Balandžio 19d. Penktadienis

Naujosios kartos lazeriai patyrusio gydytojo rankose kuria stebuklus

2014 Lapkričio 25d.
Peržiūrų skaičius: 36632

Jūs vis dar tikite, kad grožis reikalauja aukų? Turime jums gerą žinią: šiandien grožis kuriamas greitai, saugiai, kokybiškai ir be skausmo.

Sparčiai visame pasaulyje išpopuliarėjusios pažangios lazerių technologijos, leidžiančios pasiekti stulbinamą efektą be chirurginio įsikišimo ir injekcijų, džiugina ir BIOFIRST klinikos klientes. Lazerių procedūras čia atlieka aukščiausios kvalifikacijos gydytojai dermatologai, todėl pasiekiami maksimalūs rezultatai. Šiuo metu klinikoje BIOFIRST grožio ir gydymo procedūros atliekamos net trimis naujausios kartos vokiečių gamintojų lazeriais.

ODOS DARINIŲ ŠALINIMAS

Apgamai, karpos ir kiti nepatrauklūs odos dariniai – tai ne tik estetinis defektas, bet ir sveikatos problema. Jie gali būti gerybiniai bei piktybiniai, todėl prieš pašalinant būtina juos ištirti.

BIOFIRST gydytoja-dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Evelina Buinauskaitė: “Odos darinius mes pirmiausia ištiriame naujausiu vokišku skaitmeniniu dermatoskopu - Visiomed Microderm F80. Šiandien tai yra pažangiausias gerybinių, ikivėžinių ir piktybinių odos darinių tyrimo metodas. Gydymas atliekamas tik esant gerybiniam dariniui. Šaliname apgamus, karpas, žmogaus papilomos viruso sukeliamus darinius, cholesterolio sankaupas, miliumus ir kt. Gydymui naudojame kokybiškus vokiečių gamintojo “Asclepion Laser Technologies” aparatus, kurie užtikrina švelnų, neskausmingą, bet veiksmingą ir kliniškai patvirtintą poveikį. Lazerio terminis odos pažeidimas labai mažas, todėl nedidelė randėjimo bei pigmentacijos pakitimų rizika, trumpesnis gijimo procesas. Maži darinukai, kaip antai pigmentiniai apgamai ar karpos, pašalinimi vos per kelias minutes, o didesniems pašalinti prireikia daugiau laiko.“

Alfonsas (56 m.): “Ilgą laiką mane vargino kaštono dydžio darinys ant veido. Jis atrodė ne tik nepatraukliai, bet ir nuolat šlapiuodavo, lupdavosi. Po šalinimo lazeriu toje vietoje neliko nė žymelės.”

PLAUKŲ ŠALINIMAS

Nepageidaujami plaukeliai ant įvairių, ypač matomų, kūno vietų – estetinė problema ir diskomforto šaltinis moterims. Norėdamos džiaugtis glotnia oda, imamės priemonių – pešiojame, skutinėjame, šaliname plaukelius cukrumi ar vašku. Atliekamos profesionaliai šios procedūros gali duoti gerą, bet trumpalaikį rezultatą. Kaip užtikrinti tvarų efektą, kuris leistų gyventi be rūpesčių ilgesnį laiką?

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Augustė Sutkutė: “Jei svajojate apie ilgalaikį poveikį, rinkitės plaukų šalinimą lazeriu. Šis metodas ypatingas tuo, kad sunaikinami plaukų folikulai, todėl paveiktose vietose plaukeliai nebeatauga, o likusieji atauga lėčiau ir vis silpnesni. Norint net keletą metų džiaugtis glotnia oda, rekomenduojama atlikti 6-8 procedūras 4-6 savaičių intervalais.

