Nobel biocare

Vaikų piešiniai padėjo surinkti lėšų mažiesiems ligoniukams

„Minėdamas Pasaulinę pašto dieną Lietuvos paštas pakvietė vaikus dalyvauti piešinių konkurse. Norėjosi, kad šiais vaikų kurtais piešiniais galėtume pasidžiaugti ne tik mes, bet ir visi šalies gyventojai, todėl nusprendėme išleisti specialų 2013 metų Lietuvos pašto kalendorių.

O kad šis kalendorius būtų tikrai ypatingas, dalį už jį gautų lėšų skyrėme kilniam tikslui. Džiugu, kad vaikai savo piešiniais galėjo padėti kitiems sergantiems vaikams“, – sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.

„Džiugu, kad atsiranda įmonių, kurios savo darbais prisideda prie visuomenės gerovės kūrimo. Net ir mažiausia paaukota suma klinikai yra labai svarbi ir reikalinga parama. Lietuvos pašto paramą planuojame skirti vaikų hematologijos-onkologijos sektoriui“, – sakė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Vaikų ligų klinikos vadovas prof. Rimantas Kėvalas.

Daugiausia iš vaikų piešinių sukurtų kalendorių pardavė Alytaus centrinis paštas. Nemažai kalendorių pardavė ir Druskininkų, Vilniaus 5-asis, Šakių, Salininkų, Pabradės, Vilniaus 8-asis, Elektrėnų paštai. Iš viso buvo parduota daugiau kaip 20 tūkst. Lietuvos pašto kalendorių.

Įsigydami specialų Lietuvos pašto kalendorių gyventojai aukojo mažiesiems ligoniukams – 50 centų nuo kiekvieno parduoto kalendoriaus buvo skirta Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Vaikų ligų klinikai paremti.

Lietuvos pašto kalendorius ypatingas tuo, kad jis pagamintas iš vaikų kurtų piešinių. Visus 12 metų mėnesių puošia skirtingi vaikų piešiniai.

Bernardinai.lt

TAIP PAT SKAITYKITE