Rugsėjo 26d. Sekmadienis

Kaip slenkantys plaukai atskleidė sveikatos būklę?

2020 Rugsėjo 25d.

Šiandien norime pasidalinti istorija, kaip slenkantys plaukai atskleidė apie sveikatos būklę. Nuoširdžiai dalinuosi savo patirtimi, galbūt kažkam padėsiu. Taigi, mano rankose mano kasdieninė rytinė dozė vaistų ir įvairių papildų.

Tenka pripažinti, kad net būdama kirpėja niekada realiai nesusimąsčiau, kad slenkantys plaukai, dažnai yra tik pasekmė galimai rimtų sveikatos sutrikimų. Susigriebau ieškoti priežasčių tik tuomet, kai atostogų metu džiovinausi plaukus ir pamačiau, kad realiai džiovinti beveik nėra ką... Bet kaip žinia, mokomės tik iš savo klaidų.

Plaukai man slinko 1.5 metų. Vis maniau, praeis. Bandžiau gydytis savarankiškai. Kreipdavausi pagalbos pas daktarę, atlikdavo įprastus tyrimus, kažko rimto nerodydavo. Šioks toks geležies stygius, kurį tuoj pat kompensuodavau vitaminais. Tam kartui praeidavo, bet ilgai netrukus vėl viskas grįždavo į pirminę situaciją. Kuomet krisdavo ir mažučiai 3-5cm plaukučiai. Pagaliau nusprendžiau rimtai išsitirti sveikatą. Atlikau viso organizmo tyrimą (Biofirst klinikoje, Global Diagnostic ) + daktarės rekomenduotus kraujo tyrimus. Visos priežastys tapo aiškios ir patvirtino mano kitus negalavimus. Kai atėjau pas daktarę ir ji manęs paklausė, kuo skundžiuos? Atsakiau, kad slenkančiais plaukais. Ji šyptelėjo ir tepasakė, kaip moteriška. Po minutėlės klustelėjo ar turiu kitų nusiskundimų. Kai baigiau kalbėti, negalėjau pati patikėti, kad aš jų turiu tiek daug... Noriu tik pasakyti, kad niekas kitas geriau nejaučia savo kūno, savo savijautos nei mes patys. Įsisukę i „SUPER TAURĖS“ lenktynes mums sunku sustoti, o pripažinti, kad pavargau, nebegaliu, praktiškai neįmanoma... Nes juk mes jauni, gabūs, darbštūs, multifunkciniai organizmai. SUPER žmonės, SUPER lenktynėse. O lenktyniaujame išties dažniausiai patys su SAVIMI. Labai džiaugiuosi, jog pagaliau žinau kas man yra, nes galiu pradėti kryptingai gydytis. Ir žinau kaip gydyti savo slenkančius plaukus. Tiesa, tai truks laiko, bet tikiu geros savijautos bei vešlios galvos ateitimi.

APIE SLINKIMO TIPUS

• Metų laikų kaita. Pavasarį ir rudenį plaukų netenkama daugiau. Šis plaukų slinkimas pasitaiko dažniausiai ir vadinamas sezoniniu.

• Trumpalaikis ir ilgalaikis stresas. Mokslininkai patvirtino, kad stresas tiesiogiai susijęs su plaukų slinkimu ir jų silpnumu.Ypač stipriai veikia per didelis protinis nuovargis ar neišsimiegojimas.

• Mityba. Kai kurios dietos ypač pavojingos tuo, kad organizmui ir plaukams ima trūkti būtinų medžiagų, tokių kaip cinkas, kalcis, magnis, geležis, taip pat kitų mikroelementų bei vitaminų.

• Hormonų pokyčiai. Plaukų būklė glaudžiai susijusi su hormonų pakitimais organizme, kai padidėja vyriškų hormonų androgenų kiekis.

• Sutrikusi skydliaukės veikla. Skydliaukės veiklos sutrikimas išbalansuoja nervų sistemos funkcijas, odos būklę ir kitas organizmo sistemas.

• Genetinės priežastys. Apie plaukų struktūrą ir stiprumą galima spręsti pagal tai, kokie tėvų, senelių ir kitų artimųjų plaukai.

