Birželio 16d. Sekmadienis

Naujosios kartos lazeriai patyrusio gydytojo rankose kuria stebuklus

2014 Lapkričio 25d.
Peržiūrų skaičius: 37460

Jūs vis dar tikite, kad grožis reikalauja aukų? Turime jums gerą žinią: šiandien grožis kuriamas greitai, saugiai, kokybiškai ir be skausmo.

Sparčiai visame pasaulyje išpopuliarėjusios pažangios lazerių technologijos, leidžiančios pasiekti stulbinamą efektą be chirurginio įsikišimo ir injekcijų, džiugina ir BIOFIRST klinikos klientes. Lazerių procedūras čia atlieka aukščiausios kvalifikacijos gydytojai dermatologai, todėl pasiekiami maksimalūs rezultatai. Šiuo metu klinikoje BIOFIRST grožio ir gydymo procedūros atliekamos net trimis naujausios kartos vokiečių gamintojų lazeriais.

ODOS DARINIŲ ŠALINIMAS

Apgamai, karpos ir kiti nepatrauklūs odos dariniai – tai ne tik estetinis defektas, bet ir sveikatos problema. Jie gali būti gerybiniai bei piktybiniai, todėl prieš pašalinant būtina juos ištirti.

BIOFIRST gydytoja-dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Evelina Buinauskaitė: “Odos darinius mes pirmiausia ištiriame naujausiu vokišku skaitmeniniu dermatoskopu - Visiomed Microderm F80. Šiandien tai yra pažangiausias gerybinių, ikivėžinių ir piktybinių odos darinių tyrimo metodas. Gydymas atliekamas tik esant gerybiniam dariniui. Šaliname apgamus, karpas, žmogaus papilomos viruso sukeliamus darinius, cholesterolio sankaupas, miliumus ir kt. Gydymui naudojame kokybiškus vokiečių gamintojo “Asclepion Laser Technologies” aparatus, kurie užtikrina švelnų, neskausmingą, bet veiksmingą ir kliniškai patvirtintą poveikį. Lazerio terminis odos pažeidimas labai mažas, todėl nedidelė randėjimo bei pigmentacijos pakitimų rizika, trumpesnis gijimo procesas. Maži darinukai, kaip antai pigmentiniai apgamai ar karpos, pašalinimi vos per kelias minutes, o didesniems pašalinti prireikia daugiau laiko.“

Alfonsas (56 m.): “Ilgą laiką mane vargino kaštono dydžio darinys ant veido. Jis atrodė ne tik nepatraukliai, bet ir nuolat šlapiuodavo, lupdavosi. Po šalinimo lazeriu toje vietoje neliko nė žymelės.”

PLAUKŲ ŠALINIMAS

Nepageidaujami plaukeliai ant įvairių, ypač matomų, kūno vietų – estetinė problema ir diskomforto šaltinis moterims. Norėdamos džiaugtis glotnia oda, imamės priemonių – pešiojame, skutinėjame, šaliname plaukelius cukrumi ar vašku. Atliekamos profesionaliai šios procedūros gali duoti gerą, bet trumpalaikį rezultatą. Kaip užtikrinti tvarų efektą, kuris leistų gyventi be rūpesčių ilgesnį laiką?

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Augustė Sutkutė: “Jei svajojate apie ilgalaikį poveikį, rinkitės plaukų šalinimą lazeriu. Šis metodas ypatingas tuo, kad sunaikinami plaukų folikulai, todėl paveiktose vietose plaukeliai nebeatauga, o likusieji atauga lėčiau ir vis silpnesni. Norint net keletą metų džiaugtis glotnia oda, rekomenduojama atlikti 6-8 procedūras 4-6 savaičių intervalais.

BIOFIRST klinikoje taikomas plaukų šalinimo būdas lazeriu „MeDioStar NeXT” šiandien pripažintas pažangiausiu ir efektyviausiu pasaulyje. Procedūros trumpesnės ir mažiau skausmingos nei su senesnės kartos lazeriais. Be to, ypač naudingos žmonėms, kuriems po mechaninių plaukų šalinimo procedūrų įauga plaukeliai ir vystosi folikulitas.”

Agnė (34 m.): “Esu išbandžiusi daugelį plaukų šalinimo metodų, tame tarpe ir lazerius. Tačiau procedūra “MedioStar Next” lazeriu mane tiesiog sužavėjo – neįtikėtinas greitis, beveik jokio skausmo, puikus efektas - po procedūrų kurso džiaugiuosi glotnia oda, nebėra jokių bėrimų ir dilgčiojimų. Būtinai rekomenduosiu draugėms.”

NAGŲ GRYBELIO GYDYMAS

Nagų grybelis – estetinė ir medicininė problema. Grybelinė infekcija pažeidžia nago plokštelę, todėl ši įgauna nedailią formą bei atspalvį, gali pasireikšti ir skausmas. Ar lazerių technologijos gali padėti šiuo atveju?

