Gudručio vaistinė

Žinomos moterys apsilankė pirmojoje naktinio moterų „We own the night“ bėgimo treniruotėje

Trečiadienio vakarą, Vilniaus Vingio parke, įvyko pirmoji rugpjūtį vyksiančio naktinio moterų bėgimo „We own the night“ treniruotė. Tarp nepabūgusių permainingo oro ir norinčių tinkamai pasiruošti būsimam startui – ir žinomos Lietuvos moterys – modelis, pripažinta Lietuvos gražuolė Gabrielė Martirosianaitė bei prodiuserė ir renginių organizatorė Jurga Anusauskienė. Moterims nemokamą treniruotę suorganizavo „NIKE+ bėgimo klubas“.

„Visada mėgau sportuoti. Lankau Tailando boksą ir neseniai pradėjau bėgioti, – sako sporto žurnalistės karjerą pradėjusi G. Martirosianaitė. – Man tai yra puikus būdas atsipalaiduoti, pasiklausyti mėgstamos muzikos ir tiesiog skirti laiko sau pačiai.“ Mergina džiaugiasi, kad visą rugpjūtį vyks bėgimo treniruotės, kuriose galės ne tik pasimankštinti, gerai praleisti laiką, bet ir gauti profesionalaus trenerio patarimą. Be to, pasak G. Martirosionaitės, treniruotė yra galimybė susipažinti su kitomis „We own the night“ dalyvėmis.

Daug dėmesio fiziniam aktyvumui skirianti Jurga Anusauskienė teigia, kad nuolatinis mankštinimasis – geros savijautos šaltinis, o daug dirbančiam žmogui tai yra būtinybė, leidžianti atsipalaiduoti nuo visų darbų ir problemų. Moteris mielai sutiko dalyvauti naktiniame moterų bėgime, nes jai patiko renginio idėja: „Smagu, jog šeštadienio vakarą galima ne tik nueiti pasėdėti į barą ar klubą, bet ir pabėgioti“. Pati J. Anusauskienė bėgioja tris kartus per savaitę po 5 km. ir neketina sustoti – ji savo gyvenimo neįsivaizduoja be fizinio aktyvumo.

Pirmąją treniruotę vedusi lengvosios atletikos trenerė Jūratė Strumskytė – Razgunė džiaugiasi, kad į pirmąją treniruotę susirinko toks būrys bėgimo entuziasčių. Ji tikisi, jog ateityje prisijungiančių prie treniruočių bus dar daugiau: „Bėgioti gali visos – tam nereikia ilgo ir varginančio pasirengimo. Pirmieji kartai gali būti sudėtingesni, tačiau vėliau bėgiojimas tampa pramoga ir sveiku dienos įpročiu“, – pastebi trenerė.

Pirmą kartą naktinis bėgimo renginys Lietuvoje įvyks rugpjūčio 24 d. 21 val., Vilniaus centre. Visos, norinčios pasiruošti 5 km. distancijai ir išmėginti nemokamas profesionalių atletų vedamas treniruotes, į Vilniaus Vingio parką kviečiamos:

Rugpjūčio 7 d. 19.00 val.

Rugpjūčio 14 d. 19.00 val.

Rugpjūčio 21 d. 19.00 val.

Daugiau informacijos: www.sheruns.lt

Naktiniai moterų bėgimo renginiai „We own the night“, organizuojami tarptautinio prekės ženklo „Nike“, vyksta daugelyje pasaulio miestų: Londone, Paryžiuje, Amsterdame, Berlyne, Milane ir kt. bei sutraukia tūkstančius moterų. Organizatoriai tikisi, kad ir mūsų šalies moterys solidarizuosis su kitų šalių moterimis ir gausiai susirinks į renginį. Juo labiau, kad Lietuvoje bėgimo entuziastų netrūksta – jau antrus metus vykstančiame kitame „Nike“ organizuojamame renginyje „Nike | Aš bėgu. Vilnius“ šiais metais dalyvavo daugiau nei 5 tūkst. bėgikų.

 

 

Kontaktai žiniasklaidai:

RsV agentūra „Ad verum“

Tel./faks.+370 5 233 6561

El.paštas adverum@adverum.lt

TAIP PAT SKAITYKITE