Ditel

Susikurkite asmeninį dietos planą pati

Susikurkite asmeninį dietos planą pati

Šiuo metu rinkoje yra begalės įvairiausių dietų, kuriuos žada neįtikėtinus rezultatus per stebėtinai trumpą laiką. Bet sustokime minutei ir pagalvokime: Kas yra dieta? Dieta tai ne tik paprasčiausias maisto produktų sąrašas, nurodantis kuriuos produktus galima valgyti, o kuriuos ne. O daugelis dabartinių dietų tai ir daro, jos tiesiog nustato mitybos ribas ir nieko daugiau. Be to daugelis dietų yra bendro pobūdžio t.y jos sukurtos taip, kad „veiktų” didžiajai žmonių masei, jos nepritaikytos atskiram vartotojui.

Ką daryti?  Išeitis yra – pradėkite mastyti logiškai ir jūs galite patys susikurti individualią dietą. Šis straipsnis patars jums nuo ko pradėti ir ką būtinai reiktų įtrauki į savo mitybą, norint paspartinti savo metabolizmą. Pradėkime.

Pirmiausia jūs turite suprasti, kad į jūsų mitybos racioną turi įeiti jūsų mėgstami patiekalai, vaisiai ir daržovės. Beveik kiekvieną mėgstamą patiekalą (nors ir labai kaloringą) galima padaryti tinkamą dietai ir svorio metimui. Pavyzdžiui salotos, pridėkite į salotas daugiau daržovių, jose gausų skaidulų, kuriuos lėtina virškinimą. Lėtesnis virškinimas – kalorijos lėčiau patenka į kūną, nesusidaro kalorijų perteklius. Vietoje grietinės ir majonezo pagardinkite savo salotas citrinų sultimis arba natūraliu jogurtu. Daržovės puikiausiai tiks ir sumuštinyje, įdėkite į sumuštinį salotų lapą, šviežio pomidoro ir agurko skiltelę, ir šis sumuštinis pavirs jūsų dietos draugu, o ne priešu.

Jei jūs mėgstate užkandžiauti žiūrėdami televizorių, paieškokite kuo jūs galėtumėte pakeisti čipsus ir kitus kenksmingus užkandžius. Pagalvokite juk būna taip, kad jūs suvalgote didelį pakelį čipsų ir net to nepastebite, tuo tarpu toks čipsų kiekis gali turėti visos dienos kalorijų kiekį. Mastykite logiškai, jei jūs nebenorite pūstis „kaip ant mielių”, čipsus, krekerius ir kitą reikia pašalinti. Tam puikiai tinka obuoliai, vynuogės, ar apelsinai. Kai ir daržovėse, vaisiuose apstu vertingų skaidulų.

Liko paminėti, kad dabar, kai parduotuvėse yra toks didžiulis maisto produktų pasirinkimas galima be problemų nusipirkti neriebaus pieno, grietinės, varškės, sūrio. Rinkdamiesi liesus produktus, jūs to net nepastebėję, ženkliai pagerinsite savo mitybą, tereikia tik pradėti.

http://www.kunasvisamgyvenimui.lt

DNA Fit

TAIP PAT SKAITYKITE