Biorythm

Vilniaus Priklausomybės ligų centro darbuotojai surengė pilietinę akciją prie savivaldybės

Liepos 10 dieną 14 val. Europos aikštėje, prie Vilniaus m. savivaldybės, buvo surengta Vilniaus priklausomybės ligų centro (VLPC) darbuotojų pilietinė akcija.

Tuo metu savivaldybėje prasidėjo posėdis, kurio dienotvarkėje įrašytas klausimas dėl VLPC perdavimo iš savivaldybės jurisdikcijos Sveikatos apsaugos ministerijos globai.

Jos dalyviai norėjo atkreipti visuomenės ir atsakingų darbuotojų dėmesį į vangų savivaldybės darbą, dėl biurokratinių kliūčių stringantį kontroversišką šios sveikatos priežiūros institucijos perdavimą Sveikatos apsaugos ministerijai.

Tokio neveiksnumo pasekmė – kelintą mėnesį neišmokami atlyginimai, iš darbo išeinantys specialistai, senkančios vaistų atsargos, kiti rūpesčiai.

Pilietinės akcijos dalyviai laikė plakatus su užrašais: „Padėkite mums padėti!“, „Girtą tautą lengviau valdyti“, „Priklausomybė nesirenka: prieš ją lygūs visi. Ar tikrai nereikalingas Priklausomybių ligų centras?“, „Visuomenė turi tiek narkomanų, kiek jų nusipelno savo abejingumu“, „Mes norėtume padėti, tačiau Zuokas sako „Ne“ priklausomybių gydymui“.

Kaip jau anksčiau yra rašę „Bernardinai.lt“, VLPC įsteigtas streiko komitetas ketino visuotinį streiką pradėti nuo liepos 11 dienos, tačiau tikintis galimybės pasiekti susitarimą dėl atlygio išmokų datos buvo nutarta laikinai atidėti jo pradžią. Pagrindinis darbuotojų reikalavimas yra išmokėti atlyginimus.

Bernardinai.lt

TAIP PAT SKAITYKITE