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė, Giedrė Gajauskienė: Lazeris „MeDioStar NeXT” užtikrina efektyvią pagalbą kovoje su grybeliu. Grybelis sugeria lazerio skleidžiamą šviesą, paverčia ją karščiu ir žūva. Tačiau gali praeiti keletas mėnesių, kol vėl džiaugsitės sveikais nagais, nes jų pažeistoji dalis turi pilnai ataugti. Rankų nagai paprastai atauga per 6 mėnesius, kojų – per 12 mėnesių. Veiksmingo gydymo rezultatas – gražūs ir sveiki nagai prie odelių!”

Jovita (32 m.): “Nagų grybelį “pasigavau” sporto klube. Draugė rekomendavo išbandyti gydymą lazeriais. Tikrai džiaugiuosi pasirinkusi modernų gydymo būdą. Procesas buvo  neskausmingas, greitas ir efektyvus – infekcijai sunaikinti pakako 3 procedūrų.”

IŠSIPLĖTUSIŲ KAPILIARŲ, KRAUJAGYSLIŲ GYDYMAS

Šaltuoju metų laiku, ypač esant vėjuotiems orams, moterys, kurių veido kraujagyslės išsiplėtę, skundžiasi veido raudoniu, išryškėjusiu kraujagyslių piešiniu ant odos. Dažniausiai išsiplėtę kapiliarai išryškėja ant nosies, skruostų ir smakro.

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Jurgita Karčiauskienė: “Išryškėjusių kapiliarų šalinimas dar niekada nebuvo toks lengvas ir efektyvus: pirmasis pasaulyje geltonos šviesos lazeris „QuadroStarPROYELLOW“ tobulai atlieka savo darbą nepalikdamas randų. Šis prietaisas ypač tinka paviršiniams veido kapiliarams šalinti, tačiau puikiai susidoroja ir su veido raudoniu, iškiliais raudonais mazgeliais, kraujagyslių dariniais. Lazeris netraumuoja aplinkinių audinių ir nesukelia šalutinio poveikio, be to, integruota šaldymo sistema užtikrina švelnų ir neskausmingą gydymo ir gijimo procesą. Rezultatas dažniausiai pastebimas jau po pirmos procedūros”.

Vitalija (43 m.): “Mano kraujagyslės silpnos, todėl ir ant veido buvo matyti kuperozės požymiai – išryškėjusių kapiliarų piešinys ant skruostų, aplink nosį. Jau po pirmosios procedūros buvau maloniai nustebinta – kraujagyslių voratinklis praktiškai išnyko! Neįtikėtinas rezultatas!”

PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS

Pigmentinės dėmės – tai sutrikusios odos pigmentacijos požymis. Moterims jos dažniausiai išryškėja dėl nesaikingo kaitinimosi saulėje, kontraceptinių tablečių vartojimo, nėštumo, amžiaus faktoriaus, įvairių ligų, traumų bei streso. Daugiau negu 30% moterų skundžiasi rudomis dėmėmis ant rankų ar veido – ši neestetiška problema yra trečia po raukšlių ir prarasto odos elastingumo!

BIOFIRST klinikos gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Evelina Buinauskaitė: “Naujaisiais lazeriais šalinami įvairūs rudos ar pilkos spalvos pigmentiniai odos pakitimai, dažniausiai veido srityje. Lazeris „MeDioStar NeXT“ labiau tinka mažesnėms, o „QuadroStarPROYELLOW“ - didesnėms dėmėms šalinti. Tačiau svarbu nepamirši, kad atliekant procedūrų kursą odą būtina aktyviai saugoti nuo saulės spindulių. Pigmentinių odos pažeidimų gydymo procedūra yra visiškai neskausminga, net ir gydant didesnius odos plotus. Specialiu antgaliu oda efektyviai vėsinama, todėl procedūra nesukelia jokių nemalonių pojūčių! Po procedūros pigmentinės dėmės patamsėja, bet po 1-2 dienų pradeda blykšti, oda išsilygina ir, žinoma, atjaunėja.”

Dalia (46 m.): “Mane labai erzino pigmentinė dėmė ant veido. Jau po 1 procedūros dėmė gerokai pašviesėjo, o po antros ir apskritai išnyko. Esu labai patenkinta procedūros rezultatu.”

AKNĖS GYDYMAS

Lazeriu „MeDioStar NeXT” atliekamas aknės gydymas ir aknės liekamųjų reiškinių pašalinimas. Procedūros saugios, neskausmingos, oda po jų greitai atsistato. Į kliniką dažniausiai kreipiasi įsisenėjusių problemų kamuojami asmenys, išbandę daugybę gydymo būdų, bet viskuo nusivylę.

