Lapkričio 13d. Trečiadienis

MARY COHR – profesionaliosios kosmetikos lyderė

2014 Balandžio 24d.
Peržiūrų skaičius: 24930

Su „Mary Cohr“ kosmetikos produktais dirba per 6000 pasaulio grožio institutų ir SPA centrų daugiau nei 50 pasaulio šalių. 2009 m. „Mary Cohr“ kosmetika vienintelė Prancūzijoje buvo įvertinta ISO 22716 sertifi katu. Tai įrodo, kad ši kosmetika iš tiesų yra pasaulio profesionaliosios kosmetikos lyderė.

Ekskliuzyvinės kosmetikos kompaniją “Mary Cohr“ 1977 m. įkūrė ir iki šiol jai vadovauja farmacininkas Jean- Daniel Mondin. Įkūrėjas pavadino naująją kompaniją geros savo pažįstamos Mary Cohr vardu. Tuo metu Mary Cohr buvo visoje šalies grožio industrijoje žinoma kosmetologė, grožio ekspertė ir kosmetikų sąjungos pirmininkė.

Pagal farmacijos kompanijų standartus

Kosmetikos laboratorija, kurioje gimsta „Mary Cohr“ kosmetikos produktai, yra įrengta pagal farmacijos kompanijoms
taikomus reikalavimus. Mokslinėje laboratorijoje kosmetikos produktai kuriami laikantis tų pačių taisyklių, kurios privalomos vaistų gamintojams. Kiekvienas žaliavos komponentas, skirtas „Mary Cohr“ gaminiui, yra identifi kuojamas ir ištiriamas. Pirmiausia kruopščiai patikrinama jo sudėtis ir užpildomas registracijos lapas. Visi kosmetikos komponentai saugomi patalpose, kuriose yra kontroliuojama oro temperatūra ir drėgmė.

„Mary Cohr“ grožio instituto laboratorijoje kvalifi kuoti tyrėjai kuria naujas kosmetikos serijas, kuriose nėra parabenų, genetiškai modifi kuotų produktų ar cheminių fi ltrų, ir naudoja tik labai kokybiškus aromatus. Ilgai tyrinėdami produktus, mokslininkai randa pačius geriausius komponentus ir jų derinius, panaudoja tinkamiausią jų koncentraciją, vėliau užregistruoja ir užpatentuoja vieno ar kito produkto sudėtį. Visi registruoti „Mary Cohr“ kosmetikos produktai yra labai kokybiški ir saugūs.Laboratorijoje taikomi naujausi kokybės tikrinimo metodai – tai chromatografi ja ir infraraudonųjų spindulių lazeris. Chromatografi ja padeda išlaikyti kosmetikos produkto kokybę, nes jautrūs aparatai labai tiksliai parodo, ar produkte nėra pašalinių priemaišų. Žaliava analizuojama infraraudonųjų spindulių lazeriu – patikrinus tokiu aparatu galima sužinoti, ar tikrai produktas atitinka specifi kaciją.

Visi kosmetikos komponentai, pusfabrikačiai ir pagaminti produktai yra testuojami, atliekama jų mikrobiologinė kontrolė. Naudojama ir imunologinio žymėjimo technika, kurią pasitelkus per dieną patikrinama net 260 produktų. Šių patikrinimų ataskaitos kruopščiai įrengtose saugyklose yra laikomos 10 metų, o pačių produktų pavyzdžiai – 4 metus.

