažangios lazerių technologijos, leidžiančios pasiekti stulbinamą efektą be chirurginio įsikišimo ir injekcijų, džiugina ir BIOFIRST klinikos klientes. Lazerių procedūras čia atlieka aukščiausios kvalifikacijos gydytojai dermatologai, todėl pasiekiami maksimalūs rezultatai. Šiuo metu klinikoje BIOFIRST grožio ir gydymo procedūros atliekamos net trimis naujausios kartos vokiečių gamintojų lazeriais.

ODOS DARINIŲ ŠALINIMAS

Apgamai, karpos ir kiti nepatrauklūs odos dariniai – tai ne tik estetinis defektas, bet ir sveikatos problema. Jie gali būti gerybiniai bei piktybiniai, todėl prieš pašalinant būtina juos ištirti.

BIOFIRST gydytoja-dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Evelina Buinauskaitė: “Odos darinius mes pirmiausia ištiriame naujausiu vokišku skaitmeniniu dermatoskopu - Visiomed Microderm F80. Šiandien tai yra pažangiausias gerybinių, ikivėžinių ir piktybinių odos darinių tyrimo metodas. Gydymas atliekamas tik esant gerybiniam dariniui. Šaliname apgamus, karpas, žmogaus papilomos viruso sukeliamus darinius, cholesterolio sankaupas, miliumus ir kt. Gydymui naudojame kokybiškus vokiečių gamintojo “Asclepion Laser Technologies” aparatus, kurie užtikrina švelnų, neskausmingą, bet veiksmingą ir kliniškai patvirtintą poveikį. Lazerio terminis odos pažeidimas labai mažas, todėl nedidelė randėjimo bei pigmentacijos pakitimų rizika, trumpesnis gijimo procesas. Maži darinukai, kaip antai pigmentiniai apgamai ar karpos, pašalinimi vos per kelias minutes, o didesniems pašalinti prireikia daugiau laiko.“

Alfonsas (56 m.): “Ilgą laiką mane vargino kaštono dydžio darinys ant veido. Jis atrodė ne tik nepatraukliai, bet ir nuolat šlapiuodavo, lupdavosi. Po šalinimo lazeriu toje vietoje neliko nė žymelės.”

PLAUKŲ ŠALINIMAS

Nepageidaujami plaukeliai ant įvairių, ypač matomų, kūno vietų – estetinė problema ir diskomforto šaltinis moterims. Norėdamos džiaugtis glotnia oda, imamės priemonių – pešiojame, skutinėjame, šaliname plaukelius cukrumi ar vašku. Atliekamos profesionaliai šios procedūros gali duoti gerą, bet trumpalaikį rezultatą. Kaip užtikrinti tvarų efektą, kuris leistų gyventi be rūpesčių ilgesnį laiką?

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Augustė Sutkutė: “Jei svajojate apie ilgalaikį poveikį, rinkitės plaukų šalinimą lazeriu. Šis metodas ypatingas tuo, kad sunaikinami plaukų folikulai, todėl paveiktose vietose plaukeliai nebeatauga, o likusieji atauga lėčiau ir vis silpnesni. Norint net keletą metų džiaugtis glotnia oda, rekomenduojama atlikti 6-8 procedūras 4-6 savaičių intervalais.

BIOFIRST klinikoje taikomas plaukų šalinimo būdas lazeriu „MeDioStar NeXT” šiandien pripažintas pažangiausiu ir efektyviausiu pasaulyje. Procedūros trumpesnės ir mažiau skausmingos nei su senesnės kartos lazeriais. Be to, ypač naudingos žmonėms, kuriems po mechaninių plaukų šalinimo procedūrų įauga plaukeliai ir vystosi folikulitas.”

Agnė (34 m.): “Esu išbandžiusi daugelį plaukų šalinimo metodų, tame tarpe ir lazerius. Tačiau procedūra “MedioStar Next” lazeriu mane tiesiog sužavėjo – neįtikėtinas greitis, beveik jokio skausmo, puikus efektas - po procedūrų kurso džiaugiuosi glotnia oda, nebėra jokių bėrimų ir dilgčiojimų. Būtinai rekomenduosiu draugėms.”

