REXSAN

Vilniuje vyks pilietinė akcija – koncertas „Apginsime Šeimą – išsaugosim Lietuvą!“

Birželio 15 d. 16 val. Vilniaus Katedros aikštėje rengiama telkiamoji pilietinė akcija – koncertas „Apginsime Šeimą – išsaugosim Lietuvą!“

Renginio tikslas – sutelkti visuomenės dėmesį į esminės Valstybės ląstelės – Šeimos – dabartinę padėtį ir ateitį Lietuvoje.

Tai visuomenės reakcija į LR Seimui teikiamus Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų projektus, numatančius juvenalinės justicijos sistemos įvedimą Lietuvoje, svarstomą Europos Tarybos konvenciją „Dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos, bei kovos su juo“, kurioje įteisinama „socialinė lytis“, į slapta diegiamas „genderizmo“ programas vaikų darželiuose ir planuojamas seksualinio švietimo programas mokyklose.

Šiame renginyje svarstysime esminius nūdienos klausimus nuo kurių priklausys tolimesnis kiekvieno mūsų paskirai, mūsų Šeimos, Tautos bei Valstybės vystymasis: Kas yra Šeima? Kokiomis vertybėmis auklėsime savo vaikus? Kada ir kaip Valstybė gali kištis į vaikų auklėjimą Šeimose?

Programoje:
psichoterapeutas, teologas G.Vaitoška,
psichologė E. Mirončikienė,
Lietuvos Tėvų Forumo atstovas,
kitų organizacijų atstovai

Skambės vaikų dainos,
grupė „Riedanti Saulė“,
Milda Kriščiūnaitė,
Justas Kupstys

Laukiame pasisakančių darnių Šeimų, kurios pasidalintų savo gyvenimo džiaugsmais ir patirtimi. Pateiktų savo įžvalgas – kokią įtaką kasdieniam gyvenimui turėtų rengiamos įstatymų pataisos.

Atsineškime namuose gamintų vaišių, kuriomis dalinsimės su greta esančiais!

Mus palaiko:
Lietuvos Tėvų Forumas,
Nacionalinė Šeimų ir Tėvų Asociacija,
Bernardinų jaunimo centras
Kunigas A.Svarinskas
Arkivyskupas G. Grušas

Renginiui reikalingi savanoriai įvairiems darbams renginio metu ir po jo. Jei galėsite, maloniai kviečiame prisijungti, pagelbėti.

Renginį paremti galite šiais darbeliais ar dalykėliais:
Plakatų, skrajučių spausdinimas, platinimas
Reikalingos piešimo priemonės vaikams
Gal važiuojate iš kito miesto ir turite laisvų vietų? O gal kaip tik tokios ieškote? Kreipkitės, rašykite – laisvų sėdynių nepalikite!

Visais klausimais prašome kreiptis el.paštu: juvenalinejusticija@gmail.com

TAIP PAT SKAITYKITE