Kosmetikos efektyvumą lemia aktyvūs ingredientai

„Mary Cohr“ – išskirtinė kompanija, siūlanti kosmetologėms derinti manualinę terapiją su aparatine. Prabangi gilaus veido odos valymo, drėkinimo ir stangrinimo procedūra “Catio Vital + Catio Lift / Delux”, kurias kosmetologas atlieka aparatu, nenusileidžia plastinės chirurgijos rezultatams. Efektas matomas jau po pirmosios procedūros. Kūno korekcijai naudojami trys efektyviausi metodai: vakuuminis masažas, jonizacija ir stimuliacija. Kad būtų pasiektas didesnis rezultatas, kosmetologės profesionalią „Mary Cohr“ kosmetiką savo klientėms siūlo naudoti ir namie. Visi „Mary Cohr“ produktai yra gaminami iš kokybiškų medžiagų, kosmetikos sudėtyje nėra sintetinių konservantų ir genetiškai modifi kuotų produktų. Mary Cohr gali didžiuotis savo sukurtais išskirtinės kokybės produktais, kurie suaktyvina odos apsaugines funkcijas ir taip suteikia jai gyvybingumo.

Šie produktai – hidrogeliai „Esential Vital“, arba gyvybingumo esencijos. Patentuota jų gelinė tekstūra užtikrina optimalią eterinių aliejų ir aktyviųjų ingredientų difuziją ir skvarbą. Gyvybingumo esencija – tai tarsi kitų veikliųjų medžiagų laidininkas, nešėjas į gilesnius odos sluoksnius.

Yra sukurti naujos, ypatingos sudėties kremai. „Mary Cohr“ kremo „Atkuriamasis New Youth“ sudėtyje yra net 56 aktyvieji komponentai, būtini normaliam ląstelės funkcionavimui. Kremas „Prabangus jauninamasis kremas“ (Double Youth) – efektyvi priemonė prieš odos senėjimą. Šis kremas stabdo senėjimo procesus odos išorėje ir kartu atkuria ją iš vidaus, susilpnindamas ląstelių senėjimo procesus. Prasidedant vasarai svarbi ir kokybiška odos apsauga nuo saulės spindulių. Tuo yra pasirūpinusi „Mary Cohr“ kompanija: yra sukurta ne tik kosmetika apsaugai nuo saulės, bet ir produktai, paruošiantys odą vasaros sezonui. Visi šie produktai taip pat gaminami be cheminių fi ltrų ir parabenų.

„Mary Cohr“ kompanija sukūrė išskirtinius ir patentuotus kompleksus. Mary Cohr valomasis kompleksas Sebostop® – reguliuoja serumo išsiskyrimą, mažina hiperkeratinizaciją, valo, ramina odą. Pro-Oxygen® (iš kukurūzų ekstrakto) – padeda deguonį transformuoti į ląstelių energiją. Mary Cohr raminamasis kompleksas Sepicalm® – visos raminamosios produktų serijos sudėtyje. Šis kompleksas mažina sudirgimą ir stiprrina natūralų odos imunitetą.

Cellular Life Concentrate® (jauninantis Mary Cohr laboratorijos sukurtas kompleksas): 20 amino rūgščių, 14 vitaminų, 15 biologinių veiksnių ir 7 mineralinės druskos stimuliuoja ląstelių veikimą ir leidžia odai natūraliai atsinaujinti. Mary Cohr drėkinamasis kompleksas Hydrosmose Complex® (sukurtas ir ištirtas Mary Cohr laboratorijoje) kelių molekulių derinio dėka veikia skirtingus odos sluoksnius ir suteikia ilgalaikį drėkinamąjį poveikį.

Vilniuje svečiavosi tarptautinė „Mary Cohr“ trenerė Julie David

Viešnia iš Prancūzijos Julie David sutiko duoti interviu žurnalui. „Kosmetika „Mary Cohr“, kurią aš pristatau šiandien Lietuvoje, tikrai yra išskirtinė ir tinkanti visų tipų odai, – sakė Julie David. – Aš pasirinkau „Mary Cohr“ prieš ketverius metus – tada ir tapau kompanijos komercijos departamento atstove ir trenere. Mane nepaprastai žavi grožio sritis, todėl studijavau kosmetologiją, o baigusi mokslus norėjau tapti šios srities trenere. „Mary Cohr“ kosmetika mane pakerėjo. Galiu drąsiai tvirtinti, kad tai yra viena geriausių kosmetikų ir vienas populiariausių prekės ženklų Europoje.