NAGŲ GRYBELIO GYDYMAS

Nagų grybelis – estetinė ir medicininė problema. Grybelinė infekcija pažeidžia nago plokštelę, todėl ši įgauna nedailią formą bei atspalvį, gali pasireikšti ir skausmas. Ar lazerių technologijos gali padėti šiuo atveju?

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė, Giedrė Gajauskienė: Lazeris „MeDioStar NeXT” užtikrina efektyvią pagalbą kovoje su grybeliu. Grybelis sugeria lazerio skleidžiamą šviesą, paverčia ją karščiu ir žūva. Tačiau gali praeiti keletas mėnesių, kol vėl džiaugsitės sveikais nagais, nes jų pažeistoji dalis turi pilnai ataugti. Rankų nagai paprastai atauga per 6 mėnesius, kojų – per 12 mėnesių. Veiksmingo gydymo rezultatas – gražūs ir sveiki nagai prie odelių!”

Jovita (32 m.): “Nagų grybelį “pasigavau” sporto klube. Draugė rekomendavo išbandyti gydymą lazeriais. Tikrai džiaugiuosi pasirinkusi modernų gydymo būdą. Procesas buvo  neskausmingas, greitas ir efektyvus – infekcijai sunaikinti pakako 3 procedūrų.”

IŠSIPLĖTUSIŲ KAPILIARŲ, KRAUJAGYSLIŲ GYDYMAS

Šaltuoju metų laiku, ypač esant vėjuotiems orams, moterys, kurių veido kraujagyslės išsiplėtę, skundžiasi veido raudoniu, išryškėjusiu kraujagyslių piešiniu ant odos. Dažniausiai išsiplėtę kapiliarai išryškėja ant nosies, skruostų ir smakro.

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Jurgita Karčiauskienė: “Išryškėjusių kapiliarų šalinimas dar niekada nebuvo toks lengvas ir efektyvus: pirmasis pasaulyje geltonos šviesos lazeris „QuadroStarPROYELLOW“ tobulai atlieka savo darbą nepalikdamas randų. Šis prietaisas ypač tinka paviršiniams veido kapiliarams šalinti, tačiau puikiai susidoroja ir su veido raudoniu, iškiliais raudonais mazgeliais, kraujagyslių dariniais. Lazeris netraumuoja aplinkinių audinių ir nesukelia šalutinio poveikio, be to, integruota šaldymo sistema užtikrina švelnų ir neskausmingą gydymo ir gijimo procesą. Rezultatas dažniausiai pastebimas jau po pirmos procedūros”.

Vitalija (43 m.): “Mano kraujagyslės silpnos, todėl ir ant veido buvo matyti kuperozės požymiai – išryškėjusių kapiliarų piešinys ant skruostų, aplink nosį. Jau po pirmosios procedūros buvau maloniai nustebinta – kraujagyslių voratinklis praktiškai išnyko! Neįtikėtinas rezultatas!”

PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS

Pigmentinės dėmės – tai sutrikusios odos pigmentacijos požymis. Moterims jos dažniausiai išryškėja dėl nesaikingo kaitinimosi saulėje, kontraceptinių tablečių vartojimo, nėštumo, amžiaus faktoriaus, įvairių ligų, traumų bei streso. Daugiau negu 30% moterų skundžiasi rudomis dėmėmis ant rankų ar veido – ši neestetiška problema yra trečia po raukšlių ir prarasto odos elastingumo!

