Venoruton spray purškalas kojoms

Vilniaus miesto vaikų šventė birželio 1 d. kvies visus į Vingio parką

Šios šventės tikslas – mažinti vaikų, kurie neturi šeimos, taip pat vaikų su negalia ar specialiaisiais poreikiais, atskirtį bendruomenėje, suteikiant jiems galimybę drauge su visais kitais vaikais pramogauti bei bendrai leisti savo laisvalaikį. Todėl šventėje yra laukiami VISI miesto vaikai.

Vilniaus miesto vaikų šventei išskirtinę programą yra paruošęs Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, kuris šventės metu kvies visus vaikus į kūrybines dirbtuves pakartoti kunigaikščio Gedimino žygdarbį ir vėl visiems drauge pastatyti savąjį svajonių miestą. Koncertinėje programoje laukia patys geriausi LVJC šokių, dainavimo, kovos menų, muzikinių instrumentų ir kiti kolektyvai. Vaikučių, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuojamose lipdybos, piešimo, maketavimo ir kitose dirbutvėse, laukia dar daugiau malonių staigmenų bei siurprizų. Sukurtas priemones bus galima pritaikyti dalyvaujant sportinėse estafetėse-varžybose. Visi bus kviečiami į tikro gimtadienio šventės siestą! Vyks Rytų kovos menų, lindihopo, afrikietiškų būgnų ir kitos atviros pamokos bei organizuojami interaktyvūs žaidimai. Jaunieji šventės dalyviai galės mėgautis skaniomis Kar Kar ledų vaišėmis.

Savo ruožtu VšĮ „Sveikas miestas“ kvies vaikus aktyviai, visiems drauge leisti laisvalaikį, žaidžiant lauko tenisą, grindų riedulį, regbį, golfą, diskogolfą. Mažieji dalyvauti galės dalyvauti taip pat ir šokių pamokėlėse bei susipažinti su įvairiausiais kovų menais. Vaikučių laukia taip pat ir speciali scenos programa, kurioje savo neįtikėtinus sugebėjimus demonstruos tokie kovos menų atstovai kaip Lietuvos tradicinio ušu asociacija „Shaolin“, Lietuvos Niat-Nam Federacija, tradicinio karatė do klubo „Puma“ mokiniai. Su kovos menu kendo supažindins „Kyumeikan mokykla“. Savigynos elemtus demonstruos Baltijos Wing Tsun Kungfu Asociacija, su braziliškuoju jiu-jitsu supažindins „Andre Monteiro BJJ Vilnius“ klubas, aikido subtilybes pristatys Lietuvos Aikido Aikikai Federacija. Kuo išskirtinis capoeiros kovos menas, vaikučiams pristatyts CAPOEIRA FICAG LIETUVA atstovai. „Moterys už futbolą“ kvies kartu nuotaikingai pramogauti bei įsiamžinti prie milžiniško futbolo kamuolio.

Specialią programėlę vaikams jau paruošė ir šaunieji gatvės gimnastikos atstovai „Project Mayhem“. Kad šventė būtų dar linksmesnė – neapsieita ir be šokių. Išskirtiniais savo pasirodymais stebins laisvalaikios centro „7 mūzos“ šokių kolektyvai, šaunioji „Show Makers“ akademija bei nepakartojamieji gatvės šokių studijos „Skillz“ šokėjai, į šokių pamokėles kvies „Šokių akademija“.

Šventėje vaikai bus kviečiami ne tik pramogauti, bet ir mokytis bei gilinti savo žinias. Sveikatos labdaros ir paramos fondo „Cordis“ organizuojamoje edukacinėje programoje dalyvaus – Austėja Landsbergienė, Lietuvos Policijos kinologai, Policijos bičiulis Amsis kvies vaikus žiūrėti edukacinius saugaus eismo animacinius filmukus, medikai tikrins mažųjų žinias viktorinoje sveikatos tema, tėveliai sužinos, kaip formuoti taisyklingos mitybos įpročius, studijoje Zubizu veiks jaunojo mokslininko laboratorija, kurioje vaikai galės atlikti įvairius eksperimentus, Vilniaus kompiuterininkų mokykla mokys grafinio dizaino pradmenų naujausiomis technologinėmis priemonėmis – iPad’ais, bus galima sužinoti, kas yra robotiada ir pamatyti, ką šiandien sugeba robotai. Miesto mamos kvies į savo poilsio oazę, kurioje garsios ir žymios Lietuvos mamos seks ir kartu su vaikais kurs pasakas. „Vichy“ vandens parkas persikels į pripučiamus baseinus Vilniaus miesto vaikų šventėje. Čia veiks ir mugė, kurioje bus galima įsigyti knygų, žaislų, paskanauti ar atsigaivinti. Pasinerk į pasakų miestu pavirtusį Vingio parką!

Renginį organizuoja VšĮ „Sveikas miestas“, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Sveikatos labdaros ir paramos fondas „Cordis“.

TAIP PAT SKAITYKITE