REXSAN

Žmonės ateityje: lanksčiais kaulais ir chameleono oda

Mokslininkas dr. Deanas Brunettas sudarė paveikslą, kaip žmogus turėtų atrodyti ateityje. Pagal jį, ateityje žmonės vietoje rankų turės čiuptuvus, lanksčius kaulus ir galės keisti odos spalvą.

Pasak D.Burnetto, spalvą keičianti oda gali būti tiek natūralus evoliucijos rezultatas, tiek technologijų pasekmė – žmogaus organizme reikėtų implantuoti ląstelę, dėl kurios spalvą keičia chameleono oda.

Taip pat, žmogaus klausa bus tokia, kad jis galės „filtruoti“ garsą ir net triukšmingoje aplinkoje girdėti tik tai, ką jam reikia. D.Burnettas teigia, kad tai bus ypač svarbu tam, kad būtų galima atsirinkti reikiamą informaciją ir „užblokuoti“ nemalonius garsus.

„Todėl žmonės taptų laimingesni, jiems netektų patirti tiek daug streso. Žinoma, pailgėtų ir gyvenimo trukmė“, – teigė D. Burnettas.

„Kaulai taip pat turėtų keistis. Žmogaus skeletas ims priminti ryklio – kauluose bus daugiau kremzlių. Taigi žmonės bus lankstesni ir kai kurie procesai taps lengvesni, pavyzdžiui, gimdymas“, – pridūrė mokslininkas.

Nors kai kam tokios spėlionės gali pasirodyti juokingos, tačiau pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiriama žmogaus evoliucijai ateityje. Pavyzdžiui, Šefildo universiteto (Didžioji Britanija) mokslininkai dar visai neseniai nustatė, kad žmogus gali užsiauginti… snapą!

TAIP PAT SKAITYKITE