BIOFIRST klinikos gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Evelina Buinauskaitė: “Naujaisiais lazeriais šalinami įvairūs rudos ar pilkos spalvos pigmentiniai odos pakitimai, dažniausiai veido srityje. Lazeris „MeDioStar NeXT“ labiau tinka mažesnėms, o „QuadroStarPROYELLOW“ - didesnėms dėmėms šalinti. Tačiau svarbu nepamirši, kad atliekant procedūrų kursą odą būtina aktyviai saugoti nuo saulės spindulių. Pigmentinių odos pažeidimų gydymo procedūra yra visiškai neskausminga, net ir gydant didesnius odos plotus. Specialiu antgaliu oda efektyviai vėsinama, todėl procedūra nesukelia jokių nemalonių pojūčių! Po procedūros pigmentinės dėmės patamsėja, bet po 1-2 dienų pradeda blykšti, oda išsilygina ir, žinoma, atjaunėja.”

Dalia (46 m.): “Mane labai erzino pigmentinė dėmė ant veido. Jau po 1 procedūros dėmė gerokai pašviesėjo, o po antros ir apskritai išnyko. Esu labai patenkinta procedūros rezultatu.”

AKNĖS GYDYMAS

Lazeriu „MeDioStar NeXT” atliekamas aknės gydymas ir aknės liekamųjų reiškinių pašalinimas. Procedūros saugios, neskausmingos, oda po jų greitai atsistato. Į kliniką dažniausiai kreipiasi įsisenėjusių problemų kamuojami asmenys, išbandę daugybę gydymo būdų, bet viskuo nusivylę.

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Giedrė Gajauskienė: “Turime nemažai sėkmingos aknės gydymo patirties. Vienas atvejis ypač pradžiugino. Į kliniką kreipėsi 14 m. paauglys, sergantis sunkia aknės forma. Po 6 procedūrų kurso negalėjome atsidžiaugti rezultatais – aknė beveik išnyko, veidas tapo glotnus. Vaikinas buvo labai laimingas ir grįžo į kliniką padėkoti.”

Naujos kartos lazeriai – tai didelis šuolis į priekį estetinei dermatologijai. Pelnytai užsitarnavę lazerinės įrangos lyderių vardą visame pasaulyje, šiandien jie padeda pasiekti geriausių gydymo rezultatų BIOFIRST klinikos grožio medicinos specialistams bei jų pacientams.

Daugiau informacijos:

BIOFIRST klinika, Studentų g. 37, Kaune. Tel. (8 37) 75 08 66, mob. 8 686 40 115. info@bioklinika.lt www.bioklinika.lt

Biofirst klinika


Kodėl sluoksniuojasi nagai?

Kodėl sluoksniuojasi nagai?

Dar neseniai puikavotės stipriais blizgančiais nagais, o dabar jie lūžinėja ir sluoksniuojasi? Nagai niekada nesisluoksniuoja be priežasties. Sveiki nagai turi būti tvirti ir elastingi. Jei tvarkydama namus, plaudama indus užsimaunate gumines...


Šylantys orai, pavasarinė avalynė ir bjaurios nuospaudos

Šylantys orai, pavasarinė avalynė ir bjaurios nuospaudos

Prižiūrėtos, gražios pėdos – kiekvienos moters siekiamybė. Deja, ne vienai dailios lyties atstovei teko bent kartą gyvenime įsitikinti, jog kartais išlaikyti švelnią bei nesuskirdusią pėdų odą būna išties sunku. Tam didelės įtakos turi ir...


Grožio ir geros savijautos priemonė nr. 1 - nerafinuotas Rapunzel kokosų aliejus

Grožio ir geros savijautos priemonė nr. 1 - nerafinuotas Rapunzel kokosų aliejus

Praėjusią vasarą vieną mėnesį praleidau atokioje sodyboje, tarp žalių Lietuvos pievų. Sąmoningai rinkausi gyvenimą kuo arčiau gamtos – norėjau pailsėti nuo tuo metu kamavusių rūpesčių, atrasti vidinę ramybę ir papildyti energijos baką...


Po šviesinamosios „Nacar“ procedūros – it perlai švytinti ir lygi oda

Po šviesinamosios „Nacar“ procedūros – it perlai švytinti ir lygi oda

Šaltuoju metų laiku gausime kaip reikiant paplušėti ne tik biure, bet ir prie veidrodžio. Pasak odos priežiūros specialistų, būtent rudenį ir žiemą, kai saulė – nebe tokia intensyvi, galima imtis stipresnio poveikio procedūrų. Tarp jų...


