Nobel biocare

Gal ir jūs nežinote nuo ko ir kaip pradėti gerinti savo išvaizdą ir sveikatą?

Didžiausias iššūkis žmonėms yra įtraukti treniruotes į savo gyvenimus. Jie žino, kad turi kažką daryti tam, kad įgautų gerą formą, tačiau nežino kaip realiai taip padaryti. Nora imtis veiksmų gali atgrasyti ir per didelis informacijos kiekis. Informacijos apie treniruotes,  kurios yra  pilna visur. Jos yra tiek daug, kad žmonės tiesiog nežino nuo ko pradėti.

Mūsų visuomenėje yra galybė maisto pasirinkimų, kurie labai greitai prideda papildomo svorio. Negana to, mūsų diena iš dienos dirbami darbai yra  kur kas mažiau reikalaujantys fizinių pastangų nei tie, kurie buvo prieš 100 metų. Mūsų gyvensenos tapo kur kas sėslesni. Mes žinome, kad reguliarus mankštinimasis ir sveika mityba turi daugybę privalumų. Tačiau, dauguma mūsų nežino kaip, nuo ko ir kada visą tai pradėti.

Iškyla paprastas klausimas – nuo ko mums pradėti? O gal jums kyla klausimas – kaip mums pradėti?

Pirmiausia, jūs turėtumėte nuvykti pas savo daktarą ir gauti iš jo leidimą/sutikimą, jog jūs galite pradėti mankštintis. Negana to, jūsų daktaras net duos jums keletą naudingų patarimų, skirtų tik jums.

Po to, kai jūsų daktaras jums įjungs žalią šviesą, pamėginkite pasinaudoti šiais 5 patarimais, kurie padės jums startuoti.
1.Priimkite sprendimą pradėti mankštintis ir sveikai valgyti.

Sprendimo priėmimas kažką daryti, sukuria įsipareigojimo jausmą, kurį jūs davėte sau. Apsisprendimas, kad jūs turite pakeisti savo elgseną sukuria naujas galimybes. Kai jūs sau sakote „man reikia įgauti gerą formą”, tai jau šį tą reiškia. Jūs turėtumėte mintyse atsakinėti į šiuos klausimus: kada aš galėčiau pasitreniruoti? Kokius pratimus aš turėčiau daryti? Kokius maisto produktus aš turėčiau pirkti ir valgyti? Priverskite save galvoti apie įsipareigojimą, kurį jūs padarėte patys sau. Tik tada jūs galėsite pamiršti praeitį ir pradėti žengti tvirtus žingsnius sveiko ir tvirto kūno link.

Užsirašynėjate tai ką darote.

Užsirašykite viską ką jūs darote savaitės bėgyje. Tai turėtų apimti darbo valandas, naktis praleistas su sutuoktiniu, jūsų aktyvų laiką praleistą su vaikais ir bet kokią kitą veiklą, kuria jūs užsiimate ir galite pažymėti savo užrašuose. Užsirašykite ir tai ką veikiate savaitgaliais. Turite padaryti sąrašą visų savaitės dienų. Štai kodėl…

Kai kurie žmonės išsikelia sau per daug aukštus tikslus, tokius kaip – mankštintis po 2 valandas per dieną, kiekvieną dieną. Taip gali būti dėl seno posakio, kurio šie žmonės laikosi – „Kuo daugiau – tuo geriau”. Tačiau dabar kalbame ne apie tai… Esmė yra tame, kad su šiuo savo veiklos žurnalu, jūs žinosite savo veiklos tvarkaraštį, kuris padės jums nusistatyti realistiškus tikslus ir rasti kelias valandas per savaitę treniruotėms. Jūs galėsite vizualiai matyti tai ką jūs galite ir ko negalite daryti su savo rutina.

Ieškokite informacijos

Dauguma žmonių neturi pakankamai teisingos informacijos prieš pradėdami treniruočių programą. Taigi, kaip mums gauti šią, mums taip reikalingą informaciją? Gera naujiena yra ta, kad mes gyvename informaciniame amžiuje. Išnaudokite visus savo mėgstamo paieškos sistemos privalumus ir išmokite šį bei tą apie treniruotes ir mitybą. Tačiau, neperkraukite savo galvos informacija. Susiraskite tokį informacijos šaltinį, kuris jums patinka ir žymėkitės punktus savo užrašuose. Raskite tik paprasčiausius ir lengviausius treniruočių ir mitybos patarimus.

Jei jūs turite pinigų, pasisamdykite asmeninį trenerį keliems užsiėmimams. Jis padės jums startuoti. Asmeninio trenerio pasamdymas yra puikus būdas pradėti treniruotis, nes tokiu būdu jūs įsipareigojate ne tik sau, bet ir kažkam kitam. Jūsų tikslas turėtų būti toks – gauti iš savo trenerio treniruočių ir sveikos mitybos pagrindus. Taip pat, šis būdas yra saugesnis mokantis atlikti pratimus (ypač jei jūs nesimankštinote jau kurį laiką).
1.Sukurkite paprastą planą ir nusistatykite realius tikslus.

Viską stenkitės išlaikyti kuo paprasčiau. Laikytis paprasto plano yra kur kas lengviau nei sudėtingo. Jūs turėtumėte turėti planą – kokiomis dienomis jūs norite mankštintis ir, kuriame butų 1 tikslas kaip pakeisti jūsų mitybos įpročius. Pvz.: „Aš treniruosiuosi po valandą tris kartus per savaitę. Aš valgysiu 6 nedidelius patiekalus pagamintus iš sveikų produktų.” Tai Paprasta ir neabejotinai sėkminga!

Vykdykite savo planą

Dabar jūs jau turite planą. Viskas ko jums reikia – sąžiningai jo laikytis. Tai yra kitas didelis žingsnis. Jūs turėtumėte užmesti akį į savo sukurtą planą kiekvieną rytą. Jūs turite būti psichologiškai motyvuoti ir pasiruošę nuostabiai sveikos gyvensenos dienai, kuri jūsų laukia priešakį. Turint jūsų veiklos tvarkaraštį, jums bus kur kas lengviau pasiekti užsibrėžtus dienos tikslus. Užbaigus tos dienos treniruotes, raudonu kryžiumi pažymėkite tai savo veiklos tvarkaraštyje. Taip parodysite sau, kad įvykdėte kažką, ką pažadėjote sau. Nesvarbu kas be nutiktų – jūs turite įvykdyti sau duotą pažadą treniruotis ir sveikai maitintis. Tai bus pats sunkiausias, tačiau ir daugiausiai atlygio duodantis žingsnis.

Tikiuosi šie patarimai padės jums pradėti naują, sveikos gyvensenos etapą. Gyvenimas yra pripildytas sprendimų priėmimo, įsipareigojimų sau ir kitiems, informacijos gavimo, kaupimo, planavimo ir užduočių vykdymo. Išmėginkite šį būdą skirtą sveikos gyvensenos pradėjimui ir jūs pamatysite, kad susikūrimas savo  mitybos ir treniruočių programos tikrai nėra tokia sudėtinga ir paini užduotis  kaip, kad jūs manėte ankščiau. Galiausiai – jūsų kūnas jums padėkos!

http://www.kunasvisamgyvenimui.lt

TAIP PAT SKAITYKITE