BIOFIRST klinikoje taikomas plaukų šalinimo būdas lazeriu „MeDioStar NeXT” šiandien pripažintas pažangiausiu ir efektyviausiu pasaulyje. Procedūros trumpesnės ir mažiau skausmingos nei su senesnės kartos lazeriais. Be to, ypač naudingos žmonėms, kuriems po mechaninių plaukų šalinimo procedūrų įauga plaukeliai ir vystosi folikulitas.”

Agnė (34 m.): “Esu išbandžiusi daugelį plaukų šalinimo metodų, tame tarpe ir lazerius. Tačiau procedūra “MedioStar Next” lazeriu mane tiesiog sužavėjo – neįtikėtinas greitis, beveik jokio skausmo, puikus efektas - po procedūrų kurso džiaugiuosi glotnia oda, nebėra jokių bėrimų ir dilgčiojimų. Būtinai rekomenduosiu draugėms.”

NAGŲ GRYBELIO GYDYMAS

Nagų grybelis – estetinė ir medicininė problema. Grybelinė infekcija pažeidžia nago plokštelę, todėl ši įgauna nedailią formą bei atspalvį, gali pasireikšti ir skausmas. Ar lazerių technologijos gali padėti šiuo atveju?

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė, Giedrė Gajauskienė: Lazeris „MeDioStar NeXT” užtikrina efektyvią pagalbą kovoje su grybeliu. Grybelis sugeria lazerio skleidžiamą šviesą, paverčia ją karščiu ir žūva. Tačiau gali praeiti keletas mėnesių, kol vėl džiaugsitės sveikais nagais, nes jų pažeistoji dalis turi pilnai ataugti. Rankų nagai paprastai atauga per 6 mėnesius, kojų – per 12 mėnesių. Veiksmingo gydymo rezultatas – gražūs ir sveiki nagai prie odelių!”

Jovita (32 m.): “Nagų grybelį “pasigavau” sporto klube. Draugė rekomendavo išbandyti gydymą lazeriais. Tikrai džiaugiuosi pasirinkusi modernų gydymo būdą. Procesas buvo  neskausmingas, greitas ir efektyvus – infekcijai sunaikinti pakako 3 procedūrų.”

IŠSIPLĖTUSIŲ KAPILIARŲ, KRAUJAGYSLIŲ GYDYMAS

Šaltuoju metų laiku, ypač esant vėjuotiems orams, moterys, kurių veido kraujagyslės išsiplėtę, skundžiasi veido raudoniu, išryškėjusiu kraujagyslių piešiniu ant odos. Dažniausiai išsiplėtę kapiliarai išryškėja ant nosies, skruostų ir smakro.

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Jurgita Karčiauskienė: “Išryškėjusių kapiliarų šalinimas dar niekada nebuvo toks lengvas ir efektyvus: pirmasis pasaulyje geltonos šviesos lazeris „QuadroStarPROYELLOW“ tobulai atlieka savo darbą nepalikdamas randų. Šis prietaisas ypač tinka paviršiniams veido kapiliarams šalinti, tačiau puikiai susidoroja ir su veido raudoniu, iškiliais raudonais mazgeliais, kraujagyslių dariniais. Lazeris netraumuoja aplinkinių audinių ir nesukelia šalutinio poveikio, be to, integruota šaldymo sistema užtikrina švelnų ir neskausmingą gydymo ir gijimo procesą. Rezultatas dažniausiai pastebimas jau po pirmos procedūros”.

Vitalija (43 m.): “Mano kraujagyslės silpnos, todėl ir ant veido buvo matyti kuperozės požymiai – išryškėjusių kapiliarų piešinys ant skruostų, aplink nosį. Jau po pirmosios procedūros buvau maloniai nustebinta – kraujagyslių voratinklis praktiškai išnyko! Neįtikėtinas rezultatas!”

PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS

Pigmentinės dėmės – tai sutrikusios odos pigmentacijos požymis. Moterims jos dažniausiai išryškėja dėl nesaikingo kaitinimosi saulėje, kontraceptinių tablečių vartojimo, nėštumo, amžiaus faktoriaus, įvairių ligų, traumų bei streso. Daugiau negu 30% moterų skundžiasi rudomis dėmėmis ant rankų ar veido – ši neestetiška problema yra trečia po raukšlių ir prarasto odos elastingumo!