Šiuo metu esu atsakinga už 29 šalis. Esu tarptautinė trenerė, be to, dar dirbu komercijos ir plėtros srityje. Tris savaites per mėnesį praleidžiu svečiose šalyse, tačiau savaitgaliais turiu galimybę grįžti namo.“

Paklausta, kokią kosmetiką vartoja pati, viešnia iš Prancūzijos atsakė:
„Man jau 30 metų, atsiranda pirmosios raukšlelės, tad aš naudoju atkuriamąjį kremą „New Youth“ Šiuo metu noriu keisti šį produktą į skaistinamąjį „Diam skin“ kremą, kadangi į jo sudėtį įeina vaisių rūgštys. Jos labai gerai padeda pašalinti negyvas ląsteles ir suteikia odai skaistumo.“

Julie pasakojo apie tai, kad jai tenka labai daug skraidyti lėktuvais, o tai dehidratuoja odą. Tad turėdama laiko, „Mary Cohr“ trenerė mėgsta pasidaryti „Catio Vital“ dvigubos jonizacijos procedūrą aparatu, kurios metu naudoja drėkinantį gelį. Procedūra puikiai ir ilgam atkuria Julie odą.

Oficialusis SeboCalm atstovas Lietuvoje – UAB „Medical beauty“
Tel. +370 659 91266, +370 659 93232

Medical beauty, UAB

Žymės: Mary Cohr , Julie David

HairMax - stulbinanti galimybė pasirūpinti veiksmingu gydymu nuo plaukų slinkimo ar net paveldimo plikimo

HairMax - stulbinanti galimybė pasirūpinti veiksmingu gydymu nuo plaukų slinkimo ar net paveldimo plikimo

HairMax LaserComb® - pirmasis ir vienintelis namuose naudojamas lazerinis prietaisas, kuris, kaip kliniškai buvo įrodyta, ne tik stabdo plaukų slinkimą, bet ir skatina jų augimą.


NAUJOVĖ LIETUVOJE!  Helen Seward Mediter - nauja efektyvi plaukų problemų  sprendimo koncepcija!

NAUJOVĖ LIETUVOJE! Helen Seward Mediter - nauja efektyvi plaukų problemų sprendimo koncepcija!

Helen Seward yra pirmaujantis prekinis ženklas profesionalių plaukų priežiūros priemonių srityje, atstovaujantis aistrą grožiui ir naujovėms, neišsenkantį kūrybiškumą, įsipareigojimą kokybei, gamintojų profesionalumą bei naujausias mados...


Grožio ir geros savijautos priemonė nr. 1 - nerafinuotas Rapunzel kokosų aliejus

Grožio ir geros savijautos priemonė nr. 1 - nerafinuotas Rapunzel kokosų aliejus

Praėjusią vasarą vieną mėnesį praleidau atokioje sodyboje, tarp žalių Lietuvos pievų. Sąmoningai rinkausi gyvenimą kuo arčiau gamtos – norėjau pailsėti nuo tuo metu kamavusių rūpesčių, atrasti vidinę ramybę ir papildyti energijos baką...


Skaidulinių medžiagų bomba Baobabo vaisiuose!

Skaidulinių medžiagų bomba Baobabo vaisiuose!

Ir iš tiesų suaugę baobabai (L. Adansonia Digitata) gali pasiekti iki 25 metrų aukštį, o jų kamienas – būti toks platus, kad ir dešimties vyrų nepakaktų jam apglėbti. Sausringoje Afikoje vietos gyventojų baobabai dažnai vadinami...


Galvos odos priežiūra

Galvos odos priežiūra

Galvos oda, lygiai taip pat kaip ir Jūsų kūno oda, gali būti sudirgusi, niežtinti ir jautri. Tai gali sąlygoti daugelis priežasčių, vienos iš jų neteisingai parinkti kosmetikos produktai, aplinkos veiksniai, stresas.