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Giedrė Gajauskienė: “Turime nemažai sėkmingos aknės gydymo patirties. Vienas atvejis ypač pradžiugino. Į kliniką kreipėsi 14 m. paauglys, sergantis sunkia aknės forma. Po 6 procedūrų kurso negalėjome atsidžiaugti rezultatais – aknė beveik išnyko, veidas tapo glotnus. Vaikinas buvo labai laimingas ir grįžo į kliniką padėkoti.”

Naujos kartos lazeriai – tai didelis šuolis į priekį estetinei dermatologijai. Pelnytai užsitarnavę lazerinės įrangos lyderių vardą visame pasaulyje, šiandien jie padeda pasiekti geriausių gydymo rezultatų BIOFIRST klinikos grožio medicinos specialistams bei jų pacientams.

Daugiau informacijos:

BIOFIRST klinika, Studentų g. 37, Kaune. Tel. (8 37) 75 08 66, mob. 8 686 40 115. info@bioklinika.lt www.bioklinika.lt

Biofirst klinika


Aromatingoji ekologiška kakava ir saldžiosios ceratonijos iš Rapunzel

Aromatingoji ekologiška kakava ir saldžiosios ceratonijos iš Rapunzel

Vos atrastą kakavą virėjai jau netruko pradėti virti, kad savo rūmų damas galėtų palepinti šiuo egzotišku ir novatorišku gėrimu. Užburiančio aromato gėrimas porceliano puodelyje anais laikais simbolizavo didžiulius turtus ir aukštą padėtį...


Ir paprastas apgamas lemia mirtiną ligą

Ir paprastas apgamas lemia mirtiną ligą

Statistika nedžiugina. Susirgti odos vėžiu gali kiekvienas, o per pastarąjį dešimtmetį sergančiųjų melanoma ir odos vėžiu padvigubėjo. Pasaulyje miršta 75 proc. sirgusiųjų melanoma, kai vėžinės ląstelės išplinta į plaučius, kepenis ar smegenis....


Teisingas 3 žingsnių plaukų plovimas

Teisingas 3 žingsnių plaukų plovimas

Daugelis merginų ir moterų tiki, kad tinkamai rūpinasi savo plaukais. Jų plovimas atrodo tokia paprasta ir lengvai suprantama procedūra. Nepaisant to, tikrai ne kiekviena iš mūsų gali pasigirti sveikais, gyvybingais ir žvilgančiais plaukais....


Ilgalaikis plaukelių šalinimas – kiekvienam prieinama prabanga

Ilgalaikis plaukelių šalinimas – kiekvienam prieinama prabanga

Ar bent kartą slapčia pavydėjote gražuolėms iš televizoriaus ekrano, besidžiaugiančioms lygia ir švelnia oda? Bene kiekviena moteris gali ,,pasigirti‘‘ randeliais ar įbrėžimais, likusiais po įvairių plaukelių šalinimo procedūrų. Tačiau...


Atsikratyk nepageidaujamų plaukelių be jokio vargo!

Atsikratyk nepageidaujamų plaukelių be jokio vargo!

Šiandien visame pasaulyje milijonai moterų ir vyrų šalina plaukus nepageidaujamose vietose. Dalis žmonių naudojasi buityje prieinamomis procedūromis, tokiomis kaip plaukų skutimas, šalinimas vašku ar depiliaciniais kremais. Tai tik plaukų...


Raminamasis serumas/ Essence Serum

Raminamasis serumas/ Essence Serum

Koncentruotas raminamasis drėkinamasis serumas skirtas visų tipų odai, o ypač sudirgusiai bei jautriai. Naudojant serumą vieną arba kartu su kitais SeboCalm produktais jis užtikrina ilgalaikį bei gilų drėkinimą ir raminimą. Skatina išlaikyti...


Sportas, sveikata ir tirpstantys kilogramai

Sportas, sveikata ir tirpstantys kilogramai

Masažų ir sporto studija „FigūraPlius“ –oficialus „VacuActiv“ atstovas Lietuvoje. „VacuActiv“ –profesionalus lieknėjimui ir kūno puoselėjimui skirtos įrangos gamintojas, savo veiklą pradėjęs nuo 2002...


Hair max Prima 7 Laser Comb

Hair max Prima 7 Laser Comb

Stimulioja plaukų augimą, stabdo slinkimą, padidina tankumą, atgaivina pažeistus plaukus, stabdo plaukų retėjimo procesą


„Tranzion“: minus du centimetrai per 20 minučių!

„Tranzion“: minus du centimetrai per 20 minučių!

Ekskliuzyviniu aparatu „Tranzion“ atliekama miostimuliacija, tinkama žmonėms, kurie dėl laiko stokos neturi galimybės reguliariai lankytis sporto salėje, bet trokšta visuomet išlikti puikios fizinės formos.