BIOFIRST klinikos gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Evelina Buinauskaitė: “Naujaisiais lazeriais šalinami įvairūs rudos ar pilkos spalvos pigmentiniai odos pakitimai, dažniausiai veido srityje. Lazeris „MeDioStar NeXT“ labiau tinka mažesnėms, o „QuadroStarPROYELLOW“ - didesnėms dėmėms šalinti. Tačiau svarbu nepamirši, kad atliekant procedūrų kursą odą būtina aktyviai saugoti nuo saulės spindulių. Pigmentinių odos pažeidimų gydymo procedūra yra visiškai neskausminga, net ir gydant didesnius odos plotus. Specialiu antgaliu oda efektyviai vėsinama, todėl procedūra nesukelia jokių nemalonių pojūčių! Po procedūros pigmentinės dėmės patamsėja, bet po 1-2 dienų pradeda blykšti, oda išsilygina ir, žinoma, atjaunėja.”

Dalia (46 m.): “Mane labai erzino pigmentinė dėmė ant veido. Jau po 1 procedūros dėmė gerokai pašviesėjo, o po antros ir apskritai išnyko. Esu labai patenkinta procedūros rezultatu.”

AKNĖS GYDYMAS

Lazeriu „MeDioStar NeXT” atliekamas aknės gydymas ir aknės liekamųjų reiškinių pašalinimas. Procedūros saugios, neskausmingos, oda po jų greitai atsistato. Į kliniką dažniausiai kreipiasi įsisenėjusių problemų kamuojami asmenys, išbandę daugybę gydymo būdų, bet viskuo nusivylę.

BIOFIRST klinikos gydytoja-dermatovenerologė Giedrė Gajauskienė: “Turime nemažai sėkmingos aknės gydymo patirties. Vienas atvejis ypač pradžiugino. Į kliniką kreipėsi 14 m. paauglys, sergantis sunkia aknės forma. Po 6 procedūrų kurso negalėjome atsidžiaugti rezultatais – aknė beveik išnyko, veidas tapo glotnus. Vaikinas buvo labai laimingas ir grįžo į kliniką padėkoti.”

Naujos kartos lazeriai – tai didelis šuolis į priekį estetinei dermatologijai. Pelnytai užsitarnavę lazerinės įrangos lyderių vardą visame pasaulyje, šiandien jie padeda pasiekti geriausių gydymo rezultatų BIOFIRST klinikos grožio medicinos specialistams bei jų pacientams.

Daugiau informacijos:

BIOFIRST klinika, Studentų g. 37, Kaune. Tel. (8 37) 75 08 66, mob. 8 686 40 115. info@bioklinika.lt www.bioklinika.lt

Biofirst klinika


Tyras Viduržemio jūros auksas – ekologiškas alyvuogių aliejus

Tyras Viduržemio jūros auksas – ekologiškas alyvuogių aliejus

Italai tarpusavyje juokauja: jeigu kiltų karas ar badas, svarbiausia būtų, kad užtektų duonos ir alyvuogių aliejus, tuomet jokios negandos nebus baisios. Ir toks tautos pasirinkimas visai nestebina, juk alyvmedis yra senesnis net už patį žmogų...


Gera nuotaika su kvapų terapija

Gera nuotaika su kvapų terapija

Stresas mūsų kasdienybėje neišvengiamas: problemos darbe, kivirčas su mylimuoju, lietaus supurvinta suknelė - sugadina mums nuotaiką. Kiekviena mūsų turi savo pamėgtą būdą stresui sumažinti, pavyzdžiui, suvalgyti šokolado arba nueiti apsipirkti į...


Populiariausios šiuolaikinės grožio procedūros

Populiariausios šiuolaikinės grožio procedūros

Hydrafacial – tai odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, procedūra „all-inclusive“, kuri įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse...


