Magne SLEEP FAST

Trečiadienį – NVSC nuotolinė konsultacija mokykloms dėl koronaviruso valdymo priemonių

Jau rytoj, rugsėjo 16 d., nuo 13 val. kviečiame stebėti nuotolinę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) vaizdo konsultaciją mokyklų bendruomenėms, kuriuose bus pristatytos koronaviruso prevencijos priemonės, taip pat praktinės situacijos, kaip elgtis mokykloje ar darželyje patvirtinus koronaviruso (COVID-19) atvejį, ar nustačius, jog vaikas ar darbuotojas turėjo didelės rizikos sąlytį su sergančiuoju.

Taip siekiama užtikrinti, kad ugdymo įstaigų bendruomenės – tiek administracija, tiek vaikai, tiek jų tėvai – žinotų, kaip elgtis vienoje ar kitoje konkrečioje situacijoje ir nekiltų klausimų ar dvejonių.

Programa:

  • COVID-19 liga iš šeimos gydytojo perspektyvos – pranešėjas šeimos gydytojas Valerijus Morozovas (trukmė – 30 min.).
  • COVID-19 ligos prevencija ugdymo įstaigose – pranešėja NVSC Vilniaus departamento Visuomenės sveikatos saugos skyriaus patarėja Rūta Maceinaitė (trukmė – 30 min.).
  • Kaip elgtis mokykloje nustačius COVID-19 ligos atvejį? NVSC ir ugdymo įstaigų bendradarbiavimas – pranešėja NVSC Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Ginreta Megelinskienė (trukmė – 30 min.).
  • COVID-19 ligos prevencija Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje – pranešėjas gimnazijos direktorius Edmundas Grigaliūnas (trukmė – 15 min.).
  • Po pristatymų numatyta klausimų ir atsakymų sesija.

Detalesnę informaciją, kaip prisijungti prie mokymų, užsiregistravusieji gaus elektroniniu paštu, kurį pateiks registracijos metu.

Taip pat nuorodą, kaip stebėti transliaciją, rasite NVSC interneto svetainėje, naujienų skiltyje, tad sekite naujienas.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija

 

TAIP PAT SKAITYKITE