Įdegis per 10 minučių

Įdegis per 10 minučių

Lietinga vasara verste verčia norinčius atrodyti įdegusiais rinktis soliariumą arba savaiminio įdegio kremą. Jeigu naudojate savaiminio įdegio kremą ir nenorite, kad jūsų kūnas taptų dėmėtas it zebro, turite laikytis tam tikrų taisyklių.1....


Kodėl turime mokėti už reklamą?

Kodėl turime mokėti už reklamą?

Daugelio profesionalios kosmetikos prekių kaina „išpūsta“ dėl to, kad gamintojai daug finansuoja į reklamą, seminarus ir mokymus. O ar negeriau mokėti už produktus, o ne už vardą? Mood itališka linija vadovaujasi šūkiu – aukšta...


Ultragarso procedūros SONO STYLER aparatu

Ultragarso procedūros SONO STYLER aparatu

Ultragarsas - populiarus šiuolaikinis terminas, žinomas ne tik medicinoje, bet ir kosmetologijoje. Jis naudojamas sveikatingumo centruose, reabilitacijoje, kosmetikos salonuose. Stabdo senėjimą, skatina regeneraciją, stangrina audinius, efektyvus...


Oda turi gerą atmintį, jei su ja elgiesi gerai – ji atsako tuo pačiu ir yra sveika

Oda turi gerą atmintį, jei su ja elgiesi gerai – ji atsako tuo pačiu ir yra sveika

Gydytojai dermatovenerologai teigia, kad atopinis dermatitas yra viena dažniausių vaikų odos ligų. Ši odos liga prasideda ankstyvoje vaikystėje, vaikui augant jos simptomai palaipsniui mažėja, o daugiau nei 50% atvejų atopinis dermatitas išnyksta...


Netikėtini patarimai gražiam pilvo presui

Netikėtini patarimai gražiam pilvo presui

Manai, kad plokščias pilvukas – tai tik alinančių treniruočių sporto klube rezultatas? Visai ne! Kad tavo presas prilygtų svajonėse sukurtam idealui visų pirma svarbu tinkamai maitintis ir mažiau nervintis. Taigi kas padės tau priartėti prie...


G. Alijevos odos švytėjimą palaiko specialios injekcijos

G. Alijevos odos švytėjimą palaiko specialios injekcijos

Viena gražiausių Lietuvos moterų, dainininkė Goda Alijeva išgarsėjo prieš 16 metų, tačiau moters išvaizda, panašu, laikui nepavaldi. Gyvenimas Godai nepašykštėjo išbandymų – prieš daugiau nei pusę metų moteris išgyveno skaudžias skyrybas,...


Paprastas būdas, kaip po 8 valandų džiaugtis vasarišku įdegiu

Paprastas būdas, kaip po 8 valandų džiaugtis vasarišku įdegiu

Visi pripažįsta, kad balta vestuvinė suknelė daug gražiau atrodo ant sveiku įdegiu spindinčios odos, nei prie blyškaus baltumo. Todėl ne viena nuotaka svarsto, kaip išgauti tokį odos atspalvį nekeliaujant į šiltus kraštus ar nevarginant odos...


Kodėl odos anti-senėjimo „Anti-Aging“ šviesos terapija yra mažiau invazinė nei kiti metodai

Kodėl odos anti-senėjimo „Anti-Aging“ šviesos terapija yra mažiau invazinė nei kiti metodai

Odos anti-senėjimo „Anti-Aging“ šviesos terapija – vienas efektyviausių ir mažiausiai invazinių odos senėjimo sprendimų. Yra keletas būdų, kaip oda parodo senėjimo simptomus. Kolagenas ir elastinas padeda išlaikyti oda elastinga....


KOKIOS SPALVOS NAGŲ LAKAS DREBINS PASAULĮ ŠĮ RUDENĮ IR ŽIEMĄ?