Intensyviai raminanti ir drėkinanti procedūra

Intensyviai raminanti ir drėkinanti procedūra

Odos drėgmės praradimas yra didžiulis mūsų priešas ir įvairiais lygiais pažeidžia iki 98 % visų žmonių. Tai pasireiškia odos šerpetojimu, įsitempusia oda, raukšlių susidarymu ir ankstyvu odos senėjimu.


SEPTINTOJI GROŽIO DĖŽUTĖ – VERTA TAVO DĖMESIO!

SEPTINTOJI GROŽIO DĖŽUTĖ – VERTA TAVO DĖMESIO!

Ilgai žiūrinėjate kosmetikos produktus parduotuvėje, tačiau to vieno vienintelio neišsirenkate. Kartais baisu nusivilti kokybe, kartais nedrąsu, nes tai naujiena Lietuvoje, o neretai atrodo, kad kaina peraukšta ir taip rizikuoti neverta. Dėl šių...


Thymuskin® – efektyvus sprendimas kovojant su plaukų slinkimu ir plikimu!

Thymuskin® – efektyvus sprendimas kovojant su plaukų slinkimu ir plikimu!

Dėka Thymuskin® veikliųjų medžiagų komplekso, Jūsų plaukų būklė pagerės jau po 8-12 savaičių, o plaukų šaknys bus aktyvuotos naujam augimo procesui. Klinikinės studijos atliktos patikimiausiose Europos kilinikose ir universitetinėse ligoninėse:


„Grožis gal ir neišgelbės pasaulio, bet padarys jį geresniu“

„Grožis gal ir neišgelbės pasaulio, bet padarys jį geresniu“

Stilistė, įvaizdžio ir makiažo mokyklos uostamiestyje įkūrėja Kristina Kalmykova pritaria teiginiui, jog gražiam žmogui per gyvenimą eiti lengviau. Tačiau jei gamta savo dovanomis nebuvo dosni, būti gražiu galima išmokti. Kaip tai padaryti...


Limfodrenažas gydo ir gražina

Limfodrenažas gydo ir gražina

Celiulito, įvairių patinimų, limfos nutekėjimo sutrikimų gydymui ir profilaktikai Gyvenimas mums diktuoja savo sąlygas – kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys. Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai ir hormoniniai...


Pajuodę paakiai "bijo" agurkų

Pajuodę paakiai "bijo" agurkų

Pajuodę paakiai ir išblyškusi oda grožio etalonu buvo laikomi tik baroko laikotarpiu. Mūsų amžiuje šie požymiai byloja apie nuovargį ir stresą. Paakiai pajuosti gali dėl nuovargio, miego trūkumo, streso, dietų. Jie tamsėja ir dėl ligų,...


Kaip efektyviai stabdyti plaukų slinkimą?

Kaip efektyviai stabdyti plaukų slinkimą?

Plaukas – odos darinys, sudarytas iš sukietėjusių epidermio ląstelių. Plaukas yra sudarytas iš dviejų pagrindinių dalių: matomo plauko stiebo ir plauko šaknies, kuri yra plauko maišelyje - folikule. Plauko folikulas yra vieta, iš kurios auga...


Sveikata ir grožis – tai geriausia dovana, kurią galite padovanoti patys sau!

Sveikata ir grožis – tai geriausia dovana, kurią galite padovanoti patys sau!

Rūpindamiesi jūsų grožiu bei sveikata, geresne gyvenimo kokybe, grožio ir sveikatos centras „Trixy“ siūlo vokiečių kompanijos Weyergans High Care AG produktus ir procedūras. Prekės ženklas Weyergans High Care gerai žinomas daugiau kaip...