Taip pat staigaus plaukų slinkimo priežastimi, gali būti nėštumas, policistinių kiaušidžių sindromas bei odos ligos, kaip seborėjinis dermatitas, psoriazė ir kt. Plaukų slinkimą skatina ir per didelis vitamino A bei seleno vartojimas. Norint pasiekti geriausių rezultatų, pirmiausiai būtina išsiaiškinti priežastis. Pagalbos priemonių yra įvairiausių. Dažnai kosmetikos priemonės veikiančios išoriškai veikia kaip prevencija arba kaip pastiprinimas gydymo. Ir žinoma, tikėti, tikėti, kad viskas susitvarkys. Šiuo metu stiprinu ir gydau savo organizmą įvairiais preparatais. Nes suprantu, kad mano kūnas, mano organizmas veikia kaip vienis, kaip vienas variklis. Kai sugenda viena detalė, pradeda šlubuoti viso variklio veikla.

Ką darau ir kaip papildomai stabdau plaukų slinkimą?

1. Supratau, kad mano atveju vien stiprinantys losjonai nepadės, todėl pasitarusi su daktare/dermatologe Giedre Narkus pasirinkau I–PRF gydymo būdą. Kas tai? PRF metodas – vienintelis pasaulyje, kuriame naudojamas kraujo koncentratas yra praturtintas kamieninėmis ląstelės bei augimo faktoriais, o tai žaibiškai mobilizuoja organizmo imunitetą, skatina audinių regeneracijos procesus. Dermatologė G.Narkus rekomenduoja, susidūrus su plaukų slinkimo, alopecijos bėdomis visada rinktis pačią efektyviausią procedūrą – plazmoliftingą. Daugelis specialistų dirba su PRP, tačiau aš rekomenduoju rinktis I-PRF plazmoliftingą arba tam tikrais atvejais mezoterapiją. Kodėl? – PRP savo sudėtyje turi farmacinius priedus (silikoninis gelis bei antikoaguliantas), ko aš pati nenoriu leisti nei sau nei klientui į odą. Lėto centrifugavimo metu kraujo plazmoje išlieka gyvybingi trombocitai, šiek tiek leukocitų, bei kamieninės ląstelės su augimo faktoriais. Plazmoje esantis fibrinas suleistas į epidermį sudaro fibrino mikrotinklelį ant kurio nusėda trombocitai, augimo faktoriai, kurie probleminėje zonoje išlieka daug ilgiau nei suleidus PRP – dėl antikoagulianto fibrinas nesudarys mikrotinklelio, todėl naudingosios ląstelės greičiau išsivaiksčios iš probleminės zonos.

2. Kaip stiprią pagalbą naudoju ir Davines Energizing liniją nuo plaukų slinkimo. Linija turtinga savo pasirinkimu, todėl galinti spręsti įvairias slinkimo problemas. Naudoju šampūną ir androgenetinį plaukų slinkimą stabdantį losjoną. Jis praturtintas Mung pupelių ir raudonųjų dobilų ekstraktu (Vigna Radiata-Trifolium Pratense), kurie yra aktyvūs ingredientai, skatinantys ryšį tarp ląstelių, reguliuojančių ląstelių funkcijas. Turėdami daug flavonoidų, jie slopina 5-α-reduktazę, kuri paverčia testosteroną dihidrotestosteronu: šio fermento blokavimas neutralizuoja androgenetinę alopeciją ir riebalų perteklių, kuris gali būti susijęs su būkle. Plaukai auga sveikesni ir stipresni; galvos oda yra labiau sušvelninta dėl mažesnės riebalų gamybos. Esant stipriam slinkimui reikėtų naudoti kas antra plovimą, mėnesį laiko.

Energizing linija praturtinta Energizuojančiu kompleksu, kurį sudaro tokie komponentai, kaip:

• Žaliosios arbatos ekstraktas. Sudėtyje yra katechino - stipria antioksidantine ir priešuždegimine savybe pasižymintis organinis junginys - fenolis. Jis yra antrinis augalų metabolitas. Priskiriama flavonoidų klasei. Jo gausu žaliojoje arbatoje, kakavoje, šokolade, acte.

• Vitaminas B3. Priklauso B grupės vitaminų šeimai. Subalansuoja odos riebalų gamybą ir pagerina odos drėkinimą.