KOKIOS SPALVOS NAGŲ LAKAS DREBINS PASAULĮ ŠĮ RUDENĮ IR ŽIEMĄ?

Dabar tinkamiausias metas sužinoti, kokios spalvos nagų lakas bus ant bangos šį 2015–2016 m. rudenį ir žiemą. Tad pasidomėkime, kokias nagų lakų spalvas grožio pasaulio korifėjai liaupsina artėjantį šaltąjį sezoną.


Galvos odos priežiūra

Galvos odos priežiūra

Galvos oda, lygiai taip pat kaip ir Jūsų kūno oda, gali būti sudirgusi, niežtinti ir jautri. Tai gali sąlygoti daugelis priežasčių, vienos iš jų neteisingai parinkti kosmetikos produktai, aplinkos veiksniai, stresas.


Vatos lapeliai makiažui valyti jau su kosmetiniu pieneliu

Vatos lapeliai makiažui valyti jau su kosmetiniu pieneliu

Jums rekės tik kelių lašelių vandens ir jokio papildomo pienelio ar toniko! Švelniais judesiais valykite veido, paakių ir kaklo odą.


Aromatingoji ekologiška kakava ir saldžiosios ceratonijos iš Rapunzel

Aromatingoji ekologiška kakava ir saldžiosios ceratonijos iš Rapunzel

Vos atrastą kakavą virėjai jau netruko pradėti virti, kad savo rūmų damas galėtų palepinti šiuo egzotišku ir novatorišku gėrimu. Užburiančio aromato gėrimas porceliano puodelyje anais laikais simbolizavo didžiulius turtus ir aukštą padėtį...


Depiliacija Pandhy’s cukraus pasta

Depiliacija Pandhy’s cukraus pasta

Naujas depiliacijos - epiliacijos cukraus pudra PANDHY‘S metodas. Plaukų šalinimas atliekamas unikalia pasta PANDHY‘S, kurios sudėtyje yra tik cukrus (90-95 %) ir vanduo (5-10 %). Šimtmečius panaši pasta buvo naudojama Artimųjų Rytų...


Mezoterapija – padėkite savo plaukams

Mezoterapija – padėkite savo plaukams

Kažin ar surastume žmogų, kuriam jo slenkantys ar silpni plaukai nekeltų bent menkiausio rūpesčio. Vyrai šią problemą linkę spręsti dvejopai: jie arba stengiasi paslėpti vis ryškėjančią plikę dar likusiais plaukais, arba nusiskuta galvą plikai....


MARY COHR – profesionaliosios kosmetikos lyderė

MARY COHR – profesionaliosios kosmetikos lyderė

Su „Mary Cohr“ kosmetikos produktais dirba per 6000 pasaulio grožio institutų ir SPA centrų daugiau nei 50 pasaulio šalių. 2009 m. „Mary Cohr“ kosmetika vienintelė Prancūzijoje buvo įvertinta ISO 22716 sertifi katu. Tai...


Kad mažiau prakaituotumėte

Kad mažiau prakaituotumėte

Jei smarkiai prakaituoja kojos, jas reikia mirkyti ąžuolo žievės nuovire. 1 litrui vandens reikia 50-100 gramų žievės: ji virinama 20-30 minučių. Iš stipraus avižų šiaudų nuoviro daromos 15-20 minučių kojų vonios. 2 kartus per dieną tarp kojų...


KOSMETIKA KELIAUJANT: MINIMALIZMAS ODOS PRIEŽIŪROJE

KOSMETIKA KELIAUJANT: MINIMALIZMAS ODOS PRIEŽIŪROJE

Kelionėje išlaikyti žavesį bei būti viskam pasiruošus reikalauja pastangų, tačiau ribota lagamino talpa apriboja buteliukų skaičių. Nesvarbu, ar ruošiatės ilgai lauktoms atostogoms užsienyje, ar savaitgaliui kaime – susikrauti grožio...