Kalbiname prekės ženklo “Vita Liberata LT" vadovę Lietuvoje Kristiną Remeikytę

Kalbiname prekės ženklo “Vita Liberata LT" vadovę Lietuvoje Kristiną Remeikytę

„Vita Liberata“ komandą sudaro savo darbui atsidavę odos priežiūros ir įdegio ekspertai. 2007 m. Airijoje pagamino pirmąją bekvapę savaiminio įdegio priemonę, o šiandien unikalią „Odour Remove™“ technologiją taiko...


10 patarimų moterims kaip išlikti gražioms ir sveikoms

10 patarimų moterims kaip išlikti gražioms ir sveikoms

1. Gražių formų ir sveikatos išlaikymas prasideda nuo gerai subalansuotos dietos. Žinokite ir stebėkite savo svorį. Pasikonsultuokite su gydytoju, kokie maisto produktai yra jums tinkamiausi bei, kurių jūs turėtumėte vengti. Jei jūs bandote...


Ir Tu gali atidaryti savo grožio saloną arba atnaujinti jau turimą!!!!

Ir Tu gali atidaryti savo grožio saloną arba atnaujinti jau turimą!!!!

Ar Jūsų grožio bei sveikatos salonas nuolat papildomas naujovėmis? Ar norite pritraukti dar daugiau klientų? Mes galime Jums padėti! Pasiūlysime geriausias bei naujausias technologijas, kad netrukus taptumėte išskirtiniai ir patys inovatyviausi.


VISA TIESA APIE ANTI AGEING

VISA TIESA APIE ANTI AGEING

Sąvoka „anti ageing“ (kova su senėjimu) šiandien yra labai populiari; mes dažnai girdime ir matome šią frazę, ypač odos priežiūros industrijoje. Bet tai yra nekorektiškas ir klaidinantis terminas, nes senėjimo sustabdyti niekas negali!...


Įjunkite kūno kvapų kontrolę

Įjunkite kūno kvapų kontrolę

Pamenate ne kartą girdėjusi komplimentą, kad gaiviai kvepiate? O juk tuomet tiesiog buvote nusipraususi mėgstama dušo žele ir pavartojusi dezodorantą... Deja, nemalonus prakaito kvapas gali pasklisti susinervinus, pabėgėjus ar tiesiog sušilus....


Vasaros hitas - John Masters Organics kondicionuojanti dulksna plaukams

Vasaros hitas - John Masters Organics kondicionuojanti dulksna plaukams

Vasara! Veriu ant smilgų prisirpusias žemuoges, mirkau kojas čiurlenančiame upelyje ir nesibaiminu strazdanų, papuošusių mano nosį. Gaudau saulės spindulius ir mėgaujuos kiekviena akimirka! Visai nenoriu gaišti laiko įmantrioms grožio procedūroms,...


Plaukų tiesinimas gali sukelti vėžį

Plaukų tiesinimas gali sukelti vėžį

JAV valdžia prailgino sąrašą vėžį sukeliančių medžiagų. Šį kartą jame atsidūrė formaldehidas, kuris randamas plastike ir kituose dažnai vartojamuose produktuose. Medikų pranešime teigiama, kad ši medžiaga padidina riziką susirgti kvėpavimo takų,...


Maistinių medžiagų poreikis

Maistinių medžiagų poreikis

Jei bandote pakeisti savo kūno išvaizdą nekreipdami dėmesio į mitybą – Jūs gaištate savo laiką. Priaugsite masės ar sudeginsite riebalus tiesiogiai priklauso nuo to, kiek ir kokių medžiagų Jūs gausite su maistu. Deja, daugelis žmonių tai...


Pavasaris – strazdanų laikas

Pavasaris – strazdanų laikas

Gal kam nors strazdanos patinka ir tinka, bet daugelis, ypač suaugusieji, nori atsikratyti jų. Kosmetologai pataria: pasirodžius pirmiems saulės spinduliams, naudokite apsauginius kremus, turinčius SP faktorių. Jei strazdanos visgi atsirado,...


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9

Svaru.lt Svaru.lt Svaru.lt Svaru.lt