Autorius: DAVINES LIETUVA

Dermatologai: "Soliarumas pavojingas tada kai jo nepažystame"

Dermatologai: "Soliarumas pavojingas tada kai jo nepažystame"

Po soliariumo seanso ne kiekvienas patiria jau primirštos vasaros palaimą, priešingai, už savo neišmanymą žmonės vietoje švelniai įrudusio kūno ir šilumos iš dirbtinės saulės oazės išsineša raudonas dėmes, odos niežulį ar net skausmą. "Tokia...


Peptidas prieš raukšles

Peptidas prieš raukšles

Esama begalė kosmetikos priemonių, kurių paskirtis yra kovoti su raukšlėmis ir odos senėjimu. Šių priemonių sudėtyse naudojamos tiek ilgalaikio, tiek trumpalaikio poveikio medžiagos.


KAD GALĖTUM NUGALĖTI, PRIVALAI PAŽINTI

KAD GALĖTUM NUGALĖTI, PRIVALAI PAŽINTI

Neretai atėjęs vaikinas ar mergina sako – „Prausiuosi, o tie juodi taškai niekur nedingsta. Be to, kankina skausmingi spuogai. Ir jų nuolat daugėja...“ Taigi, susipažinkime su priešais iš arčiau. Kaip ir visais laikais, šių dienų...


Pavasaris – strazdanų laikas

Pavasaris – strazdanų laikas

Gal kam nors strazdanos patinka ir tinka, bet daugelis, ypač suaugusieji, nori atsikratyti jų. Kosmetologai pataria: pasirodžius pirmiems saulės spinduliams, naudokite apsauginius kremus, turinčius SP faktorių. Jei strazdanos visgi atsirado,...


Gražesnė sulig kiekviena diena

Gražesnė sulig kiekviena diena

Kai sulauki 40 metų, žiūrėdama į veidrodį pradedi suprasti – reikia ko nors veiksmingesnio nei kremas, tačiau kreiptis pagalbos į plastinės chirurgijos specialistus kol kas nesinori. Pasirodo, yra aukso vidurys. Tai – mezoterapija.


Sveika oda-sveiko kūno atspindys

Sveika oda-sveiko kūno atspindys

Oda (lot. cutis)- žmogaus ir gyvūnų kūno paviršiaus dangalas, kuris su specializuotais dariniais-plaukais, nagais ir odos liaukomis sudaro bendrąją kūno dangą. Bendras žmogaus odos paviršiaus plotas-1,6 m2. Odą sudaro trys sluoksniai: epidermis...


Avalynę rinkitės pagal svorį, gyvenimo būdą ir profesiją

Avalynę rinkitės pagal svorį, gyvenimo būdą ir profesiją

Kad kojos būtų sveikos, nevargintų skausmas ir neatsirastų deformacijų, labai svarbu avėti tinkamus batus. Specialistai pataria renkantis avalynę visada atsižvelgti į savo svorį, gyvenimo būdą, net profesiją. Dažnas mano, kad plokščiapadystė yra...


Kvapų įtaka žmogaus seksualumui ir patrauklumui

Kvapų įtaka žmogaus seksualumui ir patrauklumui

Kvapai yra labai svarbūs kuriant romantišką atmosferą. Jie greičiau nei kiti žmogaus jutimai pasiekia smegenis ir sužadina asociatyvius prisiminimus. Aliejaus molekulės yra tokios mažos, kad be vargo patenka į kraujotaką ir išnešiojamos po visą...


Šventagaršvės

Šventagaršvės

L’Occitane nuolat stebi gamtą, kuri lydi kiekvieną jų tyrinėjimą. Jau nuo L‘Occitane laboratorijos įkūrimo prieš 25 metus Olivier turėjo savo kosmetikos viziją su unikaliais, aktyviais augaliniais ingredientais, kurie gaunami iš...


Parfumeris iš Prancūzijos Lietuvoje kurs odos kvapą

Parfumeris iš Prancūzijos Lietuvoje kurs odos kvapą

Šią savaitę į Lietuvą atvykęs parfumeris iš Prancūzijos Gaelis Peltier kartu su natūralių kvapų eksperte aromaterapeute Laime Kiškūne „Kvapų namuose“ surengė parfumerijai skirtą seminarą ir kvepalų dirbtuves, kurių metu turėtų gimti...


Ar patikėti savo veidą chirurgui?

Ar patikėti savo veidą chirurgui?

