Sebamed

Vilniuje sustiprinančiąja vakcinos nuo COVID-19 doze pasiskiepyti galima daugiau nei pusšimtyje vietų

Vilniuje nuo COVID-19 skiepijančių įstaigų ratas kone kas savaitę plečiasi ir šiuo metu šią paslaugą teikia jau daugiau nei pusšimtis sveikatos priežiūros įstaigų, vaistinių bei poliklinikų. Vilniečių patogumui veikia ir didžiausias vakcinavimo centras mieste – LITEXPO (Laisvės pr. 5), kuriame norintieji pasiskiepyti laukiami darbo dienomis nuo 9 iki 19 val., o savaitgaliais nuo 9 iki 13 val.

Skiepijančiose įstaigose galima gauti bet kurią vakcinos dozę – nuo pirmos iki stiprinančiosios. Sustiprinančiąja (trečia) vakcinos doze gali skiepytis visi 18 metų ir vyresni gyventojai, kurie buvo paskiepyti nuo COVID-19 ligos anksčiau nei prieš 180 dienų.

Svetainėje https://vakcina.vilnius.lt/ greitai ir patogiai pasitikrinsite, ar jau galite skiepytis sustiprinančiąja doze, čia skelbiamame žemėlapyje rasite ir arčiausiai namų esantį skiepijimo punktą bei jo kontaktus. Bet kuriame jų galima pasiskiepyti bet kuria vakcinos doze. skiepijančių įstaigų kontaktus rasite žemėlapio dešinėje pusėje.

Dėl išaugusių vakcinacijos srautų – daugiau nei 2000 skiepų per dieną, – gyventojams rekomenduojama į LITEXPO vakcinacijos centrą atvykti iš anksto užsiregistravus Karštosios linijos numeriu 1808.

Primename, kad 75 metų ir vyresni senjorai, iki 2022 metų kovo 31 d. pasiskiepysiantys sustiprinančiąja (trečiąja) vakcinos nuo COVID-19 doze, gaus valstybės skiriamą 100 Eur vienkartinę išmoką.

Daugiau informacijos rasite:

https://vilnius.lt/lt/2021/11/05/norintys-gauti-ismoka-75-metu-ir-vyresni-senjorai-pirmuoju-skiepu-turi-pasiskiepyti-iki-lapkricio-9-d/

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

 

TAIP PAT SKAITYKITE