16 būdų atsikratyti pajuodusių paakių

16 būdų atsikratyti pajuodusių paakių

Tamsūs ratilai po akimis – rimtas grožio priešas, kurį sunku paslėpti net po storiausiu makiažo sluoksniu. Paskubėkite ieškoti būdų šios problemos pašalinimui ir džiaukitės skaidriu ir giliu žvilgsniu! Kad galėtumėte nedelsiant imtis...


Grožio puoselėjimas namuose

Grožio puoselėjimas namuose

Norite būti graži, bet neturite daug pinigų? Atidžiau apsidairykite namuose. Mėgstate kavą? Puiku. Išgerkite puodelį kavos, o likusius tirščius išdžiovinkite. Nėra geresnės kūno šveitimo priemonės nei kavos tirščiai. Juos galima naudoti vienus...


Kaip nugalėti jautrios odos sindromą?

Kaip nugalėti jautrios odos sindromą?

Apie odos jautrumą pradėta kalbėti tik prieš du dešimtmečius, kai norėta apibūdinti viską, kas konkrečiai sukelia tokią būklę (sudirgimą, dilgčiojimą, spuogus, bėrimą) ar tiesiog abstrakčius pojūčius (kaip moterys suvokia savo odą). Kosmetikos...


Draugystę su pavasario saule sustiprins John Masters Organics

Draugystę su pavasario saule sustiprins John Masters Organics

„Dėmesio, dėmesio, Lietuva kviečia Hiustoną! Mes susidūrėme su problema – Saulės sąlygota problema!" Šių metų pavasarį galima drąsiai pavadinti padidinto saulės aktyvumo mėnesiu. Štai, balandžio 18 dieną, prieš pat Velykas, NASA...


Ką reikėtų žinoti apie randus

Ką reikėtų žinoti apie randus

Žaizdų išvengti negalime. Neretai negalime išvengti ir chirurginių operacijų. Tačiau galime daug ką padaryti, kad išvengtume bjaurių, žalojančių kūną ir žeidžiančių sielą randų. Ką gi reikėtų žinoti? Pagrindinė taisyklė - nesigydykime žaizdų...


Kvapų terapija – veiksminga pagalba žiemą

Kvapų terapija – veiksminga pagalba žiemą

Slogi nuotaika, sumažėjęs darbingumas, padidėjęs apetitas. Tai būdinga tamsiuoju metų laiku, kai trūksta saulės šviesos ir gamta šykšti kvapų įvairovės. Savo uoslę, kūną ir dvasią dabar ypač naudinga palepinti eteriniais aliejais. Kai įkvepiama...


Lift C.V.S. liftingo kompleksas veidui, kaklui ir iškirptės sričiai nuo BIOLOGIQUE RECHERCHE

Lift C.V.S. liftingo kompleksas veidui, kaklui ir iškirptės sričiai nuo BIOLOGIQUE RECHERCHE

Manoma, kad kosmetikos gaminys negali būti plastinės chirurgijos pakaitalu. Tačiau šiandien, dėka unikalių technologijų ir metodikų, kurias parengė BIOLOGIQUE RECHERCHE laboratorija, tokia galimybė egzistuoja. Kompleksinė veido, kaklo ir iškirptės...


Spuoguotai, nešvariai, jautriai odai

Spuoguotai, nešvariai, jautriai odai

Aknė – kone dažniausiai pasitaikanti infekcinė odos liga, su kuria susidurti daugumai tenka dar paauglystėje. Kaip žinia, tai odos riebalinių liaukų sutrikimas, kurio eigoje oda tampa spuoguota, inkštiruota. Per paskutinius kelis...


Kodėl verta naudoti bare X minerals?

Kodėl verta naudoti bare X minerals?