Ar patikėti savo veidą chirurgui? Kad ir kiek diskutuotume šiuo klausimu, vieningo atsakymo turbūt niekada nepavyktų rasti. Įvairiais laikais, įvairiuose visuomenės sluoksniuose grožio samprata ir grožio reikšmė gyvenime labai įvairi. Jeigu žmogus...


DNA RECOVERY PEEL iš „Sesderma“  – nuostabus pilingas veido ir kaklo odai ruošiantis gražiausioms metų šventėms

DNA RECOVERY PEEL iš „Sesderma“ – nuostabus pilingas veido ir kaklo odai ruošiantis gražiausioms metų šventėms

Artėjant laukiamiausioms ir gražiausioms metų šventėms visi trokštame, kad mūsų veido oda spindėtų ir atrodytų nepriekaištingai. Ypatingai progai artėjant rekomenduojama grožio salone atlikti unikalų cheminį švetitimą DNA RECOVERY PEEL suteikiantį...


Jokių pleiskanų!

Jokių pleiskanų!

Vieną pleiskaną nuo apykaklės galima nubraukti, dvi-pradeda erzinti, o kai jų ištisas sluoksnis kasryt nukloja pečius-būtina imtis kuo skubiausių priemonių. Žinoma, galima guostis, kad 1 iš 20 plenetos gyventojų jų turi, o šį nemalonų reiškinį...


Vaistai nuo antsvorio – pavojingi?

Vaistai nuo antsvorio – pavojingi?

Europos vaistų agentūra pasiūlė uždrausti pardavinėti kai kuriuos vaistus kūno svoriui mažinti, nes jie gali tapti insulto arba širdies infarkto priežastimi. Šie vaistai buvo vartojami ir Lietuvoje. Gydytojams rekomenduojama neskirti, o...


Nauja linija CHI Haircare Styling Line Extension

Nauja linija CHI Haircare Styling Line Extension

Farouk Systems neseniai debiutavo su nauja linija CHI Haircare Styling Line Extension su šešiais naujais produktais – sausu šampūnu, lanksčios fiksacijos, purumo suteikiančiu purškikliu, purškiamu vašku, modeliavimo pasta, šukuosenos...


3 pagrindiniai klausimai, prieš pasirenkant mitybos ir treniruočių planą

3 pagrindiniai klausimai, prieš pasirenkant mitybos ir treniruočių planą

3 pagrindiniai klausimai, kuriuos jūs turėtumėte sau užduoti prieš riebalų deginimą. Jūs manote, kad numesti svorio yra be galo sunku? Pagalvokite iš naujo dar kartą, nes surasti sau tinkamą, realiai veikiančią mitybos ir treniruočių programą yra...


Sausa ar dehidruota oda?

Sausa ar dehidruota oda?

Ar žinote, kuo skiriasi sausa ir dehidruota oda? Vyrauja klaidinga nuomonė, jog dehidruota oda yra tas pats kaip ir sausa, tačiau tai nėra tiesa. Sausai odai trūksta lipidų, ir tai yra odos tipas, dehidruota oda tampa, kai vandens lygis odoje...


Efektyvus veido raukšlių lyginimas natūraliu būdu su RIDUSTAR aparatu

Efektyvus veido raukšlių lyginimas natūraliu būdu su RIDUSTAR aparatu

Elektroterapinis aparatas raukšlėms lyginti - tai naujas kompiuterizuotas efektyvus raukšlių lyginimo būdas. Jau po pirmos procedūros aiškiai matomi rezultatai. Iki šiol raukšlių lyginimas įvairiomis kosmetinėmis priemonėmis užimdavo gana ilgą...


Dezodorantas ar antiperspirantas: kurį pasirinkti?

Dezodorantas ar antiperspirantas: kurį pasirinkti?

Karštomis dienomis srūvant prakaitui ne vienas ieško priemonių, kurios bent trumpam pašalintų nemalonų kvapą. Ką pasirinkti? Dezodorantai naikina visas bakterijas - tai blogai! Paskirtis: Įveikti ant odos gyvenančias brombakterijas –...


Aguaterm kelioninis rinkinys

Aguaterm kelioninis rinkinys

Veido odos spalvą koreguojantis kremas kasdieniai priežiūrai. Jo sudėtyje esantys specialūs pigmenatai sukuria sveikos odos efektą, suvienodiną spalvą, maskuoja netobulumus. Kremo sudėtis praturtinta vitamino C derivatais ir hialiurono rūgštimi....