KELI MAKIAŽO PATARIMAI MERGINOMS, DĖVINČIOMS AKINIUS

KELI MAKIAŽO PATARIMAI MERGINOMS, DĖVINČIOMS AKINIUS

Tinkamai parinkti akiniai – gali būti puikus aksesuaras, darniai papildantis bendrą įvaizdį, teigia grožio tinklaraštis Beauty print. Tai neabejotinai patvirtins merginos, vietoj kontaktinių lęšių mieliau besirenkančios akinius. Tačiau...


Pavasaris – strazdanų laikas

Pavasaris – strazdanų laikas

Gal kam nors strazdanos patinka ir tinka, bet daugelis, ypač suaugusieji, nori atsikratyti jų. Kosmetologai pataria: pasirodžius pirmiems saulės spinduliams, naudokite apsauginius kremus, turinčius SP faktorių. Jei strazdanos visgi atsirado,...


10 odos priežiūros mitų: faktai PRIEŠ prasimanymą

10 odos priežiūros mitų: faktai PRIEŠ prasimanymą

Šiuolaikiniame technologijų pasaulyje nuo informacijos pertekliaus gali susisukti galva. Kartais sunku atskirti, kas yra tiesa, o kas tėra tik mitas. Paneikime juos! 1. MITAS: dantų pasta puikiai išdžiovina spuogus. Nepaisant to, kad dantų pastos...


3 pagrindiniai klausimai, prieš pasirenkant mitybos ir treniruočių planą

3 pagrindiniai klausimai, prieš pasirenkant mitybos ir treniruočių planą

3 pagrindiniai klausimai, kuriuos jūs turėtumėte sau užduoti prieš riebalų deginimą. Jūs manote, kad numesti svorio yra be galo sunku? Pagalvokite iš naujo dar kartą, nes surasti sau tinkamą, realiai veikiančią mitybos ir treniruočių programą yra...


Skaidulinių medžiagų bomba Baobabo vaisiuose!

Skaidulinių medžiagų bomba Baobabo vaisiuose!

Ir iš tiesų suaugę baobabai (L. Adansonia Digitata) gali pasiekti iki 25 metrų aukštį, o jų kamienas – būti toks platus, kad ir dešimties vyrų nepakaktų jam apglėbti. Sausringoje Afikoje vietos gyventojų baobabai dažnai vadinami...


Spuoguotai, nešvariai, jautriai odai

Spuoguotai, nešvariai, jautriai odai

Aknė – kone dažniausiai pasitaikanti infekcinė odos liga, su kuria susidurti daugumai tenka dar paauglystėje. Kaip žinia, tai odos riebalinių liaukų sutrikimas, kurio eigoje oda tampa spuoguota, inkštiruota. Per paskutinius kelis...


Problematinė oda?! Galime jai padėti!

Problematinė oda?! Galime jai padėti!

Aknė – tai bendrinis odos ligos pavadinimas, dažniausiai apibrėžiantis spuoguotą, inkštiruotą odą. Mediciniškai aknė apibrėžiama kaip odos riebalinių liaukų sutrikimas. Ji gali apimti įvairias kūno vietas (veidą, nugarą, krūtinę), kur...


SkinLand pristato NAUJIENĄ Lietuvoje!

SkinLand pristato NAUJIENĄ Lietuvoje!

Malonu, kai gėlės puošia Jūsų veidą, saugo, tausoja ir ramina jį visą dieną! „Nešiokite gėles ant savo veido“ Gyvenimas - tai spalvos. Ar galite įsivaizduoti, koks jausmas yra nešioti gėles ant savo veido? Zuii sertifikuoti organiniai...


Keratininis tiesinimas

Keratininis tiesinimas

Keratininis tiesinimas – tai tokia plaukų tiesinimo procedūra, kurios metu plaukas yra prisotinamas keratinu. Keratinas yra baltymas, įeinantis į natūralią mūsų plauko struktūrą. Tik 3 procentus plauko sudėties sudaro vanduo, likusieji 97...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9