Nes šios kosmetikos kiekviena sudedamoji dalis ne tik kad nekenkia jūsų odai, bet ir ją gydo, tausoja, daro gražesnę bei lygesnę. Pasistengsime tai įrodyti, bei suteikti informaciją apie kiekvieną bare X minerals kosmetikoje esančią sudėtinę dalį.


Jūsų plaukai - geriausias Jūsų aksesuaras!

Jūsų plaukai - geriausias Jūsų aksesuaras!

Toni&Guy yra tarptautinis kirpyklų ir grožio profesionalus rengiančių akademijų tinklas, įsteigtas Londone, Anglijoje dar 1963 m. brolių Giuseppe (Toni) ir Gaetano ( Guy) Mascolo. Šiuo metu pasaulyje veikia apie 400 “Toni&Guy”...


SPA procedūros namuose

SPA procedūros namuose

Sanitas per aquae" – iš šių lotyniškų žodžių kilo tarptautinis grožio terapiją aprėpiantis žodis SPA. Jie reiškia "sveikata per vandenį". Magija iš trijų raidžių Anksčiau sieta su mineralinių vandenų gydyklomis, vėliau SPA...


Sveika oda-sveiko kūno atspindys

Sveika oda-sveiko kūno atspindys

Oda (lot. cutis)- žmogaus ir gyvūnų kūno paviršiaus dangalas, kuris su specializuotais dariniais-plaukais, nagais ir odos liaukomis sudaro bendrąją kūno dangą. Bendras žmogaus odos paviršiaus plotas-1,6 m2. Odą sudaro trys sluoksniai: epidermis...


Sodri spalva ilgiau! John Masters Organics kondicionieriai dažytiems plaukams.

Sodri spalva ilgiau! John Masters Organics kondicionieriai dažytiems plaukams.

Kirpėja, dažydama Jūsų plaukus jau skuba suderinti kito susitikimo laiką. Ji žino, kad po mėnesio-kito spalva išbluks ir reikės naujo dažymo. Kaitinanti saulė, netinkamai pasirinktas šampūnas ir kiti aplinkos faktoriai gali pagreitinti šį procesą....


PRP INJEKCIJOS – ODOS JAUNYSTEI SUGRĄŽINTI IR IŠSAUGOTI

PRP INJEKCIJOS – ODOS JAUNYSTEI SUGRĄŽINTI IR IŠSAUGOTI

Oda su amžiumi sensta, silpsta jos baltymų sintezė, oda netenka naturalaus hialurono, kuris turi savybę kaupti vandenį audiniuose. Oda naturaliai netenka drėgmės, o veikiant UV spinduliams, rūkant, stresuojant ir nuolat skubant - visai praranda...


Raminamoji drėkinamoji želė (SOOTHING GEL)

Raminamoji drėkinamoji želė (SOOTHING GEL)

Greitoji pagalba sudirgusiai, išsausėjusiai, paraudusiai ir raudonuojančiai odai. Raminamoji drėkinamoji želė greitai ir efektyviai ramina, drėkina ir atstato odą. Tai natūrali želė kaukė iš alijošiaus (Aloe Barbadensis) sulčių. Puiki priemonė...


Moterys, kurios yra įdegusios, gyvena ilgiau?

Moterys, kurios yra įdegusios, gyvena ilgiau?

Jeigu saulės voniomis mėgaujatės saikingai, tačiau reguliariai, jūs gyvensite ilgiau ir būsite sveikesnės, parodė naujas mokslininkų tyrimas. Kaip rašo dailymail.co.uk, nors sveikatos specialistai įspėja, kad besaikis deginimasis gali sukelti odos...


Miego trūkumo kompensuoti neįmanoma, tvirtina mokslininkai

Miego trūkumo kompensuoti neįmanoma, tvirtina mokslininkai

Jei manote, jog lovoje praleidžiami savaitgaliai kompensuos visos savaitės miego trūkumą, labai klystate. Naujas tyrimas rodo, kad ilgą laiką būnant be miego gali susidaryti vadinamoji "miego skola", kurios negalima grąžinti kartkartėm...


