Gaidelis

Tiesa ir pramanai apie dvynius

Tiesa ir pramanai apie dvynius

Net ir šiais pažangių technologijų laikais dvynukų ar trynukų gimimas bei jų auginimas vis dar apipinti įvairiausiais pramanais. Manoma, kad taip yra nes jų laukimas, gimdymas ir auginimas kitoks nei vieno vaikelio.

Mitas – visi dvynukai gimsta neišnešioti

tikrai ne. Tik dvynukų atveju gimdymo data numatoma kiek anksčiau. Laukiantis vieno kūdikio, nėštumas trunka apie 40 savaičių, o gimdant dvynukus net ir 37-tą savaitę prasidėjęs gimdymas jau laikomas norma.

Mitas – jei dvynukai, tai būtinai bus Cezario pjūvis

jei mamos ir vaikučių būklė nekelia nerimo, daugelis dvynukų kuo puikiausiai pasaulį išvysta keliaudami natūraliais gimdymo takais.

Mitas – dvyniai gimsta kas antroje kartoje

kad didesnė tikimybė susilaukti dvynių yra paveldima genetiškai, tiesa, bet toks „paveldimumas” galioja tik kalbant apie neidentiškus dvynius, kai embrionai susiformuoja iš skirtingų kiaušialąsčių, o identiški dvyniai, užsimezgę iš vienos kiaušialąstės, mokslui kol kas vis dar mįslė.

Mitas – dvyniai turi ekstrasensinių pojūčių

dvyniai praleidžia daugiu laiko drauge, todėl tikėtina, kad jų tarpusavio ryšys tvirtesnis ir leidžia pajausti net ir menkiausius vienas kito pojūčių, minčių niuansus, todėl ir jų bendravimas ypatingas.

Mitas – dvynius mokykloje geriausia sodinti arba atskiruose suoluose, arba visada tik viename

kaip ir paprasti mokiniai, jie turėtų kartkartėmis pakeisti ne tik suolą, kuriame sėdi, bet ir suolo partnerį, tačiau psichologai pataria bent jau pradžioje juos sodinti greta.

Mitas – dvynius sunkiai skiria net ir tėvai

net jei vaikų bruožai ir panašūs, dažniausiai jų veidai turi individualių detalių, kurias puikiai atskiria tiek tėvai, tiek patys artimiausi žmonės.



TAIP PAT SKAITYKITE