Mollers

„Žaislų muziejuje” – renginiai mažiesiems

„Žaislų muziejuje” – renginiai mažiesiems

Tris gegužės mėnesio antradienius „Žaislų muziejuje” vyks įdomūs užsiėmimai vaikams ir visai šeimai. Tai puiki proga ne tik aplankyti muziejų, bet ir dalyvauti įdomiose programose Jums ir Jūsų mažiesiems!

Gegužės 7 d. 18 val. – paskaitėlė su ornitologu „Kviečiame pažinti: Paukščiai!”

Noras išmokti, nuolat tobulėti bei pažinti – leidžia augti ne tik mažiesiems, bet ir dideliems. O ar norėtumėt pažinti šalia mūsų gyvenančius, nuolat sutinkamus, tuos, kurie gimė skraidyti?

Kviečiame į paskaitėlę vaikams: „Kviečiame pažinti: Paukščiai!“ Kartu su ornitologų draugijos nariu Gediminu Petkumi paskaitėlės metu bandysime pasinerti į skraiduolių gyvenimą, pažinti tuos, kurie gyvena šalia mūsų ir atokiau nuo žmonių, bandysime suprasti kaip gyvena paukščiai, kada ir kokie paukščiai grįžta pavasarį ir daug kitų įdomybių!

Paskaitėlės metu žiūrime video, žaidžiame žaidimus, klausinėjame ir išgirstame daugybę įdomių atsakymų!

Trukmė:  45 min.–1 val. Paskaitėlės tema: „Pavasario šaukliai“. Labiausiai tinka: 4–8 metų ir vyresniems vaikams!

Gegužės 14 d. 18 val. – muzikinis užsiėmimas su bardu Justinu!

Dainelės vaikučiams ir jų tėvams. Šaunus pusvalandis norintiems kartu paploti, pašokti, padainuoti, o gal tiesiog pašūkauti. Su vaikučiais bendrauja, daineles dainuoja ir kojas kilnoja muzikantas Justinas!

Trukmė: 45 min. Programėlė labiausiai tinka: 4–7 metų vaikams!

Gegužės 21 d. 18 val. – etnokultūriniai žaidimai su „Klinge“!

Profesionalūs etnomuzikologai, grupės ,,Klingė” nariai, propaguoja senąsias lietuvių liaudies tradicijas, dainuoja, šoka, groja įvairiais tradiciniais instrumentais, o savo atliekama programa pradžiugina ne vieną klausytoją, taip pat ir pačius mažiausius!

Šios programėlės metu susipažinsime su tradiciniais lietuvių instrumentais, pademonstruosime kaip kiekvienas instrumentas groja, kokį garsą skleidžią, pamuzikuosime su visais dalyviais!

Taip pat žaisime smagius tradicinius žaidimus, pasimokysime dainelių bei šokių!

Trukmė: 45 min.– 1 val. Labiausiai tinka: 4–8 metų ir vyresniems vaikams!

Kaina dalyviui – 15 Lt. Registracija: info@zaislumuziejus.lt

TAIP PAT SKAITYKITE