Nutukimas – XXI amžiaus rykštė

Nutukimas – XXI amžiaus rykštė

Nutukimą priimta vadinti XXI amžiaus „rykšte“, nes nutukęs yra maždaug kas penktas amerikietis ir europietis. Mažiau išsivysčiusiose šalyje dažnai jaučiamas maisto stygius, tad nutukimo mastai trečiojo pasaulio šalyse yra kur kas...


Priešraukšlinis Phyto serumas / Phyto serum

Priešraukšlinis Phyto serumas / Phyto serum

Itensyvios priežiūros šilkinės tekstūros priešraukšlinis stangrinamasis Phyto serumas ideali priemonė norint sulėtinti odos senėjimo procesus, užkirsti kelią raukšlių susidarymui, pagerinti odos tekstūrą. Serumo sudėtyje esantys aktyvūs...


Šiuolaikinė aparatinė kosmetologija - efektyvūs estetiniai sprendimai

Šiuolaikinė aparatinė kosmetologija - efektyvūs estetiniai sprendimai

Dauguma iš mūsų turime veido ar kūno odos problemų, kurios kartais mus varo į neviltį...Tačiau šiuolaikinių technologijų dėka, odos problemoms spręsti yra galimybė pasiūlyti efektyvias aparatines procedūras, kurias atlieka šios srities profesionalai.


Apie veido ir kaklo odos valymą

Apie veido ir kaklo odos valymą

Prakaitas ir riebalai, sumišę su dulkėmis bei kitokiais teršalais, užkemša odos poras ir sutrikdo jos fiziologines funkcijas. Ypač dėl to kenčia veido ir kaklo oda. Ją reikia kasdien valyti. Geriausia tai daryti vakarais, kai susikaupia daugiausia...


Silk'n Flash&Go Lux - naujas fotoepiliatorius su dovana!

Silk'n Flash&Go Lux - naujas fotoepiliatorius su dovana!

Silk'n Flash&Go Lux - tai 5.000 impulsų rezervą turintis fotoepiliatorius su papildomu 1.000 impulsų šviesos moduliu nedideliems odos ploteliams. Viso - 6.000 blyksnių!


Naujienos iš CHI

Naujienos iš CHI

Tai idealus variantas keliaujantiems, skubantiems, neturintiems galimybės ištrinkti plaukus. Šampūnas naudojamas be vandens, puikiai sugeria riebalų perteklių, neapsunkina plaukų ir suteikia jiems purumo. Tinka greitai besiriebaluojantiems...


HYALUAL® - Šveicariška kokybė - rinkos lyderis - naujos kartos redermalizacijos priemonės

HYALUAL® - Šveicariška kokybė - rinkos lyderis - naujos kartos redermalizacijos priemonės

Hyalual® institutas Šveicarija - tai novatoriška įmonė, kuri atlieka mokslinius tyrimus, užsiima produktų gamyba ir teikia paslaugas, susijusius su odos senėjimo stabdymo procesais, odos atjauninimu, korekcija ir atstatymu. Vienas iš...


Ar apgamas vis dar yra grožio simbolis?

Ar apgamas vis dar yra grožio simbolis?

Ar apgamas vis dar yra grožio simbolis? Nustatyta, kad 23 - 57 proc. pikčiausio odos vėžio - melanomų kyla iš pigmentinių apgamų. Apgamai dažnai pakinta dėl pastovaus dirginančio poveikio. Dažniausias dirginantis veiksnys yra saulės spektro...


5 puikūs treniruočių patarimai

5 puikūs treniruočių patarimai

Ar neigiama nuomonė apie treniruotes neleido jums pradėti sėkmingos treniruočių programos? Išsklaidykite visas abejones ir baimes, leiskite šiems treniruočių patarimams patobulinti jūsų treniruočių rutiną. Tikėkimės, kad nei vienas iš šių mitų,...


Gražios kojos visą vasarą

Gražios kojos visą vasarą

Dažniausia ir nemaloniausia bėda - kojų prakaitavimas. Dėl jo ne tik sklinda nemalonus kvapas, bet ir vystosi erozija, grybelinės ligos. Pėdos gausiau prakaituoja sergant vegetacine kraujagyslių distonija, esant kiaušidžių hipofunkcijai, vystantis...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9

Spila Spila Spila Spila Spila