Pasitikite vasarą pasitikintys savimi. Botulino toksino injekcijos nuo prakaitavimo.

Pasitikite vasarą pasitikintys savimi. Botulino toksino injekcijos nuo prakaitavimo.

Botulino toksino preparatas yra tinkama priemonė kovojant su hiperhidroze. Hiperhidrozė – tai yra didesnis prakaitavimas, nei reikalingas normaliai kūno termoreguliacijai užtikrinti. Neretai ši būklė prasideda vaikystėje arba paauglystėje....


Jane Iredale naujienos

Jane Iredale naujienos

Mineralinės kosmetikos kūrėja Jane Iredale vasarai sukūrė idealiai odą valančių ir ją drėkinančių piremonių kompleksą. Gaivių ir drėkinančių augalų ekstraktai, antioksidantai – viskas, ko reikia vasarą, kai veido odą vis daugiau nugairina...


Anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas VelaShape II

Anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas VelaShape II

Daugiau nei 80 procentų moterų turi celiulitą ir riebalų sankaupas, priverčiančius ieškoti papildomų priemonių, padedančių jų atsikratyti. Patobulintas VELA SHAPE 2 (angl. Shape – forma, kontūravimas) - medicininis įrenginys, skirtas...


Kodėl mezoterapija plaukams yra naudinga?

Kodėl mezoterapija plaukams yra naudinga?

Mezoterapija plaukams yra naudinga dėl kelių priežasčių. Visų pirma, ji sumažina plaukų slinkimą, kuris gali atsirasti dėl skirtingų priežasčių. Alopecija, dažnai vadinama plaukų slinkimu arba nuplikimu, yra plaukų slinkimas nuo galvos ir kūno....


Kaip atrodyti gražiai, kai laukiesi?

Kaip atrodyti gražiai, kai laukiesi?

Būti mama – didžiulis džiaugsmas, o laukimo momentas – ypač svarbus. Sakoma, kad gražiausia moteris – besilaukianti moteris, todėl negalima nustoti rūpintis savimi ir savo grožiu net ir tuomet, kai gyvenate laukimu. Apvalėjant...


Nagai – meno kūriniai

Nagai – meno kūriniai

Aerografija (airbrush) – tai spalvinimo menas. Naudojant aerografą pagal specialų metodą dažais galima piešti ant įvairaus paviršiaus – sienos, keramikos, metalo, medienos, plastiko, odos. Na, o pastaruoju metu ši mada atkeliavo ir į...


Mažiau yra daugiau. John Masters ekologiškos veido priežiūros priemonės

Mažiau yra daugiau. John Masters ekologiškos veido priežiūros priemonės

Drabužiai nebetelpa spintoje, o Jūs nuogąstaujate, kad neturite, ką apsirengti. Pažįstama? Su kosmetika būna panašiai – pilna vonia buteliukų ir tūbelių, o Jūs suvokiate, kad vis dar neatradote savo odai tinkančių priemonių.


3 pagrindiniai klausimai, prieš pasirenkant mitybos ir treniruočių planą

3 pagrindiniai klausimai, prieš pasirenkant mitybos ir treniruočių planą

3 pagrindiniai klausimai, kuriuos jūs turėtumėte sau užduoti prieš riebalų deginimą. Jūs manote, kad numesti svorio yra be galo sunku? Pagalvokite iš naujo dar kartą, nes surasti sau tinkamą, realiai veikiančią mitybos ir treniruočių programą yra...


Paukų slinkimas - ar tai ligos požymis?

Paukų slinkimas - ar tai ligos požymis?

Plaukų slinkimas skirtingais gyvenimo periodais paliečia tiek moteris, tiek vyrus. Jis gali varginti sveikus žmones ar būti kaip vienas iš lydinčių kitų susirgimų simptomų. Be abejonės, tai sukelia stresą bei psichologinius pokyčius.Vokietijoje...


Rimos ultimatumas: „Noriu susigrąžinti savo kūną!“

Rimos ultimatumas: „Noriu susigrąžinti savo kūną!“

Rimos ultimatumas: „Noriu susigrąžinti savo kūną!“ Tokius žodžius prieš keletą savaičių ištarė į sceną sugrįžusi „Man-go“ dainininkė Rima Petrauskytė-Malašičevė (34). Atlikėja sakė pajutusi, jog pasikeitus gyvenimo būdui, o...


Mineralų kompleksas "Baltasis Baltijos Auksas"

Mineralų kompleksas "Baltasis Baltijos Auksas"

100% Natūralus ir ekologiškas "Baltasis Baltijos Auksas" - labai smulkių skaidulų kalkakmenio akytas mineralas, sudarytas iš kalcito ir mikroorganizmų su mikrokristalinėmis nuosėdomis.


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9