KAIP TURĖTŲ ATRODYTI VERSLO MOTERYS?

KAIP TURĖTŲ ATRODYTI VERSLO MOTERYS?

Išvaizdai, kaip ir protiniams gebėjimams, tenka labai svarbus vaidmuo kuriant sėkmingą karjerą. Pasitempusi, tvarkinga ir save prisižiūrinti darbuotoja džiugina savo kolegų ir klientų akis. Žinoma, ateiti į darbą be makiažo negalima, nes nedažytas...


Coslys su keratinu: plaukų paviršiaus lyginimo terapija

Coslys su keratinu: plaukų paviršiaus lyginimo terapija

Niekas, kaip jai pasirodė iš pirmo žvilgsnio, lyg ir nepasikeitė. O gal vis dėlto? Ji nuėjo pasižiūrėti į veidrodį ir... Praeityje likę pilki, plaukų džiovintuvo ir tiesinimo žnyplių paveikti plaukai dabar tapę akivaizdžiai lygūs ir švelnūs,...


Gražių rankų priežiūra

Gražių rankų priežiūra

Prancūzai mėgsta pajuokauti, jog rankos - pati sąžiningiausia moters kūno dalis, mat iš to, kaip jos atrodo, galima nuspėti net ir puikiai slepiamą amžių. Rankų odoje mažai riebalinių liaukų, todėl dėl dažno plovimo jos greitai džiūsta, sausėja,...


„Odylique“: 5 žingsnių pagalba į alergiją linkusiai odai

„Odylique“: 5 žingsnių pagalba į alergiją linkusiai odai

Jeigu kenčiate nuo egzemos ar Jūsų oda linkusi į alergiją, žinokite, kad Jūs ne vienas. Didžiosios Britanijos Nacionalinės egzemos draugijos duomenimis, šiuo metu 1 iš 5 vaikų ir 1 iš 12 suaugusių kenčia dėl vienokios ar kitokios egzemos. Šio...


Coslys Inspiration dušo geliai – įkvėpti legendinių Prancūzijos saldumynų

Coslys Inspiration dušo geliai – įkvėpti legendinių Prancūzijos saldumynų

Pamenate dar vaikystėje saldainius vadindavome „bonbonkėmis" ir net nesusimąstydavome, iš kur kilęs šis pavadinimas. Bonbon – saldainis išvertus iš prancūzų kalbos. Mmm... saldi karamelė, irisas, ledinukai! Kaip norėtųsi dabar...


Vyrų plikimas: veiksmingų sprendimų - ne vienas

Vyrų plikimas: veiksmingų sprendimų - ne vienas

Kaskart po šukavimo šukose liekantys plaukų kuokštai – aiškus požymis, kad kamuoja plaukų slinkimas ir plikimas. Ši problema ypatingai skaudi vyrams. Priežasčių gali būti įvairių, tačiau tam, kad būtų galima imtis atitinkamų ir veiksmingų...


Moteris, kvepianti rožėmis

Moteris, kvepianti rožėmis

Rožė – gėlių karalienė. Kvapni, paslaptinga, viliojanti spalvomis, žiedlapių burtais, bet... Atsargiai! Skubantį ją gerti, mėgautis, per arti norintį būti, greit atstums veik nepastebimais, bet skaudžiai žeidžiančiais dygliukais! Tokia ir...


Intymios higienos prausiklis Coslys - lyg švelnus rožių prisilietimas

Intymios higienos prausiklis Coslys - lyg švelnus rožių prisilietimas

Ar save gerbianti moteris praustųsi automobilių plovikliu? Jokiu būdu! Tačiau daugelis moterų panašios sudėties priemones renkasi net savo intymiai higienai! Jūs nesuklydote, daugelyje intymios higienos prausiklių yra natrio lauril sulfato - ypač...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9